Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 36  Następna strona

Odpowiedz w temacie

*** Sezon ' 2004 ***


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 16 wrz 2003, o 14:13
 *** Sezon ' 2004 ***
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 18 kwi 2003, o 10:11
Posty: 113

Zobacz profil 
Zakładam ten temat ponieważ:

1. Kończy się sezon 2003
2. Nastąpi najprawdopodobniej REFORMA lig ( OD SEZONU "05 10 KLUBÓW W eKSTALIDZE, RESZTA W I )

Co należy "zrobić" ???
1. Zebrać grono sponsorów - postawić na awans do 10-drużynowej ekstraligi
2. Zakontraktować (w myśl nowych przepisów) jednego zajebistego zagraniczniaka.
3. Zakupić co najmniej jednego super juniora.
4. Zakupic jednego bardzo dobrego SENIORA.

Wiem, wiem, trzeba "KASY", kasy i jeszcze raz kasy .......!!!! :evil:

Ale Rzeszów, RZESZOWSCY KIBICE PRAGNA , POŻĄDAJĄ EMOCJI NA EKSTRALIGOWYM POZIOMIE!!!! 8-)

jEŻELI KTOS COKOLWIEK WIE CO Z PRZYSZŁYM SEZONEM 2004 ???- NAPISZCIE !!!!!


           
Post 16 wrz 2003, o 14:42
 


Na razie proponuję się zastanowić, czy uda się utrzymać dotychczasowy skład. O wzmocnieniach krajowych to chyba na razie można zapomnieć. Co najwyżej można o nich myśleć po awansie do ekstraligi. Obcokrajowiec... pewnie wkrótce się przekonamy.


           
Post 16 wrz 2003, o 15:25
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
A propo obcokrajowca. Przypomniałem sobie, że w maju 2004 wchodzimy do Związku Kapitalistycznych Republik Europejskich, a zatem...


           
Post 16 wrz 2003, o 18:29
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Mysle ze jak zakontraktujemy niezlego obcokrajowca to juz bedzie dobrz. . a ci do juniora . P.Miesciac powoli sie rozkreca. jestem dobrej mysli. czy ktos wie cos na temat rempaly(ów) przed sezonem mowilo sie ze tomek wraca po roku

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 16 wrz 2003, o 19:00
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Tomek Rempała raczej nie wróci do Rzeszowa. Mimo, że nie spotkało go tam zbyt wiele miłych rzeczy tamtejsza atmosfera jest dla niego bardziej przyjazna od naszej rzeszowskiej....


           
Post 16 wrz 2003, o 19:07
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Sukcesem będzie jeśłi uda nam się pozyskać jednego dobrego obcokrajowca oraz jeżeli zdołamy utrzymać w Rzeszowie obecny skład. Jeżeli Piotrek Winiarz nie wróci do zdrowia trzeba będzie rozglądać się za solidnymi wzmocnieniami krajowymi.... To już jednak sporo kosztuje... Jak nie będzie przyzwoitej kasy na sprzęt to cel sportowy także będzie mało ambitny a co za tym idzie kryzys rzeszowskiego żużla będzie się pogłębiał... Nie można do tego dopuścić... W KAŻDYM BĄDŹ RAZIE NAJWAŻNIEJSZA JEST KASA NA PRZYSZŁY SEZON ORAZ TO ABY PIOTREK WINIARZ WRÓCIŁ DO ZDROWIA!!!


           
Post 17 wrz 2003, o 06:48
 


Hmmm... a jakie są wasze typy rezerwowego obcokrajowca? Bo czasem może być tak, że ten podstawowy nie będzie mógł jechać. Może Lindbaeck albo Lindgren? A może Harris? Mówię o młodych, bo kiedyś działacze zakontraktowali 24 letniego Andersena, który potem stał się podstawowym naszym obcokrajowcem.


           
Post 17 wrz 2003, o 08:06
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Ja oddawna bylem za tym, aby na Hetmanska zawital mlody Chris Harris :!: A jesli nie on to moze Norris :?: Jednego z tych dwoch chcialbym zobaczyc jako drugiego obcokrajowca w Stali.


           
Post 17 wrz 2003, o 13:17
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Jasiek piszesz o 2 obcokrajowcu, a ja z twojej wypowiedzi wywnioskowałemm ze masz jakies info na temat tego kto bedzie 1 obcokrajowcem ;)

Zgadłem czy nie?? :)

Pozdro


           
Post 17 wrz 2003, o 13:50
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
A ja nauczony doswiadczeniem nie spodziewam się zadnych ciekawych transferow ani obcokrajowca dajacego podstawy do myslenia o sukcesach. Ciesze się, ze bedzie reforma lig bo prawdopodobnie tylko dzieki temu nie spadniemy.

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 17 wrz 2003, o 14:04
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 18 kwi 2003, o 10:11
Posty: 113

Zobacz profil 

[b]Moi Drodzy. :wink:

Jeżeli Stal (Jasol) Rzeszów chce zmontować (pod kątem sezonu 2004) ekipę na ekstraklasę to, po zabezpieczeniu budżetu - trzeba:

1. Zukupić co najmniej 1 JUNIORA.

Dlaczego ???

Odpowiedź: w myśl NOWEGO REGULAMIUNU (zakładam, że wejdzie on w życie od przyszłego sezonu), zawodnikami rezerwowymi pod numerami: goście: 7 i 8; gospodarze: 15 i 16 - moga być TYLKO I WYŁĄCZNIE zawodnicy młodzieżowi (do 21 lat).

2. Zakupić 1 SENIORA.

Dlaczego ???

Odpowiedź: w przyszłym sezonie "wypadnie" nam ze składu Piotrek Winiarz (przy okazji życzę Mu powrotu do pełni zdrowia i na tor, ale tenże nie nastapi wcześniej niż w sezonie 2005).

3 Zakontraktować 1 SUPER-OBCOKRAJOWCA - takiego co by jechał w każdym meczu i wykręcał po kilkanaście punktów.


Pozdrawiam
[/b]


           
Post 17 wrz 2003, o 15:12
 


Cytuj:
Jasiek piszesz o 2 obcokrajowcu, a ja z twojej wypowiedzi wywnioskowałemm ze masz jakies info na temat tego kto bedzie 1 obcokrajowcem


Jakbym wiedzial, to juz bym dawno w Tygodniku albo na portalu napisal. Wszystko zalezy od tego, ile bedzie kasy i kiedy uda sie ja pozyskac. Zakontraktowac to mozna nawet i Rickardssona, ale trzeba sobie zadac takie pytania:

1. Czy jest sens wydawac tyle kasy
2. Czy ta inwestycja ma szanse sie zwrocic
3. Czy klub wytrzyma to finansowo.

Raczej nie bedzie to Brhel, ktory w dzisiejszym TZ znow wylewa swoje zale na Rzeszow i mowi, ze juz nie chce tu jezdzic. Nawiasem mowiac wydaje mi sie, ze jest tam sporo nieprawdy, poniewaz przed sezonem sam Brhel mowil na konferencji prasowej, ze kontrakt podpisal na 14 meczow, a nie na wszystkie, jak to mowi w wywiadzie.

A teraz moja odpowiedz

Cytuj:
1. Zukupić co najmniej 1 JUNIORA.

Dlaczego ???

Odpowiedź: w myśl NOWEGO REGULAMIUNU (zakładam, że wejdzie on w życie od przyszłego sezonu), zawodnikami rezerwowymi pod numerami: goście: 7 i 8; gospodarze: 15 i 16 - moga być TYLKO I WYŁĄCZNIE zawodnicy młodzieżowi (do 21 lat).


Po pierwsze - podaj mi choc jednego kandydata. Bo ja osobiscie nie widze. Poza tym, Pawel Miesiac sie rozwija, a moze lepiej postawic na kogos z naszych wychowankow (Tomasz Klis, Piotr Prucnal), bo ja bym ich tak od razu na straty nie spisywal. Poza tym trzech naszych juniorow przygotowuje sie do egzaminu na certyfikat.

Cytuj:
2. Zakupić 1 SENIORA.

Dlaczego ???

Odpowiedź: w przyszłym sezonie "wypadnie" nam ze składu Piotrek Winiarz (przy okazji życzę Mu powrotu do pełni zdrowia i na tor, ale tenże nie nastapi wcześniej niż w sezonie 2005).


Dobrze - kogo Twoim zdaniem powininismy zakupic? Bo ja znow mialbym problem z kandydatem. Mozna by ewentualnie myslec o wypozyczeniu Andy Smitha, skoro Warszawa taka biedna. Tylko ze Smith to juz wiekowy zawodnik i moze sie powtorzyc sytuacja z Kepa sprzed 7 lat. A wiem, ze Pila na pewno za darmo go nie wypozyczy (bo jest ciagle zawodnikiem Polonii Pila)

Cytuj:
3 Zakontraktować 1 SUPER-OBCOKRAJOWCA - takiego co by jechał w każdym meczu i wykręcał po kilkanaście punktów.


Niestety, takimi sa tylko czolowi zawodnicy swiata. A tacy kosztuja i to duuuuuzo. Nicki Pedersen, Lee Richardson, Mikael Max, Peter Karlsson czy nawet Bohumil Brhel sa drozsi od krajowych zawodnikow chociazby ze wzgledu na koszty przejazdu i specyficzne polskie przepisy, w wyniku ktorych trzeba za zatrudnienie osoby spoza Polski placic ponoc jakies ekstra pieniadze ZUS-owi.


           
Post 17 wrz 2003, o 17:49
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
Juniora trzeba kupić, bo jeśli wejdzie w życie od przyszłego sezonu ten regulamin, to w meczu będą.... dwa biegi z udziałem samych juniorów.
Bieg nr 1 już z nimi na "dzień dobry" i pewnie 1-5 w plecy na początek.

Moi kandydaci to:
Piotr Świderski, Łukasz Romanek, Michał Szczepaniak, Robert Miśkowiak, Marcin Rempała.

Cytuj:
Poza tym, Pawel Miesiac sie rozwija.

Hmmm, myślę, że prawdziwą wartość Pawła poznamy w walce z mocnymi przeciwnikami, bo te większe zdobycze punktowe wywalczył na słabych przeciwnikach z Gniezna i Rawicza.

Cytuj:
Poza tym trzech naszych juniorow przygotowuje sie do egzaminu na certyfikat.

Fajnie, ale niestety na powitanie nie zdobędą pokaźnej sumy punktów.....
Tomasz Gollob też nie od razu się pokazał.
Na to trzeba troszkę czasu....

Pozdrawiam

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Post 17 wrz 2003, o 22:52
 


Cytuj:
Piotr Świderski, Łukasz Romanek, Michał Szczepaniak, Robert Miśkowiak, Marcin Rempała


O Świderskim to nie ma co mówić. To zawodnik WTS Wrocław wypożyczony do Rawicza. W przyszłym sezonie wiek juniora skończy Hampel i w jego miejsce będzie jeździł Świderski. Tak wiec Piotr ma bogatszy klub w perspektywie i wlasciwie pewne miejsce w skladzie.

Romanek to ma w Rybniku bardzo dobre warunki i o jego transferze można zapomnieć. Poza tym, o ile wiem, ma on ważny kontrakt z RKM-em na kolejny sezon. Lukasz ma pewne miejsce w skladzie i znaczne lepsze warunki finansowe.

Michał Szczepaniak i Robert Miśkowiak... po pierwsze, wiadomo jakie ceny na liscie transferowej wystawiaja dzialacze z Pily. Po drugie, nie wiem czy Szczepaniak nie ma wrocic do Ostrowa, ktorego jest wychowankiem. Ale ci zawodnicy jak beda odchodzic to raczej wybiora jakis stabilniejszy finansowo klub. Poza tym wiek juniora konczy Tomasz Gapinski i obaj maja praktycznie pewne miejsce w skladzie jako juniorzy. Zreszta jak dla mnie Szczepaniak jest przereklamowany i tak de facto to nic nie osiagnal.

Marcina Rempale mielismy w skladzie 2 lata temu. Dzialacze go puscili i nikt specjalnie za nim nie plakal. Poza tym Marcin chce byc pod opieka starszego brata Grzegorza, ktorego sciagniecie do Rzeszowa jest nierealne. Zreszta Tarnow tez stabilniejszy finansowo, a i miejsce w skladzie raczej pewne.

Jesli mowimy o zakupie juniora, to ja proponuje jakies realne propozycje. Poza tym wciaz jestem zwolennikiem dania szansy naszym wychowankom. Przy sciaganiu zawodnika z innego klubu oprocz zaplacenia sumy transferowej (badz jakiejs jej czesci) trzeba jeszcze wziac pod uwage fakt, ze trzeba takiemu zawodnikowi znalezc sponsora i dac kase na przygotowanie sprzetu. To kosztuje. Malo tego - w przypadku kazdego z nich dochodza przejazdy, za ktore klub zwraca koszty. No i wreszcie - dla wiekszosci z wymienionych juniorow przyszly sezon bedzie ostatnim w gronie juniorow. Wiec jest to inwestycja krotkotrwala.

A gdyby tak do Rzeszowa wrocil majacy problemy z miejscem w skladzie Unii Tomek Rempala? W koncu jest naszym zawodnikiem. Odpowiednio wyposażony w sprzęt Tomek jest w stanie robic w meczu srednio po 7 - 8 punktow. To mniej niz robil "Siwy", ale w jakims stopniu by zapelnilo luke.


           
Post 17 wrz 2003, o 23:05
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
hm jesli chodzi o zawodników zagranicznych to podobno za przejazd maja płacic gospodarze chodz to nie jest potwierdzone ale ytez taką zmiane chcą dac moze i dobrze moze i zle..!!!!!!! POzdrowionka|!!!!!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 17 wrz 2003, o 23:11
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Nie wiadomo jak bedzie w przyszlym sezonie, czy uda sie zatrzymac ten sklad co jest ! Nie wiem dlaczego, ale mam dziwne przeczucie, ze Tomek wroci do nas. Dlaczego? Gdyz w Tarnowie bedzie mu ciezko o sklad i chyba jest nie zbyt mile widziany przez kibicow. Takie ja mam przynajmniej odczucie :wink: I powiem szczerze, ze nie mam nic przeciwko, aby zalozyl on ponownie plastron z Zurawiem. Tomek udowodnil w poprzednim sezonie, ze jesli ma dobry sprzet potrafi wygrac z kazdym. Nie wierze w to, ze gosc zapomnial jak sie jezdzi lub przejscie do swojego macierzystego klubu zle na niego wplynelo. Wydaje mi sie, ze chodzi tu wlasnie o motocykle, zreszta taki sam problem ma jego brat Grzesiek.

Jesli chodzi o juniorow to po pierwsze nie bedzie na nich kasy ! Ludzie bedzie dobrze jesli znajda sie srodki na jakiegos obcego. Trzeba dac szanse a przede wszystkim sprzet naszym chlopakom. Np. Piotrek Prucnal. Kiedys bedac na treningu widzialem go jak sobie poczynal na motorze Pawla Miesiaca - REWELACJA - jesli porownal bym to do jazdy na jego sprzecie.

Jesli chodzi o obcokrajowca to mysle, ze nie edzie to zadna gwiazda...powod? kasa rzecz jasna. Bjarne Pedersen to moze okazac sie szczyt naszych mozliwosci. Do niego najwyzej bedzie mozna sciagnac jakiegos mlodego - gniewnego w stylu Harris, Norris lub Lindgren...Szczegolnie wyniki dwoch pierwszych staram sie sledzic na bierzaco.

Eastbourne - Peterborough
David Norris - 11+1 (3,3,3,2,0)...zaraz po Nickim Pedersenie najlepszy zawodnik swojej druzyny.

Swidon - Eastbourne
8 (2,2,2,1,1)

Wolverhampton - Trelawny
Chris Harris - 8 (2,3,w,2,1,0)

Hull - Trelawny
Chris Harris - 12 pkt.

Co do seniorow to czekamy oczywiscie na Piotrka, no i ten Tomek. Nie sadze, ze zobaczymy jakas nowa twarz...


Ostatnio edytowano 17 wrz 2003, o 23:52 przez kezman, łącznie edytowano 3 razy

           
Post 17 wrz 2003, o 23:11
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Mysle ze jesli Marcin Rempała chce byc pod skrzydłami brata to jak wróci do nas T.Rempała co mi sie wydaje prawie pewne(brak SIWEGO :cry: )to moze wtedy Marcin przyjdzie do nas :P:P:P:P:P.Uważam ze on jest teraz najodpowiedniejszy blisko do Rzeszowa,brat :P No i KOłodziej bedzie jezdił to on sie edzie tam marnował a u nas moze nawet po 6 biegów w meczu :P:P:P:P:P:P MARCIN DO RZESZOWA:P:P:P:P:P

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 18 wrz 2003, o 07:18
 


Cytuj:
Mysle ze jesli Marcin Rempała chce byc pod skrzydłami brata to jak wróci do nas T.Rempała co mi sie wydaje prawie pewne(brak SIWEGO )to moze wtedy Marcin przyjdzie do nas


Marcin chce byc pod opieka Grzegorza, a nie Tomasza. To wystarczajacy argument, aby zostal w znacznie bardziej stablinym finansowo Tarnowie.


           
Post 18 wrz 2003, o 13:03
 Plany na 2004 ??
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 18 kwi 2003, o 10:11
Posty: 113

Zobacz profil 
OK.OK. 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

Wszystko rozumiem, wiem, że nie bardzo jest kogo kupić, czy to na pozycję juniora, seniora, czy zagranicznego.

Wiem: kasa, kasa, kasa, a właściwie jej brak :(((


Ale niemniej jednak, jest taka szansa, iż Rzeszów w sezonie 2004 powalczy o ekstraklasę.

30 września, ma być zorganizowane:

:!: :!: :!: NADZWYCZAJNE ZEBRANIE SEKCJI ŻUZLOWEJ. :!: :!: :!:

Na tymże zebraniu, mają zapaść "wstępne" decyzje:

"w jakim sładzie personalnym i o jakie cele jedziemy w sezonie 2004".


Jesli WIECIE coś w tym TEMACIE - napiszcie * :!: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:


           
Post 18 wrz 2003, o 13:12
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Coś tam kiedyś prezes Gór-Hutu zadeklarował możliwość ściągnięcia do Rzeszowa jakiegoś czołowego żużlowca polskiego. Może Rafała Dobruckiego? Jeździ w nie najbogatszym Lesznie, więc bardzo drogi chyba nie jest... Mnie się jazda Rafiego podoba. Choć kontuzje pokrzyżowały mu karierę, mielibyśmy z niego IMO pożytek.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 720 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 36  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: GoodLikE, speedway54 i 115 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi