Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Wyjazd do Tarnowa na baraz?


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 23 wrz 2003, o 19:06
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
weslake ja mam do Ciebie takie pytanie: skoro masz doświadczenie i działałeś kiedyś w klubie kibica, to dlaczego nie chcesz pomóc tym ludziom, którzy teraz próbują coś osiągnąć, mimo, że nie zawsze nam to wychodzi... Ja nie mówie, że musiałbyś działać czy coś takiego, ale poprostu nam coś podpowiedzieć, rzucić jakiś pomysł...


No cóż, mój poprzedni post niebanalnie ostry powstał pod wpływem ataku wymierzonego konkretnie w moją osobę. Stąd mógł niektóre osoby obrazić. Tych którzy poczuli się w jakiś sposób urażeni przepraszam. Niestety patrząc na sektor zajmowany przez obecny fanklub Stali, stwierdzam, że to już nie jest moje pokolenie... Na pewne rzeczy patrzymy i oceniamy je różnie. Jeżeli chodzi o działanie w fanklubie czy też rzucanie pomysłów to muszę stwierdzić, że obie rzeczy zajmują sporo czasu a teraz mam inne priorytety żużlowe. Niestety ograniczam się jedynie do wyrażania opini o Waszej działalności i sprawach dotyczących naszego ukochanego klubu.... Czasami coś krytytukuję jednak staram się to czynić w miarę przyzwoicie i konstruktywnie.
OCZEKUJECIE CZEGOŚ NOWEGO? NOWEJ JAKOŚCI???
CHCECIE PRZEJŚĆ DO HISTORII????????????
CHCECIE DOKONAĆ CZEGOŚ WIELKIEGO I NIEPOWTARZALNEGO?????????????????????????????
JEST NA TO SPOSÓB!!!!!!!!!!! ZAPRZESTAŃMY GŁUPICH SWAD Z TARNOWEM PODAJMY PIERWSI RĘKĘ DO ZGODY!!!!!!!!! DOPINGUJMY JASKÓŁKI NA MECZU Z GDAŃSKIEM!!!!!!!!!!! TAKI GEST BĘDZIE SPEKTAKULARNY I PRZEZ WSZYSTKICH RACJONALNIE MYŚLĄCYCH ZOSTANIE PRZYJĘTY JAK NAJBARDZIEJ POZYTYWNIE!!!!

To jest mój pomysł.
Pozdrawiam....


           
Post 23 wrz 2003, o 19:08
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
dobra dajmy ze niech bedzie i chcemy wspomoc buczokow dopingiem i co?!?! juz widze jak nas przyjmują z otwartymi rękami ludzie nie osmieszajcie sie co mam isc wspomagac jakiegos debila antyslaczke i innych frajerów a on na derbach szukał zadymy na STali ehhhhhhh pomyślcie!!!

a i napewno z nas nie jest jakas nie wiadomo huliganka buahah normalni nastolatkowie którzy chca jechac na meczy i napewno wspomagac drużyne przeciwną czyli w tym przypadku Gdańsk!!! i nic nie zmieni mojego zdania

a jeszcze do tego Pana co kiedys organizowal zuzel na swietle czy wtedy tak bardzo kochales Tarnow i jezdziles na mecze im pomagac?! moze i tak ale wtedy byly inne czasy popatrz teraz mialbys kolo 20 lat i napewno bys nie kibicował tarnowianom

a i jeszcze z ta nasza organizacją w ktorej lidze była wtedy STal?!?! jak jezdzila ktore miejsce miala w tabeli ile ludzi przychodzilo na mecze?!?!
P.S sorki ale co pojdziemy do działaczy i powiemy im chcemy zuzel przy jupiterach ehhhhhhh Pozdrowionka!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 23 wrz 2003, o 19:25
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
My jako rzeszowianie i jednocześnie kibice żużlowi jesteśmy wyjątkowi. Tylko u nas przeciwna drużyna która wygrywa mecz może liczyć na porcję oklasków... Tylko u nas zawodnicy tej drużyny nie boją się wyjechać i pozegnać nas kibiców "To rzecz niezwykle wyjątkowa i niespotykana gdzie indziej w Polsce" - Tak powiedział jeden z sędziów z którym rozmawiałem. Jesteśmy wyjątkowi i to w jak najbardziej pozytywnym sensie - to w tej chwili jest nasz największy atut!
Nie czarujmy się, nie zorganizujecie raczej tego co udawało się staremu fanklubowi ale możecie dokonać czegoś równie wielkiego!

To jest tylko pomysł, reszta należy do Was....

Jeżeli wyciąniemy pierwsi ręce do zgody to nas nie shańbi. Haniebne będzie jedynie odrzucenie naszej dłoni!!!!


           
Post 23 wrz 2003, o 19:53
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
dobra sedzia co gadal to niech gada i to prawda sam dzisiaj klaskałem jak buczok wygrał bieg ale napewno nie pojde do nich i bede spiewalm Unia Tarnów Unia czy cos w tym stylu he pierwsi reke oki nie ma sprawy to jedz z Nami i idz do nich powiedz ze jestes z Rzeszowa i czy mozemy Was wspomóc dopingiem .... no coment Pozdrowionka!!!!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 23 wrz 2003, o 20:55
 


Ja też widze jak Tarnów idzie na taki układ... :lol: Wg mnie jest to nie możliwe! Byłby smiech na całą Polsce z Rzeszowa, niestety tak już jest zjawisko Rzeszów - Tarnów nie jest jedynem w Polsce weźmy chociaż Leszno - Zielona Góra czy Gniezno - Rawicz...


           
Post 24 wrz 2003, o 00:27
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9782

Zobacz profil 
Co do wyjazdu to jeżeli dojdzie to jadę na 100 %.
A jeżeli chodzi o Wasze dyskusję komu dopingować, to jest mi to obojetne. Chociaż chciałbym, żeby Unia by w ekstra. Wtedy mogłoby się jeździc na mecze ekstraligi do Tarnowa. Jednak realnie patrząc to Tarnów ma małe szanse na awans. Jak na razie tylko raz w barażach wygrała drużyna ze słabszej ligi (WKM Warszawa z Opolem). Chodzi głównie o sprzęt, chodź Tarnów u siebie na pewno powalczy.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 24 wrz 2003, o 09:28
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Oj tak czytam te komnetarze. Nie chcialem sie na razie wypowiadac, ale przyszedl ten moment....

chcialbym zaczac od skomentowania opini niektorych osob, ze to wszystko co robimy pachnie tylko nienawiscia i agresja... Smieszy mnie to bo znam kazdego jednego czlonka tego FAn Klubu... bylem na kazdym spotkaniu, na kazdym wyjezdzie. Znam tych ludzi bardzo dobrze. Niektorzy sa moimi przyjaciolmi, swietnymi kolegami, inni dobrymi znajomymi. NIkt nie ma z agresja nic wspolnego.... oczywiscie w rozumieniu walki fizycznej na piesci czy jak tam. Zdarzaly sie slowne odpowiedzi, ale nie bylismy mile przyjeci w Tarnowie... jedyne oklaski dostalismy po "Zapraszam, zapraszamy" na mecz do Rzeszowa gdy spiker mowil, iz ma nadzieje, ze porownywalna liczba kibicow przyjedzie do Rzeszowa na mecz rewanzowy... tyle bylo milych gestow... W Rzeszowie huligani zalatwili Unie pod kasami i pozniej na stadionie chyba tarnowianom wydawalo sie, ze wsrod ludzi, ktorzy siedza na luku sa osoby, ktore rozwalaly im glowy kamieniami i nie wiem czym tam jeszcze przed stadionem. To jest zalosne... Zgoda z Unia Tarnow bylaby wspaniala bo mielibysmy na prawde bardzo mocna ekipe wyjazdowa, dopingowa. Na mecze tarnowian wiem, ze zawsze jezdzilby przynajmniej jeden autokar od nas, ale co z tego skoro taka zgoda jest niemozliwa... Wyzwiska, grozby, kamienie - nie chcemy z takimi ludzmi miec nic wspolnego. Wierze z kolei koledze z TArnowa, ktory pisal, ze na stadion w Moscicach przychodza normalni ludzie, bo znam takich i darze ich sympatia, choc niektorzy sa bardzo falszywi, jednak mimo wszystko. Mam wielka, ale to wielka nadzieje, ze za rok pojade do TArnowa na mecz ligowy. Licze, ze Wybrzeze wygra te baraze, bo potrze ze swojego punktu widzenia. W tym roku w klatce w TArnowie bylo nas ok 400, z czego 100 osob przyjechalo z Fan Klubem i podobna liczba dopingowala nasza druzyne.
Zdecydowanie bardziej lezy nam jakikolwiek uklad z Lublinem i mysle, ze do niego juz chyba doszlo nieformalnie, ale juz mamy sympatie (niewszyscy moze, ale wiekszosc) do tego klubu za zachowanie jakie zaprezentowali w Lublinie i u nas na meczu w Rzeszowie. Dla mnie to byl mecz przyjazni. Razem z nami dopingowali naszych juniorow, gdy Ci lezeli na torze. W Lublinie skolei dobrze zapamietalem doskonale okrzyki "Nic sie nie stalo, Stal Rz., nic sie nie stalo". Z tego co ja wiem to Lublin tez nie przepada za Unia Tarnow, a raczej przepraszam - za ich kibicami. Tam to dopiergo pachnie nienawiscia. My do tego nie dazymy i nigdy nie bedziemy dazyc, a jak ktos jeszcze raz sprobuje dotknac kamien i rzucic go z naszego sektoru do klatki to sie mu powie zeby tam poszedl i niech sie nawet wyzabijaja.

Mysle, ze przy niedalekich wyjazdach jestesmy w stanie uzbierac 1 autokar min. Szkoda tylko, ze na spotkania przychodzi po 20 osob. Ja tego nie rozumiem. Przeciez gralismy z zuzlowacmi w pilke, dla niektorych to byla fajna frajda. Mozna sie zblizyc przeciez do naszej ekipy. Teraz sa takie ciezkie chwile dla nszej druzyny, ze trzeba jej pomagac... chyba, ze ktos ma ochote zaprzestac chodzic na zuzel. Zbieralismy pieniadze na Krzyska Cegielskiego, zbierala cala polska wiec i my pomoglismy. Smutci mnie tylko jedna rzecz. Moze malo przemyslane byly okrzyki pod adresem trenera Kuzniara, o ktorym swoje zdanie mam wyrobione, ale wielu zawodnikow ma nam za zle podejscie, ktore prezentowalismy na meczu w Gnieznie i u nas z RKM, ale jak sie jedzie 500 km i oglada taka sieczke to nie wszyscy zastanawiaja sie kto jest temu winny.. z regoly wina spada na trenera i Kuzniar przyjmujac ta funkce musi miec swiadomosc, ze nie bedzie mial latwo jak mu nie bedzie wychodzic raz, drugi i trzeci. Na temat Brhela sie nie wypowiadam...

Przeciez jakbysmy przyjechali do Tarnowa i siedli nawet neutralnie powiedzmy na 2 luku to i tak by nas tam szybko zjedli... juz to widze jak uszlibysmy ze zdrowiem z tego wyjazdu. Jest dla nas jedno rozwiazanie pomoc GKS-owi, a byc moze kiedys i my zostraniemy tam milo przyjeci, albo oni u nas... Dla wiekszosci z nas ugoda jest mozliwa z kazdym klubem, ale nie z Unia - patrzymy realnie... Unia odtraca nasza propozycje i to jest pewne. Chociaz pewnie nie potrafia przemyslec wszystkich zalet takiego ukladu.

Co do FAn Klubu to jestesmy bogatsi o doswiadczenia z tego sezonu, szkoda, ze druzyna nie prezentowala sie zbyt rewelacyjnie, bo wiele osob sie odwrocilo od kibicowania tym zawodnikom,. Ja jestem osobiscie dumny z tych ludzi (powiedzmy 20-tu), ktorzy sa od samego poczatku do samego konca... Chcialbyum, aby wszystko zostali z nami na nastepny sezon a i zachecili swoich kolegow do dopingu w nastepnym sezonie. W TArnowie kibicowalo Stali 100 osob, a w Rzeszowie to chyba najlepiej bylo na derbach z Unia i to moze bylo z 70 osob. Troche smieszne... Wstydza sie ludzie na swoim ztadionie kibicowac !!!???
Mamy spore mozliwosci, ale trzeba dzialac...

Kolege weslake zapraszam na nastepne spotkanie FAn Klubu... mysle, ze od teraz ze wzgledu na pogode bedziemy sie spotykac w Speedway Pubie.... Pozdrawiam

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 24 wrz 2003, o 10:48
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sty 2003, o 11:19
Skąd: Tarnów/Kraków
Posty: 69

Zobacz profil 
Witam po dłuższej nieobecności na Waszym forum.

Początkowo po przeczytaniu kilku wpisów, lekko mnie poniosło i chciałem od razu zwyzywac was od zazdrośników. Przeczytałem jednak wszystkie wpisu w tym temacie i troszkę sie zastanowiłem.
Żeby się za bardzo nie rozpisywać, postaram sie ując kilka spraw krótko.
1. Kwestia dopingowania Unii. Tak sie jakoś składa ,ze nasze miasta sąsiadują ze sobą, łączy więc nas długoletnia derbowa historia, a co za tym idzie rywalizacja i niezbyt przychylne patrzenie kibiców na siebie. Podejrzewam ,że tradycja ta przetrwa i chyba nie da sie jej zmienić.Z reszta nie wiem czy to ma sens. Czy widziecie szanse by była zgoda powiedzmy między Realem a Baceloną? (i nie chodzi mi tu wcale o napierniczanie się). Dlatego , choć ja bym przyjaźnie przyjął Wasz doping wobec Unii, to obawiam sie o reakcję innych osób. Oczywiście spokojni kibice, "niedzielni" którzy nie znają sie za dobrze na żużlu, wzajemnych sympatiach, antypatiach itp. nie mieliby nic pzreciwko temu.Wiadomym jest ,ze są osoby które mogłyby ostrzej zareagować, zwłaszcza po wydarzeniach z tegorocznych derbów.
2. dopingowanie Gdańska. Dla mnie to obciach i szczyt buractwa. Specjalnie jechać dopingować drużyne z drugiego końca Polski, bezsens. dla mnie to jawna prowokacja , która spowoduje jeszcze większą nienawiść.Mnie to w sumie wsjo ryba i tak nie lubię Stali, możecie Gdańskowi kibicować.
Gdbym był na waszym miejscu, po prostu w cywilu pojechałbym sobie na mecz, zobaczyć dobre widowisko. Mieszkając u was 5 lat czasem wpadałem na stadion.Oczywiście nie kibicowałem jakoś entuzjastycznie Stali. Potrafiłem jednak docenić jak dobrze jeździła. Na pewno nie chodziłem na mecze by dopingować drużyny gości. Choć przyznam ,że w duchu cieszyłem sie gdy przegrywaliście, tak na zasadzie przekory i co tu dużo mówić pewnej zazdrości. (któż by nie zazdrościł widząc upadek swojej drużyny, która zdobywała wicemistrzostwo i sukcesu najbliższego rywala). Teraz jest inna sytuacja, jeździmy w tej samej lidze i dla przykładu kiedy dokopaliście Rekinom byłem ogromnie zadowolony!!!

Reasumując nic na siłe - tj, przyjaźń między Unią a Stalą i bez przesady z nienawiścią.Zrozumiałbym kibicowanie drużynie Krosna, lublina, Rybnika, Częstochowy, Krakowa.Ale Gdańsk????? Tak daleko???? Oczywiście macie pełne prawo nie zyczyć najlepiej Unii, wiadomo kwestia honoru, że rywal w wyższej lidze, też i mnus takiego obrotu sprawy - tj brak derbów. Ale taka nagła miłość do Wybrzeża jest śmieszna i żałosna.
Czasem trzeba przełknąć czar goryczy po nieudanym sezonie.Ja w ubiegłym potrafiłem sie pogodzić z tym, iż to Wy walczyliście w 1 czwórce, a Unia o utrzymanie.
Z resztą róbcie co chcecie, ja widząc flagi i szaliki Stali w sektorze gości na barażach będę sie śmiał do bólu i cieszył sie z waszego żalu i nieudanego sezonu.
Pozdrawiam


           
Post 24 wrz 2003, o 12:54
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
ramelow napisał(a):
Przeciez jakbysmy przyjechali do Tarnowa i siedli nawet neutralnie powiedzmy na 2 luku to i tak by nas tam szybko zjedli... juz to widze jak uszlibysmy ze zdrowiem z tego wyjazdu. Jest dla nas jedno rozwiazanie pomoc GKS-owi, a byc moze kiedys i my zostraniemy tam milo przyjeci, albo oni u nas... Dla wiekszosci z nas ugoda jest mozliwa z kazdym klubem, ale nie z Unia - patrzymy realnie... Unia odtraca nasza propozycje i to jest pewne. Chociaz pewnie nie potrafia przemyslec wszystkich zalet takiego ukladu.


Sorry, czy Ty zamierzasz jechać w barwach na ten mecz, że obawiasz się oklepu ze wszechstron :)? Pomysł szalikowców Stali na meczu Unia - Wybrzeże traktuję jak obecnosć Wisłoki na meczu Stal - RKM :P. Chcesz obejrzeć ostatnie dobre zawody w tym roku? Zostaw szalik (chyba, że będzie zimno :)), usiądź sobie, gdzie chcesz i kibicuj z kim chcesz, komu chcesz... Polecam krzesełka, bo jest dobra widoczność. I wszystko. Jak będzie wyjazd i będą miejsca to się piszę. A jak nie, to postaram się pojechać prywatnie.
Komu będę kibicował? Na pewno Unii, choćby z powodu Kołodzieja i Rempałów, którzy pojechali wczoraj dla Piotrka (wszystkie wyścigi!).

Ps. Ram nie wybielaj Waszej postawy podczas derbów. Mogliście dostać, (tzn. uciekać ;P) za "morda krótko prostytutko" itp... :)


           
Post 24 wrz 2003, o 14:35
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Wiec dla mnie sprawa jest jasna... ja juz podjalem decyzje... dzieki kolegom za przekonanie... Gdanskowi kibicowal nie bede... Unii tez nie.

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 24 wrz 2003, o 16:56
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
mała poprowka jak gdańskowi tez nie i uni ale napenwo bede sie cieszyl jak wygra Gdańsk!!!

a co do wypowiedzi tego kolesia z tarnowa piszesz skad nagle atka sympatia do Gdańska heh normane bo nie lubie buczokow a i wymieniles Czestochowe Rybnik Krakow i Krosno oki spox wiec jakby w barazach była czestochowa to jestem pewny ze tez bys pisal a czemu kibicujemy im... wiec to co to za roznica czy Gdańsk czy np Częstochowa... chyba nie chodzi o kilometry ehhhhh Pozdrowionka!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 25 wrz 2003, o 14:35
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sty 2003, o 11:19
Skąd: Tarnów/Kraków
Posty: 69

Zobacz profil 
Właśnie o kilometry mi chodziło, łatwiej bowiem nawiązać przyjaźń z klubem oddalonym o 300 km niż o 700km. kIBICUJ SOBIE KOMU CHCESZ MNIE TO WALI. Fajnie odpisali goście z Gdańska ,ze nie chcą innych barw niż wielka trójca. Olali waz z góry na dół. Właźci im dalej do ****, kierując sie nienawiścią do Unii, która w tym sezonie wypadła duuużo lepiej niż Jasol


           
Post 25 wrz 2003, o 16:33
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
Maczek ******** jak to byłes ty z tym gostkiem sąsiadem czy jak mu tam to szkoda ze CI nie naje***smy chlopie no i co z tego ze iunia była wyzej popatrz sobie ******** na to wszystkie okolicnzosci które nie sprzyjały STali!!!!fajnie masz do **** to ty sobie sam wejdz!!!

a czy tarnow czy gdańsk eh napewno buczoki u siebie wygrają wszystkpo bedzie zalezec od meczu w Gdańsku!!! Pozdrowionka!!!!

z całym sercem za Gdańskiem!!! i mnie to ryba ze bede miał blizej na mecze do extarligi !! jest podobno taki kanał jak Polsat Sport noe nie?!?! a za 2 ata my wchodzimy i w ***** mamy buczkoów pozdrowionka!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 25 wrz 2003, o 17:47
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
konradeczek_fransik napisał(a):

i mnie to ryba ze bede miał blizej na mecze do extarligi !! jest podobno taki kanał jak Polsat Sport noe nie?!?! a za 2 ata my wchodzimy i w dupie mamy buczkoów pozdrowionka!!!!!


Prawdziwemu kibicowi żużla nie jest obojętne czy będzie oglądał zawody na wysokim poziomie w telewizji czy na żywo!!!!
To tylko taka mała uwaga...
Pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibiców żużla!!!!!!!!!


           
Post 25 wrz 2003, o 22:19
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 lis 2002, o 00:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 434

Zobacz profil 
weslake napisał(a):
Poniosły mnie emocje i "silną ekipę" odebrałem jako dorze zorganizowaną (tego nie napisałeś).... To moja błędna interpretacja.

Jadąc do Tarnowa pod flagami Stali tylko zatoczycie krąg agresji... Czy o to chodzi prawdziwym kibicom?
Czy na agresję należy odpowiadać agresją?

A propos tego czy coś nas łaczy z Tarnowem, to może spytasz się Piotrka Winiarza komu będzie kibicował...

Pozdrawiam,


Popieram!!!!
A kto za darmo przyjechał na zawody towarzyskie we wtorek? Tarnów czy Gdańsk??? Co mnie obchodzi Gdańsk, który jest prawie 1000 km. stąd. Eliżej na ekstraligę będzie do Tarnowa, bo w Rzeszowie długo jeszcze jej nie zobaczymy /jednego sponsora strategicznego już nie mamy, wolał hokej w Sanoku/. Good bye rafinerio...

_________________
14 lipca 2006 r. 71:18 :)


           
Post 25 wrz 2003, o 22:34
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
nie chce tu wam narzucac co i jak ale mojego zdania nie zmienicie!!
i co z tego ze przyjechał tarnow...a nie gdańsk?!?! ja wole gdansk w extraidze i tak bedzie!!!!!!!!::P Pozdrowionka!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 25 wrz 2003, o 23:38
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 gru 2002, o 02:26
Skąd: Tarnów
Posty: 36

Zobacz profil 
Jak czytam takie wypowiedzi jak Damona to jeszcze bardziej palam nienawiscia do waszego klubu. A przyjezdzajcie, nie mam nic przeciwko, nawet wrzeszcie "jebac Unie" jak napisale jeden z tutejszych polmozgow. Takie z was cwaniaki, a jak przyszla kontuzja Piotrka to co, jaki klub wam pomogl? Kto przyjechal na spotkanie? Kto wystawil troche gadzetow na licytacje? Machowa????
Widze, ze pamiec jest krotka, jednak my kibice z Tarnowa takich "odwzajemnionych" gestow nie zapominamy. Nie domagam sie absolutnie tego abyscie pomogli nam w dopingu, bo tego bym sobie nie zyczyl, szczerze to mam was w ***** i mial zawsze bede. Zwracam tylko uwage jaka jest rzeczywistosc i zdaje sobie sprawe, ze predko sie ona nie zmieni.


           
Post 25 wrz 2003, o 23:50
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 8 maja 2003, o 01:27
Posty: 6

Zobacz profil 
Na mojej stronie zdjecia z meczu dla piotrka. http://www.foto.okay.pl przed barazami mozna popatrzec


           
Post 26 wrz 2003, o 08:23
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sty 2003, o 11:19
Skąd: Tarnów/Kraków
Posty: 69

Zobacz profil 
konradeczek_fransik napisał(a):
Maczek ******** jak to byłes ty z tym gostkiem sąsiadem czy jak mu tam to szkoda ze CI nie naje***smy chlopie no i co z tego ze iunia była wyzej popatrz sobie ******** na to wszystkie okolicnzosci które nie sprzyjały STali!!!!fajnie masz do **** to ty sobie sam wejdz!!!

a czy tarnow czy gdańsk eh napewno buczoki u siebie wygrają wszystkpo bedzie zalezec od meczu w Gdańsku!!! Pozdrowionka!!!!

z całym sercem za Gdańskiem!!! i mnie to ryba ze bede miał blizej na mecze do extarligi !! jest podobno taki kanał jak Polsat Sport noe nie?!?! a za 2 ata my wchodzimy i w ***** mamy buczkoów pozdrowionka!!!!!



Mylisz się dzieciaku, to nie byłem ja. Jaki ty wulgarny jesteś i ile przekleństw stosujesz, wystarczy nazwać cię ukraińcem, hehehehe. Polecam więcej poczucia humorku napaleńcu


           
Post 26 wrz 2003, o 09:38
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
konradeczek_fransik napisał(a):
Maczek ******** jak to byłes ty z tym gostkiem sąsiadem czy jak mu tam to szkoda ze CI nie naje***smy chlopie no i co z tego ze iunia była wyzej popatrz sobie ******** na to wszystkie okolicnzosci które nie sprzyjały STali!!!!fajnie masz do **** to ty sobie sam wejdz!!!

a czy tarnow czy gdańsk eh napewno buczoki u siebie wygrają wszystkpo bedzie zalezec od meczu w Gdańsku!!! Pozdrowionka!!!!

z całym sercem za Gdańskiem!!! i mnie to ryba ze bede miał blizej na mecze do extarligi !! jest podobno taki kanał jak Polsat Sport noe nie?!?! a za 2 ata my wchodzimy i w ***** mamy buczkoów pozdrowionka!!!!!


Jeśli fransik obrazisz jeszcze kogokolwiek, kto nic na Ciebie zlego nie napisal, a moderatorzy nie dadza Ci bana, to osobiscie wykorzystam Twa metode rozwiazywania konfliktow i - jak to mawiasz – naj... Ci!!!! Przestan tworzyc ciagle konflikty. Albo skumpluj się z antyslaczka. Pasowalibyscie do siebie.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 165 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi