Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36

Odpowiedz w temacie

*** Sezon ' 2004 ***


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 23 lut 2004, o 03:27
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
No Jacus niezly sobie portrecik walnal :lol: Czasem sie zastanawiam czy on nie skonczyl jakiejs szkoly specjalnej... albo moze chlopak po przejsciach jest. Moze Papa Gollob znalazl go dzies na zlomie jak szukal czesci do swojego pierwszego motocykla zuzlowego. Chcialbym poznac historie Jacusia. Zreszta co tu gadac... pasuje jak ulal do UNI Tarnow :P

_________________
Leave Me Alone


           
Post 23 lut 2004, o 09:15
 


Ja moze tak troche odbiegne od tematu:

Cytuj:
Brian Andersen,Zoltan Adorjan,Joe Screen,Antonin
Kasper,Bohumil Brhel ,Georgi Petranov,Gary Havelock,Simon Wigg,Craig
Boyce,Chris Luis,Stefan Andersson,Robert Nagy,Sandor Tichanyi,Csaba
Hell,Siergiej Darkin,Laszlo Bodi,Niklas Aspgren ....... KOGO
ZAPOMNIALEM ????


Nie widze nastepujacych zawodnikow:

Ronnie Correy (1993)
Zdenek Schneiderwind (1994)
Brian Karger (1995)
Andy Smith (1996)

Male poprawki pisowni:

Chris Louis
Sandor Tihanyi


           
Post 23 lut 2004, o 11:25
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Zszokowac Was? Celowo wklejam link, bo informacja jest wielce zaskakujaca: http://www.speedwaypl.com/modules.php?n ... le&sid=156


           
Post 24 lut 2004, o 02:25
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
No to komu w droge temu rower. Przeciez nikt nie bedzie go blagal na kolanach. Ciekaw jestem z jakiego powodu sie rozmyslil? Moze to nie jego wina tylko kogos ze strony Rzeszowa. Zapewne beda dwie wersje zdarzen a prawda bedzie gdzies po srodku.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 24 lut 2004, o 09:18
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
error napisał(a):
No to komu w droge temu rower. Przeciez nikt nie bedzie go blagal na kolanach. Ciekaw jestem z jakiego powodu sie rozmyslil? Moze to nie jego wina tylko kogos ze strony Rzeszowa. Zapewne beda dwie wersje zdarzen a prawda bedzie gdzies po srodku.


Jak juz pisal bazyli, gosciu po prostu dostal oferte z Rawicza. Wiec w czwartek wylaczyl telefon, zeby sie zastanowic, a w piatek uznal, ze nie chce mu sie jechac do Rzeszowa.


           
Post 24 lut 2004, o 12:48
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
MaK napisał(a):
error napisał(a):
No to komu w droge temu rower. Przeciez nikt nie bedzie go blagal na kolanach. Ciekaw jestem z jakiego powodu sie rozmyslil? Moze to nie jego wina tylko kogos ze strony Rzeszowa. Zapewne beda dwie wersje zdarzen a prawda bedzie gdzies po srodku.


Jak juz pisal bazyli, gosciu po prostu dostal oferte z Rawicza. Wiec w czwartek wylaczyl telefon, zeby sie zastanowic, a w piatek uznal, ze nie chce mu sie jechac do Rzeszowa.


No to tylko się cieszyć, że taki fiut nie będzie naszym trenerem. Raz się opłaciło, że Rzeszów jest daleko :D


           
Post 24 lut 2004, o 18:23
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Ja w kwestii formalnej. Komu dokładnie przysługują bilety ulgowe? Wiadomo, że uczniom, studentom, ale co z emerytami, rencistami, żołnierzami? :)


           
Post 25 lut 2004, o 01:26
 ...
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Cytuj:
No to tylko się cieszyć, że taki fiut nie będzie naszym trenerem. Raz się opłaciło, że Rzeszów jest daleko


Nie mowcie tak brzydko;)
Gdyby byl naszym trenerem pewnie wychwalalibysmy go
Fiut to on nie jest, to zle okreslenie, bardziej trafne jest ... a nie bede pisal:)


           
Post 25 lut 2004, o 05:36
 Re: ...
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
bajerant napisał(a):
Cytuj:
No to tylko się cieszyć, że taki fiut nie będzie naszym trenerem. Raz się opłaciło, że Rzeszów jest daleko


Nie mowcie tak brzydko;)
Gdyby byl naszym trenerem pewnie wychwalalibysmy go
Fiut to on nie jest, to zle okreslenie, bardziej trafne jest ... a nie bede pisal:)


Nie jest takie pewne ze jakby byl trenerem Stali to bysmy go chwalili. Jesli mial by wyniki to napewno, w przeciwnym razie zostal by fiutem :) w najlepszym wypadku. :P


Ps Kenny nie wiedzialem ze ty taki stary jestes? Emeryci nie moga byc na meczu zuzlowym z powodow zdrowotnych. To samo dotyczy rencistow. A zolnierze wyjechali do iraq. :P

_________________
Leave Me Alone


           
Post 25 lut 2004, o 09:53
 Re: ...
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
error napisał(a):
Nie jest takie pewne ze jakby byl trenerem Stali to bysmy go chwalili. Jesli mial by wyniki to napewno, w przeciwnym razie zostal by fiutem :) w najlepszym wypadku. :P


No nie wiem :wink: Przeciez mi jestesmy kulturalni i jeszcze nikogo przeciez nie wyzywalismy z naszego klubu ... hehe moze kilka wyjatków :wink:

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 25 lut 2004, o 21:35
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
A dziś sobie oglądałem sport w Aktualnościach i pan Pęcak mówił coś o tym, ze nasi żużlowcy wyjeżdżają do Słowenii, aby tam przygotowywać się do sezonu...tylko nie wiem czy to prawda czy może mi sie przesłyszało :D


           
Post 25 lut 2004, o 21:57
 Re: ...
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
bajerant napisał(a):
Cytuj:
No to tylko się cieszyć, że taki fiut nie będzie naszym trenerem. Raz się opłaciło, że Rzeszów jest daleko


Nie mowcie tak brzydko;)
Gdyby byl naszym trenerem pewnie wychwalalibysmy go
Fiut to on nie jest, to zle okreslenie, bardziej trafne jest ... a nie bede pisal:)


No cóż, gdyby został naszym trenerem, to nie postąpiłby jak :wink: więc nie byłoby powodu, by go wyzywać od :wink:

Error, ja to młody :) , ale np. mój Ojciec już się łapie pod emeryta

kezman napisał(a):
A dziś sobie oglądałem sport w Aktualnościach i pan Pęcak mówił coś o tym, ze nasi żużlowcy wyjeżdżają do Słowenii, aby tam przygotowywać się do sezonu...tylko nie wiem czy to prawda czy może mi sie przesłyszało :D


http://wiadomosci.tvp.pl/rzeszow/video/ ... 0/film.asf


Ostatnio edytowano 25 lut 2004, o 22:05 przez Dr Kenny, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 25 lut 2004, o 22:26
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:56
Skąd: rzeszów
Posty: 473

Zobacz profil 
wiecie co polityka klubu jest do d...... zatrudnienie trenera z który mieszka w gorzowie jest szczytem... jak wyobrażacie sobie treningi szczególnie z młodzieżą bo tym starym b...już nic nie pomoże (chodzi mi szczególnie o WILKA TROJANA I TOMKA). Przymiarki do bendzery-jaki jest sens kupować zawodnika bez przyszłości - troche wnioskowania nie zaszkodzi- skoro nie mamy szans na awans-bo nie ma zagranicznego kontuzja Winiarza brak kasy (JAK ZAWSZE), po co na bendzera.
W poprzednich sezonach właśnie dobrej postawy juniorów brakowało do awansu jechało 5 seniorów i tyle Kuciapa Winiarz Bob ( Winiarz BoB Grzesiek) bo nigdy na wilka czy trojana nie można było liczyc - jeśli któryś z liderów pojechał gorzej przegrywaliśmy mecz. CZY NIE LEPIEJ PRZEZ np. 1 sezon ( czy nawet 2) wyszkolić 2-3 młodych gwarantująych jakieś 6-8 pkt w meczu i potem próbowac awansować.
Przecież kto teraz sądzi że będziemy dzielić i rządzic w 1 lidze jest szaleńcem albo nie zna sie na sporcie
Przykład RYBNIKA I TARNOWA - tam postawiono na młodzież mają wynik mają
Gniezno - nakupiło - i du.a
Toruń dream team - i du.a
Osobiście kibicuje zespołowi z GORZOWA zapamietajcie moje słowa że oni zamieszają nie tylko w 1 lidze w najbliższym czasie.

_________________
joo


           
Post 25 lut 2004, o 22:42
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
zatrudnienie trenera z który mieszka w gorzowie jest szczytem... jak wyobrażacie sobie treningi szczególnie z młodzieżą bo tym starym b...już nic nie pomoże


Normalnie, przecież Woźniak będzie na stałe mieszkał w Rzeszowie...


           
Post 2 mar 2004, o 15:12
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Cytuj:
Cytuj:
- A jak wygląda twoja sytuacja sprzętowa?

- W tej chwili remontuje zeszłoroczne silniki. Jest już trochę późno, ale klub przeznaczył pieniądze na zakup sprzętu, więc trzeba się śpieszyć.

A co z polkemiciem któy miałbyc jego sponsorem :? T.Rempała wspomniał ze jezzdił na remontowyanym sprzecie dlatego miał słabsze wyniki :/ A nasi co nie bede mieli teraz nowych :cry:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 2 mar 2004, o 17:31
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
Cytuj:
Cytuj:
- A jak wygląda twoja sytuacja sprzętowa?

- W tej chwili remontuje zeszłoroczne silniki. Jest już trochę późno, ale klub przeznaczył pieniądze na zakup sprzętu, więc trzeba się śpieszyć.

A co z polkemiciem któy miałbyc jego sponsorem :? T.Rempała wspomniał ze jezzdił na remontowyanym sprzecie dlatego miał słabsze wyniki :/ A nasi co nie bede mieli teraz nowych :cry:


Kamil mówiłem ci, aby poczytał komentarze do tego newsa...jego autor Radek Król zaznaczył, że wywiad był przeprowadzony zaraz po tym jak Tomek podpisał kontrakt!!!

Nie martw się o Tomka...nic mu nie brakuje :P


           
Post 3 mar 2004, o 00:34
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Kamil napisał(a):
Cytuj:
Cytuj:
- A jak wygląda twoja sytuacja sprzętowa?

- W tej chwili remontuje zeszłoroczne silniki. Jest już trochę późno, ale klub przeznaczył pieniądze na zakup sprzętu, więc trzeba się śpieszyć.

A co z polkemiciem któy miałbyc jego sponsorem :? T.Rempała wspomniał ze jezzdił na remontowyanym sprzecie dlatego miał słabsze wyniki :/ A nasi co nie bede mieli teraz nowych :cry:


Kamil mówiłem ci, aby poczytał komentarze do tego newsa...jego autor Radek Król zaznaczył, że wywiad był przeprowadzony zaraz po tym jak Tomek podpisał kontrakt!!!

Nie martw się o Tomka...nic mu nie brakuje :P

Oj Kezman ale mi chodzi o wywiad KII z strony i chodzi o wywiad z R.Trojanowskim :P:P:P Ale ponawiam moje pytanie jesli ktos juz wie cos??? Czy nasi zawodnicy bede mieli tylko wyremontowane sprzety czy nowisienkie tez :?: :?: :?: :wink:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 3 mar 2004, o 02:05
 


Kamil napisał(a):
kezman napisał(a):
Kamil napisał(a):
Cytuj:
Cytuj:
- A jak wygląda twoja sytuacja sprzętowa?

- W tej chwili remontuje zeszłoroczne silniki. Jest już trochę późno, ale klub przeznaczył pieniądze na zakup sprzętu, więc trzeba się śpieszyć.

A co z polkemiciem któy miałbyc jego sponsorem :? T.Rempała wspomniał ze jezzdił na remontowyanym sprzecie dlatego miał słabsze wyniki :/ A nasi co nie bede mieli teraz nowych :cry:


Kamil mówiłem ci, aby poczytał komentarze do tego newsa...jego autor Radek Król zaznaczył, że wywiad był przeprowadzony zaraz po tym jak Tomek podpisał kontrakt!!!

Nie martw się o Tomka...nic mu nie brakuje :P

Oj Kezman ale mi chodzi o wywiad KII z strony i chodzi o wywiad z R.Trojanowskim :P:P:P Ale ponawiam moje pytanie jesli ktos juz wie cos??? Czy nasi zawodnicy bede mieli tylko wyremontowane sprzety czy nowisienkie tez :?: :?: :?: :wink:

Będą mieli nowiusienki sprzęt! :P

A co do Trojana to wydaje mi się, że sprzęt nie ma na tyle jeszcze zużyty by kupować nowy... Przecież przez połowe sezonu sprzęt ten nie był uzywany...

Podobno większość zawodników ma mieć nowe motorki - rakiety... ;)


           
Post 4 mar 2004, o 16:58
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Cytuj:
Jak już informowaliśmy ze względu na zimowe warunki atmosferyczne panujące na południu Polski 8 marca ekipa Stali Rzeszów wybiera się na kilkudniowe zgrupowanie do Leszna. Jak poinformował prezes Tadeusz Szylar "Część zawodników pojedzie trenować do Leszna, gdzie są bardzo dobre warunki, a część być może do Włoch." Do Terrenzano wyjechaliby trzej zawodnicy Karol Baran, Rafał Wilk (na zdjęciu) i Maciej Kuciapa

Po co jechac do włoch skoro mozna w Lesznie potrenowac :wink: Chyba ze chodzi o to ze Maciek i KArol I Wilko maja pojechac i do Leszna i do Włoch to jestem jak najbardziej ZA!! Tylko po co Wilk który nie ma sprzetów dobrych nie ma sponora indywidualnego :| Niech pojedzie Karol Maciej i Trojan :!: To by było najlepsze rozwiązanie :wink:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 5 mar 2004, o 19:09
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 lis 2003, o 13:01
Skąd: Toruń
Posty: 197

Zobacz profil 
Maciej Kuciapa i Karol Baran to pierwsi zawodnicy Marmy Polskich Folii Rzeszów, którzy wyjechali na tor w tym sezonie. Uczynili to około 9 rano w Lesznie. Trenowali oni razem z zawodnikami miejscowej Unii. Miejmy nadzieję, że te próbne jazdy pomogą w udanym wejściu w sezon.

Info za http://www.stal.rzeszow.pl


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi