Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Wyjazd do Tarnowa na baraz?


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 21 wrz 2003, o 22:51
 Wyjazd do Tarnowa na baraz?
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
Jeszcze do meczu kilka tygodni ale temat juz mozna zalozyc o ewentualnym wyjezdzie na mecz do Tarnowa. Mozna sie zgadac jakos z kibicami z Gdanska i ich wspierac w czasie meczu (a mozna by jakis uklad zrobic ;)). Z tego co mi ramelow mowil to wyjazd ostatnio na mecz do Tarnowa kosztowal 10zl, wiec chyba problemow nie bedzie ze zebraniem tej dychy (chyba). Mecz bedzie najpierw w Tarnowie (nie dam sobie glowy uciac) 12 pazdziernika a rewanz tydzien pozniej ;)

PS. Nie zakladam zadnej ankiety bo to nie ma sensu bo i tak beda glosowaly osoby ktore sie wogole nie wybieraja na ten mecz, lepiej niech sie wpisuja osoby ktore jada na 100% badz chca jechac ;)


           
Post 21 wrz 2003, o 23:05
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Pomysł jest naprawde ok. Chodź kibiców z Gdańska na pewno mile nie wspomina pan Dominik Janusz :) :) :) Ale to stare dzieje, rzeczywiscie można się z nimi zgadać i jechać do Tarnowa.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 21 wrz 2003, o 23:28
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Ja jestem zdecydowanie zaa... tak czy tak pojade a z Fan Klubem to by juz wogole bylo najlepiej... zachecam wszystkich.

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 22 wrz 2003, o 12:01
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 30 sty 2003, o 14:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 405

Zobacz profil 
witam, mysle ze pomysl dobry mozna jechac do Tarnowa, ja bylbym za :)


           
Post 22 wrz 2003, o 16:43
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Melduje gotowość do wyjazdu ! he he
W każdej chwili mogę jechac do Tarnowa na meczyk :-)
Pozdrawiam


           
Post 22 wrz 2003, o 19:07
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Ja juz dzis moge powiedziec, ze jade na 100%.

P.S Przenosze temat do dzialu "Stal Rzeszow", gdyz do tego duzo osob, ktore chcialyby pojechac nie ma wstepu.

P.S 1 Tylko trzeba to juz zaczal powoli organizowac, aby nie wyszlo tak jak z Czewa :wink:


           
Post 22 wrz 2003, o 19:23
 
Junior
Junior

Dołączył: 27 lis 2002, o 17:35
Skąd: nowe miasto
Posty: 158

Zobacz profil 
Ja też jadę do Tarnowa, jak FC nie pojedzie to może uda mi się zabrać z Ramelowem ...


           
Post 22 wrz 2003, o 19:49
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
oczywiscie fransik tez jedzie:) chodz jak zwykle na 99% j**** tarnow j****!! juz widze te okrzyki:) albo i nie hhehe Pozdrowionka!!!!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 22 wrz 2003, o 20:32
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Mam pytanko... gdzie chcecie usiasc jesli Gdansk nie zechce was w klatce???

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 22 wrz 2003, o 20:36
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:56
Skąd: rzeszów
Posty: 473

Zobacz profil 
dlaczego jesteście za gdańskiem - może kibicujcie unii ( jestem z Rz)
w barażach stawiam na unie.

_________________
joo


           
Post 22 wrz 2003, o 22:44
 


Nie wiem czy pojade, bardzo możliwe, że tak jeżeli tylko fundusze mi na to pozwolą :) Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że jade na 60%

joo napisał(a):
dlaczego jesteście za gdańskiem - może kibicujcie unii ( jestem z Rz)
w barażach stawiam na unie.

Wolałbym kibicować każdemu klubowi w Polsce, byle nie Mościcom (Tarnów)... Tak już po prostu jest! Powiem więcej, gdyby miał jechać i kibicować Unii to już teraz mogę powiedzieć, że nie jade na 100%
Cytuj:
Mam pytanko... gdzie chcecie usiasc jesli Gdansk nie zechce was w klatce???

Oczywiście może się i tak stać! Ale są przecież środki na to, aby się dowiedzieć czy GKS przysta na taką propozycję, np. poprzez gdańskie forum...

Racjonalnie patrząc sądze, że nie wielu kibiców pokłusie się z Gdańska zrobi sobie wycieczkę do Tarnowa, gdyż za blisko nie jest... :) Miejmy nadzieję, jednak, że najwierniejsi przyjadą i zgodzą się na wspólny doping...


           
Post 22 wrz 2003, o 22:56
 


Mam namiary a dokładniej nr GG do przezesa Fan Clubu z Gdańska i jeżeli ktoś byłby zainteresowany rozmową z nim na temat wspólnego dopingu to zapraszam do mnie na GG... Ja nie będe do niego pisał bo mój wyjazd jest tak pewny jak niepewny...

Sorry za post pod postem... :aniolek:


           
Post 23 wrz 2003, o 01:07
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Tak sobie czytam Wasze wypowiedzi i zastanawiam się, po co większośc z Was tam pojedzie? Przecież waszą część nie interesuje poziom sportowy zawodów tylko kieruje się ona antypatią dla najbliższego sąsiada...
Sorry, ale to wszystko śmierdzi mi piłkarską chuliganką a nie czystym dopingiem!
Czy ktokolwiek z was jedzie tam aby zobaczyć ciekawe zawody?
Co nas łączy z Gdańskiem?
Czy jakikolwiek racjonalnie myślący kibic żużla z Rzeszowa będzie wolał aby eliga była w Gdańsku a nie w Tarnowie - 80 km. od nas?



Prawdziwy kibic jednej drużyny nigdy nie jest antykibicem innej drużyny... Każda impreza sportowa powinna być świętem i areną czystej rywalizacji...


           
Post 23 wrz 2003, o 07:45
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Jakże swoim postem daleko obiegasz od prawdy.
Gwarantuje Ci, że każdy z nas chce jechac do Tarnowa, by zobaczyć bardzo ciekawe zawody ! A że jako Klub Kibica stanowimy dość silną ekipę, możemy wesprzeć gdańsich kibiców w DOPINGU !
Tak to już jest, jedni kibicują jednej drużynie, inni drugiej.
Tarnowscy kibice ( nie wszyscy ! ) przekreślili się sami, zatem nikt ich wspierać nie będzie !
Równie dobrze możesz spytać, co nas łączy z Tarnowem ! - tak samo malutko, zas dzieli Nas znacznie więcej ! - jestem przekonany, że ani nie byłeś na meczu w Tarnowie w tym roku, ani nie widziałeś co działo się podczas meczu z Tarnowem w RZeszowie.
POzdrawiam


           
Post 23 wrz 2003, o 08:18
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Diamond_ napisał(a):
Jakże swoim postem daleko obiegasz od prawdy.
Gwarantuje Ci, że każdy z nas chce jechac do Tarnowa, by zobaczyć bardzo ciekawe zawody ! A że jako Klub Kibica stanowimy dość silną ekipę, możemy wesprzeć gdańsich kibiców w DOPINGU !
Tak to już jest, jedni kibicują jednej drużynie, inni drugiej.
Tarnowscy kibice ( nie wszyscy ! ) przekreślili się sami, zatem nikt ich wspierać nie będzie !
Równie dobrze możesz spytać, co nas łączy z Tarnowem ! - tak samo malutko, zas dzieli Nas znacznie więcej ! - jestem przekonany, że ani nie byłeś na meczu w Tarnowie w tym roku, ani nie widziałeś co działo się podczas meczu z Tarnowem w RZeszowie.
POzdrawiam

Drogi kolego!
Nie znamy się ale śmiem twierdzić, że w tym roku byłem na większej ilości zawodów w Tarnowie aniżeli Ty....
Każdy może kibicować komu chce ale takie Tarnowsko - Rzeszowskie potyczyki kibiców nie prowadzą do niczego dobrego.
Mówisz, że obecny klub kibica jest dobrze zorganizowany.... Chce mi się śmiać jak to słyszę!!!! Jeżeli kiedykolwiek zorganizujecie zawody żużlowe przy sztucznym oświetleniu na które przyjadą ekipy z całej Poski to wtedy będzie to świadczyć o waszej organizacji!!!!!!!! My jako działacze dawnego fanklubu (którego Ty pewnie nie pamiętasz bo być może nie było Cię jeszcze wtedy na świecie) takie zawody zorganizowaliśmy!!!! O Puchar naszego fan klubu walczyli zawodnicy na torze a nie zawodnicy na rowerach jeżdżący wokół piaskownicy!!!!!!!


           
Post 23 wrz 2003, o 08:45
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Poniosły mnie emocje i "silną ekipę" odebrałem jako dorze zorganizowaną (tego nie napisałeś).... To moja błędna interpretacja.

Jadąc do Tarnowa pod flagami Stali tylko zatoczycie krąg agresji... Czy o to chodzi prawdziwym kibicom?
Czy na agresję należy odpowiadać agresją?

A propos tego czy coś nas łaczy z Tarnowem, to może spytasz się Piotrka Winiarza komu będzie kibicował...

Pozdrawiam,


           
Post 23 wrz 2003, o 11:07
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 sie 2003, o 16:16
Skąd: TTTTTT
Posty: 4

Zobacz profil 
Ileż jest agresji i nienawiści w niektórych postach? A po co to wszystko? Osobiście gdyby Rzeszów walczył w barażach z jakąś drużyną to zapewne mogliby liczyć na moje wsparcie!!!!!!!!!


           
Post 23 wrz 2003, o 12:33
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
weslake napisał(a):
Tak sobie czytam Wasze wypowiedzi i zastanawiam się, po co większośc z Was tam pojedzie? Przecież waszą część nie interesuje poziom sportowy zawodów tylko kieruje się ona antypatią dla najbliższego sąsiada...
Sorry, ale to wszystko śmierdzi mi piłkarską chuliganką a nie czystym dopingiem!
Czy ktokolwiek z was jedzie tam aby zobaczyć ciekawe zawody?
Co nas łączy z Gdańskiem?
Czy jakikolwiek racjonalnie myślący kibic żużla z Rzeszowa będzie wolał aby eliga była w Gdańsku a nie w Tarnowie - 80 km. od nas?

Prawdziwy kibic jednej drużyny nigdy nie jest antykibicem innej drużyny... Każda impreza sportowa powinna być świętem i areną czystej rywalizacji...


PO raz pierwszy (i mam nadzieje, ze nie ostatni) zgadzam sie z weslakiem. Nie wyobrazam sobie, jak moglbym kibicowac Gdanskowi w takim meczu. Abstrahujac od tego, ze w Tarnowie mam kilku znajomych, ze darze ten klub sympatia za to, ze po chudych latach podniosl sie i walczy o awans, ze lubie kilku zawodnikow z tego klubu, ze kilku z nich zdobywalo dla nas bardzo cenne punkty, itp. Chyba zapomnieliscie jak potraktowani zostali nasi zawodnicy w sezonie 2000 w Gdansku?

Ja bede z pewnoscia kibicowal tarnowskiej Unii! Podobniez jak chociazby podczas pierwszego w tym sezonie meczu - z Dark Dogiem Gniezno!


           
Post 23 wrz 2003, o 15:03
 


weslake ja mam do Ciebie takie pytanie: skoro masz doświadczenie i działałeś kiedyś w klubie kibica, to dlaczego nie chcesz pomóc tym ludziom, którzy teraz próbują coś osiągnąć, mimo, że nie zawsze nam to wychodzi... Ja nie mówie, że musiałbyś działać czy coś takiego, ale poprostu nam coś podpowiedzieć, rzucić jakiś pomysł...


           
Post 23 wrz 2003, o 17:20
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 23 wrz 2003, o 17:10
Posty: 3

Zobacz profil 
Jestem kibicem Unii i nie rozumiem co poniektórych waszych wypowiedzi. Kiedy Unia byla w II lidze a stal (98, 99) w pierwszej, to nie bylo meczu zebym nie byl w Rzeszowie. Zawsze bylem za Stala. Pamietam meczyk w Rzeszowie z 97 roku z Wlokniarzem jak dokopaliscie im 62:28 a pozniej wielkie chwile z Van Purem. Pamietam rowniez meczyk z 2000 r z RKM - jak motor Pawliczka na probie toru przejechal ponad pol okrazenia i rozwalil bande. Wtedy Wy byliscie gora i bardzo dobrze - na dobry meczyk nie trzeba bylo jechac do Czestochowy czy dalej. Teraz was doprawdy nie rozumiem. Oczywiscie jest w Tarnowie grupa pseudokibicow ktorzy przy kazdej okazji szukaja zadymki, ale zdecydowana wiekszosc jest ok. Nie zwalczajmy sie na sile tylko pomagajmy, a jezeli nie chcemy sobie pomagac to przynajmniej nie przeszkadzajmy. Baraze to wielka niewiadoma - nie dam glowy czy Unia wygra w dwumeczu, ale szykuje sie spoko meczyk Pozdrowienia


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi