Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Odpowiedz w temacie

Pomysły na sezon 2004


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 1 lis 2003, o 14:37
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Twoją propozycje mozna potraktowac troche z przymruzeniem oka, w formie żaru hyba :wink: :wink: Chociaz z drugiej strony nie byblby to znowu zly pomysl. Aby szkolic jednego lub dwóch chlpakow ktrzy maja talnet do zuzla i pomoc im w rozwinieciu sie, zapewnic godne warunki do trenowania i startow.

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 1 lis 2003, o 15:05
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 maja 2003, o 21:02
Skąd: TARNOW
Posty: 423

Zobacz profil 
witam wiem ze to nie na ten temat ale nie mialem mozliwosci napisac to w tamtym topicu. od razu zamkneliscie temat o waszym zakompleksieniu, nie daliscie szansy wypowiedziec sie kazdemu w tym temacie. widze ze wasz sposob jest taki
: zbanowac i zamknac temat i po sprawie!tak sie zastanawiam: czy faktycznie nie potraficie sie bronic???mozna przeciez inteligentnie porozmawiac bez zbytniego wyzywania sie ale widze ze nie macie w ogole na to ochoty a moze po prostu brakuje wam argumentow???powiem szczerze ze tego nie rozumiem....
p.s. piszecie ze na naszym forum sa tylko bluzgi...a kiedy ostatni raz je odwiedzaliscie??? zapraszam, poczytajcie, zastanowcie sie a potem krytykujcie! prosze o nie usuwanie tego postu bo jak juz wczesniej powiedzialem nawet nie zdazylem sie wypowiedziec na ten temat w odpowiedznim temacie.
pozdrawiam.


           
Post 1 lis 2003, o 15:41
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Kazdy ma chce podyskutowac ale kluturalnie a tego o kibicach z twojego miasta nie mozna powiedziec(o tych ktorzy tu pisza). Ban byl dany palantowi ktory przezywal i obrazal kibicow Stali a temat prowadzil tylko do klotni ktore nie sa potrzrbne na forum. Poczytaj sobie co twoj kolega pisal w tamtym temacie i zobaczysz za co dostal bana.

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 1 lis 2003, o 17:14
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
sebo napisał(a):
witam wiem ze to nie na ten temat ale nie mialem mozliwosci napisac to w tamtym topicu. od razu zamkneliscie temat o waszym zakompleksieniu, nie daliscie szansy wypowiedziec sie kazdemu w tym temacie. widze ze wasz sposob jest taki
: zbanowac i zamknac temat i po sprawie!tak sie zastanawiam: czy faktycznie nie potraficie sie bronic???mozna przeciez inteligentnie porozmawiac bez zbytniego wyzywania sie ale widze ze nie macie w ogole na to ochoty a moze po prostu brakuje wam argumentow???powiem szczerze ze tego nie rozumiem....
p.s. piszecie ze na naszym forum sa tylko bluzgi...a kiedy ostatni raz je odwiedzaliscie??? zapraszam, poczytajcie, zastanowcie sie a potem krytykujcie! prosze o nie usuwanie tego postu bo jak juz wczesniej powiedzialem nawet nie zdazylem sie wypowiedziec na ten temat w odpowiedznim temacie.
pozdrawiam.

miales pecha...

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 1 lis 2003, o 22:36
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
sebo, zle to zrozumiales. ja rowniez bardzo chetnie porozmawialbym konsktruktywnie z kibicami Unii, bo bardzo lubie tarnowski zespol i kibicowalem mu w barazach. Ale nie ma niestety mozliwosci do takiej dyskusji na forum. To taka mala dygresja, wiem, ze nie na temat


           
Post 1 lis 2003, o 23:38
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
sebo napisał(a):
witam wiem ze to nie na ten temat ale nie mialem mozliwosci napisac to w tamtym topicu. od razu zamkneliscie temat o waszym zakompleksieniu, nie daliscie szansy wypowiedziec sie kazdemu w tym temacie. widze ze wasz sposob jest taki
: zbanowac i zamknac temat i po sprawie!tak sie zastanawiam: czy faktycznie nie potraficie sie bronic???mozna przeciez inteligentnie porozmawiac bez zbytniego wyzywania sie ale widze ze nie macie w ogole na to ochoty a moze po prostu brakuje wam argumentow???powiem szczerze ze tego nie rozumiem....
p.s. piszecie ze na naszym forum sa tylko bluzgi...a kiedy ostatni raz je odwiedzaliscie??? zapraszam, poczytajcie, zastanowcie sie a potem krytykujcie! prosze o nie usuwanie tego postu bo jak juz wczesniej powiedzialem nawet nie zdazylem sie wypowiedziec na ten temat w odpowiedznim temacie.
pozdrawiam.


Sebo...jeśli ktoś wchodzi zakłada temat i prowadzi normalna rozmowę to wszystko jest ok. Ale jeśli ktoś zaklada temat po to, aby powyzywać kibiców przeciwnej drużyny to ja nie zamierzam z nim rozmawiać...przypominam to nie jest forum Tarnowa! Spoko otworze ten temat, zobaczymy co się bedzie działo.

P.S W tym temacie zakończmy juz tę rozmowe.


           
Post 14 kwi 2004, o 21:45
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
Troszke reaktywuje temat, ale chyba warto, bo jest dosyć przedniej marki. Pojutrze czeka nas mecz z Lublinem i można by pomyśleć nad ciekawym dopingiem naszej drużyny, gdyż ten mecz może okazać się mimo wszystko ostatnim meczem dobrej walki u nas. Szylar mówił to co mówił i nie chciałbym żeby ten sezon minął bez większego szumu na trybunach.

Proponuję w końcu jakieś pożądne "wykrzyki". Warto byłoby prziwitać Piotrka Winiarza na stadionie, bo mimo wszytsko na meczy z Gdańskiem nie miało to miejsca. Sądze, że należy mu się od nas chociaż głośne skandowanie jego imienia i nazwiska typu: "Piotrek Winiarz Piotrek!". Wraca do zdrowia, a zrobił dla naszego żużla tak wiele, że na to zasłużył.

Poza tym więcej oklasków na prezentacji i lepsze nagradzanie zawodników po walce chociaż tej przegranej. Chłopaki na pewno to docenią i bardziej się postarają. Oni mają ambicję i bądź co bądź każdy widząc, że widzowie w jakimś stopniu chcą być dodatkowym wsparciem dla nich postara się o jeszcze lepszy rezultat.

Co Wy na to?

_________________
Obrazek


           
Post 14 kwi 2004, o 21:51
 


cvieQ napisał(a):
Proponuję w końcu jakieś pożądne "wykrzyki". Warto byłoby prziwitać Piotrka Winiarza na stadionie, bo mimo wszytsko na meczy z Gdańskiem nie miało to miejsca. Sądze, że należy mu się od nas chociaż głośne skandowanie jego imienia i nazwiska typu: "Piotrek Winiarz Piotrek!". Wraca do zdrowia, a zrobił dla naszego żużla tak wiele, że na to zasłużył.

nie wiem, moze bylismy na dwoch roznych meczach, ale na poczatku spotkania chyba dwukrotnie skandowalismy nazwisko naszego kapitana :roll:


           
Post 14 kwi 2004, o 22:13
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
Widocznie zbyt cicho bo siedząc prawie na środku nie słyszałem Was w ogóle, a na stadionie byłem już o 15.

Chciałbym też żeby osoby nie połączone z Klubem Kibica również do tego się dołączyły, bo im wiecej ludzi tym siła przebicia będzie większa.

Podkreślam iż sam do KK nie należe!

_________________
Obrazek


           
Post 14 kwi 2004, o 23:15
 


Doping na meczu z Lublinem będzie raczej na bank prowadzony, dla tego wszyscy na pierwszy łuk :!: :!: :!:


           
Post 15 kwi 2004, o 08:36
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Niestety faktycznie dopingu prawie nie bylo na meczu z Gdanskiem. Ale panowie, jak komus sie nie chce krzyknac PIOTREK WINIARZ PIOTREK, to ja mam cos takiego - za przeproszeniem - w dupie. Rozumiem, ze komus moze sie nie chciec krzyczec np. Pawel Miesiac Pawel. Ale Siwy jest tak wielkim czlowiekiem, zrobil dla nas tak wiele, a teraz tak bardzo cierpi, ze nalezy mu sie choc to PIOTREK WINIARZ PIOTREK slyszane na calym stadionie. Mam nadzieje, ze jutro wszyscy sie zrehablituja.

cvieQ, mam nadzieje, ze i Ty wspomozesz KK


           
Post 15 kwi 2004, o 15:18
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
MaK mozesz na mnie liczyc :)
Ja i moi znajomi bedziemy siedzieć tuż przed pierwszym łukiem i naszym celem jest zdarcie gardeł na meczu!

Wszystko posolimy dmuchaniem w trąbe i na pewno cicho jutro nie bedzie :)

Jestesmy u siebie! Czujmy sie jak u siebie!!!! Precz z piknikami! :>

_________________
Obrazek


           
Post 15 kwi 2004, o 17:31
 


Co do trąbek, to jak dla mnie to jedna wielka porażka... :P

Zakaz trąbienia...


           
Post 15 kwi 2004, o 17:48
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
NIE BĄDŹ ŁOSIEM NIE TRĄB!!!!!!!!! :) :) :) :wink:
Obrazek

http://www.beztrabek.prv.pl/

:) :D :D :D :P

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 15 kwi 2004, o 20:50
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
Poki co to Wy macie jakas cholerna wladze tutaj i wcale mi sie to nie podoba... zrobił mi sie cholerny opryszcz na gornej wardze i jesli do jutra mi nie przejdzie to odbedzie sie wszystko po Waszej mysli... najgorsze jest to ze poki co ledwo gebe otwieram i nie wiem czy sie w ogole odezwe na meczu, ale juz sie wysmarowalem jakimis masciami i sadze ze bedzie dobrze!

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 178 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi