Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Nowy zawodnik


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 30 paź 2003, o 12:51
 Nowy zawodnik
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 13 lis 2002, o 21:22
Skąd: Rzeszów
Posty: 22

Zobacz profil 
wczoraj na zebraniu zarzadu sekcji zuzlowej pan prezes przedstawił swój plan działania i powiedział ze jest sponsor który zakontraktuje zawodnika z pierwszej pietnastki ekstraligi hmm no ciekawe czy to jest realne
:?


           
Post 30 paź 2003, o 13:02
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:45
Skąd: Rzeszów (B4)
Posty: 163

Zobacz profil 
Ten temat to nie w tym dziale :wink:

_________________
" Wielbiłem Bobby'ego Charltona i George'a Besta(...), dopóki tata po raz pierwszy nie zabrał mnie na Highbury"

"Bez honoru, bez kibiców, bez boiska, dzisiaj szmato w łaskę przyszłaś"

"There is nothing better in life than being a Gooner"


           
Post 30 paź 2003, o 13:39
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Hm, a wczoraj w ogóle było jakieś zebranie? Nic mi o tym nie wiadomo. A bylem około 15 w klubie. Hmm


           
Post 30 paź 2003, o 17:42
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 13 lis 2002, o 21:22
Skąd: Rzeszów
Posty: 22

Zobacz profil 
no widzisz mało wiesz było zebranie o 17 zarzadu sekcji z zawodnikami teranerem i mechanikiem !!


           
Post 30 paź 2003, o 18:27
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Jak jest sponsor to najpierw chciałbym zeby zatrzymac MAćka i reszte!!! :!: :wink:
I jak mimot ot jeste kasa to moją propzoycja na jeste Kasprzak choc podobno idze do Gdańska ale to tak to moze Okoń ale mi by wystarzczył Sawina albo Chrzanowski którzy chyba nie sa az tak drodzy !! :!:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 30 paź 2003, o 18:32
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Ech Mike, a może jakieś konkrety? Nie chce mi się w to wierzyć...


           
Post 30 paź 2003, o 18:35
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Ja nie robilbym sobvie jakis wielkich nadziei. Jakos nie wierze w to żeby jakas "gwiazda" nas zasilila. Najpierw trzeba zatrzymac tych co mamy a potem myslec o wzmocnienach. Po co nam np Kasprzak czy Chrzanopwski jezeli nie bedzie Kuciapy i Barana?? Co do Sawiny to ja bym go nie chcial, gdyz miom zdaniem nie jest pewnym zawodnikiem.

PS. Chrzanowskiego nie chcialbym. Z Gdańska jechac do Rzeszowa?? Byłoby tak jak ze Świstem. Zero treningow z drużyną. Tak byc nie moze.

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 30 paź 2003, o 18:54
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
dobra mnie zawodnik mniej interersi:P co to za sponsor?! lol!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 30 paź 2003, o 18:54
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Cytuj:
PS. Chrzanowskiego nie chcialbym. Z Gdańska jechac do Rzeszowa?? Byłoby tak jak ze Świstem. Zero treningow z drużyną. Tak byc nie moze.

Tomek jeste przeciez z Torunia i chyba nie jestem pewien wynammowłą mu Gdańsk jakis mieszkanie w Gdansku gdyz on nie jeste zonaty wiec nie musiał tam zostawac, to samo mozna by było u nas zrobic choć na niego chcetke mają tez buczoki.I nie wiem co masz do Śwista przeciez on walnie przyczynił sie do brązowego medalu !!
to ze w nastp.sezonie słabiej jezdił to nie mozna patrzec tylko na jeden sezon!!!i widziec tylko słabsze występy!I jest wielu zawdoników którzy dojezdzaja i jezdza dobrze !!!!!!! :roll:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 30 paź 2003, o 19:01
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
I nie wiem co masz do Śwista przeciez on walnie przyczynił sie do brązowego medalu !!


Jeszcze "bardziej walnie" przyczynił sie do wyczyszczenia naszej klubowej kasy... :D

P.S Mam nadzieje, że ten temat nie został założony tylko po to, aby zrobic szum na forum...


           
Post 30 paź 2003, o 19:03
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Czy ja pisalem cois ze mam dio Śwista?? :shock: :roll: :roll: Poprostu zawodnik powinien trenowac z druzyna, utoiżsamiac sie z nia, a trudno to robic zawodnikowi ktory mieszka od Rzeszowa ok 600 km. Wiem ze jest wielu zawodnikow, ale oni trenuja z zzespolami. Fajnie to moze ty bedziesz palcil Chrzanowskiemu za mieszkanie bo raczej Stal nie bedzie

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 30 paź 2003, o 19:09
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
A ja sobie przypomniam ze w TV Rzeszow po memoriale E. Nazimka wypowiadal sie jakis kasiasty czlowiek i mowil ze jest w stanie sprowadzic z pierwszej 6 eligi, mysle ze chodzi o ta sama osobe, nie mialbym nic przeciwko gdyby pomogl utrzymac Macka i Karola ;)


           
Post 30 paź 2003, o 20:33
 


Spotkanie faktycznie bylo, owe slowa ponoc padly (tylko, ze ponoc nie mowiono nic o tym, ze to ma byc zawodnik z ekstraligi), ale nie padlo konkretne nazwisko. Wiecej powinienem wiedziec jutro.


           
Post 30 paź 2003, o 21:32
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Jak to dzis w południe przeczytałem nie chciało mi sie w to zabardzo wierzyć. Myslałem ze Kezman bedzie miał kolejnego klienta bo zbanowania ;) pozdro Kezman, ale jak przeczytałem Jaśka, to juz bardziej w to wierze.
Jesli to prawda to cieszmy sie ze jest kto kolwiek kto chce zainwestować w nasz ukochany sport i nasz ukochany klub.
Trzeba poszukac wzmocnień i w Polske panowie ;)

Znów beda wyjazdy do Gniezna (nie przez Kańczuge), moze do Gdanska itd.
Kurde odrazu mi sie poprawił humorek :)


           
Post 30 paź 2003, o 22:15
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Może więc z rzeszowskim żużlem nie będzie najgorzej. :-) Mam nadzieje, że w pierwszej kolejności zatrzymają "naszych chłopców" a dopiero potem będzie można myśleć o jakimkolwiek wzmocnieniu. Ale chyba źle nie jest skoro ktoś składa deklarację zainwestowania w zespół.

_________________
Obrazek


           
Post 30 paź 2003, o 22:30
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Hmm załóżmy że to prawda. To pomyślmy o jakim zawodniku mówimy? Ja osobiście nie widzę konkretnego kandydata, ale warto pospekulować. Obstawiałbym Grzegorza Walaska lub Rafała Dobruckiego :). Ale mam dziwne przeczucia że chodzi o... Jacka Rempałę : :evil: :x :(
A wy kogo typujecie?


           
Post 30 paź 2003, o 22:33
 Hm ?
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Cytuj:
Może więc z rzeszowskim żużlem nie będzie najgorzej. Mam nadzieje, że w pierwszej kolejności zatrzymają "naszych chłopców" a dopiero potem będzie można myśleć o jakimkolwiek wzmocnieniu.


Rok temu kolego pewnie tez tak pisales, dwa, trzy ? Przed kazdym sezonem sa nadzieje a zobaczysz co bedzie w trakcie :) Cos co jest planowane zazwyczaj nie wychodzi ;0) Szczerze to nie robmy sobie zludnej nadzei bo bedzie tak jak jest od paru lat a przed sezonem zawsze jest glupie gadanie...


Cytuj:
Znów beda wyjazdy do Gniezna (nie przez Kańczuge), moze do Gdanska itd.


Czemu nie przez kanczuge ? Cos masz od kanczugi czy jest nie po drodze ?


           
Post 30 paź 2003, o 23:09
 


Mysle, ze na razie nie ma sie co specjalnie podniecac, bo to, ze ktos powiuedzial jedno zdanie, o niczym jeszcze nie swiadczy.


           
Post 30 paź 2003, o 23:13
 Hm
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Cytuj:
Mysle, ze na razie nie ma sie co specjalnie podniecac, bo to, ze ktos powiuedzial jedno zdanie, o niczym jeszcze nie swiadczy.


Swieta prawda, tez tak mysle Jasku ;)

Takich zdan bylo juz tysiace, z niejednych ust padaly

Przed sezonem zawsze jest gadanie i ambicje, ale potem wszystk oto inaczej wyglada ;0)

A jak bedzie zreformowana liga ? to juz wiadomo na setke ?


           
Post 30 paź 2003, o 23:39
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
setke to mozna wypic:):P

heh no dobra trzeba zatrzymac naszych chłopaków czyli Ciapka i Barana bo Wilka i Trojana chyba by nikt nie chcial:D heh

ale jeśli byłby sponsor który by sciągnął dobrej klasy zawodnika... to moze w klubie znalazła by się kaska by oddac zaległe pieniążki zawodnikom, wtedy CIapek i Baranek by zostali jeszcze zagranicznego jakiegos i extra:) oby tak było jak napisalemm...

a przypomnialo mi sie jedno ze Miesiąc mowil ze napewno zostaje, a klub ma male zaległosci w stosunki do niego nie dziwne... jak zdobyl tak duzzzzzzzzzo pkt:):P ale jestem wredny:)

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: speedway54 i 56 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi