Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Zebranie sekcji żużlowej 30 września o 16:00


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 22 wrz 2003, o 13:07
 Zebranie sekcji żużlowej 30 września o 16:00
Junior
Junior

Dołączył: 17 kwi 2003, o 00:51
Posty: 121

Zobacz profil 
Podczas ostatniego meczu ligowego na rzeszowskim stadionie była mowa o zebraniu sekcji żużlowej i w związku z tym mam kilka pytań:

O czym będzie mowa podczas zebrania?

Kto ma wstęp?

Czy mogą przyjść kibice? - bo raczej wydaje mi się to wątpliwe :? - nawet dla dziennikarzy zazwyczaj organizuje się konferencję prasową po "obradach". 8-)

Jeśli ktoś ma jakieś wieści na ten temat, to proszę pisać.


           
Post 22 wrz 2003, o 13:12
 


Może jutro na meczu dowiem się czegoś więcej.

D.J.


           
Post 23 wrz 2003, o 12:20
 Re: Zebranie sekcji żużlowej 30 września o 16:00
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
L0Lek napisał(a):
Podczas ostatniego meczu ligowego na rzeszowskim stadionie była mowa o zebraniu sekcji żużlowej i w związku z tym mam kilka pytań:

O czym będzie mowa podczas zebrania?

Kto ma wstęp?

Czy mogą przyjść kibice? - bo raczej wydaje mi się to wątpliwe :? - nawet dla dziennikarzy zazwyczaj organizuje się konferencję prasową po "obradach". 8-)

Jeśli ktoś ma jakieś wieści na ten temat, to proszę pisać.


Mowa bedzie oczywiscie o sprawach biezacej dzialalnosci sekcji. Zarzad sekcji powinien sie rozliczyc ze swojej pracy, bedzie oczywiscie bicie piany, itp. Wstep na zebranie maja oczywiscie Czlonkowie Klubu. By zostac czlonkiem :-), nalezy uiscic skladke czlonkowska w wysokosci 36 zl (o ile dobrze pamietam mozna rowniez wplacic 18 zl - za druga polowe roku)

Kibice moga wiec przyjsc pod warunkiem wplacenia skladki i podpisania odpowiedniej deklaracji, ktora mozna otrzymac w sekretariacie klubu. Wowczas staja sie nie tylko kibicami, ale rowniez Czlonkami (w pozytywnym znaczeniu tego slowa ;-))

O czyms zapomnialem?


           
Post 23 wrz 2003, o 21:42
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Może jutro na meczu dowiem się czegoś więcej.

D.J.


I CO ???

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 24 wrz 2003, o 07:31
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Z tego co mówił mi trener Kuźniar przed zawodami wywwnioskowałem, że spotkanie będzie otwarte dla wszystkich. Mówił, że będzie to podsumowanie sezonu oraz wybory nowego zarządu.


           
Post 24 wrz 2003, o 08:52
 


Cytuj:
I CO ???


I nic. Działacze byli za zamkniętymi drzwiami, więc niewiele wiem. Ale główną sprawą jest wybór nowego zarządu. Tego jestem pewien. A co jeszcze? Pewnie podsumowanie tego sezonu. Iiiiii... resztę dowiemy się we wtorek :)


           
Post 29 wrz 2003, o 09:05
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
W najbliższy wtorek w budynku klubowym ZKS Stal Rzeszów odbędzie się zebranie sprawozdawczo - wyborcze. Jak poinformował mnie obecny prezes sekcji Bronisław Ginalski, dwie wiodące sprawy będą na nim wiodące. Po pierwsze - podsumowanie minionego sezonu i rozliczenie obecnyh władz z niego. Po drugie - wybór nowych władz sekcji. Wydawać by się mogło, że po tym sezonie, wszyscy się odsunęli od rzeszowskiego żużla, lecz okazuje się, że tak nie jest. Chętnych do przejęcia sekcji ponoć nie brakuje. Kto to jest? Odpowiedź poznamy jutro.


           
Post 29 wrz 2003, o 13:54
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 18 kwi 2003, o 10:11
Posty: 113

Zobacz profil 
Wydawać by się mogło, że po tym sezonie, wszyscy się odsunęli od rzeszowskiego żużla, lecz okazuje się, że tak nie jest. Chętnych do przejęcia sekcji ponoć nie brakuje. Kto to jest? Odpowiedź poznamy jutro.

TO JEST BARDZO OPTYMISTYCZNE - MOŻE FAKTYCZNIE NA SEZON 2004 RZESZOW ZMONTUJE DOBRA PAKĘ


           
Post 29 wrz 2003, o 17:25
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 kwi 2003, o 18:15
Posty: 71

Zobacz profil 
Bażancik - przepraszam za pytanie ale jak możesz to mi odpowiedz - kto jest tak bardzo chętny do pokierowania sekcją?


           
Post 29 wrz 2003, o 19:26
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
eh a zeby tam byc to nie trzeba zapłacic 18 zł?!?! i wtedy mozna brac udział tam?!?! na pół roku wazne to jest?!
eh ta chetnych nie brakuje juz to widze kolejni którzy bedą chcieli zarobic kase i wziąść dla siebie... eh!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 29 wrz 2003, o 23:07
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 5 kwi 2003, o 22:10
Posty: 67

Zobacz profil 
macie racje trzeba być na zebraniu należy próbować wpływac na zycie sekcji Andrzej Haehne


           
Post 30 wrz 2003, o 07:42
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
wojti napisał(a):
Bażancik - przepraszam za pytanie ale jak możesz to mi odpowiedz - kto jest tak bardzo chętny do pokierowania sekcją?

Wojti, chyba nie czytasz tekstów na PŻ umiesczanych przez Twojego redakcyjnego kolege ;-) ( sic! )
Andrzej Haehne napisał(a):
macie racje trzeba być na zebraniu należy próbować wpływac na zycie sekcji

Może planuje Pan come back ? ;-)
Pozdrawiam



           
Post 30 wrz 2003, o 19:35
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2002, o 11:06
Skąd: Domaradz
Posty: 349

Zobacz profil 
I co tam bylo

_________________
trempala.forward.pl


           
Post 30 wrz 2003, o 22:16
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Podobno parodia.... Macie szczegoly na Przegladzie Zuzlowym....

komentujac po krotce to ciesze sie, ze sa nowe twarze w Zarzadzie, ale z nazwisk zadowolony nie jestem... przynajmniej z nazwiska PRezesa. O pozostalych osobach nie mam pojecia... Maja teraz czas do konca stycznia na pokazanie co potrafia... wtedy juz bedziemy wiedziec na czym stoimy... Sponsorzy to priorytet... moze bedzie lepsza organizacja?

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 30 wrz 2003, o 22:48
 


Zanim ocenicie zarząd, pamiętajcie, że istnieje raptem od 4 - 5 godzin. Zanim posypią się słowa krytyki, może najpierw zaczekajmy, czego nowy zarząd dokona, a potem będziemy oceniać.


           
Post 1 paź 2003, o 08:52
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
ŁoŁ. Jestem nawet za :). Przynajmniej zna się na speedway'u.


           
Post 1 paź 2003, o 08:56
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Jasiek ma rację, choc akurat do osoby prezesa jestem sceptycznie nastawiony to jednak kredyt zaufania mu się należy. Zobaczymy jak będzie działał nowy zarząd, szczerze mówiąc pozostałe nazwiska wiele mi nie mówią, więc nie ma podstaw aby nie wierzyć w dobre ich działanie dla sekcji.
Ciekawe czy po takich przeobrazeniach na dalszy sponsoring zdecyduje się Pan Kawa

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 1 paź 2003, o 09:13
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
włąsnie co ma Kawa powie na temat sponsorowania czy bedzie Pan dalej sponsorował zuzel w Rzeszowie?!?! prosze o odpowiedź!!!!!!!!! Pozdrowionka!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 1 paź 2003, o 09:24
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
jakos marnie widze prezesowanie dziennikarza w naszym klubie. ale moze obudza sie w nim talenty menadzerskie. czas pokaze.


           
Post 1 paź 2003, o 09:46
 


No to ja może wprowadzę tu nutkę optymizmu. Obecny prezes swego czasu na łamach Tygodnika Żużlowego prezentował paradę sponsorów (cykl tekstów sponsorowanych). Jaki z tego wniosek? Ano taki, że musiał mieć pewne umiejętnoœci menadżerskie, aby tych sponsorów przekonać do takich tekstów. Poza tym nie chciałbym przekłamać, ale on już coœ przy marketingu robił.

Poza tym chciałbym zwrócić uwagę na wiceprezesa d.s. finansowych, paniš Korbeckš, która przede wszystkim ze względu wykonywanego dotychczas zawodu (jeœli wierzyć wpisom na forum) musi mieć jakieœ pojęcie o finansach i księgowoœci.

A jak wiadomo, finanse to podstawa. Zobaczymy, co będzie, co ci ludzie osišgnš. Niech spróbujš. Bo jakby każdy z góry zakładał, że mu się nie uda, to nie mielibyœmy żadnego zarzšdu i żadnego klubu.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Falcon i 43 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi