Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Pomysły na sezon 2004


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 12 paź 2003, o 12:50
 Pomysły na sezon 2004
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:56
Skąd: rzeszów
Posty: 473

Zobacz profil 
wszystko jedno jaki będzie ostatecznie regulamin ale napewno trzeba zatroszczyc się o sponsorów.
1. Strona internetowa Stal - niby oficjalna a dlaczego nie ma tu banerów firm: JASOL FARAON - czyli głównych sponsorów stali - proponuje stworzyć coś dla sponsorów żeby też tutaj mogli sie reklamować - sponsorują przecież Stal a wiec mogą oczekiwać swoich banerów na jej OFICJALNEJ STRONIE tak czy nie?

2 Dlaczego nie ma na stadione reklamy pt: www. stal.rzeszow.pl? niech ludzie Tu zaglądają, i niech widzą banery sponsorów-można zrobić każdemu sponsorowi zakładke i zamieścić tam info o jego wyrobach, działalności.

3. Dlaczego nie startujemy w MDMP można się połączć np z Krosnem i jeżdzic np. - 2 z rzeszowa i 2 z krosna- jeśli już nie opłaca się utrzymywać 4 juniorów

4 jednym ze sponsorów ma być Era czy Plus. można zrobić konkursy dl akibiców na wytypowanie wyniku meczu. SMS-em może nawet biegu.
kto wygra może np. otrzymać darmo bilet na następny mecz...
istnieje dużo sposobów na konkursy dla kibiców.
Czy relacje na żywo z meczów wyjazdowy STALI sms-em niech ktoś się tym zajmie.

5 Pamiętacie jak można było zrobić sobie zdjęcie na motorze żużlowym ustawionym na koronie stadionu- świetna sprawa dla dzieci..... (sam mam takie zdjęcie-z młodych lat) = i okazja dla sponsora.....

6 może McDonald by sie troche przyłączył - tanie żarcie MaKWIEŚNIAKi czy coś takiego, mogą sprzedawać dziewczyny na trybunie(ale NBA NHL) duże palce wskazujące, trąbki, popkorn.

7. mozna wydrukować koszulki z podobiznami żużlowców i trzepać kase.

8 Dlaczego nie zrobić widowiska przy sztucznym świetle - okazja do prezentacj, kolorowe światła w tle napis era - wiecie o co chodz

9. TV RZESZÓW. retransmisje przynajmniej z RZESZOWA o 22, fachowo robione , wywiady przed biegami, po meczu na tle Sponsorów.

10 Instalacja dmuchanych band - robimy przetarg na instalacje tej bandy dla Rzeszowskich firm : a miejsce na nich oferujemy sponsorom.
lub sponsor kupuje bande i ma za to darmo miejsce na nie dla swojej firmy.

11 Może najważniejsze. plan budowy zespołu np.ten sezon poświęcamy na szkolenie juniorów, przygotowanie ich na ekstralige a w następnym, robimy wynik JAKIEGO NIE BYŁO W RZESZOWIE.
to jest argument dla sponsorów gdy widzą że ich pieniądze są rozsądnie wydawane. i że buduję się drużyna. Bo teraz znowu władze się zmieniły i co dobrego stare wniesły? kłótnie, waśnie i nic więcej

12. Sponsor jeden główny na zawodnika dawniej było np: Chemifarb dbał o Stachyre wcześnie o Petranowa. Wódka z Łańcuta o Piotrka. i to było OK

13. Działacze muszą wiecej uwagi poświęcic STRONIE STAL.RZESZÓW

14 Są młodzi chłopcy 14-15 letni - zatroszczyc się o nich. może niech przed każdymi zawodami wyjeżdzają na tor, by się zapresentować>? lub też po nich


NO ALE DO TEGO TRZEBA ODPOWIEDNIEGO MENAŻERA CZY TEŻ OSOBY KTÓRA SIE TYM ZAJMIE. A NIE SIEDZIEĆ I CZEKAĆ AŻ SPADNIE Z NIEBA. Czlowieka który zaoferuje takie pomysły sponsorowi .

pomysły mile widziane

_________________
joo


           
Post 12 paź 2003, o 14:26
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
1. Strona internetowa Stal - niby oficjalna a dlaczego nie ma tu banerów firm: JASOL FARAON - czyli głównych sponsorów stali - proponuje stworzyć coś dla sponsorów żeby też tutaj mogli sie reklamować - sponsorują przecież Stal a wiec mogą oczekiwać swoich banerów na jej OFICJALNEJ STRONIE tak czy nie?

2 Dlaczego nie ma na stadione reklamy pt: www. stal.rzeszow.pl? niech ludzie Tu zaglądają, i niech widzą banery sponsorów-można zrobić każdemu sponsorowi zakładke i zamieścić tam info o jego wyrobach, działalności.


Klub wogóle nie interesuje się stroną. Za serwer trzeba płacić i robi to Zio, dzięki niemu możemy wogóle coś napisać na tym forum.

A co do reklam...to jeśli któraś firma chce ją mieć na stronie to prosze bardzo...wymagań nie mamy chyba zbyt wielkich, ale za darmo nic nie bedzie! Po pierwsze tak jak pisałem wczesniej za serwer płaci Zio z własnej kieszeni i dlaczego jego kosztem ma się ktoś bogacic? Wszystko robimy za darmo, bo jesteśmy kibicami Stali. Pisałem prośby do wielu firm o wsparcie nas, oferując reklamę, ale widocznie nikt jej nie chce na stronie żużlowej, którą odwiedza masa osób...i która jest jedna z najpopularniejszych stron żuzlowych w Polsce. Mam nadzieje, że teraz jest nowy zarząd i coś się zmieni...może przynajmniej wydadzą nam z 2 akredytacje, aby po meczu można było wejśc do parku maszyn i zamienić kilka zndań z zawodnikami. Kiedy jeszcze nie byłem w redakcji tego serwisu to wyobrażałem sobie to całkiem inaczej...a tak naprawde jest ciężko.


           
Post 12 paź 2003, o 14:39
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:56
Skąd: rzeszów
Posty: 473

Zobacz profil 
czyli jak rozumie działaczom to pikuś czy istnieje strona czy nie. Ale jakoś uzyskaliście status Oficjalnej strony STALI RZESZÓW.

dziwi mnie to że działacze nie rozumieją że strona internetowa jest kolejnym plusem w rozmowie z sponsorami.

_________________
joo


           
Post 12 paź 2003, o 18:46
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 387

Zobacz profil 
nasi dzialacze powinni miec wogole jakis adres emailowy. wtedy mozna by wszystkie sprawy kierwac do nich za posrednictwem poczty elektronicznej i firmy tez mogly by sie z nimi w ten sposob kontaktowac


           
Post 12 paź 2003, o 18:54
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 18:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 138

Zobacz profil 
Czlowieku - wiekszosc naszych dzialaczy pochodzi jeszcze z ery kamienia lupanego i jeszcze nie raz bedziemy sie dziwili z tego co oni robia... ;)

_________________
Rzeszów - moje miasto.


           
Post 12 paź 2003, o 19:02
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 387

Zobacz profil 
nie no spoko - nie mozna narazie zle oceniac nowych wladz...zobaczymy co zrobia dobrego w przeciagu tego miesiaca


           
Post 12 paź 2003, o 20:19
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 maja 2003, o 10:22
Skąd: Hetmańska .. i wszystko jasne...
Posty: 41

Zobacz profil 
Człowiek , który założył ten temat ( najkonkretniejszy od dłuższego czasu ) zasłużył na pochwałe w rozkazie.Dawno nie widziałem tak dużej ilości fajnych pomysłów żeby było na Stali ciekawiej..... Jezeli mogę coś zaproponować to polecam kontakt z nowym prezesem sekcji żużlowej , gdyż p.Szylar jako dziennikarz chyba posiada inną kulturę dialogu z kibicami niż powiedzmy sobie wprost drętwi panowie z dyrekcji Stali... Proponuję jego zainteresować pomysłami i zaoferować reklamę na stronie potencjalnym sponsorom....Pozdrowionka z Katowice/Rzeszów

_________________
No FIGHT , No GLORY ...
Obrazek
http://www.pajacyk.pl


Ostatnio edytowano 12 paź 2003, o 23:18 przez Mdjonek, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 12 paź 2003, o 22:24
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
I tak tez bedzie... jeszcze w tym tygodniu jesli tylko bede mial czas co moze sie zdazyc we wtorek bo ejst wolny od nauki odwiedze Pana Szylara i mam nadzieje, ze bedzie mnie chcial wysluchac... podawajcie pomyslu to wszystkie postaram sie mu przedstawic, ale na prawde zaznaczam, ze jesli bedzie chcial ze mna rozmawiac, a mysle, ze warto dac nam szanse przynajmniej zapodawania pomyslow... Gratuluej autorowi tego tematu tak wielu ciekawych pomyslow i przedewszystkim waznego tematu i w dobrym momencie...

Nie pytaj co STAL moze zrobic dla Ciebie - pytaj co Ty mozesz zrobic dla STALI....

mysle, ze jesli takie byloby motto kazdego kibia to byloby dobrze, bo stac nas na jakies dzialanie.

Mysle, ze nowy prezes pan Szylar doskonale zrozumie te pomysly i bedzie chcial rozmawiac z kims z oficjalnej strony bo nie mam najmniejszych watpliwosci, ze akurat ten Pan wie o jej istnieniu... co do jego poprzedika mam watpliwosci.

Piszcie pomysly !!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 13 paź 2003, o 11:27
 


Cytuj:
10 Instalacja dmuchanych band - robimy przetarg na instalacje tej bandy dla Rzeszowskich firm : a miejsce na nich oferujemy sponsorom.
lub sponsor kupuje bande i ma za to darmo miejsce na nie dla swojej firmy.


Produkcja takich band zajmuje się tylko jedna firma na swiecie, a jej włascicielem jest Tony Briggs, syn Barry'ego. Instalacja i wykonanie takiej bandy przekracza kwotę 100 tysięcy złotych. Jest to zatem inwestycja bardzo kosztowna i wydaje mi się, że na dzis dla naszego klubu nieosiagalna.

Cytuj:
9. TV RZESZÓW. retransmisje przynajmniej z RZESZOWA o 22, fachowo robione , wywiady przed biegami, po meczu na tle Sponsorów.


Z tym to chyba do szefostwa TV Rzeszow. Ale aby to sie udalo, to chyba musieliby wymienic kadre. A to jest raczej niemozliwe. Na przeszkodzie stanie prawo pracy. Nie mozna tak po prostu z kims zerwac umowy (przypuszczam, ze oni tam maja umowy o prace) i na jego miejsce przyjac kogos innego. To jest niezgodne z prawem.

Cytuj:
11 Może najważniejsze. plan budowy zespołu np.ten sezon poświęcamy na szkolenie juniorów, przygotowanie ich na ekstralige a w następnym, robimy wynik JAKIEGO NIE BYŁO W RZESZOWIE.
to jest argument dla sponsorów gdy widzą że ich pieniądze są rozsądnie wydawane. i że buduję się drużyna. Bo teraz znowu władze się zmieniły i co dobrego stare wniesły? kłótnie, waśnie i nic więcej


Wszystko rozbija sie o brak kasy. Nie ma wyniku, bo nie ma pieniedzy. Nie ma szkolenia, bo nie ma pieniedzy - na sprzet (a juniorzy bardzo duzo go psuja, wiec sa to wieksze koszty niz u bardziej doswiadczonych), na treningi (obsluga stadionu, karetki, praca porzadkowych - to tez kosztuje). Aby to wszystko ruszylo, musi sie znalezc na to kasa.

Cytuj:
12. Sponsor jeden główny na zawodnika dawniej było np: Chemifarb dbał o Stachyre wcześnie o Petranowa. Wódka z Łańcuta o Piotrka. i to było OK


I teraz jest podobnie. Trudno miec do Faraona pretensje, ze chcial dobrze i zajal sie wieksza liczba niz jednym zawodnikiem. O ile wiem, na brak pomocy ze strony tej firmy zuzlowcy az tak bardzo nie narzekali. Raczej na brak pieniedzy od klubu.

Cytuj:
13. Działacze muszą wiecej uwagi poświęcic STRONIE STAL.RZESZÓW


To znaczy, co powinni robic? Dzwonic do Was i podawac Wam informacje? To wolne zarty. Prowadzacy taka strone uprawiaja dziennikarke i to oni powinni zadbac o materialy. Dziennikarz ma sam tworzyc tematy, a nie czekac, az ktos poda mu je na tacy.

Cytuj:
14 Są młodzi chłopcy 14-15 letni - zatroszczyc się o nich. może niech przed każdymi zawodami wyjeżdzają na tor, by się zapresentować>? lub też po nich


Jest to niemozliwe, poniewaz wprowadzono w regulaminie taka innowacje, ze zawodnikom bez licencji nie wolno trakcie zawodow wyjezdzac na tor i sie scigac. Jesli ktos sie na to zgadza (a taka decyzje moze podjac tylko sedzia zawodow), to cala odpowiedzialnosc spada na niego. A panowie sedziowie wcale sie do tego nie garna. I trudno im sie dziwic.


           
Post 13 paź 2003, o 18:45
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Choc Dominik wygarnal autorowi tematu kilka bledow, nie da sie ukryc, ze temat jest bardzo ciekawy i cenny. Kilka pomyslow jest z pewnoscia godnych przemyslenia. Wiadomo, ze nie wszystkie sa wykonalne, ale lepiej podac 10 niewykonalnych i jeden wykonalny niz 0 wykonalnych i 0 niewykonalnych. I dlatego obawiam sie, ze wciaz w tym klubie jest zbyt duzo ludzi niereformowalnych, by cokolwiek zdzialac. Ale moze kiedys sie to zmieni. Oby nie za pozno.


           
Post 13 paź 2003, o 20:28
 yHm
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
O czy wy mowicie ? O bandach ? Nie ma pieniedzy na treningi a wy checie stadion rozbudowwywac i dmuchane bandy robic :)

TO nie realne ! Musialby nas nie wiem kto sponsorowac...


           
Post 13 paź 2003, o 20:40
 


W pełni podpisuję się pod słowami Maćka odnośnie liczby pomysłów :)


           
Post 13 paź 2003, o 21:26
 
Junior
Junior

Dołączył: 16 lis 2002, o 21:04
Skąd: Aleja Rejtana
Posty: 212

Zobacz profil 
zgadzam sie z panem joo ale w polskich realiach nawet tak proste rozwiazania moga sie okazac niewykonalne ale to juz zalezy jedynie od wyzej ustawionych ludzi co mowia ze sie znaja na zuzlu a to gowno prawda trzeba ludzi pozytywnie zakreconych ktorzy nie boja sie podjac ryzyka miejmy nadzieje ze nowy prezes stanie sie zalazkiem i drogowskazem (szczerze watpie) siema
Obrazek


           
Post 14 paź 2003, o 19:21
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Cytuj:
Jezeli klub nie daje kasy, to o czym w ogole rozmowa ! Nie daje kasy nie ma banerow koniec :)


           
Post 14 paź 2003, o 21:41
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:56
Skąd: rzeszów
Posty: 473

Zobacz profil 
do Jaska

sprawa band. czy to jest az tak skomplikowana sprawa z tymi bandami.
na prosty chłopski łeb z czego taka banda się składa?
Materiał + powietrze + zawór króty trzma ciśnienie coś więcej -
Sam chyba założe firme i zajmie się produkcją takich band - :) w 10 tys się zmieszcze.....

TV Rzeszów - tylko dlatego że chłopy nie znają się na żużlu i pokazują pierwszego gdy za nimi toczy się walka. iczy wam trzeba wszystko tłumaczyć jak dziecku?


Nie ma kasy a Q kto ją daje ???? SPONSORZY - i właśnie do tego zmierzam by sponsorzy chętnie garneli się do sponsorowanie STALI
Będą sponsorzy będzie KASA - której ci brakuje na wszystko POPATRZ NA WROCŁAW.

no i co ten Faraon może sam ?????-wielki pan kawa ustawia rafała z 5 w najgorszym dla niego momencie-a całą wine składają na Kuźniara. Oczywiście gdyby siępowiodło zaszczyty spadna na kawe.......

nie chodzi by działacze do nas dzwonili ale jest to STRONA STALI RZESZÓW ( za którą pewna osoba płaci 80 zł miesięcznie - więc troche szacunku) nie rozumiesz człowieku jak nas widzą tak nas piszą-sponsorują - jak widzą ludzi niekompetentnych to czy z takimi będą współpracować??????. nie chodzi o tematy, ale jeśli nie mamy możliwości wejść do parkingu to niewiele ciekawego możemy napisać ( pisze MY myśle o redaktorach tej strony - wielki szacunek). Nie rozumiesz że internet to przyszłość. czy sponsorowi nie zależy na reklamie którą ogląda kilka tys ludzi?????
Strone stali wyobrażam sobie tak: Stal daje kase na jej utrzymanie 80 zł miesięcznie, jej redaktorzy mają darmowe wejście na żużel i do parkingu -nie trzeba wielu 2-3 wystarczy. w zamian robię reklame dla wszystkich sponsorów stali (darmo) i oczywiście wszystkie ciekawe wiadomości z życia Stali- może jakieś chaty? CZY TO DUŻO?

napisałem te punkty z myślą o przyciągnieciu sponsorów czyli kasy dla klubu-wokól której wszystko się kręci

_________________
joo


           
Post 14 paź 2003, o 22:02
 Dmuchane Bandy :)
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Na pewno nie bedzie ich w Rzeszowie bo nie ma pieniedzy

Na chlopski rozum to sie wszystko latwe i tanie wydaje

Pomyslcie, ze ta firma musi przyjechac zza granicy

Tworzywo do robienia band na pewno jest drogie

A Ci co to robia, to nie za darmo :)

Nie ma teraz nic taniego

I nie ma w dzisiejszym swieci nic za darmo ! :)

Czesc

Wojtek


           
Post 14 paź 2003, o 22:05
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
Strone stali wyobrażam sobie tak: Stal daje kase na jej utrzymanie 80 zł miesięcznie, jej redaktorzy mają darmowe wejście na żużel i do parkingu -nie trzeba wielu 2-3 wystarczy. w zamian robię reklame dla wszystkich sponsorów stali (darmo) i oczywiście wszystkie ciekawe wiadomości z życia Stali- może jakieś chaty?


Po pierwsze: To 80 zł miesięcznie bardzo by nam pomogło...bo nie ma co ukrywać jest ciężko...a Zio całe życie nie będzie płacił ze swojej kieszeni...

Po drugie: Mi nawet nie chodzi o to, aby akredytacja zezwalałi na darmowe wejście na mecz...chodzi mi o to żeby zaraz po meczu można było wejść do parku i porozmawiać z zawodniakami...bilet sobie kupie :wink: W najblizszym czasie wybieramy się z Ramelowem do klubu i zobaczymy co da sie wynegocjować z nowym zarządem.

Cytuj:
CZY TO DUŻO?

Dla mnie osobiście jest to śmieszna sprawa.


           
Post 14 paź 2003, o 22:33
 


Ja to wogóle bym tą strone przekształcił w nieoficjalną, przecież nic z tego nie mają autorzy jej, mimo, że jest oficjalna i powinna robić reklamę klubowi i nie tylko...


           
Post 14 paź 2003, o 22:41
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
Co do band, to jak już pisał pan Dominik tym zajmuje się tylko Tony Briggs i jest spory wydatek.
O wiele tańszym wydatkiem jest stworzenie takiej bandy jak jest np. w Coventry. Są to cieńkie deski, które po dotknięciu po prostu się przewracają. Zawodnik ani się nie odbija od bandy, ani w nią nie jest "wchłaniany", tylko wylatuje na pas bezpieczeństwa. Taką bande montuje się bardzo szybko i nie jest chyba droga, ale u nas i tak nie znajdzie się kasa.

Co TV Rzeszów, to mają na meczach tylko jedną kamere i nie ma co się czepiać, że pokazują prowadzącego, a z tyłu jest walka. To nie WIZJA TV, gdzie było kilka kamer. Bardziej czepiał bym się komentatora, który jest fatalny...

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 14 paź 2003, o 22:45
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
Ja to wogóle bym tą strone przekształcił w nieoficjalną, przecież nic z tego nie mają autorzy jej, mimo, że jest oficjalna i powinna robić reklamę klubowi i nie tylko...


A ja bym nie przeksztalcal z dwoch powodow...

1. Zmienil sie Zarzad i teraz jego szefem jest czlowiek, ktory o dziennikarstwie wie duzo. Licze na jego wyrozumialosc i wspolprace z nasza strona. Mysle ze w przyszlym tygodniu z kezmanem zagoscimy (piszcie w temacie o propozycjach cikeawe rzeczy) u niego.

2. Sama nazwa strona "oficjalna" przyciaga chyba wiecej uzytkownikow niz nieofixcjalna. Jak ja mam trzy strony do wyboru a informacje mi sa potrzebne to zawsze wchodze na ta oficjalna.

_________________
Sveriges Radio P3


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 219 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi