Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36  Następna strona

Odpowiedz w temacie

*** Sezon ' 2004 ***


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 5 lut 2004, o 09:43
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
art2 napisał(a):
Powiem tyle, nie bedąc złośliwym tylko obiektywnym. Maciek jest zajbiestm zawodnikiem ale nie ma psychiki. Nie ma nawyku zwyciestwa. Bardzo dobry przykład to jak w 2002 roku padliśmy do was na meczyk. Tak sie buiedak spalił, że poezja. To nie jest lider :!:


Głupoty opowiadasz :) Maciek przyjechał na mecz do Rzeszowa i specjalnie tak jechał zeby nie robic nam na złosc (zagrywka taktyczna z jego strony):) :P nie no zartuje
Jak dla mnie to Maciek jest liderem Stali i zawsze bedzie !!

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 5 lut 2004, o 10:24
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
art2 napisał(a):
Powiem tyle, nie bedąc złośliwym tylko obiektywnym. Maciek jest zajbiestm zawodnikiem ale nie ma psychiki. Nie ma nawyku zwyciestwa. Bardzo dobry przykład to jak w 2002 roku padliśmy do was na meczyk. Tak sie buiedak spalił, że poezja. To nie jest lider :!:


Maciek nie ma nawyku zwyciestwa? Hmmm. Ciekawe. Najskuteczniejszy krajowy jezdziec I ligi sezonu 2004 moglby sie o to na Ciebie obrazic. :)


           
Post 5 lut 2004, o 10:33
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lut 2004, o 23:36
Skąd: Falubaz Town
Posty: 55

Zobacz profil 
Loramski 84 napisał(a):
haj napisał(a):
Moze i masz racje, ale Maciek to zawodnik na któego mozna liczyc, któy jak nie ma złego dnia zawsze zrobi od 12 pkt wyzej. Nie ma co ukrywac, jest naszym liderem i tego nikt nie podwazy. Jest podpora druzyny i w duzym stopniu to od niego uzalezniony jest wyniuk calej druzyny.


Zgadza sie nie zapominajcie o super fighterze Tomaszu Rempale :):)


Superfghter Tomasz Rempała :?: :fuckyou: niezłe jaja. Przecieżtemu kolesiowi wyszedł zaledwie sezon 2002 i to tak na srednim krajowym poziomie. Nie mam pojęcia co on jeszcze robi w tym zuzlu. :twisted:

_________________
Obrazek


           
Post 5 lut 2004, o 23:06
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Moze to że nie potrafi nic innego robić? moze to że liczy na to, iż odzyska forme jaka prezentował podczas gdy był junirem? Tego nikt nie wie, ale jakby tak mieli rezygnowac zuzlwocy ze sowich karier to II ligi wcale by nie bylo a i w I lidze byloby mnie zespolow.

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 7 lut 2004, o 15:41
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Cytuj:
Z inicjatywy szkoleniowca Klubu Motorowego Ostrów - Jana Grabowskiego wydano specjalne odznaki przewidziane dla wszystkich tych, którzy zdecydują się wesprzeć odradzającą się ostrowską szkółkę żużlową. Są trzy rodzaje odznaczeń złota, srebrna i brązowa. Złota odznaka kosztuje 300 złotych, srebrna 200, a brązowa 100. - Jest to wyjątkowa okazja dla wszystkich tych, którzy doceniają wysiłki klubu w zakresie szkolenia młodzieży - mówi kierownik KM-u, Mirosław Borowicz. Przekazując darowiznę na rzecz szkółki, darczyńca otrzyma w zamian symboliczną odznakę jako dowód pomocy dla sportu żużlowego w Ostrowie. -Każda złotówka pozyskana z tej akcji zostanie przeznaczona na szkółkę, na zakup sprzętu i akcesoriów dla młodych adeptów - podkreśla Borowicz.

-My tych odznak nie sprzedajemy, jedynie przyznajemy je darczyńcom w ramach wdzięczności za okazaną pomoc i wsparcie szkolenia młodzieży w Ostrowie. Wpłaty te będą kierowane na specjalnie utworzone konto - mówi trener Jan Grabowski. Wszystkie osoby, jak i firmy, które chciałyby wesprzeć działanie szkółki adeptów sportu żużlowego mogą się kontaktować z klubem telefonicznie (062) 7387097 oraz pod numerem komórkowym - 0693 163 170. -Osobiście skontaktuje się ze wszystkimi chętnymi do przekazania jakiś datków - podkreśla trener Grabowski.
www.przegladzuzlowy.pl
Przyszedł Grabowski i juz sie cos dzieje a u nas :(:( niestety szkółka nie istnieje. Nie wiem czy nie lepiej byłoby dac kase zeby odrodzic szkołke niz na to zeby jezdzilły KLisie i Prucnale na MDMP bo z nich juz raczej nic nie bedzie a ze szkołki wyjdzie wiele talentów :evil:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 9 lut 2004, o 17:38
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 22 paź 2003, o 17:05
Skąd: Tarnów
Posty: 418

Zobacz profil 
Cytuj:
Na pewno zauważył Pan, iż na forach dyskusyjnych przeczytać można było negatywne opinie oceniające pracę nowego zarządu. Kibice zarzucają Panu brak konsekwencji w działaniach oraz zbyt wiele niespełnionych obietnic. Czy mógłby się Pan ustosunkować do tych zarzutów?

- To były wypowiedzi ludzi o gorących głowach, nie mających zielonego pojęcia o mechanizmach podejmowania decyzji finansowych z firmach, które mogą być potencjalnymi sponsorami, ani też o stanie finansów klubu i sekcji. Nikt nie może mi zarzucić jakiejkolwiek niespełnionej obietnicy, bo w takich kategoriach nigdy się nie wypowiadałem. Dodam, że najbardziej obraźliwe były dla mnie epitety sugerujące, że przyszedłem na tę funkcję aby się "nachapać". One dowodzą zupełnego bezmózgowia ich autorów, którzy powinni wiedzieć, że jest to funkcja społeczna i nie bierze się za nią kasy, a raczej dokłada w sensie poświęcania ogromnej ilości wolnego czasu oraz dużych stresów.


SportoweFakty.pl

No to sie dostało co poniektórym :twisted: ,widze że pan Szylar nie lubi krytyki zreszta jak każdy :).

I taie pytanie . Czy powąznie Tadek nie dostaje od was kasy za to co robi ???

_________________
Obrazek

P '05


           
Post 9 lut 2004, o 17:49
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Cytuj:
One dowodzą zupełnego bezmózgowia ich autorów, którzy powinni wiedzieć, że jest to funkcja społeczna i nie bierze się za nią kasy

I Szylar to powiedzial? W takich slowach?


           
Post 9 lut 2004, o 22:01
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 28 mar 2003, o 17:56
Posty: 33

Zobacz profil 
hehe zaskoczenie :P:P:P

tak powiedział tak powiedział :P

prezes sekcji żużlowej jest to funkcja społeczna i się za nią $$$ nie dostaje ....

dodam, że poza prezesurą Pan Szylar ma swoją pracę (ostatnio nową :P ) i musi 2 odpowiedzialne funkcje połączyć..
co nie jest łatwe

_________________
Obrazek

http://WWW.STAL.RZE.PL - Rzeszów, żużel
http://WWW.STAL.KOM.PL


           
Post 9 lut 2004, o 22:55
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Stal wiesz ile zjesz... Wiesz tyle ile sciem CI wcisnal :D:D:D

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 9 lut 2004, o 23:17
 


Cytuj:
Powiem tyle, nie bedąc złośliwym tylko obiektywnym. Maciek jest zajbiestm zawodnikiem ale nie ma psychiki.


Wiele osob wypowiada sie o slabej psychice Macka, ale wydaje mi sie, ze
jednak jest ona mocniejsza niz pare lat temu. Choc bywaly takie mecze,
ze kiedy cos bylo nie w porzadku ze sprzetem, Maciek sie gubil i nie
punktowal (mecze z Lublinem i Rybnikiem).

Superstal, a powiedzze Ty mi moj drogi, autoryzowales ten wywiad z
prezesem? Bo jak nie, to mozesz miec niezle przechlapane.

O ile wiem, w wiekszosci klubow prezesi poszczegolnych sekcji nie
otrzymuja wynagrodzenia. Chyba ze sa etatowymi pracownikami klubu.
Ale prezes Szylar nie jest etatowym.


           
Post 10 lut 2004, o 10:41
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Jupiter napisał(a):
Cytuj:
Na pewno zauważył Pan, iż na forach dyskusyjnych przeczytać można było negatywne opinie oceniające pracę nowego zarządu. Kibice zarzucają Panu brak konsekwencji w działaniach oraz zbyt wiele niespełnionych obietnic. Czy mógłby się Pan ustosunkować do tych zarzutów?

- To były wypowiedzi ludzi o gorących głowach, nie mających zielonego pojęcia o mechanizmach podejmowania decyzji finansowych z firmach, które mogą być potencjalnymi sponsorami, ani też o stanie finansów klubu i sekcji. Nikt nie może mi zarzucić jakiejkolwiek niespełnionej obietnicy, bo w takich kategoriach nigdy się nie wypowiadałem. Dodam, że najbardziej obraźliwe były dla mnie epitety sugerujące, że przyszedłem na tę funkcję aby się "nachapać". One dowodzą zupełnego bezmózgowia ich autorów, którzy powinni wiedzieć, że jest to funkcja społeczna i nie bierze się za nią kasy, a raczej dokłada w sensie poświęcania ogromnej ilości wolnego czasu oraz dużych stresów.


SportoweFakty.pl

No to sie dostało co poniektórym :twisted: ,widze że pan Szylar nie lubi krytyki zreszta jak każdy :).


IMO pan Szylar nie ma nic przeciwko krytycę, tyle że tzw. konstruktywnej :). Jak dla mnie to on w tym wywiadzie i tak był bardzo dyplomatyczny. On mówi o "gorących głowach", ja bym powiedział o kilku gówniarzach, którzy dostali się do kompa.

Cytuj:
I taie pytanie . Czy powąznie Tadek nie dostaje od was kasy za to co robi ???


My nie wiemy, my jesteśmy tylko kibicami :). Wyślij priva do Haehnego, jak on nic nie dostał, to nikt nic nie dostał :)

Jasiek napisał(a):
Superstal, a powiedzze Ty mi moj drogi, autoryzowales ten wywiad z
prezesem? Bo jak nie, to mozesz miec niezle przechlapane.


A Jasiek Ci to przechlapanie chętnie ułatwi. Jak tam Dominik, już się z klubem skontaktowałeś w tej sprawie?


           
Post 10 lut 2004, o 20:42
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Funkca Prezesa sekcji w naszym klubie Deni i wszystcy inni jest tzw. społeczna. Prezes nie dostaje ani złotówki za swoja prace...wystarczy sie troche zainteresować i popytać odpowiednie osoby (w moim przypadku osoby która do niedawna była bardzo blisko sekcji i tych spraw...)


           
Post 10 lut 2004, o 22:08
 ..
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Superstal napisał(a):
hehe zaskoczenie :P:P:P

tak powiedział tak powiedział :P

prezes sekcji żużlowej jest to funkcja społeczna i się za nią $$$ nie dostaje ....


dodam, że poza prezesurą Pan Szylar ma swoją pracę (ostatnio nową :P ) i musi 2 odpowiedzialne funkcje połączyć..
co nie jest łatwe


Czyli Szylar jest bez kasy ?
Nizej napisales ze, ma druga praca ( w zlym tego slowa znaczeniu, jakby Stal byla na II miejscu)
Teraz pomysl mlody czlowieku, z czego on ma zyc, skoro jego praca jest ''spoleczna'' nie czerpie z tego zyskow?
Chyba tez bys poszedl do drugiej pracy, gdybys mial na utrzymaniu rodzinie... ?


           
Post 10 lut 2004, o 22:32
 Re: ..
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
bajerant napisał(a):
Czyli Szylar jest bez kasy ?
Nizej napisales ze, ma druga praca ( w zlym tego slowa znaczeniu, jakby Stal byla na II miejscu)
Teraz pomysl mlody czlowieku, z czego on ma zyc, skoro jego praca jest ''spoleczna'' nie czerpie z tego zyskow?
Chyba tez bys poszedl do drugiej pracy, gdybys mial na utrzymaniu rodzinie... ?


Sorry, o co Ci chodzi? Sugerujesz, że Szylar jednak bierze kasę za Stal, czy też, że specjalnie poszedł do drugiej pracy po to, by móc społecznie pracować w Stali? :lol: :shock:


           
Post 11 lut 2004, o 00:24
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 28 mar 2003, o 17:56
Posty: 33

Zobacz profil 
To jest proste jak drut

W Stali prezes nie dostaje kasy....
zarabia gdzie indziej....

już prościej nie można.....

_________________
Obrazek

http://WWW.STAL.RZE.PL - Rzeszów, żużel
http://WWW.STAL.KOM.PL


           
Post 11 lut 2004, o 00:41
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 22 paź 2003, o 17:05
Skąd: Tarnów
Posty: 418

Zobacz profil 
StrongU napisał(a):
Funkca Prezesa sekcji w naszym klubie Deni i wszystcy inni jest tzw. społeczna. Prezes nie dostaje ani złotówki za swoja prace...wystarczy sie troche zainteresować i popytać odpowiednie osoby (w moim przypadku osoby która do niedawna była bardzo blisko sekcji i tych spraw...)


Nie jest dla mie rzeczą oczywista że za prace nie dostaje się zapłaty :evil: ,za dobrze wykonana prace nalezy sie zaplata .Czy pan Szylar wykonuje swoje obowiązki dobrze to wiecie najlepiej wy?Nie mi to osądzać 8-)

_________________
Obrazek

P '05


           
Post 11 lut 2004, o 00:58
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 maja 2003, o 21:02
Skąd: TARNOW
Posty: 423

Zobacz profil 
"Nie jest dla mie rzeczą oczywista że za prace nie dostaje się zapłaty"



a może robi to z miłości do żużla..... :wink:

pozdrawiam.


           
Post 11 lut 2004, o 01:16
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 22 paź 2003, o 17:05
Skąd: Tarnów
Posty: 418

Zobacz profil 
sebo napisał(a):
"Nie jest dla mie rzeczą oczywista że za prace nie dostaje się zapłaty"



a może robi to z miłości do żużla..... :wink:

pozdrawiam.


Albo z miłosci do pani Szylarowej największej fanki druzyny która kiedys nazywała się stal :wink:

_________________
Obrazek

P '05


           
Post 18 lut 2004, o 17:32
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Cytuj:
W czasie, gdy nie była wyjaśniona sprawa gorzowskiego stadionu, władze tego klubu zdecydowały o rozegraniu trzech pierwszych meczy na torach rywali. Dwa mecze (wyjazdowe) byly "planowe" (Ostrów, Piła), a gospodarz meczu z Rzeszowem, został zmieniony.

Teraz, gdy kwestia dzierżawy stadionu im. Edwarda Jancarza została wyjaśniona, klub Stal Telenet Strabag Gorzów wysłał pismo do klubu Marma Polskie Folie Rzeszów w sprawie ponownego przełożenia meczu z powrotem do Gorzowa. Działacze klubu rzeszowskiego mają się do tej prośby odnieść na piątkowym posiedzeniu.

JESLI KTÓRYS Z DZIAŁACZY TO CZYTA TO PISZEMY KIBICE SIE NA TO NIE ZGADZAJA. 3 PIERWSZE MECZE U SIEBIE 2 Z NICH WYGRANY PO 8 TYS LUDZI NA TRYBUNACH ODRAZU KASA JEST NA DALSZA CZESC SEZONU. DZIAŁACZE NIE ZGADZAJCIE SIE!!!!

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 18 lut 2004, o 18:24
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Juz kiedys pisalem w jednym z watkow, ze trzy mecze z rzedu u siebie to nawet 150 zl dla "srednio zuzlowej rodziny" (ojciec + 2 synow). Nie wszystko jest takie proste.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: RychuZKS, speedway54 i 64 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi