Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Kepowicz czy Kuzniar???


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 16 paź 2003, o 14:40
 Kepowicz czy Kuzniar???
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 12 maja 2003, o 19:36
Skąd: rzeszów
Posty: 17

Zobacz profil 
Jeszcze niewiadomo kto bedzie podopiecznym zawodników Jasolu w sezonie 2004.Szczerze mówiąc to wolałbym Kepowicza :wink: on mimo że niebyło u nas Maćka Kuciapy to potrafił nas wprowadzić do pierwszej czwórki ale trzeba podkreślić że Brhel jeżdzil rok temu wyśmienicie.To też zasługa Brhela.Według mnie to Kuzniar niebyl i niebedzie dobrym trenerem ponieważ on bardzo długo niemiał nic wspólnego z żużlem(przynajmniej w Rzeszowie).


           
Post 16 paź 2003, o 16:32
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Co mogę powiedzieć ?
Bez komentarza... po prostu
Fanka - naprawdę przyglądnij się dokładniej pracy trenera (sic!)


           
Post 16 paź 2003, o 17:50
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Zgodzilbym sie z Diamondem w tym przypadku.
Trener Kuzniar, na ktorego zreszta przez wiekszosza czesc sezonu "najezdzalismy" wykonal sporo pracy. Mysle, ze w przypadku duzej liczby osob - tak tez i mojej, uwagi pod adresem trenera byly skierowane glownei z powodu slabych wynikow. Jednak przygladajac sie uwaznie na treniengach widac roznice pomiedzy Kepowiczem i Kuzniarem. Jak ktos sie orientuje to wie dokladnie o czym mowie. Rowneiz wiekszosc zawodnikow jest zadowolona z pracy z trenerem Kuzniarem. Juniorzy poczynili postepy (szkoda kontuzji), rowniez slabsi seniorzy poprawili zdecydowanie swoja jazde... glownie pod wzgledem technicznycm i w tej chwili juz nie ustepuja az tak bardzo liderom (mam na mysli np. Macka Kuciape). Uwazam, ze Kuzniar powinien zostac na nastepny sezon i uwage skierowac glownie na Grzeska Szyszke, Pawla Miesiaca, Piotrka Prucnala i Tomka Klisia. W przypadku tych dwoch pierwszych jestem przekonany, ze beda bardzo dobrymi zuzlowcami, ale trzeba wlozyc (glownie oni musza to zrobic) sporo serca w to co sie robi.

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 16 paź 2003, o 17:54
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
ram sam sobie zaprzeczas... Njapier jak sam mowisz jedziesz na Kuzniara teraz nagle zmieniawsz zdanie. Kuzniar... prosze bardzo trzeba jakiegos trenerka do szkolki...Trener moim zdaniem musi byc zdecydowany a tego, jak i wielu rzeczy brakowalo Kuzniarowi w minionym sezonie :/

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 16 paź 2003, o 19:41
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
jak pan K zostanie trenerem to chyba przezuce sie na bierki wodne... eh niech sobie szkoli młodych bo tylko mu to w życiu chyba wyszło... Pozdrowionka!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 16 paź 2003, o 20:57
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
arOn_ek napisał(a):
ram sam sobie zaprzeczas... Njapier jak sam mowisz jedziesz na Kuzniara teraz nagle zmieniawsz zdanie. Kuzniar... prosze bardzo trzeba jakiegos trenerka do szkolki...Trener moim zdaniem musi byc zdecydowany a tego, jak i wielu rzeczy brakowalo Kuzniarowi w minionym sezonie :/


Nie dziwie Ci sie, ze tak to odbierasz, ale przyznaje sie, ze pod jednym wzgledem (wazniejszym) na przelomie sezonu za pracy Kuzniara bylbym zadowolony. Jednak po innym wzgledem (tym co ten pan soba prezentuje) zdania nie zmienie. Ale wazne jest dobro zespolu.

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 16 paź 2003, o 21:39
 


Kiedyś ktoś dobrze powiedział, że u Kuźniara brak stanowczości, jest po prostu za miękki, ja się obiema ręcami :lol: podposiuje pod tym... A to co sobą prezentuje to woła o pomste do nieba... :lol:

Precz z Kuźniaram, co najwyżeszj szkołka... 8-)


           
Post 17 paź 2003, o 13:17
 Ale o czym mowa?
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 17 paź 2003, o 13:07
Posty: 4

Zobacz profil 
Nie rozumiem W OGÓLE dyskusji w tym wątku!!
Nie wiem o czym wy tu dyskutujecie. Przecież wasze wpisy są totalnie nie na temat i prosze administratorów o ich usunięcie lub przeniesienie do innego watku.

Przecież osoba zakładająca ten watek - fanka - wyraźnie napisała i to w pierwszym zdaniu, że nie wiadomo kto będzie PODOPIECZNYM zawodników w przyszłym roku. Dlaczego więc wy tu piszecie o jakichś trenerach??
A swoją drogą to jestem ciekawy kto zostanie podopiecznym rzeszowskich zawodników. Kim też oni będą się w przyszłym roku zajmować???


           
Post 17 paź 2003, o 16:02
 


Nie wiem, czy ta dyskusja ma sens. Po pierwsze - Stanislaw Kępowicz nie wrócił z USA i póki co nie słyszałem, aby wracał. Po drugie - do prowadzenia drużyny w meczach tak naprawdę potrzeba coacha, który będzie umiał to wszystko taktycznie opracować. Po trzecie - trener jest potrzebny głównie do szkolenia młodzieży i tutaj Grzegorz Kuźniar moim zdaniem sprawdził się. Zresztą w ogóle zwróćcie uwagę na dobrą formę naszych zawodników - poza "Siwym" i Brhelem praktycznie lepszą niż w zeszłym sezonie. Najwięcej problemów sprawiły nam kontuzje.


           
Post 17 paź 2003, o 16:04
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Jesli jest temat zalozony o wyborze trenera na przyszly sezon a do wyboru jest Kempowicz albo Kuzniar, wiadome jest iz pisane tu bedzie o plusach i minusach Kuzniara badxzKepowicza... :/

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 17 paź 2003, o 16:06
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
ta srednioa o ktorej mowil jasiek nasi zawodnicy podniesli saobie ja w II czworce w meczach z wawa u siebie oraz meczach z rawiczem

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 18 paź 2003, o 16:24
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 maja 2003, o 10:22
Skąd: Hetmańska .. i wszystko jasne...
Posty: 41

Zobacz profil 
Mowcie co chcecie ale dla mnie jest to wybieranie mniejszego zła... Najchetniej to ja widziałbym na stanowisku trenera p.Grabowskiego albo starego dobrego jaśka Krzystyniaka, ktory w Rzeszowie tez jest bardzo lubiany... Pozdrowionka

_________________
No FIGHT , No GLORY ...
Obrazek
http://www.pajacyk.pl


           
Post 18 paź 2003, o 16:34
 


Mdjonek - popytaj kibiców z Leszna, jakim to doskonałym trenerem jest Jan Krzystyniak.


           
Post 21 paź 2003, o 22:01
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 25 maja 2003, o 00:28
Skąd: Rzeszów
Posty: 3

Zobacz profil 
jak ktoś chce się wypowiadać na temat trenera Kużniara to proponuje troche lepiej zorientować się w sprawie gdyby nie trener kużniar to ten cały żużel szlak by trafił gdyby tylko miał do dyspozycji więcej treningów to jasol osiagnoł by sukcesy


           
Post 22 paź 2003, o 12:53
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 12 maja 2003, o 19:36
Skąd: rzeszów
Posty: 17

Zobacz profil 
Własnie przeczytałem że Kuzniar jednak zostanie naszym trenerem.Jeśli już sie tak stanie to oby sezon 2004 był lebszy od 2003 dla niegoMoge mu tylko życzyć udanej pracy z chłopakami.Może pokaże sie z lebszej strony wkońcu to przeważnie przez kontuzje znależnismy sie w drugiej czwórce.


           
Post 23 paź 2003, o 06:53
 


Fanka, skąd masz takie informacje?


           
Post 23 paź 2003, o 08:32
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Nowiny napisały
Cytuj:
Najprawdopodobniej funkcję trenera będzie pełnił będzie nadal Grzegorz Kuźniar, który został zobowiązany przez zarząd sekcji do przedstawienia szczegółowego planu szkolenia i przygotowań do sezonu 2004.
Widać że Grzesiu zostanie i znów będzie szkolił naszych zawodników. Nie wiem czy to dobrze czy źle ale musimy wierzyć w to, że Kuźniar nie pokazał tego co umie :wink:

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 23 paź 2003, o 11:13
 


Hmmm, a wlasciwie co macie do Kuzniara? Bo ja osobiscie mam mu do zarzucenia wlasciwie tylko sprawe Brhela i pare kontrowersyjnych wypowiedzi. Poza tym jako trener byl ok.


           
Post 23 paź 2003, o 12:46
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Abstrakcja byłoby zatrudnianie Kuźniara na trenera taktycznego :) Pan Grzegorz powinien zająć się tylko techniką jazdy zawodników, oraz przygotowaniami kondycyjnymi i fizycznymi! Bo jak pewnie każdy z Was wie - Pan Kuźniar bardzo słabo zna regulamin PZM dotyczący sportu żużlowego ;-) Przykład ? Prucnal za Barana...
Podałbym jeszcze kilka lepszych przykładów ;-) Ale nie zrobię tego z racjonalnych powodów ;-) Mimo wszystko lubię i szanuję Grzegorza Kuźniara! Jest osobą, która moze przekazać bardzo dużo naszym zawodnikom! Musi zostać w Rzeszowie!

Natomiast jeśli NIE ZOSTANIE p. Wacław Kawa - ciężko będzie o dobre zmiany, rezerwy...



           
Post 30 paź 2003, o 13:57
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
Łaska pańska na pstrym koniu jeździ, znowu się to potwierdza. Trochę mam zaległosci na forum, ale jak pamietam to byłem jednym z bardzo nielicznych zwolenników trenera Kuźniara,a teraz widze, ze grono mi towarzyszących bardzo się powieksza. Ja się opowiadam tak jak ostatnio: TYLKO KUŹNIAR. Jego polityka bardzo mi się podoba, punkt pierwszy: Brhel WON. Punkt drugi: swoi sa najlepsi bo sa swoi. A poza tym szkoli młodych (chociaż nie wierzę, żeby z naszych coś było w przyszłości, obym się mylił). Do prowadzenia meczu nie trzeba trenera tylko kogokolwiek, kto umie uzupełniac program i trochę zna regulamin, taktyka jest prosta, dobrze wystartuj, a potem zapierd.... do przodu i skrecaj w lewo. Ave Grzegorz Kuźniar.

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi