Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Odpowiedz w temacie

ŁTŻ Łódź - Jasol Rzeszów ??


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 19 wrz 2003, o 00:31
 ŁTŻ Łódź - Jasol Rzeszów ??
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
Cytuj:
Przyszły weekend (27 - 28 września) będzie prawdziwym świętem dla wszystkich kibiców żużla w Łodzi. Jego ukoronowaniem ma być towarzyski pojedynek z Atlasem Wrocław lub Jasolem Rzeszów w niedzielne popołudnie. Cały dochód z niego miałby być przekazany na leczenie kogoś z dwójki Krzysztof Cegielski - Piotr Winiarz. Wszystko zależy od tego, która z wymienionych drużyn będzie rywalem łodzian w tym sparingu. W drużynie gospodarzy gościnnie wystartują trzej zawodnicy z ekstraligi, ale prezes Michał Filanowski nie chce zdradzić ich nazwisk. Informację podaje "Express Ilustrowany".


Ciesze sie ze moze byc ten sparing tylko szkoda ze nie w Rzeszowie ;)

PS. Chyba dalem to w dobry temat, bo innego nie moglem znalezc :P


           
Post 19 wrz 2003, o 09:40
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Lodz ma byc zasilona 2-3 zuzlowcami z ekstraligi - podobno bardzo dobrymi, wiec mozna sie spodziewac, ze na stadion zawita spora liczba kibicow. Teraz tylko w rekach naszych dzialaczy, aby to Stal pojechala w tym sparingu. Powinni zrobi wszystko...w koncu to dla Piotrka.


           
Post 19 wrz 2003, o 14:29
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 387

Zobacz profil 
oj to stal dostanie ostro w tylek... :D


           
Post 19 wrz 2003, o 20:42
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Mam nadzieję, że Łódź pojedzie mecz ze Stalą i że wogóle pojedzie mecz. A co do wyniku, to myślę, że gdy w Stali wystąpiliby najlepsi krajowi jeźdźcya w Łodzi jechali Gollob, Protasiewicz i Ułamek to i tak byśmy wygrali (trzech meczu nie wygra) bo przeciez Łódź nie jest drużyną rewelacyjną.


           
Post 19 wrz 2003, o 22:08
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2003, o 21:02
Skąd: rzeszów
Posty: 176

Zobacz profil 
no trzech moze meczu nie wygra ,ale na pewno jest w stanie go zremisowac ;-)

_________________
living just for dying ,dying just for you ,yea


           
Post 20 wrz 2003, o 19:21
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 maja 2003, o 21:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 17

Zobacz profil 
Ja osobiście wątpie żeby Jasol wystąpił w tym spotkaniu ale żebym się mylił ... :wink:


           
Post 21 wrz 2003, o 08:43
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
Mi tam sie podoba zeby taki mecz sie odbyl. A jak trzech zuzlowcow z ekstraligi ma jezdzic to spoko :wink: :wink: Ciekawe jaki by byl (lub bedzie) wynik

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 28 wrz 2003, o 15:11
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
Nie doszedł do skutku planowany od pewnego czasu mecz towarzyski w Łodzi, z którego dochód miał być przeznaczony dla kontuzjowanego Piotra Winiarza. Jak udało mi się dowiedzieć w łódzkim klubie, zgody na przeprowadzenie tych zawodów nie wyraziły władze miasta Łodzi. Zawody miały mieć formę towarzyskiego meczu TŻ Łódź - Reszta Świata. Na łódzkim torze mieli się pojawić zawodnicy z ekstraligi. Prawdopodobnie ten turniej nie dojdzie już w tym roku do skutku.


           
Post 28 wrz 2003, o 15:16
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Ale palanty. Co im to przeszkadzalo?? Na pewno przyniosloby im to rozglos ze pojechali dla zuzlowca z innego miasta a tak kicha. Szkoda :(

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 28 wrz 2003, o 15:52
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
A to psy co im to przeszkadzoalo przeciez to na szczytnty cel dla SIwego ,dla kibiców gratka wszyscy by byli zadowoleni tylko nie te kundle.CO im to przeszkadzało??? :cry: :cry: :cry: :cry:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 28 wrz 2003, o 16:34
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 gru 2002, o 14:03
Skąd: na pewno nie z Tarnowa :-)
Posty: 252

Zobacz profil 
Szkoda.....
A co władze miasta mają do tego, że żużel miałby być?????

Ale złośliwcy.......

_________________
I love speedway !!! :)


           
Post 28 wrz 2003, o 20:56
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
Cytuj:
Mam nadzieję, że Łódź pojedzie mecz ze Stalą i że wogóle pojedzie mecz. A co do wyniku, to myślę, że gdy w Stali wystąpiliby najlepsi krajowi jeźdźcya w Łodzi jechali Gollob, Protasiewicz i Ułamek to i tak byśmy wygrali (trzech meczu nie wygra) bo przeciez Łódź nie jest drużyną rewelacyjną.


wiem ze jusz neinatemat bo meczu niebedize ale hcialbym zwrucuic uwage na to iz 3 zawoidnikuw nie wygra meczu ..prawda ale w stali jeden(kuciapa) tesz niebardzo...

_________________
Obrazek


           
Post 29 wrz 2003, o 09:48
 


Cytuj:
Ale palanty. Co im to przeszkadzalo?? Na pewno przyniosloby im to rozglos ze pojechali dla zuzlowca z innego miasta a tak kicha.


Sprawa jest niestety nieco bardziej skomplikowana i może się bardzo kiepsko skończyć dla łódzkiego żużla. Informację tę uzyskałem od osoby zwišzanej z łódzkim klubem (w ogóle dzięki niej mogłem napisać tego newsa). Ponoć klub nie rozliczył się za jakiœ turniej z miastem, które jest właœcicielem obiektu. Również zalegajš zawodnikom jeszcze za tamten turniej. Wszystko to powoduje, że władze miasta nie pozwalajš w Łodzi organizować żadnego turnieju poza ligš a i liga stoi pod znakiem zapytania. Szczegóły tej sprawy pozostawię dla siebie, ponieważ proszono mnie, aby ich nie ujawniać. W każdym razie - może się to nawet w sšdzie skończyć.


           
Post 29 wrz 2003, o 16:46
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
Cytuj:
Ponoć klub nie rozliczył się za jakiś turniej z miastem, które jest właścicielem obiektu. Również zalegają zawodnikom jeszcze za tamten turniej. Wszystko to powoduje, że władze miasta nie pozwalają w Łodzi organizować żadnego turnieju poza ligš a i liga stoi pod znakiem zapytania.


Szkoda, że się tak źle dzieje......


Ale te władze, mogłyby "przymknąć oko" ( klub jakoś przecież by się rozliczył) i promować żużel w ich mieście.

Speedway w Częstochowie jest wizytówką miasta.
W Łodzi też tak mogłoby być.

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 186 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi