Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Odpowiedz w temacie

Janusz Stachyra - Koniec Kariery


Wszystko o Stali Rzeszów


Ile dla Rzeszowa zrobil Janusz Stachyra ?
Ankieta wygasła 28 wrz 2003, o 22:16
Pyci Pyci Cale Nic 11%  11%  [ 6 ]
Troszeczke 4%  4%  [ 2 ]
Srednio Mogl Wiecej 20%  20%  [ 11 ]
Duzo 30%  30%  [ 17 ]
!!! Ogromnie Duzo !!! 36%  36%  [ 20 ]
Liczba głosów : 56
Opcje      Szukaj
Post 23 wrz 2003, o 01:29
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
krzysiek_f napisał(a):
tego ze klamiesz to ja nigdzie nie powiedzialem , powiedzialem tylko ze jak on to mowil (ten post o trenoewaniu M.Rempaly osobiscie napisal P.Stachra) to mysle ze wie lepiej. to chyba jasne ?


Jeżeli uważasz, "że on wie lepiej" jednocześnie poddajesz w wątpliwość moją tezę popartą faktami...
Poza tym muszę Ci wytknąć błąd logiczny: jeżeli ktoś coś mówi to wcale nie oznacza, że wie coś lepiej.... Zawsze może mijać się z prawdą!
Mam tylko pytanie do Ciebie.
Czy bywałeś na treningach na których trenował Marcin? Czy widziałeś kto się nim zajmował? Czy rozmawiałeś z zainteresowanymi? Czy kiedykolwiek zetknąłeś się z "wielką miłością" jaką Janusz Stachyra dazył familię Rempałów?

Wydaje mi się, że na każde z tych pytań odpowiesz przecząco...

Nawet jak Stachyra zapędził się i powiedział to co napisałeś to ta wypowiedź ma taką samą wartość jak wypowiedź Kuźniara, który mówił, że wychował Siwego, Maćka i Trojana.... Tak na marginesie to gdzie jest ten post Stachyry?


           
Post 23 wrz 2003, o 12:38
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
weslake napisał(a):
MÓWIENIE TEGO CO SIĘ MYŚLI MA SENS POD WARUNKIEM, ŻE SIĘ MYŚLI PRAWIDŁOWO LUB PRAWDZIWIE (PODAJE SIĘ FAKTY ZGODNE Z RZECZYWISTOŚCIĄ) I NIE OBRAŻA SIĘ INNYCH!!!!!!!


Drogi kolego! Obawiam sie, ze niektorym w tym klubie nalezalo sie, by ich obrazic!


           
Post 23 wrz 2003, o 13:08
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
MaK napisał(a):
weslake napisał(a):
MÓWIENIE TEGO CO SIĘ MYŚLI MA SENS POD WARUNKIEM, ŻE SIĘ MYŚLI PRAWIDŁOWO LUB PRAWDZIWIE (PODAJE SIĘ FAKTY ZGODNE Z RZECZYWISTOŚCIĄ) I NIE OBRAŻA SIĘ INNYCH!!!!!!!


Drogi kolego! Obawiam sie, ze niektorym w tym klubie nalezalo sie, by ich obrazic!


Zgadzam się z Tobą, tylko wydaje mi się, że nie zrozumiałeś lub nie przeczytałeś dokładnie moich postów i stąd źle zinterpretowałeś moje słowa. To co piszę tyczy się faktów czyli określonych zachowań wobec określonych ludzi w określonych warunkach czasoprzestrzennych.


           
Post 23 wrz 2003, o 14:49
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Nie bede nic juz mowil na ten temat bo proboje ci wytumaczyc a ty dalej swoje :)

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 23 wrz 2003, o 22:03
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
Cytuj:
I bardzo dobrze, ze skonczył kariere. Jeden wrzód mniej w polskim sporcie. Od czasu gdy publicznie przed kamerami TV Rzeszow powiedział, ze odpuszczał mecze nie powiedzialem o nim ani jednego dobrego slowa i to się nie zmieni. Jego syn od tatusia nauczy się tylko oszukiwac kolegów z zespolu i kibicow.


nazywasz wrzodem najlepszego zuzlowca stali rzeszow! niepohwalam oczywiscie tego iz odpuszczal mecze (coniektuzy myla to ze sprzedawaniem!) ale mial hociasz odwage cywilna sie przynzac do tego i to nie dopiero teraz gdy konczy karoere tylko duzo wczesniej...stahyra zrobil ogromnie duzo dla stali! ilu zawodnikuw w polskim speedwayu jezdzilo w barwah innyh klubuw i w tym samym czasie pomagalo innemu? stahyra potrafil trenowac naszyh zuzlowcuw gdy byl zawodnikeim wlukniarza. zapewne niewielu! denerwuja mnie wypowiedzi iz stahyra niebyl najlepszy bo ktos tam byl wyzej w IMP...no i co z tego? stahyra niemalze cala karieere przejezdzil w stali i tyle on dla niej zrobil ze nieda sie tego opisac!

Cytuj:
Kto rozmawial z Januszem Stachyra po meczu z lublinem przegranym tym feralnym w ktorym stracilismy mlodziezowcow ? Wiem ze bylo tam okolo 20 osob a w srodku kolka janusz i wszyscy z nim konwersowali ? Pamieta ktos ta rozmowe ? tO byly slowa prawdy na rzeszowskich dzialaczy ! Powiedzial ze najwiekszy blad histori stali bylo kupienie Tomka Remaply, powiedzial ze w tym czasie za te pieniadze wyksztalcilby 5 mlodziezowcow a oni kupili go na jeden sezon ! czy zgadacie sie z tym ? Jaka to byla kwota za tego Keczupa ?? bo juz nie pamietam ?


tomek byl zajebiscie zapowiadajacym sie juniorem gosciu w wieku 16 lat potrafil zdobyc wiecej punktuw w meczu niz klis i prucnal przez caly sezon! (no moz eprzesada:P)

_________________
Obrazek


           
Post 25 wrz 2003, o 18:01
 Hmm
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Wedlug was stachyura jest na forum ? Bo nie kumam nie moge skumac waszych rozmow !


           
Post 25 wrz 2003, o 18:47
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Na jakiej podstaie strwierdzasz z e Stachra jest na forum ?

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 25 wrz 2003, o 20:20
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 maja 2003, o 23:28
Skąd: TARNÓW
Posty: 12

Zobacz profil 
Stachyra już dawno temu powinien zakończyć karierę zawodniczą, a jeśli się ociągał to należało go zawiesić, zdyskwalifikować, usunąć z dala od toru i motorów, żeby nie kaleczył innych żużlowców. Na koniec kariery pięknie załatwił Daniela Jeleniewskiego. W ciągu całej kariery ile on zaliczył kręgosłupów? 5...6...a może nawet więcej. Przecież to kamikadze, crazyman i wariat na torze. Bardzo się cieszę, że w końcu postanowił zawiesić kevlar na kołku, wystarczy już ofiar z jego ręki.


           
Post 26 wrz 2003, o 09:54
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
ja rowniez uwazam ze powinien zakonczyc kariere z 3 sezony temu. stachyra moze nie byl wybitnym zuzlowcem ale zawsze bedzie kojarzony ze stala. on bardzo duzo zrobil dla naszego klubu i bardzo bym chcial zeby kiedys zawital do nas jako trener.
pamietam ja dawniej, z 10 lat temu jak chodzilem jeszcze do podstawowki, gdy spytales kogos kto nie ma pojecia o zuzlu i sie nim nie interesowal o stal, to zawsze ten ktos mowil : stachyra. on byl etykieta stali. kazdy rzeszowiak wiedzial kto to stachyra


           
Post 26 wrz 2003, o 10:47
 


Cytuj:
Stachyra już dawno temu powinien zakończyć karierę zawodniczš, a jeœli się ocišgał to należało go zawiesić, zdyskwalifikować, usunšć z dala od toru i motorów, żeby nie kaleczył innych żużlowców. Na koniec kariery pięknie załatwił Daniela Jeleniewskiego.


Naprawdę? A jakże on to załatwił Jeleniewskiego?

Cytuj:
Bardzo się cieszę, że w końcu postanowił zawiesić kevlar na kołku, wystarczy już ofiar z jego ręki


Ofiary Stachyry? Na przykład kto?


           
Post 26 wrz 2003, o 22:07
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 maja 2003, o 23:28
Skąd: TARNÓW
Posty: 12

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Naprawdę? A jakże on to załatwił Jeleniewskiego?

niedoinformowany? czy udajesz greka? wszyscy dobrze wiedzą o tym, że stachyra wywiózł Jeleniewskiego w bandy bo go nie lubiał, gdyż ten jeździł lepiej od jego synalka dawida i zabierał mu miejsce w składzie. Stachyra długo czekał na moment, aż nadarzy się ku temu okazja.
Cytuj:
Ofiary Stachyry? Na przykład kto?

Idziesz na łatwiznę! sam sobie poszukaj w annałach jak jesteś taki ciekawy. Gwarantuje Ci, ze znajdziesz przynajmniej pięć nazwisk.[/quote]


           
Post 26 wrz 2003, o 22:12
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
hej gosciu. tak do ciebie mowie !!! ty jestes zdrowy na umysle ? glowa cie boli ? sprawdz czy nie masz rzypadkiem gorączki ! To ze dawid nie ma miejsca w skladzie to nie oznacza ze Janusz spowodowal upadak Jeleniewskiego !!! I mam do ciebie pytanie w ktorym to meczu bylo ???

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


Ostatnio edytowano 26 wrz 2003, o 22:27 przez krzysiek_f, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 26 wrz 2003, o 22:21
 


Jussi napisał(a):
Jasiek napisał(a):
Naprawdę? A jakże on to załatwił Jeleniewskiego?

niedoinformowany? czy udajesz greka? wszyscy dobrze wiedzą o tym, że stachyra wywiózł Jeleniewskiego w bandy bo go nie lubiał, gdyż ten jeździł lepiej od jego synalka dawida i zabierał mu miejsce w składzie. Stachyra długo czekał na moment, aż nadarzy się ku temu okazja.
Cytuj:
Ofiary Stachyry? Na przykład kto?

Idziesz na łatwiznę! sam sobie poszukaj w annałach jak jesteś taki ciekawy. Gwarantuje Ci, ze znajdziesz przynajmniej pięć nazwisk.

Bahahahahahaha :lol: prawdziwy buczok... :lol: Zastanów sie stary co Ty wogóle piszesz... :lol:


           
Post 26 wrz 2003, o 22:46
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
eh własnie mnie uprzedziłes ale powtóze to włąsnie qrde buczok to buczok!! poźniej nie piszcie do mnie ze zaczynam albo kogos wyzywam:P Pozdrowionka!!

P.S eh Maciek tak przeczytałem ten twój wpis to jak chcesz to idz sam do antyslaczki... bez porównań proszę bo zdeka wydaje mi sie bardzo bardzo bardzo głupie porównanie!!! jakbys mnie nie znał to ok( przynajmniej na tyle znasz ze nie chodze sie napierdalać)!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 27 wrz 2003, o 10:06
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 wrz 2003, o 20:07
Skąd: Czestochowa
Posty: 20

Zobacz profil 
Janusz nawet dużo zrobił dla Stali .. I za to jest oki ...


           
Post 27 wrz 2003, o 22:24
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 maja 2003, o 23:28
Skąd: TARNÓW
Posty: 12

Zobacz profil 
Nierzadko na forach rodzą się duże napiecia. Wzajemne oddziaływanie jest na tyle intensywne, że gdy dany forumowicz napiszę coś kontrowersyjnego pozostali natochmiast reagują kłótniami, depresją, smutkiem, euforią czy dzikim szyderstwem. Napiecia ( w waszym przypadku nazwałbym to depresją spowodowaną poczuciem niższości, niedowarościowaniem, kompleksami) dodatkowo nabierają na sile, gdy kontrowersyjna myśl jest dziełem osoby z wrogiego obozu. Niemal każdy kontakt tarnowsko-ukraiński, każde pojawienie się Tarnowianina na mojrzeszowskim forum lub rzeszowiaka na tarnowskim forum kończy się brutalną połajanką. Taka jest tradycja, taki obyczaj, tak jest i tak będzie. Oczywiście nie zamierzam pozostać dłużny na wyzwiska i prowokacyjne hasła. Muszę powiedzieć, że mierni z was aktorzy, sławicie Cipolandię demonstrując fotomontaż prawdy, kłamstwa i plotki - boicie się prawdy jak diabeł świeconej wody. Nałykaliscie się sloganów (np. buczok) przyrządzonych w rozmaitych sosach - od robotniczo-przemysłowego, poprzez bauerski do obszarniczo-bankierskiego. W waszym mieście chłopi stanowią większość. Główne więc uderzenie propagandowe przebiega pod bauerowskimi hasłami (cyt:..."te tarnowiak... jestes smiszny... wy po prostu jestescie smiszni..."-huehuehehehe, albo "...a ochrona tez fuczała i sie smiala bo mialem beben..."-to tylko jednostkowe przykłady). Chłopi z cipolandu są najczystszymi rasowo potomkami żydo-bolszewików i ukraińców. rzeszowskie kobiety są brudne, choć troszczą się o podmywanie. Według relacji zaufanych znajomych to na ogół prostytutki. wasze chłopstwo to totalne warcholstwo i zaściankowa masoneria.
Zapewne to mój ostatni post na tym forum. Jako, że tutejsi moderatorzy boją się prawdy i pewnie zabanują mnie szybko.
żegnam słowami:
fak z wami i tym całym żydo-bolszewickim forum


           
Post 27 wrz 2003, o 22:33
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
:roll: :shock: Ta wypowiedz nie jest mądra wiec nie bede tego komentowal, jak to mawiaja NO COMMENT !!!

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 28 wrz 2003, o 01:47
 
Junior
Junior

Dołączył: 17 kwi 2003, o 00:51
Posty: 121

Zobacz profil 
Jussi napisał(a):
ble ble ble... fak z wami i tym całym żydo-bolszewickim forum


Łukasz alias Jussi masz problem jakiś chyba - wcześniej mieszałeś naukowo besztając wszystko co rzeszowskie i udowadniałeś wyższosć rasy tarnowskiej nad rzeszowską za pomocą sredniej studentów w przeliczeniu na mieszkańca miasta z rocznika statystycznego, teraz też pokazujesz jaki z ciebie lokalny patriota. Może załóż sobie osobny temat na Tarnowskim forum i tam pisz kolejne felietony - oby to pomogło w tym byś w końcu wyraził cały swój żal i nienawiść do rzeszowian, tylko co wtedy poczniesz ze sobą - przerzucisz się na krośnian lub warszawiaków?

Jak dla mnie masz jakieś rasistowskie jazdy i nietolerancyjnie się obnosisz starając się obrazić i poniżyć innych w dosyć wyrafinowany sposób tylko dlatego, że są z rzeszowa - to chyba wystarczy, aby usunać twoje zbędne konto i zablokowac może na rok numer IP na tym forum.
Wykształcony pseudo-kulturalny przeszyty nienawiscią do wszystkiego co "nie tarnowskie" człowiek może pomyśleć o lekarzu, bo choć głowa zdolna, to psychika szwankuje. Współczuję Łukasz i żal mi Cię trochę, że tak się angażujesz w tą nudną słowną walkę Rzeszów-Tarnów zamiast zająć się czymś wartościowym.
Chyba za bardzo się identyfikujesz człowieku z Tarnowem i za bardzo bierzesz wszystko do siebie - serio pomyśl o wizycie u psychoterapeuty.
Moze przeprowadzisz się do Rzeszowa i spróbujesz polubić to miasto, bo widac zżera ciebie jakas chorobliwa nienawiść.
Albo po prostu wyluzuj i np. wyjedź do stanów i naucz sie tolerancji, bo szkoda Cię człowieku.

Skontaktuj sie z którymś z moderatorów jak sobie poradzisz ze swoim problemem, bo chętnie poczytamy inteligentne komentarze na temat sportu żużlowego, a nie wyższosci tarnowa nad rzeszowem.

Życzę zdrowia!

A co do J. Stachyry, to nie znam z autopsji jego wcześniejszych dokonań, jednak szkoda, że ktoś z charakterem i sukcesami nie jeździ już tak dobrze jak wcześniej. Na pewno przechodzi na zasłużoną emeryturę jako żużlowiec - ludzie wiele o nim piszą i widać, że to ciekawa postać w żużlu. :)

Czy ktos umiałby napisać co najmniej tyle o naszym obecnym trenerze co o Stachyrze?


           
Post 28 wrz 2003, o 11:03
 


Szkoda mi na prawdę ludzi takich jak ten buczok... :( ale pewnie to nie jego wina, że mieszka w Tarnowie... :( Wydaje mi się, że ludzie tam rodzą się mądrzy, ale przychodzi czas kiedy muszą pójść na stadion do Mościc... :lol: :lol: :lol:


           
Post 28 wrz 2003, o 11:32
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
Szkoda mi na prawdę ludzi takich jak ten buczok... :( ale pewnie to nie jego wina, że mieszka w Tarnowie... :( Wydaje mi się, że ludzie tam rodzą się mądrzy, ale przychodzi czas kiedy muszą pójść na stadion do Mościc... :lol: :lol: :lol:


A mi szkoda ludzi, którzy zniżają się do ich poziomu. A w zasadzie nie szkoda. Widocznie jesteście siebie warci.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 81 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi