Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Wyjazd do Tarnowa na baraz?


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 10 paź 2003, o 21:56
 


Mam w du*** Tarnów i wszystko co z nim związane! Walić taki mecz, gdzie mam jeszcze płacić za pociąg i ogladać jak buczoki kaleczą!

Kibicuje z całego serca drużynie znad morza! GKS! GKS! GKS!


           
Post 10 paź 2003, o 22:56
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
No cóż wyjazdu Klubu Kibica nie będzie. Ja pewnie się wybiore z bratem :wink: a jesli nie to zostaje Radio Maks...GKS!


           
Post 10 paź 2003, o 23:01
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
ja tgam bym sie wybral zobaczyć le***** tylko ze qrde jak ktos mnie za darmno weźmie:P eh niestety ale mam długi:(

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


Ostatnio edytowano 11 paź 2003, o 00:19 przez Fransik, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 10 paź 2003, o 23:07
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
... a te lewary głośno pukają do extraligi... :roll:
Naprawdę nie wiem co ci zawodnicy Wam takiego bolesnego zrobili ? To, że są z Tarnowa od razu znaczy że są źli ? Przestańcie już bluźnić tymi ksenofobijnymi tekstami... proszę.

P.S - szkoda, że dyrekcja forum zezwala na takie zachowania... (sic!)


           
Post 11 paź 2003, o 00:21
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 gru 2002, o 02:26
Skąd: Tarnów
Posty: 36

Zobacz profil 
Cytuj:
I jak, wybieracie się ? Czy jedynie dużo osób poprzestało na ambitnych planach ?
Ja jadę sam pociągiem, w zasadzie nie wiem jeszcze w jakiej cenie jest bilet PKP, oraz o której ten srodek lokomocji kursuje, ale jutro zamierzam się co nieco dowiedziec
A może Wy wiecie ?


Osobowy 7,12 zl w jedna strone ( studencki )
Chyba, ze jedziesz od razu do Moscic to dolicz sobie z 50 groszy :)


           
Post 11 paź 2003, o 00:34
 


Diamond_ napisał(a):
... a te lewary głośno pukają do extraligi... :roll:
Naprawdę nie wiem co ci zawodnicy Wam takiego bolesnego zrobili ? To, że są z Tarnowa od razu znaczy że są źli ? Przestańcie już bluźnić tymi ksenofobijnymi tekstami... proszę.

P.S - szkoda, że dyrekcja forum zezwala na takie zachowania... (sic!)

Tak są źli...

Dla mnie ten klub jest takim jak dla kibiców piłkarskich Stali Rzeszów jest Resovia... Chyba wszystko jasne...
Cytuj:
Chyba, ze jedziesz od razu do Moscic to dolicz sobie z 50 groszy :)

A ja mam takie kulturalne pytanie do Tarnowian :) : stadion macie w Mościcach, z pociągu trzeba wysiadać w Mościcach, to dlaczego nazwacie się Unia Tarnów, a nie Unia Mościce?


           
Post 11 paź 2003, o 00:38
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
bo moscice to jeszcze wieksza w***** niz tarnow wiec lepiej sie nazywa tarnow niz moscicie:P

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 11 paź 2003, o 00:39
 


konradeczek_fransik napisał(a):
bo moscice to jeszcze wieksza wiocha niz tarnow wiec lepiej sie nazywa tarnow niz moscicie:P

Też mi sie tak wydaje... Jednak prosiłbym o głos kogoś z Tarnowa... :)


           
Post 11 paź 2003, o 08:50
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 30 kwi 2003, o 07:42
Skąd: TARNÓW
Posty: 12

Zobacz profil 
hehehe coż widać jesteście tylko krzykaczami :) dużó mowicie a w ostatniej chwili wszyscy sraja po nogach i nikt nas nie chce odwiedzić hehehe


gratuluje odwagi !


           
Post 11 paź 2003, o 15:50
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
3nder nie mów, że nikt, bo ja się wybieram na 100% ;-)
Dziobak dzięki serdeczne za informacje :-)


Cytuj:
Tak są źli...

Dla mnie ten klub jest takim jak dla kibiców piłkarskich Stali Rzeszów jest Resovia... Chyba wszystko jasne...

Zatem Damon - idź z jakaś sztachetą i walcz o hmm, właśnie o co ? :roll:
W każdym bądź razie, życze Tobie i wszystkim którzy mają podobną ideologię, szczęścia w życiu.

Oby tylko jutro nie padało ! I aby Tarnowianom udało się wskoczyć do extraligi ! Życze im tego, dawno już bowiem tam nie byli. To aż 7 lat. Poza tym należy im się - mają naprawdę solidną drużynę.



           
Post 11 paź 2003, o 17:48
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 sie 2003, o 16:16
Skąd: TTTTTT
Posty: 4

Zobacz profil 
Mościce to dzielnica Tarnowa, a to dla Waszej wiadomości jeśli ktoś z Was nie wie. :):):)


           
Post 11 paź 2003, o 19:35
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Diamond_ napisał(a):
dawno już bowiem tam nie byli. To aż 7 lat
Ja nie mialbym nic przeciwko aby to było np 15 lat albo i 20. Dla mnie by to bylo nawet lepiej. A jak wejda to mam nadzieje bede mial wielki ubaw i śmiech jak beda dostawac w Częstochowie do 25 i bede sie cieszyl jak dziecko. Nie wiedzielam że są kibice Rzeszowscy kibcujący Unii :shock: troche mnie to dziwi. I denerwuja mnie nie ktore wypowiedzi ze bedzie mecze Extraligi blisko. A co mnie to obchodz mecz Ekstraligi skoro nie ma tam Naszej Stali?? Mnie wali Tarnów i to że moze byc E-lidze i tak nigdy Tarnów nie bedzie mial zaszczytu gościć w swoim "mieście" mojej osoby :wink: :lol: :D

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 11 paź 2003, o 19:45
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Ja równiez nigddy tam nie zagoszcze chocby byli Mistrzami Polski i całym sercem jestem za Gdanskiem.Jestem konsekwentny nie po to spiewam na meczu "TArnów to wioska wioska typowo żydowska"itp. zeby teraz jecha tam na mecz :? :? :? :?
Piszez ze zasłuzyli moze obrazuje to tabela aale dla mnie jedni w czym sa dobzi to w farcie bo w tym są Mistrzami Świata nieche mi sie wymieniac ale przesledzcie sobie ich mecze u sibie z Rybnikiem z nami i wyjazzdy do Lublina Gnienza gdzie sobie zapweniali to bedziecie wiedziec o co chodzi.
Wiec jakby osigneli to co mają i bym widział ze sa zdecydowanie lepsi to bym odał im chwłe ale tak na jest!!! :!:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 11 paź 2003, o 21:35
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Na mecz jadę pociągiem razem z Diamondem. Jak ktoś chcę z nami jechać, to niech będzie o 12:00 w hallu głównym stacji (tam gdzie są kasy). Bilet ok. 7 zeta.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 12 paź 2003, o 00:27
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 gru 2002, o 02:26
Skąd: Tarnów
Posty: 36

Zobacz profil 
Moscice to jest dzielnica Tarnowa - to dla waszej ubogiej swiadomosci.


Cytuj:
"TArnów to wioska wioska typowo żydowska


Ojoj Kamilku, pukni sie w czolko. Przyjedz jutro na meczyk i powtorz te slowa, skoro tak bardzo jestes do nich przekonany, "konsekwentny", wykaz sie.
Cytuj:
przesledzcie sobie ich mecze u sibie z Rybnikiem


Wygralismy chlopcze a nie 30 w plecy. Jacy jestesmy mocni potwierdzilismy w rundzie Play -off. Coz zal ci dupke sciska i wstydem dla ciebie jest docenic klase rywala.
P.S. Ile ty masz latek hm?


           
Post 12 paź 2003, o 09:36
 


Kamil napisał(a):
Ja równiez nigddy tam nie zagoszcze chocby byli Mistrzami Polski i całym sercem jestem za Gdanskiem.Jestem konsekwentny nie po to spiewam na meczu "TArnów to wioska wioska typowo żydowska"itp. zeby teraz jecha tam na mecz :? :? :? :?
Piszez ze zasłuzyli moze obrazuje to tabela aale dla mnie jedni w czym sa dobzi to w farcie bo w tym są Mistrzami Świata nieche mi sie wymieniac ale przesledzcie sobie ich mecze u sibie z Rybnikiem z nami i wyjazzdy do Lublina Gnienza gdzie sobie zapweniali to bedziecie wiedziec o co chodzi.
Wiec jakby osigneli to co mają i bym widział ze sa zdecydowanie lepsi to bym odał im chwłe ale tak na jest!!! :!:

hmmmm. tarnowa tez nie darze sympatia, tez nie wyobrazamm sobie zebym mial pojechac do nich ana mecz ,ale klase ich umie docenic....I nie zgadzam sie z toba ze mieli tak jak ty mowisz "wilekiego farta"...troche szczescia z pewnoscia mieli, ale po za Rybnikiem nie bylo lepszej od nich druzyny, a druga czesc sezonu mieli znakmito, to jest naprawde bardzo dobra druzyna, trzeba na to spojrzec obiektywnie, a nie przez pryzmat swoich sympatii...
pozdro


           
Post 12 paź 2003, o 11:14
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Waszym zdniem nie było fartu z nami deszcz kiedy bysmy juz najprawdobdobniej wygrali bo BARAN na 1 msc i był defekt i byłby juz tylko 2 pkt.straty.
Z rybnikiem pierwszy mecz pomijam wyklucznie Powaznyja wczsniej i jego defekt,a ten ostatni bieg to był szczyt jechali na 5:1 i Pedersen miał defekt przez co wygraliscie 1 punktem SZCZYT.Jedziecie do Gniezna Darkin jeden jedyny mecz dobrze pojechał, ale to i tak wam by nic nie dało jakby w ciemnych psach był J.Jensen i wygrywacie.
To samo Lublin pojechał jeden jedyny raz G.Rempała to znowu by wam nic nie dało jakby był H.Anderesn i T.Piszcz.
Pozniej w fazie play-Off nie było nie ma co ocniac waszych zwyciest z Gorzowem bo ni jechali młodzikami a Lublin znów tylko z Lee bez Hansa :wink: Z Rybnikiem u sibie wygraliscie brawo a wyjazd juz bania :lol: i podbno mieliscie kapitalne sprzety my z kapitalnymi mało co bysmy tam wygrali :wink: Przekazujac te o to FAKTY moiim zadniem Unia nie całkiem jest taka wspaniała i moim zdaniem bez naszch kontuzji to my bysmy teraz w tym miejscu(przynajmniej)jednak ten sezon ułozył sie inaczej i w sporcie trzeba miec farta(ale nie az takiego)wiec ja na pewno Unii nie pogratuluje wejscia co mam nadzije sie nie stanie :lol: :lol: :lol:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 12 paź 2003, o 11:16
 


Jednak są w Rzeszowie porzadni kibice, dla których Unia nic nie znaczy... Pozdro dla nich... :lol:

GKS! GKS! GKS! GDAŃSK!

-------

Na marginesie obstawiam wynik 75:15 dla Gdańska... :lol:


           
Post 12 paź 2003, o 22:27
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Co prawda do "15" nie bylo, ale moim skromnym zdaniem po tym co widzialem Wybrzeze pozostanie w Ekstralidze po wygranym u siebie meczu 53:37 lub cos w tych okolicach. Dzisiaj Gdansk tez mogl wygrac, ale po wygranym starcie 5:1 w biegu 14 Gdanszczanie zajeli sie soba zamist dobrze ustawic sie para i na przeciwleglej prostej wyprzedzil ich najpierw Wardzala a potem na wejsciu w 2 luk Darkin. Troche szkoda. Pozdrawiam poznanych dzisiaj kibicow z Gdanska na prawde swietni ludzie jeszcze raz Pozdrawiam!!!!!!!!!...tych ktorych mialem przyjemnosc poznac.

Kibice w tarnowie znowu pokazali, zenie zasluguja na szacunek. Zawsze ktos tam musi zwalic cala dobra zabawe... tak bylo i dzisiaj.

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 12 paź 2003, o 22:28
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
[/quote]
Wygralismy chlopcze a nie 30 w plecy. Jacy jestesmy mocni potwierdzilismy w rundzie Play -off. Coz zal ci dupke sciska i wstydem dla ciebie jest docenic klase rywala.
P.S. Ile ty masz latek hm?[/quote]
oj drogi dziobaku bylem i wyobraz sobie ze tego nie spiewalem tylko cos innego jebac tarnow jebac, na zakupy do Krakowa i co wykazalem sie nawet rzucalem was jakimis przedmiotami ale to byl szczyt kto zaczal było widac, gdy Gdańsk prowadził chyba 2 albo czy był remis to od razu buyczoki się burzyły haha i co mi teraz powiesz?! ze niue poszedlem do was do klastki albo cos takiego tak?! a Wy zescie chcieli zaatakowac, napaść buahah Gdańsk i wam cos nie wyszło a szkoda bo byscie taki wpierdol dostali ze az miło by było!! tarnow to wies tarnoiw to wies.... a w rewanzu dostaniecie do 35 i bedzie fajnie haha Kibice z Gdańska najlepsi!! a jeszcze buczki ilu was jedzie do Gdańska no qrwa ilu?!?! taki hojrak z CIebie dziobaku to ciekawe ilu buczokow przyjedzie tam!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: PewnySiebie i 53 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi