Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 24  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Skład Stali Rzeszów 2016


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 25 wrz 2015, o 17:58
 Re: Skład Stali Rzeszów w sezonie 2016
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 wrz 2005, o 16:13
Posty: 820

Zobacz profil 
Cytuj:
Moze warto by zastukac do Saszki Loktajewa?

Przeciez to bylby kolejny "kot w worku". Bez sensu...


           
Post 1 paź 2015, o 09:48
 Re: Skład Stali Rzeszów w sezonie 2016
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2007, o 20:01
Posty: 937

Zobacz profil 
Greg mimo zaległości klub wykonał dobrą robotę. Mam nadzieję, że pod koniec roku uregulują wszystkie sprawy finansowe , nadal jest do wzięcia Nie widzę tak naprawdę wielkich powodów, aby odchodzić. .
Ale już nawet Grin zauważył, że :Dobrze byłoby mieć zespół, który mógłby powalczyć o nieco więcej i wyznaczyć mu nowy cel. Jeśli będą zainteresowani moją osobą, jestem gotowy porozmawiać na ten temat

To jest jednak gość, wiszą mu kasiorę, ale póki co złego słowa nie powie. Z drugiej strony doskonale wie, że o lepsze punkty łatwiej w słabej drużynie, gdzie nie ma mocnego do pary, który zabiera punkty.
Dla zarządu zatrzymanie Dziadzia to podstawa, nie dość, że robi punkty, wszyscy pozostali zawodnicy bardzo chwalą z nim współpracę, wyborny dyplomata :biggrin: , to jeszcze poczeka do końca roku na kasę. Nic tylko brać.

_________________
Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.


           
Post 7 paź 2015, o 22:30
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 lut 2009, o 18:24
Posty: 637

Zobacz profil 
A ja myślę, że słowa Grega na temat uregulowania spraw finansowych są o sponsorze itd, a nie zapłaty zaległych pieniędzy :)

Ps. przegląd sportowy coś tam pisze o Zagarze w Stali Rzeszów :)

_________________
http://pl.youtube.com/watch?v=LcJidqvVu5g


           
Post 8 paź 2015, o 07:34
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3138

Zobacz profil 
Damixx_ZkS napisał(a):
Ps. przegląd sportowy coś tam pisze o Zagarze w Stali Rzeszów :)

Uwierz mi że z żadnym Zegarem nie rozmawiają. To jest artykuł DO czyli artykuł chorego psychicznie gościa.

_________________
Obrazek


           
Post 8 paź 2015, o 10:48
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lut 2010, o 11:47
Skąd: Lasy lisciaste
Posty: 1506

Zobacz profil 
A w ogóle rozmowy z kimś są :mrgreen: :luzak:

_________________
Ale nie może być inaczej, jeśli w zarządach siedzą laicy, którzy mają jeszcze gorszych doradców. W naszych klubach robi się jakieś małe biznesy, zamiast myśleć o wyniku sportowym. Wiem, narażam się teraz w klubach i będzie mi trudniej znaleźć pracę. Ale mam to w du… Ja stawiam sprawę jasno. Jako trener mam osiągać dobre wyniki sportowe i choćby po trupach, ale swoje wojny będę wygrywał.


           
Post 8 paź 2015, o 16:04
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 lip 2009, o 16:52
Skąd: Strzyżów
Posty: 1796

Zobacz profil 
Ten Przegląd Sportowy to dopiero bajko pisarz :D oto jakie tytuły znalazłem na stronie :D

,, Kasprzak na wylocie. Stal ma go dość.."

,, Zagar i Iversen może uciec ze Stali " :hahaha:

,, Greg Hancock zdenerwował Ślączkę, mistrz świata natchną rzeszowian"


Myślałem że syfy są mistrzami pisania głupot - ale oni bija ich na głowę :D

_________________
ZKS


           
Post 9 paź 2015, o 10:12
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Słabo to wygląda i przełomu jakościowego nie ma co się spodziewać:

http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/552316 ... edna-rzecz

Poza słabawym składem w ostatnim dziesięcioleciu doszły nam kłopoty finansowe - obrzydzanie przez Carycę rzeszowskiego speedwaya trwa w najlepsze ;)


           
Post 9 paź 2015, o 10:12
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lip 2004, o 12:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1173

Zobacz profil 
a to rozmowy o sezonie 2015 (jak w temacie) czy 2016 ?:):):)

_________________
Barty
Obrazek


           
Post 9 paź 2015, o 23:19
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2016
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Swego czasu za Crumpiszcza płaciło się grubo ponad 2 bańki, a teraz w promocji i pakiecie dwóch Pawlickich jest za 2,2 ;)

http://www.przegladsportowy.pl/zuzel/ek ... 1,984.html


           
Post 11 paź 2015, o 12:30
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2016
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 lip 2010, o 13:39
Skąd: Potok Górny
Posty: 289

Zobacz profil 
http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/552336 ... z-rzeszowa

Czyżby było coś na rzeczy ??

_________________
Obrazek


           
Post 11 paź 2015, o 13:40
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2016
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 wrz 2005, o 17:24
Skąd: rzeszów
Posty: 757

Zobacz profil 
W ten oto banalny sposób podbija się cenę dając wyraźnie do zrozumienia potencjalnie zainteresowanym że jak chcą go to niech płacą:)


           
Post 14 paź 2015, o 08:56
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2016
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Wszystko wskazuje na to, że Herbiego nie będzie w Rzeszowie, bo będzie w Toruniu - a przyznać trzeba, że jego jazda przypominała pamiętny sezon Nickiego i głównie dzięki tej jeździe utrzymaliśmy EL. Rempała najprawdopodobniej trafi do Tarnowa, a na Pająka chętnych jest wielu. Dla nas to wszystko dzieje się zbyt szybko i nie nadążamy, zatem realistyczno-optymistyczna wersja składu:
1. Laguta/Pająk
2. Baran/Walasek/Woźniak
3. Lampart
4. Larsen
5. Zagar
6. Odpad juniorski 1
7. Odpad juniorski 2

I lecimy, jeśli w EL pojedzie GKM, lub jedziemy baraże, jeśli wejdzie ROW ;)


           
Post 14 paź 2015, o 09:58
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2016
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2007, o 20:01
Posty: 937

Zobacz profil 
Gdzieś dziś w radiu słyszałem Szymańskiego, który stwierdził, że od przyszłego roku nie będzie baraży.
Leci ostatni i amen.

_________________
Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.


           
Post 14 paź 2015, o 09:59
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2016
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 11:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5728

Zobacz profil 
Richie

Walasek ma konkretną propozycję od Don Wita z Łodzi. Tak powiedzieli wczoraj w audycji radiowej podsumowującej sezon Stali Rzeszów w Ekstralidze 2015.

_________________
"Think very carefully, because if you ever start, you will never be able to leave it alone" #onlymotorsport


           
Post 14 paź 2015, o 10:13
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2016
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Walasowi nasz tor leży, wspomnienia ma niezłe, pewne miejsce w składzie, a mimo wszystko budżety EL są sporo wyższe od IL - Vito chce zatrzymać Hansa, a wspominał coś nawet o ściągnięciu Doyla ;)

Problem polega na tym, że dookoła wszyscy z wszystkimi gadają i zmierzają w kierunku podpisów (lub przedłużają kontrakty ze swoimi zawodnikami) - nie wiem, jak do końca to wygląda u nas, ale sądząc po niezmiennej sytuacji właścicielskiej i dotychczasowych doświadczeniach, to wygląda to niezmiennie, czyli tak, jak wspominał to Grisza w zeszłym roku: wydawało mu się, że jest dogadany w Rzeszowie, po czym nikt się z nim nie kontaktował przez miesiąc-dwa, a jak Grisza dogadał się w Toruniu, to wtedy Rzeszów się odezwał i chciał przebijać kontrakt toruński. Trafił nam się Hancock, bo inni składy pozamykali i nikt Dziadka nie chciał. Teraz Dziadek dogada się dość szybko z innymi, a nam tradycyjnie zostaną grajkowie niechciani w innych klubach ;)

Jest też opcja taka, że nasz prezes-jajcarz opowiada w mediach, jak wiele go ten baraż kosztował i jaka trudna sytuacja jest w klubie, a z drugiej strony twardo działa, bo ma ku temu warunki - ale o takie wyrafinowanie bym go nie podejrzewał ;)


           
Post 14 paź 2015, o 11:18
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2016
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lut 2010, o 11:47
Skąd: Lasy lisciaste
Posty: 1506

Zobacz profil 
Ja podejrzewam że tak jest,jak twoja opcja :peace: :mrgreen:
Drugi mecz jechali za 50% stawek a niektórzy za 30%.
Ostaf pisze takie dyrdymały ze odechcialo mi się czytać PS .
Każdy chce Hancocka ale nie każdego stać.
Myślę że sytuacji z tego roku nie powtórzmy.

_________________
Ale nie może być inaczej, jeśli w zarządach siedzą laicy, którzy mają jeszcze gorszych doradców. W naszych klubach robi się jakieś małe biznesy, zamiast myśleć o wyniku sportowym. Wiem, narażam się teraz w klubach i będzie mi trudniej znaleźć pracę. Ale mam to w du… Ja stawiam sprawę jasno. Jako trener mam osiągać dobre wyniki sportowe i choćby po trupach, ale swoje wojny będę wygrywał.


           
Post 14 paź 2015, o 11:57
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2016
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 lis 2006, o 21:02
Posty: 420

Zobacz profil 
Ogólnie opcja Zagar + Walasek wydaje się lepsza od opcji Hancock + Baran jeżeli chodzi o Rzeszowski tor. Z tym, że opcja Hancock+Walasek wygląda jeszcze lepiej 8-) Z tego co można usłyszeć, to w klubie raczej biednie i nikt specjalnie nie chce łożyć na klub, którym cały czas ma coś do powiedzenia pewna pani, także co zostanie na rynku, to trzeba bedzie brać i tyle.


           
Post 14 paź 2015, o 13:07
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2016
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9773

Zobacz profil 
Niezależnie od sytuacji, to akurat od takich nazwisk jak Walasek i Łaguta trzymałbym się z daleka. Więcej szkody mogą narobić, niż może być z nich pożytku. Traktują obaj sport w taki a nie inny sposób, a szkoda. Szczególnie w przypadku Griszy, który na motorze potrafi naprawdę wiele zdziałać.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 14 paź 2015, o 13:26
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2016
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sty 2006, o 18:05
Skąd: ...:::STAL RZESZÓW:::...
Posty: 807

Zobacz profil 
Zgadzam się z @K2, nie chciałbym widzieć w składzie złotówy Walaska czy Griszy, który lubi olewać swój klub. Zagar? Kojarzy się jako współautor spadku 2008, ale raczej pewniejszy zawodnik od Laguty. Jeśli odejdzie Hancock, to podstawową sprawą będzie zatrzymać Dunów, a potem? Pozycja juniorska może być tragicznie obsadzona, bo nie ma do sprowadzenia choćby zawodnika pokroju Czaji. Trzeba będzie przepłacać za Worynę czy kogoś z Leszna (bo czy będą trzymać trójkę Smektała/Kubera/Kaczmarek?). Może to być najtrudniejszy okres transferowy od lat, bo zawodników którzy będą zmieniać klub jest mało, a u nas zapewne jak zawsze rozmowy nie zaczną się szybko.

_________________
Obrazek

http://www.walkakamila.pl


           
Post 14 paź 2015, o 16:05
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2016
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Wydziwiacie na Zagara, Walasa, czy Griszę, a oni dla nas to i tak wielce ambitne cele transferowe... oby nie zbyt ambitne. Materiał o niczem z Nowin:

http://www.nowiny24.pl/aktualnosci/art/ ... ,id,t.html

Prezes-jajcarz potwierdza, że w październiku kontraktów nie będzie - po mojemu nic nie zmieniło się od zeszłego roku, bo akcje ma Marta i nikt rozsądny nie będzie płacił na jej klub, żeby mogła pobawić się w speedway. Odeszło PGE (brakuje półtorej bańki), innego państwowego giganta nie widać, a prywatne firmy nie są zainteresowane wyłożeniem na początek kilkuset tysięcy zł za akcje Marty, żeby grać na swoje. I koło się zamyka. Przygotowanie samej transakcji sprzedaży akcji w kontekście osoby sprzedającej, nawet już po wstępnym ustaleniu warunków, to też sporo czasu, którego już nie ma - dlatego Karkosik sprzedał akcje początkiem września. Nikt rozsądny nie wejdzie w spółkę i sponsoring w listopadzie, czy grudniu, żeby w kolejnym sezonie drużyna pod marką sponsora brała baty. Pozostaje więc rzeźba i próba wypełnienia kasy po PGE przez miasto/spółki komunalne/pomniejszych sponsorów, wystawienie dwóch wychowanków na juniorce i powinno się zamknąć - tylko po co się męczyć? ;)


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 470 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 24  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 126 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi