Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Gadanie 5 letnie


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 23 paź 2003, o 21:46
 Gadanie 5 letnie
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Mam pytanie do wszystkich forumowiczow Stali Rzeszow

Co sie stalo ze Stala z 1998 roku ?

Od tego czasu wszystko upadlo, praktycznie nie ma zuzla w Rzeszowie ...

Przed sezonem zawsze jest, bedzie awans, mamy wielkie szanse aspiracje... Sa pieniadze...

Przy koncu sezonu jest gadanie, nie ma pieniedzy, przegralismy przez kontuzje, nie mielismy szczescia, obcokrajowiec zawalil

I to juz tak trwa pare dobrych lat ?

Pytanie ktoz jest temu winien ? Jak zrobic zeby mowa przeszla do czynow ? Popatrzcie na Tarnow dopiero co byli w ostatniej lidze a teraz smigaja w Extra ... A my ?

Ile to bedzie jeszcze trwac ?
Bo ja juz nie moge na to patrzec :(


           
Post 24 paź 2003, o 02:40
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Odpowiedz jest krotka: ekonomia sie zalamala. Ale watkow na ten temat juz bylo chyba kilka wiec poczytaj forum a znajdziesz odpowiedz na wiele nurtujacych Cie pytan.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 24 paź 2003, o 10:35
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
Jeśli chodzo o buczoków no to jest mi bardzo przykro że awansowali :wink: , ale moim zdaniem nie dadzą sobie rady w e-lidze poprostu za mało mają pieniędzy. Walczyć o coś w e-lidze nie będą, walka o utrzymanie lub w połowie stawki to są moje prognozy na buczków.

Jeśli chodzi o Stal to od 1998 roku nie było już nigdy tyle pieniędzy co wtedy, więc i wyników nie ma. Szczęście też trzeba mieć co tu dużo mówić. Jeżeli sprawdzą się pogłoski o tym że Faraon będzie sponsorem w Tarnowie no to po wszystkim.Jeśli ktoś będzie chciał zobaczyć Maćka to pewnie też trzebabędzie pojechać na boczowski tor. OBYM SIĘ MYLIŁ!!!! :|

_________________
Unia T. to nie jest POLSKI klub !!!! To nie jest POLSKI klub!!!!
Najlepszy sponsor Stali to KIBICE !!!!!! Na dobre i na złe !!!!!


           
Post 24 paź 2003, o 11:36
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sty 2003, o 11:19
Skąd: Tarnów/Kraków
Posty: 69

Zobacz profil 
Przed sezonem czytałem ,że mamy cienki skład i sukcesem bedzie 1 czwórka, w trakcie sezonu typowano dla Unii 5 miejsce, wreszcie przed barazami wszyscy twierdzili ,ze przepaść dzieląca obie ligi spowoduje ,ze Gdańsk łatwo rozjedzie Unię. Teraz czytam że nie mamy pieniędzy na ekstraligę. Gratuluję znajomości sytuacji finasowej pierwszej i jedynej w Polsce żużlowej spółki akcyjnej i "życzę" Stali takich problemów finasowych jak my mamy.(tak prawdę mówiąc to nie chciałbym abyście byli w takiej jak my sytuacji:-), wszak wy to konkurencja )
Co za brednie, aż miło czytac jak niektorych skręca.


           
Post 24 paź 2003, o 13:16
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Maczek napisał(a):
Przed sezonem czytałem ,że mamy cienki skład i sukcesem bedzie 1 czwórka, w trakcie sezonu typowano dla Unii 5 miejsce, wreszcie przed barazami wszyscy twierdzili ,ze przepaść dzieląca obie ligi spowoduje ,ze Gdańsk łatwo rozjedzie Unię. Teraz czytam że nie mamy pieniędzy na ekstraligę. Gratuluję znajomości sytuacji finasowej pierwszej i jedynej w Polsce żużlowej spółki akcyjnej i "życzę" Stali takich problemów finasowych jak my mamy.(tak prawdę mówiąc to nie chciałbym abyście byli w takiej jak my sytuacji:-), wszak wy to konkurencja )
Co za brednie, aż miło czytac jak niektorych skręca.


Masz racje, dużo ludzi w Rzeszowie nie moze przecierpieć że Wam się udało. Nie powiem, wolałbym żeby to Stal w tym momencie była na Waszy miejscu ale tak niestety nie jest. Przed sezonem przyznaję nie wierzyłem że mozecie awansować, ba nawet myślałem że nie awansujecie do pierwszej czwórki, ale się Wam udało i trzeba oddać że byliscie dobrzy. Najbardziej zazdroszę Unii jednak profesjonalnych działaczy którzy wyciągneli Tarnów z żużlowej szaszyzny drugoligowej aż do e-ligi.


bajerant napisał(a):
Mam pytanie do wszystkich forumowiczow Stali Rzeszow

Co sie stalo ze Stala z 1998 roku ?

Od tego czasu wszystko upadlo, praktycznie nie ma zuzla w Rzeszowie ...

Przed sezonem zawsze jest, bedzie awans, mamy wielkie szanse aspiracje... Sa pieniadze...

Przy koncu sezonu jest gadanie, nie ma pieniedzy, przegralismy przez kontuzje, nie mielismy szczescia, obcokrajowiec zawalil

I to juz tak trwa pare dobrych lat ?

Pytanie ktoz jest temu winien ? Jak zrobic zeby mowa przeszla do czynow ? Popatrzcie na Tarnow dopiero co byli w ostatniej lidze a teraz smigaja w Extra ... A my ?

Ile to bedzie jeszcze trwac ?
Bo ja juz nie moge na to patrzec :(


Mam obawy, że jeszcze dużo wody w Wisłoku upłynie zanim my sie podniesiemy z zapaści w jaką niewątpliwie wpadł nasz klub. Sezon 1998 to inna bajka, teraz takiego sponsora jakim był Van puR ze świecą można szukać. Społeczeństwo ubożeje, firmy upadają, już nikt niestety nie chce być "dobrym wujkiem" i łożyć kasę bez opamiętania.
Do tego wszystkiego należy dodać działaczy, według mnie po prostu Ci co byli w ostatnich latach doprowadzili po części do takiej sytuacji jaką mamy. Brakuje przede wszystkim pomysłów jak ściągnąć potencjalnych darczyńców, brak konkretnej oferty, dobrym przykładem jest totalne "olewanie" takich środków przekazu jak internet, TV. Chyba każdy pamieta jak w TV Rzeszów dawniej były relacje nawet na żywo, a teraz??, jedna kamerka i relacja 15 minut. Po prostu klub nie pomyślał o tym żeby zachęcić tv do przyjazdu na stadion, przecież potencjalny sponsor musi mieć gdzie się reklamować, banery wystawiane na płytę boiska juz nei wystarczą.
I takich przykładów które po częsci rozkładają sekcję na łopatki jest więcej, wymieniłem tylko jeden z przykładów. To właśnie dzięki takim działaniom sezon 1998 wspominamy z takim rozrzewnieniem modląc się żeby kiedykolwiek móc przeżyc cos podobnego.
Żeby to wszystko nie brzmiało tak strasznie pesymistycznie dodam że mam nadzieje że prezes Szylar chociaż w części zauważy niedoceniane przez poprzedników możliwości reklamy i promocji nasej ukochanej dyscypliny, to się ścisle wiąże z pozyskiwaniem sponsorów.

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 24 paź 2003, o 13:57
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sty 2003, o 11:19
Skąd: Tarnów/Kraków
Posty: 69

Zobacz profil 
Hmm , tak prawdę mówiąc to nie wiem dlaczego macie takie problemy.No bo niby i wiecej sponsorów macie(tych drobnych), również mieliście większego sponsora , podobnie jak Unia - Rafinerię. Mysle ,ze obie firmy podobną kasę dawały, choć pewnie sponsor Unii w końcówce sezonu sypnal kasą.
Wydaje mi sie ,ze koniecznością dla Stali jest utworzenie społki akcyjnej i wychowanie jakiegoś talentu (jak u nas Kołodziej).Poza tym chyba trzeba dac szansę Kuxniarowi, na dobrą sprawę to nigdy nie mógł sie wykazać.Jeden sezon to za mało. No i pech was przesladował, trzeba przyznać.Choc prawdę mówiąc z jednym obcym i bez kontuzji nie mieliscie racxzej szans na awans.(takie było z kolei moje zdanie przed sezonem) Kuciapa byl dobrym wzmocnieniem, ale czy te 100 000 zł nie szkoda było? chociaz jak sponsor dawał, to w sumie nie było na co czekać. Trochę ciężką sytuację macie, nie zazdroszczę, zwłaszcza że piłka zaczyna sie liczyć. Troche mi to sytuację z Tarnowa z koszem przypomina. No nic zobaczymy.
Pozdrawiam


           
Post 24 paź 2003, o 19:43
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
Maczek napisał(a):
zwłaszcza że piłka zaczyna sie liczyć. Troche mi to sytuację z Tarnowa z koszem przypomina. No nic zobaczymy.
Pozdrawiam


ty gosciu nie badz taki madry i biegaj na swe forum, albo jakies inne extraligowe bo awansowaliscie. nasza sytuacja gowno cie obchodzi a pilka jest przede wszystkim, znow zaczynasz sie czepiac czegos co u nas sie odradza po wielu latach. to co sie dzieje u nas na pilce to u was na zuzlu i za 100 lat nie bedzie takiej atmosfery.
gowno mnie obchodzi wasz kosz, liczy sie tylko STAL RZESZOW (oczywiscie sekcja pilkarska) reszta to h....

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 24 paź 2003, o 19:46
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
koroner ta reszta chodzi CI o zuzel też?!?! hm to czego jeździles na zuzel?! takie proste pytanie...

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 24 paź 2003, o 19:58
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
nikt nie bedzie mowil zle na pilke, zadna motomysza i to na dodatek tarnowska. W RZESZOWIE LICZY SIE TYLKO STAL A NA STALI LICZY SIE TYLKO PILKA. takie jest moje zdanie i wiekszosci prawdziwych kibicow.
pytasz czy zuzel tez.
moja odpowiedz: dla mnie liczy sie tylko pilka
czemu pojechalem do gniezna?
byla 3 nad ranem wyjazd o 6. o 3 ktos mnie spytal czy nie pojchalbym na zuzel, ja bylem po 8 piwach i tak sie zlozylo ze pojechalem. czy to wazne?
na gp tez bylem w tamtym roku i w tym tez i w tarnowie tez.
powiem ci lepszy bajer. kiedys pojechalem na wycieczke do pragi i zwiedzalem koscioly i inne gowna.
po prostu lubi epodrozowac a prz okazji wyjazdu do gdanska wyladowalem w poznaniu i odwiedzilem kolezanke, z poznania wyjechalem na drugi dzien ok 20. zwiedzialem poznan, tyle dobrego wyszlo dla mnie z tego wyjazdu

LICZY SIE TYLKO STAL

buczoki : PRECZ !!!!!

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 24 paź 2003, o 20:58
 
Senior
Senior

Dołączył: 20 kwi 2003, o 13:29
Skąd: Trzciana k/Rzeszowa
Posty: 317

Zobacz profil 
Maniek a gdzie ty slyszales takie plotki ze FARAON bedzie sponsorem Tarnowa??


           
Post 24 paź 2003, o 21:57
 Hm ?
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Cytuj:
Maniek a gdzie ty slyszales takie plotki ze FARAON bedzie sponsorem Tarnowa??


Ehh to ploty
Ale to moze byc mozliwe
ExtraLiga przyciaga ExtraSponsorow

Jezeli Faraon przejdzie do Tarnowa ma dozytowni zakaz wchodzenia na stadion Stali Rzeszow i przejedzania ulicami przy w okolicach stadionu

Takiej zdrady nie moze byc nawet najwiekszy zyd tak by nie zrobil :]


           
Post 24 paź 2003, o 22:59
 Re: Hm ?


bajerant napisał(a):
Cytuj:
Maniek a gdzie ty slyszales takie plotki ze FARAON bedzie sponsorem Tarnowa??


Ehh to ploty
Ale to moze byc mozliwe
ExtraLiga przyciaga ExtraSponsorow

Jezeli Faraon przejdzie do Tarnowa ma dozytowni zakaz wchodzenia na stadion Stali Rzeszow i przejedzania ulicami przy w okolicach stadionu

Takiej zdrady nie moze byc nawet najwiekszy zyd tak by nie zrobil :]

A jego córke to na Hetmańskiej porwiemy... :lol:


           
Post 26 paź 2003, o 20:07
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 kwi 2003, o 10:47
Skąd: Rzeszów
Posty: 72

Zobacz profil 
Ale bzdury tutaj powoli wypisujecie!!!!

_________________
Boze chroń rzeszowski zuzel


           
Post 27 paź 2003, o 10:43
 Oj ludki ludki
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2002, o 10:33
Posty: 101

Zobacz profil 
1. Maczek ma troche racji z ta pilka nozna. Ja dorzucilbym do tego jeszcze siatkowke. Te dwie dyscypliny zaczynaja sie powoli odradzac w Rzeszowie, robi sie kolo nich szum. Coraz wieksze zainteresowanie wykazuja kibice. A zuzel powoli podupada.

Tak bylo kiedys w Unii, nagle wszyscy odwrocili sie od zuzla i poszli w strone basketu. Teraz mozna chyba mowic o podobnym trendzie w Rzeszowie, kiepskie wyniki zuzlowcow (pomijam kontuzje itp itd) nie przyciagaja potencjalnych sponsorow, a szum medialny wokol kopaczy i volleybalistow robi sie coraz wiekszy. No i dobrze, bo wreszcie cos w Rzeszowie bedzie sie dzialo. Szkoda tylko, ze kosztem speedway'a. Ale nie traktujcie tego jako wrogie dyscypliny. Bo nie tedy droga. Dzialacze pilkarscy i siatkarscy jakos potrafili sobie zorganizowac "dobra atmosfere" i pozytywna aure, ktore sciagaja sponsorow. Tego nie mozna niestety powiedziec o panach od zuzla.

2. Nie chce generalizowac, ale strasznie z was zawistni i zazdrosni ludzie. Ja w sumie ciesze sie, ze Unia awansowala do ekstraligi. Choc z drugiej strony szkoda, bo nie bedzie za rok derbow. Ale przynajmniej teraz na super mecze nie bede musial jezdzic az do Czestochowy, choc pewnie pojade. Do Tarnowa bedzie zdecydowanie blizej.

3. Jeszcze kilka miechow temu wychwalaliscie pod niebiosy FARAONA, a teraz mu grozicie. Oj ludki ludki, typowa kibicowska zmiennosc. Jak jest dobrze, to wszyscy sa cacy, jak cos sie wali, to wszyscy sa beee.


           
Post 27 paź 2003, o 14:08
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sty 2003, o 11:19
Skąd: Tarnów/Kraków
Posty: 69

Zobacz profil 
koroner napisał(a):
Maczek napisał(a):
zwłaszcza że piłka zaczyna sie liczyć. Troche mi to sytuację z Tarnowa z koszem przypomina. No nic zobaczymy.
Pozdrawiam


ty gosciu nie badz taki madry i biegaj na swe forum, albo jakies inne extraligowe bo awansowaliscie. nasza sytuacja gowno cie obchodzi a pilka jest przede wszystkim, znow zaczynasz sie czepiac czegos co u nas sie odradza po wielu latach. to co sie dzieje u nas na pilce to u was na zuzlu i za 100 lat nie bedzie takiej atmosfery.
gowno mnie obchodzi wasz kosz, liczy sie tylko STAL RZESZOW (oczywiscie sekcja pilkarska) reszta to h....


ej!!!! narwaniec!!!! weź wstań z krzesła, zrób parę kroków w tył, weź rozbieg i pare razy walnij łbem (baranka) w ścianę, może zrozumiesz słowo pisane. Czy ja sie czepiam piłki????? Obiektywnie opisuję to co widzę.


           
Post 27 paź 2003, o 16:01
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Maczek napisał(a):
koroner napisał(a):
Maczek napisał(a):
zwłaszcza że piłka zaczyna sie liczyć. Troche mi to sytuację z Tarnowa z koszem przypomina. No nic zobaczymy.
Pozdrawiam


ty gosciu nie badz taki madry i biegaj na swe forum, albo jakies inne extraligowe bo awansowaliscie. nasza sytuacja gowno cie obchodzi a pilka jest przede wszystkim, znow zaczynasz sie czepiac czegos co u nas sie odradza po wielu latach. to co sie dzieje u nas na pilce to u was na zuzlu i za 100 lat nie bedzie takiej atmosfery.
gowno mnie obchodzi wasz kosz, liczy sie tylko STAL RZESZOW (oczywiscie sekcja pilkarska) reszta to h....


ej!!!! narwaniec!!!! weź wstań z krzesła, zrób parę kroków w tył, weź rozbieg i pare razy walnij łbem (baranka) w ścianę, może zrozumiesz słowo pisane. Czy ja sie czepiam piłki????? Obiektywnie opisuję to co widzę.


A tak na marginesie - jak to mozliwe, ze na forum kibicow zuzlowych ktos ciagle pisze, ze wszystko poza... pilka to ch... (a nie h...!!!), a moderatorzy nic nie czynia? Ktos bedzie laskaw mi to wytlumaczyc? Oczywiscie poza Toba, koroner, bo odpowiedzi sie domyslam :D


           
Post 27 paź 2003, o 17:08
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
crumpy z tym grożeniem to bylo na zarty... a własnie ciekawe pytanie Mak:) moderatorzy co na to?!?!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 27 paź 2003, o 21:50
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
MaK napisał(a):
A tak na marginesie - jak to mozliwe, ze na forum kibicow zuzlowych ktos ciagle pisze, ze wszystko poza... pilka to ch... (a nie h...!!!), a moderatorzy nic nie czynia? Ktos bedzie laskaw mi to wytlumaczyc? Oczywiscie poza Toba, koroner, bo odpowiedzi sie domyslam :D


sluchaj, kwestia tego jest taka ze moderatorzy wyrazali sie w ten sposob ze kazdy wpis gdzie bedzie poruszany temat zuzel - pilka beda wywalac te posty i co?
czytac forum mi wolno, pasuje cos wiedziec co wy motomyszy porabiacie, ale jak widze ze ktos wyraza sie niepoprawnie o pilce to interweniuje.

co do maczka to brak mi slow.
jak wy szanowni spidlejfani pozwalacie takim typowm doradzac wam?
niech tarnospidleje przezuca sie na fora extraligowe lepiej ob i tak z wami nie beda miec kontaktu w bezposredniej walce

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 27 paź 2003, o 21:56
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
koroner napisał(a):
sluchaj, kwestia tego jest taka ze moderatorzy wyrazali sie w ten sposob ze kazdy wpis gdzie bedzie poruszany temat zuzel - pilka beda wywalac te posty i co?
czytac forum mi wolno, pasuje cos wiedziec co wy motomyszy porabiacie, ale jak widze ze ktos wyraza sie niepoprawnie o pilce to interweniuje.

co do maczka to brak mi slow.
jak wy szanowni spidlejfani pozwalacie takim typowm doradzac wam?
niech tarnospidleje przezuca sie na fora extraligowe lepiej ob i tak z wami nie beda miec kontaktu w bezposredniej walce


koroner, wybacz, ale ja nie zauwazylem, by Maczek napisal cokolwiek zlego o pilce czy o Stali! Ale dla Ciebie najwiekszym zlem jest chyba to, ze jakakolwiek Motomysz (buahahaha) mowi cos o pilce... Bo to przeciez tak wspanialy sport, ze kibice speedwaya nie maja prawa byc rownoczesnie kibicami kopanej. A juz tym bardziej nie maja prawa powiedziec o niej czegos zlego. Chocby rzeczywiscie zle sie dzialo w pilkarskim swiecie. Lepiej siedziec w bagnie, prawda?

I co, ze nie beda mieli z nami kontaktu w bezposredniej walce? Wielu z nas z pewnoscia nadal bedzie utrzymywalo kontakt ze znajomymi z Tarnowa i wielu z pewnoscia nieraz wybierze sie na mecz Ekstraligi


           
Post 28 paź 2003, o 00:55
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
MaK napisał(a):
A juz tym bardziej nie maja prawa powiedziec o niej czegos zlego. Chocby rzeczywiscie zle sie dzialo w pilkarskim swiecie. Lepiej siedziec w bagnie, prawda?


jakim bagnie? co ty wogole gadasz?
bagno wg mnie to jest w sekcji zuzlowej.
w pilce dzieki bogu jest extra, wszystko na miejscu, czekamy na derby.
jak juz pisalem atmosfery z pilki u was nie bedzie za 100 lat.
dalej zyjesz przeszloscia i myslisz ze zuzel nadal jest sportem numer 1.
na pilke chodzi coraz wiecej ludzi a bedzie jeszcze wiecej.
musisz sie pogodzic z mysla ze wszystko zmierza w dobrym kierunku.
zapraszam na derby

jak dla mnie ten temat powinien zostac zamkniety, nie mam tu wiecej nic do powiedzenia. nie masz juz co pisac w tym watku bo juz tu nie zagladam

_________________
WOLNOSC!!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi