Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Odpowiedz w temacie

Gadanie 5 letnie


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 28 paź 2003, o 08:53
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
koroner napisał(a):
MaK napisał(a):
A juz tym bardziej nie maja prawa powiedziec o niej czegos zlego. Chocby rzeczywiscie zle sie dzialo w pilkarskim swiecie. Lepiej siedziec w bagnie, prawda?


jakim bagnie? co ty wogole gadasz?
bagno wg mnie to jest w sekcji zuzlowej.
w pilce dzieki bogu jest extra, wszystko na miejscu, czekamy na derby.
jak juz pisalem atmosfery z pilki u was nie bedzie za 100 lat.
dalej zyjesz przeszloscia i myslisz ze zuzel nadal jest sportem numer 1.
na pilke chodzi coraz wiecej ludzi a bedzie jeszcze wiecej.
musisz sie pogodzic z mysla ze wszystko zmierza w dobrym kierunku.
zapraszam na derby

jak dla mnie ten temat powinien zostac zamkniety, nie mam tu wiecej nic do powiedzenia. nie masz juz co pisac w tym watku bo juz tu nie zagladam


koroner, podstawa to zrozumienie tekstu. Przeciez nie napisalem, ze mam na mysli sekcje pilkarska Stali, ktora wyglada jak bagno. A to, ze Ty tak to zrozumiales - to Twoj problem.
Wszystko jest w pilce esktra! Super! I wlasnie dlatego pilkarze graja az w... trzeciej lidze. Wszystko jest ekstra! Oby tak dalej!
Nie, nie zyje przeszloscia - faktem jest, ze zuzel wciaz jest w Rzeszowie sportem numer 1! A to, ze wkrotce moze sie to zmienic, to juz inna sprawa. Choc roznie w zyciu bywa.
Musze sie pogodzic z mysla, ze wszystko w sekcji pilkarskiej zmierza w dobrym kierunku? Tak mi mowisz? Ale nawet nie wiesz, ze ja bardzo sie ciesze. A na pilke nie chodze, bo po meczu ze Stalowa Wola uznalem,ze moja noga w tym sezonie juz wiecej na meczu pilkarzy Stali nie postanie. Z powodu... "atmosfery" - czytaj bydla, ktore niszczylo wlasny stadion! Nie mowie, ze tak jest zawsze, bo sklamalbym. Ale jaka mam pewnosc, ze idac na mecz pilkarski z dziewczyna, nie bede jej pozniej odwiedzal w szpitalu, bo banda idiotow nie rozumie, na czym polega sport?!
Na zuzlu ta pewnosc jest o wiele wieksza.


           
Post 28 paź 2003, o 20:54
 Hm ?
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Cytuj:
jak juz pisalem atmosfery z pilki u was nie bedzie za 100 lat.


A nawet za 200 nie bedzie

Bo pilka nozna jest ''cicha'' dyscyplina

Na zuzlu nie wiem jakiego wydania nie bedzie pieknego dopingu, jak wiadome zawsze zagluszu go glos pracujacych silnikow zuzlowych .. A w przerwie juz emocje opadaja wiec ?


           
Post 28 paź 2003, o 21:18
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Jezeli mowisz ze nie ma takiej atmosfery na żużlu jak na piłce to Ty chyba na ważnych meczacxh dla Stali nie byles. Chocby mecz z Bydgoszczą w bodajże 1998 roku gdzie cały stadion ok 12 000 ludzi świętowali zwyciestwo. Wszyscy stali na nogach bo juz w koncóce nikt nie mógł siedziec. A potem przez 20 minut nikt nie opuszczał stadionu stojac i bijąc brawo swoim zawdonikom. Chocby ubiegłoroczny mecz z Rybnikiem. Czy wy kibice pilki mozecie sie takim czyms pochwalic?? 12 000 kibiców na stadionie??
pozdro

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 29 paź 2003, o 16:13
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
i znow sie zaczyna gadanina trampkarzykow ze pilka lepsza niz zuzel...
teraz moga przynajmniej z nami podjac rozmowe po zuzel w rzeszowie podupada, ale niech sobie przypomna sytuacje jaka byla w rzeszowie przez wiele lat: liczyl sie tylko zuzel i nikt nie kwestionowal tego ze zuzel jest popularniejszy


           
Post 30 paź 2003, o 09:21
 Kilka faktow


Do dyskusji o wyższości jednej dyscypliny nad drugą w Rzeszowie dorzucę swoje trzy grosze. Fakty są następujące:

- Piłka nozna to w Polsce sport numer jeden. Zadna inna dyscyplina nie ma bowiem tylu osrodkow w naszym kraju

- Obecnie w Rzeszowie pilka nozna jest w 3 lidze i zajmuje w tabeli drugie miejsce z realnymi szansami na awans do drugiej ligi. Dodajmy, że lig jest (chyba) 7 (4 ligi, a potem grupy A, B, C). Koroner popraw mnie, jesli cos pokrecilem. W tej sytuacji jest okolo 40 miejsca w Polsce (ex-equao, bo sa jeszcze trzy inne grupy 3 ligi). Druzyn w Polsce jest kilkaset.

- Zuzel jest obecnie w 1 lidze. Druzyn w kraju mamy 24 (zakładajac, ze do rozgrywek przystapia Wanda i WKM). Stal Rzeszow zajela szoste miejsce w pierwszej lidze, co oznacza, ze jest czternasta druzyna w kraju.

- Zuzlowcy Stali Rzeszow maja 22 medale w roznorakich rozgrywkach, dwa zlote medale DMP, sukcesy w roznorakich rozgrywkach (w kazdych z nich staneli kiedys na podium). W ostatnich latach najwiekszym sukcesem bylo trzecie miejsce Karola Barana w Srebrnym Kasku. Maja tez w swojej historii medaliste DMS (Kapala), uczestnikow IMS (Krzystyniak, Stachyra, Winiarz, Wilk i zuzlowcy z lat 60-tych m.in. Kapala), IMSJ (Winiarz, Wilk, Romaniak). Obecnie nikt z rzeszowian nie startuje w rozgrywkach miedzynarodowych, ostatnio (2001 rok) w finale IME byl Piotr Winiarz

- Pilkarze Stali Rzeszow nigdy nie byli mistrzami Polski, ich najwyzszym osiagnieciem byla bodajze szosta pozycja w ekstraklasie (gdzies w latach 70-tych). W ich szeregach grali w tamtym czasie reprezentanci Polski (m.in. Grzegorz Lato). Obecnie w kadrze seniorow i juniorow rowniez nie ma zadnego reprezentanta Stali. nie bylo chyba rowniez nikogo w kadrze do lat 19 (o ile pamietam, bylo tam dwoch chlopakow z Debicy).

- Na mecze zuzlowe w Rzeszowie przychodzilo w tym sezonie srednio 4000 widzow. Na pilkarskich najwyzsza frekwencja wynosila okolo 4 - 5 tysiecy.

- W ogolnopolskiej prasie pilkarskiej nazwa Stal Rzeszow praktycznie sie nie pojawia. Wyjatkiem jest tutaj dziennik "Tempo", ktory ukazuje sie na poludniu Polski. Trudno rowniez znalezc ja na lamach ogolnopolskich portali, na antenie ogolnopolskich telewizji czy rozlglosni radiowych

- Druzyna zuzlowa Stali Rzeszow regularnie pojawia sie na lamach Tygodnika Zuzlowego ;) , http://www.przegladzuzlowy.pl i innych portali ogolnopolskich o zuzlu, Tempo, Przeglad Sportowy, lokalna prasa we wszystkich regionach (ot chocby Dziennik Baltycki, ktory podaje wyniki 1 ligi). Ostatnio rzadziej pojawia sie w telewizji, brak jej na antenie ogolnopolskich Tv i rozglosni radiowych.

- Na Podkarpaciu sa dwa osrodki zuzlowe - Rzeszow i Krosno. Nie ma przedstawiciela ekstraligi

- Trudno zliczyc liczbe osrodkow pilkarskich na Podkarpaciu, ale jest ich moim zdaniem ponad 50. Nie ma nikogo w ekstraklasie, w drugiej lidze graja tylko Tloki Gorzyce

Tyle faktow, ocene pozostawiam Wam.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: speedway54 i 54 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi