Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Śmiac sie czy plakac, czyli proponowane zmiany-NOWE ZASADY!!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 3 lis 2003, o 16:31
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Oto moje zdanie na temat obcokrajowców:
1. Ponad połowa zawodników GP nie będzie jeździć w Polskiej lidze, gdyż w klubie potrzeba tylko jednago plus rezerwowy
2. Jeden stranieri w meczu - coś co da się wykazać Polakom
3. Ograniczenie zakontraktowywanych stranieri do dwóch jest totalną bzdurą!! :evil: Powiedzmy, że w Stali zakontraktowano Ljunga. Został on kontuzjowany i potrzeba wartościowego zmiennika, bo zbliża się ważny mecz. Zakontraktujemy znowu takiego Niklasa Aspgrena, który będzie totalnym niewypałem, a więcej nie można!!! I w meczu o np. baraże będzie musiał jechać Łukasz Golonka, a gdyby nie było ograniczenia wzięło by się jakiegoś stranieri prezentującego dość wysoki poziom, tak na dwa, trzy mecze. Zakontraktować na jeden mecz, na sprawdzenie teraz nie ma sensu, a np. 6 lat temu możnabyło, gdyż w sezonie możnabyło zakontraktować 4 stranierii. Co do ilości, to proponuję chociażby 20 :) aby nie było problemów w środku sezonu (ale na początku sezonu można zakontraktować ich tylko 3, a nie zabierać innym klubom resztę :P )
4. Ceny za zawodników wzrosną, gdyż Darkin, jak tu ktoś przytoczył, poczuje się wielkim i będzie chciał choćby 150% lub więcej tego, co było potrzebne do zakontraktowania go w tamtym sezonie. :!:
5. Niestety, wszyscy zapominają o tym, że z Polskim obywatelstwem jeździ u nas i innym na międzynarodowych arenach nie tylko Holta, ale także Krzysztof Słaboń, :!: który ma obywatelstwo kanadyjskie i albo zrezygnuje z występów w Polsce, albo z występów międzynarodowych, w których brał udział. A brał jako kanadyjczyk, gdyż jako Polak ciężko byłoby mu dostać się do zawodów międzynarodowych.

Natomiast pomysł przywrócenia biegu juniorów jest dobry, ale ciężko patrzeć w przyszłość z Rzeszowskimi juniorami. :P


           
Post 3 lis 2003, o 17:06
 


Lirasz napisał(a):
4. Ceny za zawodników wzrosną, gdyż Darkin, jak tu ktoś przytoczył, poczuje się wielkim i będzie chciał choćby 150% lub więcej tego, co było potrzebne do zakontraktowania go w tamtym sezonie. :!:

a jak tak bedzie to nikt go nie zakontraktuje bo po co?? lepiej wtedy bedzie jechac samymi seniorami, przeciez to nie jest zaden niezastapiony zawodnik...
Cytuj:
5. Niestety, wszyscy zapominają o tym, że z Polskim obywatelstwem jeździ u nas i innym na międzynarodowych arenach nie tylko Holta, ale także Krzysztof Słaboń, :!: który ma obywatelstwo kanadyjskie i albo zrezygnuje z występów w Polsce, albo z występów międzynarodowych, w których brał udział. A brał jako kanadyjczyk, gdyż jako Polak ciężko byłoby mu dostać się do zawodów międzynarodowych.
ze slaboniem to jest chyba inna sytuacja niz z holta, bo slabon nie jezdzi w gp, wiec nie musi nic wybierac raczej...


           
Post 3 lis 2003, o 18:51
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Na stronie głownej wycztałem nastpujace rzeczy
Cytuj:
- w ekstraligowych klubach można będzie korzystać z jednego tylko zawodnika zagranicznego, będzie natomiast można zakontraktować dwóch zawodników zza polskiej granicy.
W pierwszoligowych klubach regulamin jest podobny, lecz zawodnik zagraniczny nie może być stałym uczestnikiem Grand Prix.
Kluby drugoligowe natomiast nie mają prawa do korzystania z zawodników zagranicznych.

Czy ten przepis wszedł juz w zycie czy jeszcze bedzie głosowany !!!!!??MAm nadzije ze jeszce głosowany!!!!
Cytuj:
Warunkiem przyjęcia klubu do ryzgrywek w 2005 roku będzie brak zadłużenia wobec ZUS, US oraz wobec zawodników.

Przeciez my mamy zadłuzenia wobec zawodników nie wiem jak jest z ZUSem itd to znaczy ze nie bedizemy dopuszczni do rozrgrywek???? :evil: :evil:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 3 lis 2003, o 20:20
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
kamil nie pękaj zostaniemy dopuszczeni bo tak naprawde to by było ze 5 drużyn w zuzlu :D i wtedy co ma wejść ta ustawa to podobno I rok bedzie próbny... ale i tak wiadome ze bedzie dużooooooo druzyn z zadłuzeniami
a co do obcych.. to decyzja ,ma zapaść 5 listopada!!! wiec jeszcze nie wiadomo dokładnie .....

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 5 lis 2003, o 15:11
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Przegląd Żużlowy napisał(a):
W Warszawie trwa posiedzenie Głównej Komisji Sportu Żużlowego. Mamy już pierwsze wieści. Przegłosowano punkt mówiący o tym, że w przyszłym sezonie drużyna będzie mogła zakontraktować dwóch obcokrajoców, z czego jeden będzie mógł wystąpić w meczu. Przeszła także opcja mówiąca o tym, że zawodnik z Grand Prix będzie mógł startować tylko w klubach z Ekstraligi.

Na baraże ekipa z pierwszej ligi będzie mogła dokontraktować zawodnika z GP, który będzie pozostawał bez pracy.

W lidze wystawiany będzie siedmioosobowy skład.


Przegląd Żużlowy napisał(a):
Znamy już skład Głownej Komisji Sportu Żużlowego. Przewodniczącym jest Marek Karwan (prezes Apatora Toruń). Wiceprzewodniczącymi zostali: Jerzy Kaczmarek (który zakończył już pracę jako sędzia), Robert Smoleń (prezes ZKŻ Zielona Góra), Jakub Andrzej Grajewski, Akleksander Szołtysek (prezes RKM Rybnik) oraz Andrzej Haehne.


Ostatnio edytowano 5 lis 2003, o 17:09 przez WilmeN, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 5 lis 2003, o 15:23
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Cytuj:
Na baraże ekipa z pierwszej ligi będzie mogła dokontraktować zawodnika z GP, który będzie pozostawał bez pracy.

Ja pier....................................kur...............mac.... szkoda gadac i cekwae jaki klub na koniec sezonu bedzie miał kase na zakontraktowanie kogos z SPG szkoda słów.....

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 5 lis 2003, o 20:03
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 387

Zobacz profil 
nie no...makabra...zgadzam sie z kamilem w 100% jesli chodzi o zakontraktowanie zawodnika z gp na baraze, a to z druga czescia sezonu w I i II lidze - parodia...


           
Post 6 lis 2003, o 09:37
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Ale nawet jeśli kluby stać by było na zakontraktowanie drugiego obcokrajowca, to jakiego skoro wszyscy najlepsi będą ścigać sie w e-lidze? Zostanie Brhel?


           
Post 6 lis 2003, o 15:56
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Kazdy klub mial w tamtym sezonie odpowiedniego obcokrajowca na e lige i mysle ze kazdy bedzie chciac przy nim zostac... Pamietajmy ze kazdy zespol mial dwoch zagranicznych... A oprocz tego zostaja jeszcze m.in. Brhel, Richardsson. Watpie aby taki Lee nie jezdzil w polskiej lidze wielu by go chcialo...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 6 lis 2003, o 17:22
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Jest sbosób na to zeby Lee jezdzil w Tż Sipma Lublin :shock: - a taki ze Lee zrezygnuje z GP, to jest prawdopodobne. :D

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 6 lis 2003, o 17:27
 


krzysiek_f napisał(a):
Jest sbosób na to zeby Lee jezdzil w Tż Sipma Lublin :shock: - a taki ze Lee zrezygnuje z GP, to jest prawdopodobne. :D

Prawdopodobne moim zdaniem tylko i wylacznie wtedy, gdy Lublin mu da kase, która by zarobił przez cały sezon w GP...


           
Post 6 lis 2003, o 17:37
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Niesadze, Lee mowil ze bardzo mu zalezy na tym aby jezdzic w lublinia, mowil ze to najbardziej profesjonalny klub zuzlowy w polsce

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 6 lis 2003, o 17:41
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
ej co Wy gadacie?!?! juz widze jak którys zawodnik rezygnuje z GP zeby jeździć w Polsce napewno jak już cos to nie będzie Lee... moze takie Brhele:) w co też wątpie bo zawsze powtarza ze tam jest kaska...

i właśmnie dla mnie to jest chore .. powinno być tak ze zawodnicy z pierwszej 15 tyko w extra reszta mpoze w I jechać bo z takim brhelem kto podpisze kontrakt?!?! no chyba nikt:D

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 6 lis 2003, o 17:47
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
To ze mówił Lee ze wspaniałym klubem jest Lublin i ijego kibice to nie znaczy z odrazu zrezygnuje z SPG!!!!!!!!!!!! Tym bardziej ze jak teraz nei bedzie w pierwszej 8 to pozniej trudniej mu sie bedzie dsotac do SPG!!
BEZ PREZSADY!!! NIe bedzie jedził z najlepszymi na swicie o kase o najwazniejszy tytuł w karierze żuzlowaca zeby pojezdzic jeden sezon dla Lublina!!! :lol: :lol: :lol: :roll: :roll: :roll: :roll:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 6 lis 2003, o 18:05
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 387

Zobacz profil 
kurde a nasze gwiazdy zamiast siadac do rozmow to znowu beda grac w pilke


           
Post 6 lis 2003, o 18:15
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Może jak Lublin da mu wiecej kasy niż te jakie by zarobil na SPG to nie widze powodow dlaczego nie mialby zrezygnowac ze startow. Moze dla niego nie jest najwazniejesze SPG tylko jazda w lidze i zdobywanie pujnktow dla klubu w ktorym jest lubiany i szanowany. W sumie Lee w SPG moze nie wiele zrobixc wiec moze postanowic ze nie bedzie jezdzil.

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 6 lis 2003, o 18:26
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
haj napisał(a):
Może jak Lublin da mu wiecej kasy niż te jakie by zarobil na SPG to nie widze powodow dlaczego nie mialby zrezygnowac ze startow. Moze dla niego nie jest najwazniejesze SPG tylko jazda w lidze i zdobywanie pujnktow dla klubu w ktorym jest lubiany i szanowany. W sumie Lee w SPG moze nie wiele zrobixc wiec moze postanowic ze nie bedzie jezdzil.
Pytanie pierwsze tylko czy Lublin będzie miał tyle pieniędzy, nawet jeśli będą mieć czy to sie im opłaca i czy to mają być te zmiany prowadzące do oszczędności :?:
Poza tym przecież jak nie Lublin to napewno w ekstralidze znajdzie się klub zainteresowany Lee i będzie zarówno kasa z SGP i kasa z ligi.

Ciekawe na ile wyceni sie Billy Hamil, który reprezentuje najwyższą swiatową klase ale nie jest stałym uczestnikiem SGP ?


           
Post 7 lis 2003, o 10:04
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Funfell napisał(a):
kurde a nasze gwiazdy zamiast siadac do rozmow to znowu beda grac w pilke


A z kim i o czym mieliby rozmawiac?


           
Post 7 lis 2003, o 12:42
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Moim zdaniem takie meczyki sa bardzo dobra okazja do porozmawania z dzialaczami. Bo napewno nie latwo jest wszystkich zawodnikow w jedno moiejsce sprowadzic...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 7 lis 2003, o 18:19
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 gru 2002, o 14:03
Skąd: na pewno nie z Tarnowa :-)
Posty: 252

Zobacz profil 
WilmeN napisał(a):
Ciekawe na ile wyceni sie Billy Hamil, który reprezentuje najwyższą swiatową klase ale nie jest stałym uczestnikiem SGP ?


Billy Hamill zawsze cenił się wysoko.
Nawet, gdy już przestał jeździć w Grudziądzu, to nadal wydzwaniał tam do klubu po pieniądze.

_________________
I love speedway !!! :)


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 56 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi