Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Co z Marianem Micałem???


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 10 paź 2003, o 20:57
 Co z Marianem Micałem???
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 12 maja 2003, o 19:36
Skąd: rzeszów
Posty: 17

Zobacz profil 
Od wypadku Micała w meczu z Lublinem nic o nim nieslychać.Słyszałem plotki że niema on na czym startować czy to prawda ?? Jeśli ktoś wie coś o tym zawodniku to prosze napisać.


           
Post 10 paź 2003, o 21:29
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 387

Zobacz profil 
spoko, spoko...lpodobno leczy kontuzje...ale nie powinien rezygnowac z uprawiania zuzla


           
Post 10 paź 2003, o 22:58
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
A ja na jego miejscu dałbym sobie już spokój. Jeździ tyle lat, a wygląda to naprawde bardzo fatalnie. Po co sobie psuć zdrowie, łamać się...z Mariana nie będzie nawet drugo ligowego średniaka...


           
Post 10 paź 2003, o 23:01
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Spokojnie, bez niepotrzebnych emocji ;-)
Otóż absencja na torze tego barwnego zawodnika jest spowodowana w zasadzie dwoma czynnikami wiodącymi. Pierwszy - to sprzęt. Jeśli chcecie coś więcej - pytajcie go sami ;-)
Zaś drugi, to siła fizyczna. Sam trener mówi, że Marian nie potrafi przejechac teraz 4 okrążeń !
Ogólnie, jest to naprawde dobry zqawodnik pod względem technicznym. Brak mu jednak iskierki szalenstwa ;-) jaką każdy z zawodników miec musi ;-)


           
Post 10 paź 2003, o 23:04
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
diamond on chyba ma aż za nadto tych iskierek jak z nim sie jedzie to wieksze prawdopodobienstwo o wypadek jak z Miesiącem heh... ach CI nasi juniorzy:):P

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 10 paź 2003, o 23:08
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz ;-) On po prostu nie ma siły na to by utrzymac motocykl ! Ale na torze jest bardzo ostrożny, boi się jeździć !


           
Post 11 paź 2003, o 07:52
 


Odczepcie Wy się od Mariana, bo to jest bardzo fajny goœć :)


           
Post 11 paź 2003, o 10:33
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 13 lis 2002, o 21:22
Skąd: Rzeszów
Posty: 22

Zobacz profil 
jak byscie dokładnie przeczytali wywiad z kuzniarem to byscie wiedzieli ze mariana czeka jeszcze jedna operacja i nie miał on siływ tej złamanej rece ! i to z tego wynika ze nie moze przejechac czterech kołek ! zreszta jezdił on na trenigach tylko tyle ze na sprzecie pawła lub piotrka prucnala bo pewno klubu nie było stac na wyremontowanie jego rozbitego motocykla ! he i jeszcze jedno jak mozna powiedziec ze marian boi sie jezdzic ??


           
Post 11 paź 2003, o 10:54
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Nie boi sie moze jezdic ale wiem jedno jak wyjdzie ostatni to ja moge isc na :piwo: bo na pewno Marian jesli sie nie zdazy jakis defekt nie wezmie nikogo.On mało walczy słyszałęm ze spoko gosc jest i mozna z nim posmiac ale zuzlem niech juz sie nie zajmuje :lol: :lol:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 11 paź 2003, o 11:57
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 13 lis 2002, o 21:22
Skąd: Rzeszów
Posty: 22

Zobacz profil 
facet co ty wogóle mówisz ? zrezygnuje micał i kto nam zostanie ? Prucnal , Kliś i Miesiac ? spoko .. z drugiej strony gdzie ci zawodnicy maja sie rozwijac jak nawet nasz klub nie zglosił ich do rozgrywek MDMP. zreszta został mu jeszcze rok młodziezowca i moze podobnie jak karol obudzi sie! miejmy taka nazieje 8-)


           
Post 11 paź 2003, o 12:08
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 387

Zobacz profil 
ludzie....a pamietacie jak nasz maniek wygral start w jednym wyscigu w rybniku. to nie byl lotny...on sie po prostu idealnie wstrzelil w tasme i przez chwile jechal nawet przed przyszlym mistrzem swiata :D


           
Post 11 paź 2003, o 12:14
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Faktycznie jechal chwile przed Pedersenem ale jak na wszystkie starty w tym sezonie to jest to zdecydowanie za malo i nie sądze żeby Micał jezdzil lepiej. Mike chyba sam nie wierzy w to co pisze. Maniek nie ma moim zdaniem przyszlośći w żużlu.

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 11 paź 2003, o 12:22
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 13 lis 2002, o 21:22
Skąd: Rzeszów
Posty: 22

Zobacz profil 
faktycznie moze niema przyszlosci w zuzlu ale ma jeszcze ostatni rok juniora i moze nam sie przydac ja bym go jeszcze nie skresla !


           
Post 11 paź 2003, o 12:24
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 387

Zobacz profil 
haj napisał(a):
Faktycznie jechal chwile przed Pedersenem ale jak na wszystkie starty w tym sezonie to jest to zdecydowanie za malo i nie sądze żeby Micał jezdzil lepiej. Mike chyba sam nie wierzy w to co pisze. Maniek nie ma moim zdaniem przyszlośći w żużlu.


wedlug mnie nie dobrze jest jak podcina sie zawodnikowi skrzydla takim gadaniem. wiem ze nie sa to jakies ogromne skrzydla, ale nic nie stoi na przeszkodzie zeby maly ptaszek zamienil sie w wielkiego orla. przyklad: nicki pedersen- przez tyle lat chlopu nie wychodzilo az wreszcie osiagnal najwazniejszy sukces dla zuzlowca. zamiast gnebic mariana to moze pomozemy mu chociaz dopingiem i nie gadaniem takich bredni.


           
Post 11 paź 2003, o 12:46
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 12 maja 2003, o 19:36
Skąd: rzeszów
Posty: 17

Zobacz profil 
Ja też tak myśle.Marian ma jeszcze przed sobą rok młodzierzowca i być może zaskoczy nas jeszcze czym


           
Post 11 paź 2003, o 12:53
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 12 maja 2003, o 19:36
Skąd: rzeszów
Posty: 17

Zobacz profil 
Szkoda zawodnika przez Dawida Stachyre nabawił sie kontuzji.Jak oglądałem zdięcia z tego właśnie biegu to Marian miał nieco lebszy start od młodego Stachyry.On poprostu jak przegra staart to potem jedzie tylko po to zeby dojechać.Pamiętam pierwszy mecz u nas na początek sezonu z Rawiczem wtedy Marian jechał przed Świderskim ale ten zaatakował po szerokiej jak już objechał Micała to Marian już odpóścił.Mam jeszcze pytanie.Jak motocykl Micała jest zmasakrowany to on niema grugiego motocykla czyżby on jeżdził tylko na jednym??


           
Post 11 paź 2003, o 15:37
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Cytuj:
he i jeszcze jedno jak mozna powiedziec ze marian boi sie jezdzic ??


Ano bardzo prosto. Wystarczy mu się uwaznie przyglądnąć. Gwarantuję Ci, że jakbyś przebywał bardzo często na treningach, również myślałbyś podobnie.


           
Post 11 paź 2003, o 20:15
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2003, o 11:35
Skąd: z I łuku | Rzeszów
Posty: 2251

Zobacz profil 
Karol Baran tez cieniowal jako junior, a teraz jest jednym z filarow druzyny!

_________________
MPF - Marma Psycho Fans !
Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


           
Post 11 paź 2003, o 20:24
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Moze Baran nie jezdzil dobrze w junirach ale mial biegi w ktorych pokonywal dobrych rywali. Brał Rafała Kurmańskiego w Zieloonej Górze, Piszcza i "Lolek" dawał oznaki tego iż może cos z niego być a Micał oprócz jednego startu gdzie jechal chwile przed Pedersenem nie mial dobrego startu. Zawsze tracil duzo do słabych rywali a nie raz do lepszych, gdy np jechal z Kuciapa w parze to tracil do "Ciapka" wiecej niz calą prosta wiec cos w tym jest. Ja nie chce "podcinac skrzydel" nikomnu ale patrze realnie i nie wiedze w Marianie zawodnika ktory moze cos zrobic

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 12 paź 2003, o 12:49
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 387

Zobacz profil 
co wy chcecie do barana, przeciez jego ostatni sezon w juniorach to byl chyba jego najlepszy w karierze


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi