Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Skład Stali Rzeszów 2016


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 22 sie 2015, o 15:32
 Re: Skład Stali Rzeszów w sezonie 2016
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lut 2010, o 11:47
Skąd: Lasy lisciaste
Posty: 1506

Zobacz profil 
Hancock/ew Holder/ew G.Laguta
Lampart
Kildemand
Larsen
Hampel/ew Walasek/
Rempala
Bober/ew Bassara/

Jezeli uda sie ukrecic ten sklad pierwszy to bedzie ogromny sukces, jakiego w rzeszowie nie doswiadczylismy
ew w razie nie pozyskania pierwszego zawodniaka

_________________
Ale nie może być inaczej, jeśli w zarządach siedzą laicy, którzy mają jeszcze gorszych doradców. W naszych klubach robi się jakieś małe biznesy, zamiast myśleć o wyniku sportowym. Wiem, narażam się teraz w klubach i będzie mi trudniej znaleźć pracę. Ale mam to w du… Ja stawiam sprawę jasno. Jako trener mam osiągać dobre wyniki sportowe i choćby po trupach, ale swoje wojny będę wygrywał.


           
Post 23 sie 2015, o 08:33
 Re: Skład Stali Rzeszów w sezonie 2016
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 27 kwi 2015, o 14:06
Posty: 45

Zobacz profil 
Głupotą było by zastępować Larsena A. Łagutą nie wiem skad takie pomysły. Kenni jest rozwojowy chłopak, pierwszy sezon w E lidze i już średnia 1,8 a Łaguta ma 1,9. Co by było gdyby nie kontuzje Larsena z początku sezonu? Tego nie wiemy. Priorytetem zatrzymać obecny skłąd i znaleźć sponsorów na przyszły sezon.


           
Post 23 sie 2015, o 10:21
 Re: Skład Stali Rzeszów w sezonie 2016
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 26 kwi 2003, o 15:25
Skąd: Ipswich/Rzeszów
Posty: 97

Zobacz profil 
Możnaby poszukać juniora w 1lidze :-) Chetnie zrobilbym zakupy w Rybniku :-D


           
Post 23 sie 2015, o 13:39
 Re: Skład Stali Rzeszów w sezonie 2016
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2214

Zobacz profil 
Marcin Semczyk napisał(a):
Chetnie zrobilbym zakupy w Rybniku :-D
a ja chętnie widziałabym uzasadnienie kwoty opłaty za trening szkółki


           
Post 24 sie 2015, o 23:11
 Re: Skład Stali Rzeszów w sezonie 2016
Senior
Senior

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:10
Skąd: rzeszow
Posty: 284

Zobacz profil 
co do skaldu nie za wiele bym zmienial. greg, larsen, kildemand i lampart oraz rempala. znalzsc jedengo juniora zamiast czaji, plus jakiegos polskiego seniora i karola barana na rezerwie. jedyne ryzyko to czy greg utrzyma taka forme jak ma teraz w sezonie 2016. bo w jego przypadku ze wzgledu na jego wiek forma w kazdej chwili moze isc w dol, niestety ale w jego wieku to moze tak byc. bo mlodszy sie nie staje, a w jego wieku to wiekszosc zuzlowcow jest juz na zuzlowych emerutrach i o tym nie nalezy zapominac

_________________
winnie the pooh


           
Post 25 sie 2015, o 07:12
 Re: Skład Stali Rzeszów w sezonie 2016
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3135

Zobacz profil 
winnie the pooh napisał(a):
...jedyne ryzyko to czy greg utrzyma taka forme jak ma teraz w sezonie 2016. bo w jego przypadku ze wzgledu na jego wiek forma w kazdej chwili moze isc w dol, niestety ale w jego wieku to moze tak byc.


Nie wiadome czy ostatnie tragiczne wydarzenia z Zielonej Góry nie wpłyną na jego formę ... bądź karierę ...
Podstawą do następnego sezonu powinni być Panowie Peter, Kenni i Dawid.

_________________
Obrazek


           
Post 25 sie 2015, o 09:56
 Re: Skład Stali Rzeszów w sezonie 2016
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Co do Petera mam delikatne wątpliwości, bo jeśli dostanie DK w SGP (lub sam się tam utrzyma), to każda sobota oznacza niepewność co do startu w niedzielę - w tym sezonie, mimo że nie startował od początku w SGP zaliczył dwa dzwony eliminujące go ze spotkań ligowych u nas (w Tarnowie i Wrocławiu), przez co straciliśmy bonusy i być może PO. Tak na oko, to kontuzjowany był po co 2-3 SGP. A nikt sensowny nie zgodzi się siedzieć na rezerwie i startować w razie W Pająka. Wykorzystując kontakty Dymka porozmawiałbym z Artiomem i jeśli udałoby się z nim dogadać za rozsądne pieniądze, to może byłoby to lepsze rozwiązanie, niż Pająk? Zakładam, że Larsen jest sporo tańszy, a średnią ma nie gorszą od Pająka, więc powinien zostać. Herbie jest stary, ale to 3 zawodnik ligi, który często jako jedyny urywa punkty liderom przeciwnika i chyba powinien zostać. Priorytetem jest jednak krajowy senior (Walasek/Zengota/Buczkowski/Musielak) i junior, a w przypadku odejścia Rempały, to nawet dwóch - zagraniczna seniorka (Herbie/Pająk/Larsen) może pozostać niezmieniona ;)


           
Post 25 sie 2015, o 13:05
 Re: Skład Stali Rzeszów w sezonie 2016
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 lis 2006, o 21:02
Posty: 420

Zobacz profil 
Ja sobie nie wyobrażam, żeby zrezygnować z Pająka. Musi zostać. To samo Hancock i Larsen. Zakładam, że budżet będzie podobny co w tym roku, także jako drugiego polskiego seniora oprócz Lamparta widziałbym Zengote, ewentualnie Musielaka. Można brać też pod uwagę Walaska czy Buczkowskiego, ale przy takim budżecie to raczej nierealne. Co do juniora, to widziałbym Łęgowika bo dawał radę na Hetmańskiej. Oczywiście Rempałę trzeba zatrzymać.


           
Post 25 sie 2015, o 13:21
 Re: Skład Stali Rzeszów w sezonie 2016
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2004, o 20:28
Posty: 902

Zobacz profil 
W przyszłym sezonie wystarczy jedynie zamienić Barana na Walaska i przy jeździe pełnym składem cały sezon czwórka gwarantowana a i przy odrobinie szczęścia można się pokusić o jakiś medal.

_________________
Obrazek


           
Post 25 sie 2015, o 14:02
 Re: Skład Stali Rzeszów w sezonie 2016
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2007, o 19:59
Skąd: Rzeszów
Posty: 104

Zobacz profil 
Hmm wszyscy planują zakupy, a wiadomo czy będziemy mieli za co kupować ?! Czy PGE czasem po tym sezonie nie odchodzi jako sponsor Stali Rzeszów ?! Na początku sezonu było mówione że PGE zostaje ale tylko na ten sezon.


           
Post 25 sie 2015, o 14:55
 Re: Skład Stali Rzeszów w sezonie 2016
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
misi :arrow: jak walasek przyszly sezon bedzie mial taki jak dwa ostatnie to napewno czworka gwarantowana :lol:
niezapominajka :arrow: obilo mi sie o uszy :wink: ze senator rzutem na tasme :D zalatwil falubazowi kghm na sponsora , w takim wypadku spar niby ma przysc do nas i razem z lomza tworzyc glowny duet sponsorow , ale aby tak sie stalo , z tego co mi sie obilo o uszy :D jest jedna przeszkoda , nazywa sie marta :D ile w tym prawdy .....

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 25 sie 2015, o 18:03
 Re: Skład Stali Rzeszów w sezonie 2016
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1594

Zobacz profil 
Zgadzam się, że priorytetem powinno być zatrzymanie Kildemanda i Rempały. Niemal pewniakami do zostania są Larsen i Lampart. Oczywiście Greg zdecydowanie przekonał wszystkich, że mimo wieku potrafi być liderem drużyny. Nie wiadomo jak będzie w przyszłym sezonie, ale taki zawodnik jest nam potrzebny. Brakuje seniora i juniora. Zdecydowanie widziałbym w składzie Buczkowskiego lub Zengotę. Jest jeszcze Szymon Woźniak, który ma całkiem udany sezon w 1 lidze. Co do Walaska to nie wiem... Niby jeździ na poziomie, ale w przyszłym roku facet będzie mieć 40 lat i sporo kontuzji odniesionych w ostatnim czasie. Trochę słaba inwestycja, a Buczek i Zengi są jeszcze względnie młodzi i mogliby zostać w drużynie na więcej niż 1 lub 2 sezony. No i zostaje młodzieżowiec. Tu jest problem bo swojego nie mamy. Ściąganie Pieszczka albo Worynę to spory wydatek. Może nieco tańsza opcja czyli Daniel Kaczmarek? Zaplecze sprzętowe ma. Umiejętności jeszcze nie na ekstraligę, ale lepsze to niż nic. No i jeszcze rezerwowy obco. Mi się marzy ktoś taki jak Nick Morris, ale byłbym w szoku, gdyby nasz klub go zakontraktował. Zresztą jest wiele "gorących" nazwisk. Robert Lambert, Max Fricke, Jason Garrity. Ale czy któryś z nich zgodziłby się grzać ławę w Polsce?

_________________
***** ***


           
Post 26 sie 2015, o 04:01
 Re: Skład Stali Rzeszów w sezonie 2016
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2214

Zobacz profil 
Liwer napisał(a):
Ale czy któryś z nich zgodziłby się grzać ławę w Polsce?
taki craig cook to ze dwa sezony grzeje ławę

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 26 sie 2015, o 12:52
 Re: Skład Stali Rzeszów w sezonie 2016
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1594

Zobacz profil 
Racja. Z tymże Cook jest zawodnikiem u którego poziom sportowy raczej stoi w miejscu. Wymieniona przeze mnie trójka wciąż się rozwija i potrzebuje jazdy.

_________________
***** ***


           
Post 26 sie 2015, o 15:37
 Re: Skład Stali Rzeszów w sezonie 2016
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2214

Zobacz profil 
Ja bym stawiała na lamberta


           
Post 27 sie 2015, o 10:45
 Re: Skład Stali Rzeszów w sezonie 2016
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 7 lip 2010, o 16:38
Skąd: Tarnobrzeg
Posty: 356

Zobacz profil 
Nie łudziłbym się że Rempała zostanie, według mnie jest pewne że odejdzie.

_________________
Obrazek


           
Post 27 sie 2015, o 17:21
 Re: Skład Stali Rzeszów w sezonie 2016
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 wrz 2005, o 17:24
Skąd: rzeszów
Posty: 757

Zobacz profil 
i to najprawdopodobniej do buczy


           
Post 27 sie 2015, o 17:59
 Re: Skład Stali Rzeszów w sezonie 2016
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1594

Zobacz profil 
No cóż, jakoś to trzeba będzie przeboleć. Może zmobilizuje miejscowych do pracy z młodzieżą, bo jeżeli Krystian nie pójdzie w ślady większości rodziny to będą mieć z niego pociechę na lata.

_________________
***** ***


           
Post 27 sie 2015, o 20:58
 Re: Skład Stali Rzeszów w sezonie 2016
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 lis 2006, o 21:02
Posty: 420

Zobacz profil 
Gdzie dadzą więcej to pójdzie a Stal będzie musiał przebić Tarnów x2, bo jak każdy wie Krystian w Tarnowie niemal lata i tam punktów jest w stanie zdobyć dużo więcej niż w Rzeszowie, co za tym idzie jest w stanie więcej zarobić.


           
Post 27 sie 2015, o 23:54
 Re: Skład Stali Rzeszów w sezonie 2016
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3135

Zobacz profil 
No i ponoć Azoty wracają do Buczoków więc pesos będzie się zgadzać.
Ja bym się rozglądał za następcą Grega. Wiadome, że NIE ma takiego zawodnika, który mógłby go zastąpić w 100 %, ale kogoś trzeba znaleźć. Chodzą słuchy, że po dzwonie Warda Greg myśli o finiszu ...

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 470 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 70 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi