Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Wyjazd do Tarnowa na baraz?


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 13 paź 2003, o 21:07
 


Nie lubie wdawac sie w klotnie, ale niektorzy na tym forum wyraznie pokazuja, ze przydalaby im sie kuracja u profesora Talara. Choc boje sie, ze nawet taki specjalista niewiele by tu pomogl.

Fransik:

Cytuj:
wiesz co masz do mojego hasla widziales jak CI debile rzucali w nas?! i kibiców Gdańska?! widziales kto zaczynał?! napewno nie Gdańszczanie bo gdy buczoki rzucały to co chwile było słychac by im nie odrzucać a ja odrzuciłem raz gdy pewna osoba dostała i gadaj mi co mam robic dobra?!


A wy byliscie na tyle glupi, ze zaczeliscie robic to samo, co tamte polglowki. W ten sposob pokazaliscie, ze jestescie takimi samymi poglowkami. Poza tym przyspiewki byly az nazbyt slyszalne, bo docieraly w okolice parku maszyn, gdzie siedzielismy z kolegami. I zapewniam - wiecej slyszalem ich ze strony Gdanska niz Tarnowa.

Cytuj:
odpierdziel sie od moich znakow interpunkycjnych bo to nie Twój biznes nie rozumiesz to masz pecha a jeszcze Ty ich stawiasz o wiele za duzo!!!!!!! popatrz sam na swoje wpoisy!!!


Fransik, a Ty w ogole wiesz, gdzie i w jakiej ilosci stawia sie znaki interpunkcyjne? I chcesz uczyc goscia, ktory - o ile wiem - zyje od Ciebie pare lat dluzej na swiecie (zreszta poziom wpisu o tym dobitnie mowi) i jest od paru lat "pismakiem", ktory troszeczke szkoly dziennikarskiej juz przeszedl.

Cytuj:
ja Tobie rozkazuje ze masz być za Gdańskiem nie wiec nie pisz mi zebym ja byl za Tranowem oka?!


Z tego wpisu wynika, ze kolega Fransik rozkazywac moze, za to Maciek nie. :P

Cytuj:
a to ze obrażam ich to co oni moze na meczu i na forum nie byli dłużni co?! ktos chciał do jasnej ciasnej zaatakowac Gdańszczan?! no kto fransik czy debile antyslaczki?! i nie porównuj mnie do nich oka?! jak to kiedys mialo miejsce!! a jeszcze GKS zadarałem sie moze ze 3 razy ze doping gosvci w miare wygladał a tak to co chwile sie darłem buczoki buczoki, je**** Tarnow je***


Rany, coz za poziom inteligencji. Dobrze, ze poszedles miedzy Gdansk i Tarnow, bo pokazales, ze nie tylko w tych dwoch miastach zdarzaja sie takie "bezMUSKI"

Cytuj:
co TY chłopie gadasz zebym szedł na Gwardzistów?! eh to tak samo jakbys wzial jednego tarnowianina i wzial np na STal


A Ty myslisz, ze kazdy tarnowianin jest taki glupi, ze wzorem Ciebie bedzie sie darl "Je... Rzeszow, Je..." ??


Cytuj:
i jak MIchał napisał nie kibicuje Gdańskowi z nie wiadomo jakiejs sympatii ale zawsze bede kibicowal tej druznie ktora jeździ z buczokami czy to takie trudne do skapowania?!


Zrozumiec cos takiego moge, lecz nie potrafie zrozumiec Twojej bezmyslnej wrogosci i nienawisci do wszystkiego co tarnowskie. A takze, dlaczego tak wazne jest dla Ciebie, aby krzyczec "je... Tarnow, je..."

Cytuj:
przyklad masz w pilce co TY myslisz ze bede kibicowal zydom z resovii?! jak by byli w II czy w I lidze?!


Widzisz Fransik, ja na przyklad kibicuje zarowno Stali jak i Resovii. Dlatego, ze mam w obu druzynach i klubach wielu znajomych. Nie musze ich uwazac za wrogow. Nikt mi nie kaze. Poza tym obie reprezentuja nasze miasto. Oczywiscie nikomu nie kaze robic podobnie.

Cytuj:
jeszcze moze gdzie niegdzie napisalem za duzo ale to bylo napewno pod wplywem emocji i tego co CI debile z Tarnowa robili tak Maćku debile bo jeśli byłes na meczu to wszystko widziales a jeśli nie byłes to sie nie wypowiadaj!!!!!!! narazie


Za to ja bylem na meczu i kibice z Gdanska nie pozostawali Tarnowowi dluzni, a z Waszego sektora tak samo lecialy w tarnowian przerozne rzeczy.

Cytuj:
a jeszcze Maciek co bys napisal jakbysmy dostali w Tarnowie?! np ja ze sobie zasluzyłem?!


Fransik, zasluzyles sobie, zeby dostac tu w Rzeszowie od kibicow Stali, poniewaz przez Ciebie ludzie z Tarnowa caly Rzeszow utozsamiaja z bandytami nienawidzacymi Unie. A to nie jest prawda. Bo ja od zawsze sympatyzuje z dwoma druzynami - Stala Rzeszow i wlasnie Unia Tarnow. Szkoda, ze zapominasz, ile dobrego dla naszego klubu zrobil Grzesiek Rempala (tarnowianin przeciez), jak udostepniali naszym zawodnikom tor, kiedy nie bylo w Rzeszowie pieniedzy na treningi, jak zbierali u siebie na stadionie pieniadze na Piotrka Winiarza, jak przyjechali tu za darmo i jezdzili dla niego, narazajac wlasne zdrowie i zycie. Pewnie, ze Stal jest mi blizsza, ale i Unii kibicuje. I z calego serca, zycze im, aby awansowali do ekstraligi, choc zdaje sobie sprawe, ze to Gdansk jest faworytem.


           
Post 13 paź 2003, o 21:27
 


Cytuj:
...sie odezwal. Co chcemy wam udowodnic, no co??? Chlopie piszesz "cos",sam nie masz pojecia co masz na mysli. Kozaczenie to jest w twoim wypadku a nienawisc wobec unii przerasta chyba ciebie samego.
Kibicuj Wybrzezu, badz z tego dumny. Kazdy kibic swoja racje ma a ja nie mam nic przeciwko temu. Nikt za toba plakac nie bedzie (hah) bo i po co. Dla mnie to supetr sprawa, ze jestes przeciwko nam, jakby bylo odwrotnie chyba bym sie pocial. Tak "kibic" jak ty nie zasluguje na chociaz maly gest szacunku ze strony mojej osoby. A do GKS-u to masz tyle co Kosowski do Realu Mdryt wiec nie badz chlopcze smieszny.
Paranoja, ale coz, tylko Rzeszow to potrafi.

Skoro nie zasługuję na szacunek, to mam prośbe nie identyfikuj się z avatarem, którego dla Ciebie zrobilem...

-----

Mam nadzieje, że to jest już mój ostatni post w tym topicu... Każdy ma swoje zdanie, ja swojego nie zmienie, nie lubie Tarnowa i tyle... A więc kibicuje drużynie z Gdańska, gdyż nie będe za czymś czego nie lubie... Owszem chwilami, mnie na Forum ponosiło i pisałem rzeczy, o których nie powinienem pisać lub, które powinienem zostawić dla siebie... Przynaje się do tego... :|


           
Post 13 paź 2003, o 21:53
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Fransik - Ty mnie nie musisz uczyc interpunkcji. Zreszta, najpierw musialbys sie nauczyc ortografii, bo interpunkcja to juz wyzsza szkola jazdy. I przestan pisac, ze: "oni zaczeli". Masz juz te kilkanascie lat, a takie tlumaczenie jest dobre na poziomie przedszkola

I na koniec Ramelow - akurat o Ciebie, MIchal, mi nie chodzilo, bo Ty jestes rozsadnym gosciem i prawdziwym kibicem


           
Post 13 paź 2003, o 22:08
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Sorry, Damon, przyznaje - dalem ciala. Niestety, tak to jest, gdy wchodzi sie przez modem. Przepraszam Cie bardzo, ale tylko rzucilem okiem na wpis i sie zdenerwowalem. Oops. Gafa! Ale usunalem natychmiast, wiec nikt by o tym nie wiedzial, gdyby nie to... ze akurat jestes na forum ;-). Sorki raz jeszcze.


           
Post 13 paź 2003, o 22:09
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
wiesz co jasiek juz CI odpowiadam

po pierwsze to nie wiem czy te Twoje okulary działają jeszcze i popatrz sobie ile lecialo przedmiotów w strone klatki gosci!! no bardzo bardzo duzo a co Gdańsk oddawał to były serpentyny i to takie drewniane (lekkie) z racy a Tarnów co rzucał butelki jablka butelki szklane plastikowe pełne serpentyny w nich kamyki i wiele innych rzeczy!! a mowie ze ze w strone tarnow polecialo góra z 10-15 przedmiotow w tym ze w strone katki gosci okolo 90 przynajmniej!!!!! i robilismy to samo na poczatku pozniej przestalismy!!!!! byles tam?! widziales?! nie z tego co wiem kisiles ogóra w praku maszyn

chwalisz dupe ze jestes dziennikarzem co?! i ze wiesz gdzie sie stawia?! ja tez wiem tylko ze nie uzywam a mianowicie gdy sie wymienia cos po kolei przed a gdy i inne przyimki ale to mnie wali nikt nie jest geniuszem!!

napewno nic nie wynika kto moze kto nie bo od samego poczatku jestem atakowany przez to ze na poczatku chcialem siedziec w klatce gosci i przez to ze nie kibicuje unii!!


jasiek tu mnie zagiałes Stary sam MAciek Kędzior nie raz i nie 2 dar ryja jebac tarnow buahah i moze i nie ma ae jesli ktos jest piknikiem takim jak Ty to sie nie zadrze bo woli siedziec cicho i pozniej o tym pisac....


kur........ jasiek do ciasnej a ja nie moge zrozumiec twojej przyjaźnoi do buczkow odpierdziel sie ode mnie oka?!

no to ja CI odpoisze tak zydów nie lubie i napewno nie bede pierwszym którym pojdzie na dymy na meczu ( mam 2 szwagrow którzy są za resovią i wiesz nie arz nie 2 z nimi wodke piłem i rqde nigdy nic nie bylo miedzy nami) ale jesli ktos z resovii bedzie rzucał we mnie czyms to co mam stac i patrzec tak?!?! na pewno nie bede stał obok ( chyba ze bedzie nas mało i z góry przesądzone ze oberwiemy)
to ja kibicujesz oby druzynom zapraszam na derby i przyjdz w oby dwu szalikach oka?! mur beton ze dostaniesz i co CI z tego ze kibicujesz tej i tej druzynie haha

tak zasluzylem sobie bauhah smieszny jestes jak juz cos to powinno byc na odwrót chyba logiczne.... popatrz sobie w pilke resovia - hetman mecz i komu bede kibicował? hemtanowi i co zasluzylem sobie od kibiców ze Stali zebym wpierdol dostał?! smieszny jestes!! nara

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 13 paź 2003, o 22:13
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
MaK napisał(a):
Fransik - Ty mnie nie musisz uczyc interpunkcji. Zreszta, najpierw musialbys sie nauczyc ortografii, bo interpunkcja to juz wyzsza szkola jazdy. I przestan pisac, ze: "oni zaczeli". Masz juz te kilkanascie lat, a takie tlumaczenie jest dobre na poziomie przedszkola

I na koniec Ramelow - akurat o Ciebie, MIchal, mi nie chodzilo, bo Ty jestes rozsadnym gosciem i prawdziwym kibicem


bauhah drogi Maćku czy Ty jakbys qrde mac dostał butelka czy czyms innym to co bys zrobil?! no ok nie odrzucał byś ale jakie zdanie bys sobie o nich wyrobil?! a jak CI mowie później przestalismy odrzucac przedmioty któe leciay w nas, a takie tłuamczenie wcale nie jest dobre na poziomie przedszkola ciekawe jakby np Twoja panna czy ktos znajomy oberwał jakbys zareagował, weź człowieku skoncz i nie irytuj!!

sorki za post po poscie

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 13 paź 2003, o 22:17
 


MaK napisał(a):
Sorry, Damon, przyznaje - dalem ciala. Niestety, tak to jest, gdy wchodzi sie przez modem. Przepraszam Cie bardzo, ale tylko rzucilem okiem na wpis i sie zdenerwowalem. Oops. Gafa! Ale usunalem natychmiast, wiec nikt by o tym nie wiedzial, gdyby nie to... ze akurat jestes na forum ;-). Sorki raz jeszcze.

Nie ma sprawy!

Ja swojego posta też usunąłem i po sprawie! :)


           
Post 13 paź 2003, o 22:25
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
Cytat:
...sie odezwal. Co chcemy wam udowodnic, no co??? Chlopie piszesz "cos",sam nie masz pojecia co masz na mysli. Kozaczenie to jest w twoim wypadku a nienawisc wobec unii przerasta chyba ciebie samego.
Kibicuj Wybrzezu, badz z tego dumny. Kazdy kibic swoja racje ma a ja nie mam nic przeciwko temu. Nikt za toba plakac nie bedzie (hah) bo i po co. Dla mnie to supetr sprawa, ze jestes przeciwko nam, jakby bylo odwrotnie chyba bym sie pocial. Tak "kibic" jak ty nie zasluguje na chociaz maly gest szacunku ze strony mojej osoby. A do GKS-u to masz tyle co Kosowski do Realu Mdryt wiec nie badz chlopcze smieszny.
Paranoja, ale coz, tylko Rzeszow to potrafi.

Damon napisał Skoro nie zasługuję na szacunek, to mam prośbe nie identyfikuj się z avatarem, którego dla Ciebie zrobilem... al Maciek i Ty mi piszesz o jakis interpunkcjach jak nie umiesz sensu zdania przeczytac.... buahaha wiesz tlumaczenie sie ze ma sie modem bylo dobra kilka lat temu ( najlepiej w przedszkolu haha)

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 13 paź 2003, o 22:45
 


Cytuj:
po pierwsze to nie wiem czy te Twoje okulary działają jeszcze i popatrz sobie ile lecialo przedmiotów w strone klatki gosci!!


Okulary dzialaja, ale niestety nie maja wbudowanego kalkulatora :P

Cytuj:
byles tam?! widziales?! nie z tego co wiem kisiles ogóra w praku maszyn


Nie w parku maszyn, tylko przy wyjezdzie z niego (mniej wiecej miedzy wyjsciem z drugiego wirazu i linia startu)

Cytuj:
jasiek tu mnie zagiałes Stary sam MAciek Kędzior nie raz i nie 2 dar ryja jebac tarnow buahah i moze i nie ma ae jesli ktos jest piknikiem takim jak Ty to sie nie zadrze bo woli siedziec cicho i pozniej o tym pisac....


NIe rozumiem, co ci to daje, ze sie drzesz. Wieku Ci dodaje? POwagi? Inteligencji? Czy czegos innego jeszcze?

Cytuj:
kur........ jasiek do ciasnej a ja nie moge zrozumiec twojej przyjaźnoi do buczkow odpierdziel sie ode mnie oka?!


Wiesz, ja po prostu nie potrafie obojetnie przejsc obok chodzacej glupoty, wiec ciezko mi sie odczepic.

Cytuj:
no to ja CI odpoisze tak zydów nie lubie i napewno nie bede pierwszym którym pojdzie na dymy na meczu ( mam 2 szwagrow którzy są za resovią i wiesz nie arz nie 2 z nimi wodke piłem i rqde nigdy nic nie bylo miedzy nami) ale jesli ktos z resovii bedzie rzucał we mnie czyms to co mam stac i patrzec tak?!?! na pewno nie bede stał obok ( chyba ze bedzie nas mało i z góry przesądzone ze oberwiemy)


Bez komentarza. Za to pytanie - ile Ty masz lat?

Cytuj:
to ja kibicujesz oby druzynom zapraszam na derby i przyjdz w oby dwu szalikach oka?! mur beton ze dostaniesz i co CI z tego ze kibicujesz tej i tej druzynie haha


W szaliku? A po co? To jest proszenie sie o zarobienie w fizjonomie :P

Cytuj:
tak zasluzylem sobie bauhah smieszny jestes jak juz cos to powinno byc na odwrót chyba logiczne.... popatrz sobie w pilke resovia - hetman mecz i komu bede kibicował? hemtanowi i co zasluzylem sobie od kibiców ze Stali zebym wpierdol dostał?! smieszny jestes!!


Dostaniesz od tych, ktorzy nie sa zaslepionymi szowinistami i wkurzaja ich tacy ludzie jak Ty :P


           
Post 13 paź 2003, o 22:53
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
to mi daje ze jestem nie jestem takim piknikiem jak Ty i kibicuje w ten sposob swojej druzynie (trudno troche wulgaryzmu musi byc:)

jakie glupoty?! ciezko CI przejsc nie dziwne wiecej biegaj:P a tak serio to mi tez ciezko jest przejsc gdy ktos kibicuje buczokom, ae mnie to wali nawet kibicuj zydomm z resovii ale odwal sie ode mnie!! i moje zdanie zostaw w spokoju!!

a Ty ile masz lat?! co jak po co w 2 szalikach taki z Ciebie kibic a boisz sie przyjść w szaliku?! lub w szalikach?! to w jakis sposob kibicujesz tym druzynom?! piszesz na forum?! bauhahha

ta Twoja odpowied zile mam lat zostawie bez odpowiedzi co ze jestes starszy tzn ze mądrzejszy?! hm róznie z tym bywa kibicu wielki...który kibicuje 2 druzynom smiech na salli...

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 13 paź 2003, o 23:43
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Sorki, ale zamykam ten temat. Zaczyna sie robic straszny balagan. Dyskusje do niczego nie prowadza a jeszcze na koncu chcialbym wyjasnic jedna rzecz...


Ktos napisal zebysmy nie jechali do Gdanska. Po pierwsze nawet w Tarnowie mialo mnie nie byc. Do Gdanska nikt sie nie wybiera chociaz bardzo zaluje. Poznalismy fantastycznych ludzi z Gdanska i nie dziwie sie, ze ich na wyjazdach wspomagaja tak jak w przypadku niedzielnego meczu: Zielona Gora, Wroclaw, Rybnik i ostanio jeszcze my chcoiaz bylo tak zimno ze sie nic robic nie chcialo... przynajmniej mi. Ja tam ogolnie bylem kulturalnie i ani w nikogo nie rzucalem ani tez nie spiewalem moze poza dwoma wyjatkami, wiec moge obiektywnie powiedziec, ale zamykam temat wiec juz sie nei wypowiadam. Kazdy mial prawo glosu.

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 13 paź 2003, o 23:47
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
Tak sobie czytam Te wpisy wasze ..tą cała kłótnie ... Goscie nie mozemy dopuscize ze przez Tarnów tworza sie kłótnie miedzy Nami ...
W wielu kłótniach na forum popieram jednak Fransika .. choc czasami przegina :P

A co do tego ze Jasiek jest za Stalą i za Resovia to jest jego sprawa ... Moze chodzic w dwóch szalikach na mecz jak prezydent :) tylko wtedy bedzie miał kaso u jednych i drugich :) wiec Jasiek jednak sie zdecyduj za kim w końcu jestes ..

P.S
Panowie jest to temat o wyjeździe do tarnowa na baraz a nie "..Kłótnie , kłótnie i jeszcze raz kłótnie ..." ..luzik :)

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: objt, Ralf08 i 55 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi