Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Wyjazd do Tarnowa na baraz?


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 26 wrz 2003, o 21:03
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
mak wyjasnilismy chyba sobie wszystko dzisiaj:) hehe fajne te dupy były:P hihi

i jakbyscie niue wiedzieli z takimi ciotami jak antyslaczka nie bede sie kumplował bo to buczoki to raz po drugie ty drugi buczoku i co z tego ze przyjechaliscie?!!? spytaj sie zawodnikow jak traktowali jazde i na jakim sprzecie jezdzili ale nie o to mi nawet biega tylko o to ze...

jakby dajmy jakas nie daj Boże kontuzja(taka jak Piotrka) przytrafiła by się komus z Bydgoszczy to kto by przyjechal Tarnow czy Toruń?!?! zastanów sie!! przecieza chyba ogiczne ze nikt inny by CI nie przyjechał tylko Ci co mają najblizej!!!

a co do rzeczy które rzescie dali to bardzo Wam dziękuje!!! w imieniu Piotrka!!!!!!!!! Pozdrowionka!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 26 wrz 2003, o 23:18
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 gru 2002, o 02:26
Skąd: Tarnów
Posty: 36

Zobacz profil 
Fransik nie rozumiem twoich rozterek.
Dosyc, ze chlopaki po tak ciezkim meczy w Rybniku zdolali sie "zebrac" i odjechac spotkanie dla Piotrka to jeszcze doczekali sie jednego rzeszowskiego dupowypinacza. Stary rozumiem, trudne dziecinstwo, problemy, dziecko pozbawione zabawek ale nie narzekaj juz tak bardzo, bo ci zycia zabraknie. Docen to co najwaznieszje, sama idee a nie krytykuj tylko naszego klubu. Bo jak widac na krytyke, kazdy temat dla ciebie jest dobry, wazne, zeby dotyczyl tylko zespolu z Tarnowa.


           
Post 26 wrz 2003, o 23:23
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
Jak mozna mowic o takich rzeczach jak kibicowanie buczokom :? . Duzo siedze na forum, ale takiej glupoty to ja jeszcze nie slyszalem. Fajnie macie

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 26 wrz 2003, o 23:44
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4406

Zobacz profil 
Dziobak napisał(a):
Fransik nie rozumiem twoich rozterek.
Dosyc, ze chlopaki po tak ciezkim meczy w Rybniku zdolali sie "zebrac" i odjechac spotkanie dla Piotrka to jeszcze doczekali sie jednego rzeszowskiego dupowypinacza. Stary rozumiem, trudne dziecinstwo, problemy, dziecko pozbawione zabawek ale nie narzekaj juz tak bardzo, bo ci zycia zabraknie. Docen to co najwaznieszje, sama idee a nie krytykuj tylko naszego klubu. Bo jak widac na krytyke, kazdy temat dla ciebie jest dobry, wazne, zeby dotyczyl tylko zespolu z Tarnowa.

Jestem wdzieczny tym co przyjechali,ale tak wiadomo Rempałowie przyjechali bo to jest ich kumpel a moze nawet wiecej(GRzesiek miał łyz w oczach jak gadał z siwym :wink: ) Kołodziej tez moze podczas tych walk polubiło SIwego a gdzie Wardzał I Burza ciekawy jestem niechciało sie pewnie przyjechac.CHocby go nawet nie lubili i tak dobrze nie poznali to powinni na taki szczytny cel przyjechac a jednak ich nie było.....

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 27 wrz 2003, o 16:03
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 maja 2003, o 17:31
Skąd: Tarnów(Polska)
Posty: 64

Zobacz profil 
Teraz przez internet wyzywasz maczka , antyslaczke , powiedz im to w twarz skoro taki odwazny teraz jestes :!: Teraz sie napinasz ze mogles mlodemu(bo ze mna byl mlody a nie maczek) wy...... to ja ci powiem tak "Przypomnij sobie jak spie....... w Rzeszowie"

Ps.Staszek Burza odczuwa jeszcze bole po wypadku w meczu u siebie z Gorzowem , na treningach wszystkich nie jezdzi i 2 dni po meczu z Rybnikiem poprostu odpoczywal.Co do R.W to nie wiem dlaczego go nie bylo.


           
Post 27 wrz 2003, o 17:59
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 wrz 2003, o 20:07
Skąd: Czestochowa
Posty: 20

Zobacz profil 
Bardzo bym chciał jechac ale nie moge :x Ale Stal nie walczy w barazach wiec nie ma czego pisać :o :o


           
Post 27 wrz 2003, o 22:53
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
sasiad kretynie a ty spobie przypomnij jak kurde spieprzales poza stadionem i jak kamyky w ciebie lecialy buahaah a daje glowe sobie uciac ze jak przyjedziesz to po zuzlu chycisz... Pozdrowionka dla normalnych buczoki precz!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 27 wrz 2003, o 23:05
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 gru 2002, o 02:26
Skąd: Tarnów
Posty: 36

Zobacz profil 
Cytuj:
gdzie Wardzał I Burza ciekawy jestem niechciało sie pewnie przyjechac.CHocby go nawet nie lubili i tak dobrze nie poznali to powinni na taki szczytny cel przyjechac a jednak ich nie było.....


Wardzale rozlecial sie najlepszy silnik w Rybniku, czeka nas bardzo wazne spotkania barazowe i sporo pracy przed nim,aby przygotowac sprzet. Staszek Burza jezdzil w Rybniku z peknietymi zebrami i nie widze potrzeby aby nadal narazal zdrowie w towarzyskim turenieju.
Somsiad a co sie dzialo na sparingu bo nic nie wiem na ten temat?


Ostatnio edytowano 27 wrz 2003, o 23:08 przez Dziobak, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 27 wrz 2003, o 23:08
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4406

Zobacz profil 
Burza to ma usprawiedliwnie kontuzja choć ja wiem czy az taka straszna :roll:
A co do Wardzały to co ty gadasz do barazy chyba kilka tyg.niewiem dokładnie bedzie miał jeszcze sporo czasu aby przyg.sprzet a to ze rozleciał mu sie slinik no i co tylko jeden ma na pewno ma wiecej i mógłby na tamtych jezdić !! :!: Mógł przyjechać ale zapewne mu sie dupy nie chciało ruczyc :!:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 27 wrz 2003, o 23:13
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 gru 2002, o 02:26
Skąd: Tarnów
Posty: 36

Zobacz profil 
Cytuj:
A co do Wardzały to co ty gadasz do barazy chyba kilka tyg.niewiem dokładnie bedzie miał jeszcze sporo czasu aby przyg.sprzet a to ze rozleciał mu sie slinik no i co tylko jeden ma na pewno ma wiecej i mógłby na tamtych jezdić !! Mógł przyjechać ale zapewne mu sie dupy nie chciało ruczyc


Sporo czasu??? Czy to jest sporo czasu aby wybrac sie do mechanika, dopasowac sprzet, przetestowac na kilku treningach, nanosic poprawki???
Tak ci sie tylko wydaje. Burza mial okres ok miesiaca kiedy nie mogl sobie poradzic z silnikami, ktore rozlecialy mu sie w Czewie. Efekt zmagan z maszyna byl widoczny w meczu ligowym u was na torze.
Wiec uwierz, mamy teraz wazne mecze do ktorych trzeba sie przygotowywac juz teraz.


           
Post 27 wrz 2003, o 23:22
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
[/quote]

Wardzale rozlecial sie najlepszy silnik w Rybniku, czeka nas bardzo wazne spotkania barazowe i sporo pracy przed nim,aby przygotowac sprzet. Staszek Burza jezdzil w Rybniku z peknietymi zebrami i nie widze potrzeby aby nadal narazal zdrowie w towarzyskim turenieju.
Somsiad a co sie dzialo na sparingu bo nic nie wiem na ten temat?[/quote]
jak chcesz sie dowiedz o swoich pupilach to macie swoje forum!!! wiec wypad....to nie jest temat dlaczego waszym sie dupy nie chciało ruyszyc!!!!!

maciek i jestes w stanie zalatwic cos z wyjazdem!?!?:)bo z tego co mi wiadomo to Tomek zrezygnował z funkcji...

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 28 wrz 2003, o 00:12
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 maja 2003, o 17:31
Skąd: Tarnów(Polska)
Posty: 64

Zobacz profil 
Cytuj:
Somsiad a co sie dzialo na sparingu bo nic nie wiem na ten temat?


Nic sie nie dzialo gadalem z ramelowem a potem patrze na forum a tu:

Cytuj:
Maczek ******** jak to byłes ty z tym gostkiem sąsiadem czy jak mu tam to szkoda ze CI nie naje***smy




Ps.Kretynie to ci mowi matka jak wchodzisz do domu(to do konradeczka)


           
Post 28 wrz 2003, o 00:56
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
no i co z tego ze gadałes z Ramelowem?!?! mogł Cie Micał bardziej strzelić w to ucho... buczoki do domu na buroki mamusia woła ..to dla sąsiada...nara ...

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 28 wrz 2003, o 02:46
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 maja 2003, o 17:31
Skąd: Tarnów(Polska)
Posty: 64

Zobacz profil 
Nie przypominam sobie zeby mnie Mical strzelil w ucho.Pozatym Somsiad a nie Sasiad.Pozdro dla normalnych.


           
Post 28 wrz 2003, o 10:28
 


ludziska wyluzujcie...
Ja osobiscie dziekuje unii, ze przyjechala i przyczynila sie do zebrania kasy na siwego :wink: , a to ze nie bylo Burzy, Wardzaly itp. mnie nie obchodzi...
pozdro


           
Post 29 wrz 2003, o 16:01
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 maja 2003, o 21:02
Skąd: TARNOW
Posty: 423

Zobacz profil 
do fransika czy jak ci tam:
koniec ze slowami, przemowia teraz czyny!
tyle ode mnie na ten temat.
jesli chodzi o sparing to nie rozumiem waszego zachowania, dosyc ze nasi zuzlowcy przyjechali, objechali mecz, chcieli pomoc(i pomogli) to wam jeszcze zle, brak komentarza...
co do kibicowania Gdanskowi- wstyd! zostawcie szaliki w domu, siadzcie na trybujie i ogladajcie ciekawe widowisko a wszystko bedzie oki, ale znajac was to i tak nie rozumiecie o co chodzi, coz przekonacie sie w Tarnowie co mialem na mysli.
pozdrawiam.


           
Post 29 wrz 2003, o 19:31
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
Somsiad z Polski napisał(a):
Nie przypominam sobie zeby mnie Mical strzelil w ucho.Pozatym Somsiad a nie Sasiad.Pozdro dla normalnych.


specjalnie pisze sąsiad bo takiego słowa jak "somsiad" uzywają tylko...

Najlepszym wyjściem chyba jak juz jechac to siąsc miedzy piknikami cóż... zmieniłem zdanie zmądrzałem:P:)

eh jak nie pamietasz to idz do laryngologa pozdrowionka dla normalnych!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 29 wrz 2003, o 23:37
 


sebo napisał(a):
co do kibicowania Gdanskowi- wstyd! zostawcie szaliki w domu, siadzcie na trybujie i ogladajcie ciekawe widowisko a wszystko bedzie oki, ale znajac was to i tak nie rozumiecie o co chodzi, coz przekonacie sie w Tarnowie co mialem na mysli.
pozdrawiam.

Straszysz czy ostrzegasz? :lol:


           
Post 2 paź 2003, o 11:54
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 maja 2003, o 21:02
Skąd: TARNOW
Posty: 423

Zobacz profil 
Damon- domysl sie... :lol:


           
Post 10 paź 2003, o 20:10
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
I jak, wybieracie się ? Czy jedynie dużo osób poprzestało na ambitnych planach ?
Ja jadę sam pociągiem, w zasadzie nie wiem jeszcze w jakiej cenie jest bilet PKP, oraz o której ten srodek lokomocji kursuje, ale jutro zamierzam się co nieco dowiedziec ;-)
A może Wy wiecie ? ;-)


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Misi i 158 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi