Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Wyjazd do Tarnowa na baraz?


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 12 paź 2003, o 22:52
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 gru 2002, o 02:26
Skąd: Tarnów
Posty: 36

Zobacz profil 
franisk misiu kolorowy, a co z ciebie nagle sie taki kibic gdanska zrobil co??? Cwaniaczku, moze ty sie tam wybierasz hm??
Nie pisz do mnie "wy", bo akurat nie identyfikuje sie z tymi co zachowywali sie jak bydlo. Coz, ja na to nic nie poradze.
I nie szydz z Unii i nie prognozuj bo walka o e-lige wciaz trwa.
Rozumiem tez twoje przypadlosci umyslowe i nieracjonalne myslenie. Coz jak swoja druzyna dostala w dupe, o barazach moze tylko posnic a z nia razem kibice to pasuje wysmiac najwiekszego wroga z Tarnowa. Wiedz jedno, twoje wypowiedzi, bezargumentowe opinie mam w dupie i jak juz kiedys pisalem - mial zawsze bede, narcyzowy cwioku.


           
Post 12 paź 2003, o 23:03
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
nie drogi dziobaczku skad ten nick pomagales kurom?!.... buahha

a no widzisz zorbil sie wkoncu jeździli z buczokami w Rzeszowie sie skonczył zuzel to trzeba bylo przyjechac... chyba logiczne ze nie bede wam kibicowal

a powiedz mi tys taki hojrak i piszesz ze ze mnie cwaniak co wybierasz się do Gdańska?! ja sie nie wybieram bo nie mam kasy!!!ale ty chyba wielki kibic buczokow powienies tam byc na najważniejszym meczu swojej druzyny!!!
eh ze kibice unii zachowywali sie tak jak napisalem wczesniej no to sorki... ale to juz tak zostanie ze bydlo bedzie bydlem i opinia o buczokach juz jest( zreszta zawsze byla:P he)a jesli ja nie mysle racjonalnie heh moze i nie:P to chyba ty qrwa nie byles dzis na meczu powiedz mi z czym do extraligi?! dostaniecie baty!! patrz obiektywnie!!

a no walka trwa teoretycznie coz dzis unia byla lepsza wygrala tylko 6 pkt ale to jej zabraknie do awansu taki los!!! heheNA ZAKUPY DO KRAKOWA!!!!!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 12 paź 2003, o 23:08
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 gru 2002, o 02:26
Skąd: Tarnów
Posty: 36

Zobacz profil 
Zuzel to moze sie u was skonczyc, kto wie czy nie dluzszy czas.
Jak pisalem juz m.in. na forum ogolnopolskim, dla mnie ten wynik nie jest zaskoczeniem, doceniam klase rywala i zdaje sobie sprawe, ze GKS to ekipa mocniejsza zarowno personalnie jak i sprzetowo.

Nie nawidzisz nas, naszego klubu,miasta. To po co Judaszu przyjechales dzisiaj do Tarnowa??? Chlopie wlasnym zachowaniem przeczysz wczesniej wypowiedzianym slowom. "A to glupi jest".


           
Post 12 paź 2003, o 23:11
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
judaszu hmmm no comments

wiesz po co bo mi sie qrwa nudzilo to jak piszesz ze personalnie i sprzetowo są lepsi to na jakiejs podstawie piszesz ze walka jeszcze trwa haha wlasnie zakonczyla sie kilka godzin temu bo unia wygrala tylko 6 pkt a to jest bardzo bardzo malo!!!!

powiedz mi dlaczego judasz hmmm

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 12 paź 2003, o 23:23
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Wyjazd uważam za udany. Mecz był ciekawy. Niestety nie popisali się kibice z Tarnowa, którzy wpadli na genialny pomysł na rzucanie w nas... jabłkami :) :) :) poza tym leciały butelki inne przedmioty. Podobnie jak Ramelow serdecznie pozdrawiam poznanych kibiców z Gdańska. Sszkoda tylko, że dla Ramelowa mecz był w Dębicy :) :) :)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 12 paź 2003, o 23:34
 


Ja nie rozumie Was buczoki! Po jakiego chu** się wogóle tu wypowiadacie? Zawszelka cenę chcecie nam coś udowodnić! Idźcie na forum Unii i toczcie tam rozmowe na Waszym poziomie inteligencji. W końcu swój swoje zawsze znajdzie...

Udało się Wam dzisiaj wygrać 6 pkt to kozaczycie, zobaczymy co będziecie mówili po meczu w Gdańsku :lol: GKS! GKS! GKS! Całym sercem z Wybrzeżem...


           
Post 13 paź 2003, o 01:34
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Wyjazd - rewelacja :) Kiedy nastepny ? W takim towarzystwie ( K II, Ramelow, fransik - i nikt wiecej ( sic! ) ) można jechać i na drugi koniec Polski !

A gdzie jestesmy ?! W Dębicy ? :D:D

Pozdrawiam


           
Post 13 paź 2003, o 06:40
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 gru 2002, o 02:26
Skąd: Tarnów
Posty: 36

Zobacz profil 
Cytuj:
wiesz po co bo mi sie qrwa nudzilo to jak piszesz ze personalnie i sprzetowo są lepsi to na jakiejs podstawie piszesz ze walka jeszcze trwa haha wlasnie zakonczyla sie kilka godzin temu bo unia wygrala tylko 6 pkt a to jest bardzo bardzo malo!!!!

No comment.

Cytuj:
Ja nie rozumie Was buczoki! Po jakiego chu** się wogóle tu wypowiadacie? Zawszelka cenę chcecie nam coś udowodnić! Idźcie na forum Unii i toczcie tam rozmowe na Waszym poziomie inteligencji. W końcu swój swoje zawsze znajdzie...

Udało się Wam dzisiaj wygrać 6 pkt to kozaczycie, zobaczymy co będziecie mówili po meczu w Gdańsku GKS! GKS! GKS! Całym sercem z Wybrzeżem...


...sie odezwal. Co chcemy wam udowodnic, no co??? Chlopie piszesz "cos",sam nie masz pojecia co masz na mysli. Kozaczenie to jest w twoim wypadku a nienawisc wobec unii przerasta chyba ciebie samego.
Kibicuj Wybrzezu, badz z tego dumny. Kazdy kibic swoja racje ma a ja nie mam nic przeciwko temu. Nikt za toba plakac nie bedzie (hah) bo i po co. Dla mnie to supetr sprawa, ze jestes przeciwko nam, jakby bylo odwrotnie chyba bym sie pocial. Tak "kibic" jak ty nie zasluguje na chociaz maly gest szacunku ze strony mojej osoby. A do GKS-u to masz tyle co Kosowski do Realu Mdryt wiec nie badz chlopcze smieszny.
Paranoja, ale coz, tylko Rzeszow to potrafi.


           
Post 13 paź 2003, o 07:13
 


Z zażenowaniem czytam "inteligentne" dyskusje kibiców z Rzeszowa i Tarnowa. Lepiej byście wzięli przykład z żużlowców, którzy zarówno na torze jak i poza nim są kolegami. Świadczy o tym obecność w Tarnowie paru żużlowców z Rzeszowa i zapewniam Was, że nie kręcili się przy gdańszczanach, lecz przy swoich kolegach z Tarnowa.

Wasze spory są głupie i bezsensowne. Ja kibicowałem Unii :) Choć liczyłem, że Unia wygra przynajmniej 10 punktami, ale Gdańsk miał niesamowite szczęście. Dwa defekty Kołodzieja (zerwane łancuchy), proste błędy tarnowian na dystansie (patrz: Tomasz Rempała wyścig 4, Wardzała wyścig 8, Burza wyścig 9, Marcin Rempała wyścig 11). Po prostu dawali się wyprzedzić dysponującym szybszymi motocyklami gdańszczanom.

Diamond:
Cytuj:
Wyjazd - rewelacja Kiedy nastepny ? W takim towarzystwie ( K II, Ramelow, fransik - i nikt wiecej ( sic! ) ) można jechać i na drugi koniec Polski !


Ty lepiej nie marudź Diamond. Przypomnij sobie, dzięki komu zdążyłeś na pociąg z Tarnowa głównego :lol:


           
Post 13 paź 2003, o 07:53
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Jasiek ;-) Ale i tak nie pojechaliśmy pociągiem o 18 ;-) Ale droga z Mościc do dworca głównego była świetna :-) Viva Afryka ! ;-)


           
Post 13 paź 2003, o 15:10
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Zgadza się wielkę dzięki panie Dominiku za podwiezienie Nas. Ale i tak pojechaliśmy tym o 19:52, ponieważ na stacje przybyli kibice Gdańska i świetnie się z nimi bawilismy :) :) :)

Leci samoloto do Australii :) :) :)

Viva Afrika!!! :) :) :)

A wracająć jeszcze do meczu to dla mnie najbardziej śmieszne było to, że nie wpuszczano dzienikarzy do parkingu po meczu. Zresztą na konferencji prasowej była o tym mowa. Byli dziennikarze TVN-u, RMF-FM-u i inni. Nie wpuszczają do parkingu, a potem wszyscy się dziwią dlaczego TV nie jest zainteresowana pokazywaniem żużla....

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 13 paź 2003, o 15:40
 O boze
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Teraz wyjazd do Gdanska ;)

Lepiej te pieniadze dalibyscie na Piotra W

I tak do tego wyjazdu nie dojdzie jak to zawsze w Rzeszowie

:)


           
Post 13 paź 2003, o 15:59
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Jeszcze zapomniałem dodać, że w klatce oprócz kibiców z Gdańska, byli rówmież z Zielonej Góry, Wrocławia i podobno z Rybnika. Najbardziej mnie rozśmieszyło, gdy fransik zaczął drzyć się "Buczoki, buczoki" w wszyscy w klatce dziwnie się na nas patrzyli, ponieważ chyba nie znali tego okrzyku. Zresztą woleli krzyczeć "Na zakupy do Krakowa".

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 13 paź 2003, o 16:16
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
tak byli tez z Rybnika no niestety Gdańszczanie nie skumali o co chodzi z buczokami:) ale przynajmniej dałem znac o sobie!!!:P buahaha na zakuoy do krakowa

ma ktos strone zuzlowa Gdańska?!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 13 paź 2003, o 18:05
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 30 sty 2003, o 14:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 405

Zobacz profil 
heja, ja takze bylem w Tarnowie na meczu, co prawda droga powrotna minela bardzo ciekawie, ale nie o tym chce pisac :)
chcialem tylko dodac jedno haslo kibicow Gdanska :)
unia, unia zwal se kunia :D
pozdro dla wszystkich :)


           
Post 13 paź 2003, o 18:35
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Niedobrze mi się robi, jak czytam pewne wpisy. Ja rozumiem, ze niektorzy jeszcze do pewnych rzeczy nie dorosli, ale jeśli pewnych spraw nie rozumieja, to lepiej niech nie pisza. Zwlaszcza Damon z fransikiem. Piszecie takie idiotyzmy, ze az wstyd. Chamstwo jest silniejsze od was? Idzcie na Gwardzistow, pochwalcie się, ze jestescie kibicami (nie wiem, czy w waszym przypadku to dobre slowo) Stali i pokazcie jakimi jestescie twardzielami. Bo pisac na forum każdy potrafi. A w ten sposób niestety dajecie zle swiadectwo kibicom Stali, wśród których jest wiele osob, które zycza Unii bardzo dobrze (np. ja). A pozniej dziwicie się, ze w Tarnowie banda debili stoi za siatka i zastanawia sie, komu przypieprza na poczatku.

Rozumiem, ze nie każdy musi kibicowac Unii (zreszta, to byloby nudne). Ale rozumiem to tylko wtedy, gdy ktos podaje sensowne argumenty w kulturalnej, konstruktywnej dyskusji. A jeśli nie rozumiecie na czym polega istota sportu i kibicujecie GKS-owi tylko dlatego, ze poszliscie na dwa mecze pilkarskie i wam odbilo, to sorry, ale zastanowcie się, po co chodzicie na zuzel. Bo na pewno nie z milosci do tego sportu, bo prawdziwi kibice zuzlowi to jedna wielka rodzina!!!

A na deser haslo fransika:

konradeczek_fransik napisał(a):
i co wykazalem sie nawet rzucalem was jakimis przedmiotami


Glupi jestes! I naucz się pisac ze znakami interpunkcyjnymi, bo nie dosc, ze piszesz glupoty, to jeszcze trudno cie zrozumiec. A może to lepiej?

I do Damona:
Wyrzucasz tarnowian na ich forum, by wypowiadali się na forum, które odpowiada ich poziomowi inteligencji. Nie przesadzaj - mimo ze tu jestes, nasze jeszcze tak nisko nie spadlo, żeby nie mogli się tu wypowiadac. Generalnie rzecz biorac, poziom naszego forum nie jest dla nich za niski.


           
Post 13 paź 2003, o 19:19
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Jasiek:
Cytuj:
Ty lepiej nie marudź Diamond. Przypomnij sobie, dzięki komu zdążyłeś na pociąg z Tarnowa głównego



Hehehe dzieki, zep omogliscie kolegom przybyc na dworzec, ale podstawiona przez gdanskich kibicow taksowka dla nas pod stadion w mosciacach i sfinansowanie dojazdu na Dworzec GLowny to byl dopiero pikeny gest bo mielismy isc wzdluz torow az dojdziemy do Glownego... zeby nie bylo watpliwosci gdanszczanie bezinteresownie i bez jakiegokolwiek namyslania nam pomogli :)


MaK:
Cytuj:
Niedobrze mi się robi, jak czytam pewne wpisy. Ja rozumiem, ze niektorzy jeszcze do pewnych rzeczy nie dorosli, ale jeśli pewnych spraw nie rozumieja, to lepiej niech nie pisza

Co by nie mowic to Maciek ma sporo racji i niektorzy powinni sie troche pohamowac bo poziom forum spada...

Cytuj:
Rozumiem, ze nie każdy musi kibicowac Unii (zreszta, to byloby nudne). Ale rozumiem to tylko wtedy, gdy ktos podaje sensowne argumenty w kulturalnej, konstruktywnej dyskusji. A jeśli nie rozumiecie na czym polega istota sportu i kibicujecie GKS-owi tylko dlatego, ze poszliscie na dwa mecze pilkarskie i wam odbilo, to sorry, ale zastanowcie się, po co chodzicie na zuzel. Bo na pewno nie z milosci do tego sportu, bo prawdziwi kibice zuzlowi to jedna wielka rodzina!!!

Mi tez to Macku zarzucasz? Chcesz kostruktywnej rozmowy to moge rozmawiac... kibicuje w barazach Gdanskowi glownie dla dobra naszego klubu... chyba oczywiste o co mi chodzi... Mysle, ze wiekszosc dobrze to rozumie... Awans Unii to pozegnanie sie z.... Poza tym nie lubie Tarnowskich kibicow (mowie o ogole tych fanow, ktorzy nagle po awanasie do pierwszej ligi stali sie wielkimi hojrakami i w moment zapomnieli o 10 bardzo chudych latach). Znam swietne Tarnowskie osoby, ktore sa dla mnie kolegami (nie wiem czy ja dla nich) i nigdy ich nie obrazam i tego robil nie bede bo ich poznalem osobiscie i wiem, ze sa to wartosciowi ludzie, jak chocby jeden z gosci, ktory prowadzi tutaj dialog w tym temacie wlasnie z Toba fransik. Troche rozumu... zreszta o innej osobie tez wczoraj mowilem. [/quote]

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 13 paź 2003, o 19:49
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
Maciek powiedz mi o co CI konkretnie chodzi!?!? no o co

wiesz co masz do mojego hasla widziales jak CI debile rzucali w nas?! i kibiców Gdańska?! widziales kto zaczynał?! napewno nie Gdańszczanie bo gdy buczoki rzucały to co chwile było słychac by im nie odrzucać a ja odrzuciłem raz gdy pewna osoba dostała i gadaj mi co mam robic dobra?!

odpierdziel sie od moich znakow interpunkycjnych bo to nie Twój biznes nie rozumiesz to masz pecha a jeszcze Ty ich stawiasz o wiele za duzo!!!!!!! popatrz sam na swoje wpoisy!!!

ja Tobie rozkazuje ze masz być za Gdańskiem nie wiec nie pisz mi zebym ja byl za Tranowem oka?!a to ze obrażam ich to co oni moze na meczu i na forum nie byli dłużni co?! ktos chciał do jasnej ciasnej zaatakowac Gdańszczan?! no kto fransik czy debile antyslaczki?! i nie porównuj mnie do nich oka?! jak to kiedys mialo miejsce!! a jeszcze GKS zadarałem sie moze ze 3 razy ze doping gosvci w miare wygladał a tak to co chwile sie darłem buczoki buczoki, je**** Tarnow je***
co TY chłopie gadasz zebym szedł na Gwardzistów?! eh to tak samo jakbys wzial jednego tarnowianina i wzial np na STal

i jak MIchał napisał nie kibicuje Gdańskowi z nie wiadomo jakiejs sympatii ale zawsze bede kibicowal tej druznie ktora jeździ z buczokami czy to takie trudne do skapowania?!na zuzel napewno nie chodze po to by sie bic tylko kibicowac!!czy branie bebna darcie się dawanie kasy na zbiórkach wyjazdy razem np do Gniezna to co to niby bylo?! jakies huliganckie wybryki?! napewno mi nie odbiło po meczach pilkarskich bo niby dlaczego?!

przyklad masz w pilce co TY myslisz ze bede kibicowal zydom z resovii?! jak by byli w II czy w I lidze?! napewno nie wiec tez nie bede kibicowa tarnowowi bo ma szanse byc w extralidze i z Rzeszowa mielibysmy blisko zobaczyć zuzlowców z górnej półki... bezsensowne gadanie ja wole tam STal niz buczokow!!!!!!!
a jeszcze jedno tez jestes glupi!! tez sie naczu bo jesli sie pisze w kierunku kogos pasowaloby napisac z duzej litery!!

jeszcze moze gdzie niegdzie napisalem za duzo ale to bylo napewno pod wplywem emocji i tego co CI debile z Tarnowa robili tak Maćku debile bo jeśli byłes na meczu to wszystko widziales a jeśli nie byłes to sie nie wypowiadaj!!!!!!! narazie

a jeszcze pozdrowienia dla Gdańszczan rozwalcie te baby zeby Maćkowi i innym kibicom unii zatkac ryje!!!!!!! bo to skandal jak sie zachowujecie
podziekowania da aski i jej kolegow za pomoc w odesłaniu nas na dworzec główny!!!
a jeszcze Maciek co bys napisal jakbysmy dostali w Tarnowie?! np ja ze sobie zasluzyłem?! heh to oki moze i tak chodz nie wiem dlaczego tylko dlatego ze Ty jestes za buczokami a ja za Gdańskiem, ale jesli bym dostal to pół Tarnowa tez by powinno dostac!!!!:) narazie

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 13 paź 2003, o 20:01
 Chlopaki
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Straszne macie problemy niedlugo nasi kibice podziela sie na dwie grupy

Jedna ta zza wisloka

Druga z przed

Powodzenia jestescie z jednego miasta a klocicie sie

Oj boze :)

Ps. Po co jezdzicie na baraze ? Brakuje wam zuzla czy chcecie dopingowac Gdansk ?


           
Post 13 paź 2003, o 20:08
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
po co bo wstalem w niedziele i nudzilo mi sie mialem troche kasy michal mial opis kto jedzie do Tarnowa iwec stwierdzilem ze pojade zobaczyk jak jeżdzą a ze bylem za GKS-em to dla mnie logiczne!!!!!!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: zapatista i 58 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi