Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Finał ZK i Turniej Jerzego Szczakiela.


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 4 paź 2003, o 13:46
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 gru 2002, o 14:03
Skąd: na pewno nie z Tarnowa :-)
Posty: 252

Zobacz profil 
Szkoda, że nie jedzie pierwotny skład :(
Mam jednak nadzieję, że emocje nie będą mniejsze od tych, jakie mogłyby być, kiedy jechaliby bracia Gollobowie, Holta, Protas i Bajerski.

_________________
I love speedway !!! :)


           
Post 5 paź 2003, o 14:28
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Bardzo prawdopodobne, ze ZK zostanie odwołany. Praktycznie od wczoraj we Wrocławiu pada deszcz. Choć do meczu jeszcze sporo czasu (poczatek o 18) to już praktycznie teraz można powiedzieć, że zawody te nie odbędą się.


           
Post 5 paź 2003, o 15:09
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 387

Zobacz profil 
a czy jakies radio przeprowadzi relecje z zawodow??


           
Post 5 paź 2003, o 15:33
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
Jezeli zawody sie odbedą a mam taka nadzieje bo nie bedzie co do roboty w domu :P to sobie ogladne ZK ... Jestem pewien ze Maciek Kuciapa sie zaprezentuje bardzoooo dobrze .Licze na Niego.Maciek w turniejach indywidualnych w tym sezonie miał pecha (kontuzja) ...Mam nadzieje ze Ciapek sobie odrobi w dzisiejszych zawodach
W pierwszej trójce znajda sie Maciek Kuciapa,Sebastian Ułamek i Jarosław Hampel .. Kto wygra ? Zobaczymy ... Ja kibicuje Mackowi i mam nadzieje ze wygra on ten dosc prestizowy turniej

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 5 paź 2003, o 15:34
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2003, o 21:02
Skąd: rzeszów
Posty: 176

Zobacz profil 
przeglad zuzlowy napisał(a):
Zaplanowany na dzisiaj finał Złotego Kasku został odwołany. takiej decyzji można się było spodziewać, bo we Wrocławiu dzisiaj od rana pada deszcz. Padało także wczoraj i w nocy. Nie ustalono jeszcze nowej daty zawodów.

_________________
living just for dying ,dying just for you ,yea


           
Post 5 paź 2003, o 15:38
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
bober napisał(a):
przeglad zuzlowy napisał(a):
Zaplanowany na dzisiaj finał Złotego Kasku został odwołany. takiej decyzji można się było spodziewać, bo we Wrocławiu dzisiaj od rana pada deszcz. Padało także wczoraj i w nocy. Nie ustalono jeszcze nowej daty zawodów.


Szkoda ze odwołali :( :(
Jest tego jeden pozytyw ... Moze jednak zobaczymy z Złotym Kasku Golloba,Holte,Bajerskiego i Protasiewicza
Zawody beda ciekawsze ..ale Mackowi bedzie troszke trudniej ale i tak bedzie wysoko :P ja w Niego wierze :)

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 5 paź 2003, o 15:49
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
Jest tego jeden pozytyw ... Moze jednak zobaczymy z Złotym Kasku Golloba,Holte,Bajerskiego i Protasiewicza


A mi się wydaje, że Ci zawodnicy nie mogą już wziąść udział w ZK, gdyż wycofali się z niego, a w ich miejsce zaproszono innych zawodników.


           
Post 5 paź 2003, o 16:46
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Zaplanoweany nie tylko ZK zostal odwolany ale takze: trening punktowany w Opolu gdzie miejscowy Kolejarz mial sie zmierzyc z Ostrowem i zaplanowany na dzisaj Turniej o Puchar Prezesa Zakładów Azotowych w Tarnowie NIE ODBĘDĄ SIĘ !!!

P.S. CIĄGLE PADA ...

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 5 paź 2003, o 16:46
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
A ja żałuje nie mam co robic i mysłałem ze sobie ogladne MAcka i fajne zawody a tu kicha :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 6 paź 2003, o 19:14
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Wczoraj na Polsacie pan Rusko powiedział, że ZK odbędzie się w piątek 10 X i wystąpią tam zgłoszeni wcześniej żużlowcy (Gollob, Pepe, Holta i Bajerski). Zabraknie najprawdopodobniej Ułamka, który jeździ ostatni mecz w sezonie w lidze angielskiej.
I z tego co mówił, to od tego czy przyjedzie na mecz do Anglii, będzie zależało to, czy Oxford podpisze z nim kontrakt.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 6 paź 2003, o 20:21
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 387

Zobacz profil 
K II napisał(a):
Wczoraj na Polsacie pan Rusko powiedział, że ZK odbędzie się w piątek 10 X i wystąpią tam zgłoszeni wcześniej żużlowcy (Gollob, Pepe, Holta i Bajerski). Zabraknie najprawdopodobniej Ułamka, który jeździ ostatni mecz w sezonie w lidze angielskiej.
I z tego co mówił, to od tego czy przyjedzie na mecz do Anglii, będzie zależało to, czy Oxford podpisze z nim kontrakt.


no....czyli nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo...zloty kas przynajmniej bedzie bardziej emocjonujacy z lepsza obsada.mi tylko przykro ze nie mam polsatu sport :cry:


           
Post 6 paź 2003, o 21:44
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
mam nadzieję, że w piątek będzie w TV ZK... oby na żywo!!


           
Post 9 paź 2003, o 19:59
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
przegladzuzlowy.pl napisał(a):
Nie odbędzie zaplanowany na jutro finał Złotego Kasku - Memoriał doc. dra Lecha Barana. Powód - opady deszczu. Przypomnijmy, że Złoty Kask został już raz odwołany. Pierwotnie miał się odbyć 5 października. Jednak całodzienne opady deszczu zweryfikowały plany. Zawody przełożono na jutro.

Jednak już dziś wiadomo, że turniej nie dojdzie do skutku. Powodem jest znowu deszcz, który pada we Wrocławiu właściwie od soboty, 4 października. Stan toru na Stadionie Olimpijskim już jest bardzo zły, a (jak informuje WTS), IMiGW zapowiada dalsze ciągłe i obfite opady.

Zarząd Główny Polskiego Związku Motorowego podjął więc decyzję o odwołaniu zawodów. Zostały one przełożone na 18 października na godzinę 18.00.

Jak zapewnie orientują się kibice wrocławskiego żużla, na ten dzień planowano rozegranie Memoriału dra Ryszarda Nieścieruka. Jak informuje WTS ten turniej zostanie rozegrany w innym terminie.

Jednocześnie WTS informuje, że bilety zakupione w przedsprzedaży zachowują ważność na sobotnie zawody.


Ponownie zawody przełożono. Pogoda jest co raz gorsza i może się tak zdarzyć, że turniej w ogóle się nie odbędzie.... Poza tym w takich warunkach łatwo o kontuzje, a w tym roku już nam tego wystarczy...

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 9 paź 2003, o 21:09
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 387

Zobacz profil 
oby tylko maciek zdazzyl wrocic na niedziele do rzeszowa na mecz z debreczynem


           
Post 10 paź 2003, o 14:40
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Przegląd żużlowy napisał(a):
Tomasz i Jacek Gollobowie nie wystartują w finale Złotego Kasku - bez względu na to, kiedy się odbędzie (obecnie planowany jest na 18 października). Taką informację podaje "Gazeta Wyborcza". Obaj bracia są już przemęczeni sezonem i postanowili dać już sobie w tym roku spokój z jazdą. Jedynym reprezentantem bydgoskiej Polonii w finale będzie zatem Michał Robacki.

_________________
Obrazek


           
Post 16 paź 2003, o 08:05
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Przeglad Zuzlowy napisał(a):
Piotr Protasiewicz wystartuje w sobotnim finale Złotego Kasku. Tego samego dnia w angielskim Coventry rozegrany zostanie finał mistrzostw Elite League. Na liście startowej był także "Protaś", który na brytyjskich torach wyjeździł w tym sezonie średnią 8,62 i zajął dziesiąte miejsce na liście najskuteczniejszych zawodników. Protasiewicz uznał, że ważniejszy jest dla niego Złoty Kask.

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 16 paź 2003, o 18:12
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
haj napisał(a):
Przeglad Zuzlowy napisał(a):
Piotr Protasiewicz wystartuje w sobotnim finale Złotego Kasku. Tego samego dnia w angielskim Coventry rozegrany zostanie finał mistrzostw Elite League. Na liście startowej był także "Protaś", który na brytyjskich torach wyjeździł w tym sezonie średnią 8,62 i zajął dziesiąte miejsce na liście najskuteczniejszych zawodników. Protasiewicz uznał, że ważniejszy jest dla niego Złoty Kask.


I to jest prawdziwy szacunek dla swoich kibiców!!! Owszem kibice w Anglii mogą czuć się zawiedzieni, ale przynajmniej Piotrek jedzie. Natomiast bracia G. pokazali że mają kibiców w dupie...

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 18 paź 2003, o 12:06
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Myśle, że w tym tamcie można również będzie podyskutować o turnieju Szczakiela, który własnie się rozpoczął w Opolu. Startuje w nim Maciej Kuciapa. Mam również bardzo ciekawą zapowiedź, zamieszczona ona jest na potalu http://www.speedway.info.pl

Cytuj:
Dzisiaj w samo południe na opolskim torze odbęda się drugie już zawody, którym patronuje mistrz świata z 1973 roku, Jerzy Szczakiel. W odróżnieniu od poprzedniej imprezy będzie to turniej indywidualny.

W tym roku ścigać się będa jedni z najlepszych polskich żużlowców. Na torze zobaczymy jeźdźców z Częstochowy, Wrocławia, Torunia. Wiadomo, że kilku zawodników z listy startowej jest przez działaczy branych pod uwagę jako wspracie opolskiej ekipy na przyszły sezon, są to m.in. Mariusz Puszakowski i Maciej Kuciapa.
Podczas imprezy odbędzie się młodzieżowy turniej "Następca Jerzego Szczakiela". O ten tytuł jak i o nagrodę rzeczową, którą jest rower górski będzie rywalizować czterech opolskich młodzików - Grzegorz Blaut, Marcin Bzdęga, Marcin Sekula i Tomasz Schmidt.

Sędzią zawodów jest Wojciech Grodzki.

Lista startowa
1. Sławomir Dudek - Kolejarz Opole
2. Andrzej Huszcza - ZKŻ Zielona Góra
3. Rafał Osumek - Kolejarz Opole
4. Maciej Kuciapa - Stal Rzeszów
5. Sławomir Drabik - WTS Wrocław
6. Robert Dados - WTS Wrocław
7. Mariusz Staszewski - RKM Rybnik
8. Marek Mróz - Kolejarz Rawicz
9. Artur Pietrzyk - Włókniarz Częstochowa
10. Mariusz Puszakowski - GTŻ Grudziądz
11. Sebastian Ułamek - Włókniarz Częstochowa
12. Rafał Szombierski - RKM Rybnik
13. Grzegorz Walasek - Włókniarz Częstochowa
14. Tomasz Bajerski - Apator Toruń
15. Adam Pawliczek - RKM Rybnik
16. Janusz Ślączka -KSŻ Krosno


Heh wątpie, aby Maciek wybrał Opole, choć słyszałem, że planują tam zbudować całkiem dobrą drużynę...podobno z Grześkiem Rempała są już nawet dogadani.

P.S Zmieniam tytuł na "Finał ZK i Turniej Sczakiela".


           
Post 18 paź 2003, o 15:39
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Przeglad Żużlowy napisał(a):
Sebastian Ułamek zwyciężył w zakończonym przed chwilą w Opolu turnieju Jerzego Szczakiela. W wyścigu finałowym pokonał on Grzegorza Walaska i Adama Pawliczka. Ta trójka w takiej kolejności stanęła na podium. Na czwartej pozycji uplasował się lider gospodarzy Sławomir Dudek.
Ciekawe który był Maciek?? Czyżby znów mu nie poszlo w indywidualnym turnieju?? Szkoda. Nie wiem dlaczego on nie moze sobie poradzic w turniejach, w lidze wiekszosc zawodikow nie ma z nim szans a tak w turniejach to go biora gorsi zawodnicy.

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 18 paź 2003, o 15:42
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Mi sie wydaje ze w tym turnieju Maciek szlifował tylko sprzty na ZK i tak mu na nim nie zalezał.Oby w ZK pokazał wszystkim co potrafi chłopa z RZESZOWA!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: objt i 45 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi