Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Nowy zawodnik


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 31 paź 2003, o 07:31
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Uwazam ze jesli bylaby ekipa z poprzedniego sezonu plus 2 wartosciowych obcokrajowcow to nie trzeba sciagac kogos z extraligii. Mam nadzieje ze P.Winiarz dojdzie do siebie no i bedzie dalej jezdzil na zuzlu dla Rzeszowa. Jesli juz cos to bym sie rozgladnal za jakims niezlym mlodziezowcem bo z naszymi to trudno cos planowac... jeden mecz i 2 mlodych w gipsie :P
Ale ten sezon to byla calkowita poraszka i mam nadzieje ze wyczerpali pecha do konca XXI wieku. :P

_________________
Leave Me Alone


           
Post 31 paź 2003, o 09:15
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 26 lis 2002, o 21:17
Posty: 49

Zobacz profil 
Cześć
Wiem, że to nie temat o tym ale gramy dziś w piłkę z żużlowcami o 16:15 ma Podpromiu. Jak chcecie popatrzec to zapraszam.


           
Post 31 paź 2003, o 09:26
 


Na razie wiadomo, ze nie bedzie juz w Rzeszowie Brhela, nie uda sie rowniez zakontraktowac nikogo z Pedersenow. Za to chec pozostania w druzynie wyrazil Maciej Kuciapa i wstepnie klub sie z nim dogadal.

Wiecej szczegolow na http://www.przegladzuzlowy.pl

Error:
Cytuj:
Jesli juz cos to bym sie rozgladnal za jakims niezlym mlodziezowcem bo z naszymi to trudno cos planowac... jeden mecz i 2 mlodych w gipsie


A z drugiej strony 17 innych meczow i zadnego mlodego w gipsie. To takie spojrzenie bardziej optymistyczne. :)


           
Post 31 paź 2003, o 12:41
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 13 lis 2002, o 21:22
Skąd: Rzeszów
Posty: 22

Zobacz profil 
no i patrzcie moja informacja sie potwierdziła !! niemozliwe :lol: 8-)


           
Post 31 paź 2003, o 13:17
 


ja bardzo bym chcial, zeby na hetmanskiej pojawil sie jakis bardzo dobry zawodnik, ale jakos w to nie wierze :? uwiezrze jak zobacze 8-) ale faktycznie przydalby sie junior, tylko czy sekcje na to stac, jak podobno jest winna zawodnikom ponad 100 tys zlotych :roll:


           
Post 31 paź 2003, o 15:07
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Mike, a dlaczego forumowicze mieliby Cie w pelni zawierzyc, nie wiedzac nawet kim jestes?


           
Post 31 paź 2003, o 15:29
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lip 2003, o 21:22
Posty: 371

Zobacz profil 
Cytuj:
Tomasz Bajerski (na zdjęciu) spotkał się we wtorek po raz pierwszy z prezesem Apatora Markiem Karwanem. Nie była to jednak rozmowa na temat ewentualnego kontraktu na przyszły sezon, a jedynie podsumowanie tegorocznych startów "Bajera". Toruńscy działacze nie ukrywają że to własnie Tomek najbardziej zawiódł w miajaącym sezonie, w przyszłym roku może więc liczyć na mniejsze pieniądze. Z takim obrotem sprawy na pewno nie pogodzi się Bajerski który już teraz mówi "Gorszych propozycji nie mogę przyjąć, bo przecież wszystkie ceny idą do góry. Czy zakładam możliwość zmiany klubu? Nie wiem, ale wydaje mi się, że kibice mnie tutaj nie chcą. Miałem już telefony z innych klubów."


za Sportowymi Faktami

no no... czyżby nasza kochana gwiazda miała powędrować na drugi koniec Polski i od przyszłego sezonu jeździć w Rzeszowie :P:P:P ???


           
Post 31 paź 2003, o 17:55
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Jak juz chce ktos na niego wylozyc kase to niech to bedzie pewny punkt druzyny. Niech jezdzi tak jak Maciek Kuciapa (oczywiscie oprocz tych dwoch wpadek), niech zdobywa 12-13 pkt. Musi byc rowniez bardzo pozyteczny na wyjazdach. Sam Ciapek nie wygra meczu. Miejmy nadzieje ze te zapowidzie nie sa tylko pogloskami i mam nadzieje ze ten sponsor nie wyucofa sie w ostatniej chwili.

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 31 paź 2003, o 19:18
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 18:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 138

Zobacz profil 
.................

_________________
Rzeszów - moje miasto.


Ostatnio edytowano 31 paź 2003, o 19:39 przez MJ-81, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 31 paź 2003, o 19:38
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 18:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 138

Zobacz profil 
Oto pierwsza "15" ekstraligi:

1. T. Gollob
2. R. Holta
3. S. Ulamek
4. R. Kurmanski
5. J. Gollob
6. P. Protasiewicz
7. W. Jagus
8. R. Okoniewski
9. T. Bajerski
10. K. Kasprzak
11. K. Cegielski
12. G. Walasek
13. J. Hampel
14. R. Dobrucki
15. T. Chrzanowski

Obstawiam ze jak juz to bedzie to ktos z miejsc 11-15. Jesli mialby byc ktos z "10" to by mowili ze z pierwszej "10" a nie "15". A wiec zostaje 5 kandydatow. Na samym poczatku odpada Cegla - wiadomo. Hampel raczej tez nie - Wroclaw go nie pusci. Chrzanowski - przeprowadzka na drugi koniec Polski - watpie. Zostaje Dobrucki i Walasek. I wlasnie tych 2 zawodnikow upatrywalbym jako kandydatow na zuzlowcow Stali. Bardziej sie bede sklanial ku Walaskowi. Dobrucki chyba zbyt dobrze czuje sie w Lesznie - to w koncu jego rodzinne strony. A wiec stawiam na Walaska. Jak bedzie - czas pokaze... :)

_________________
Rzeszów - moje miasto.


           
Post 31 paź 2003, o 19:58
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Jeśli będzie taki skład jaki jest (plus albo jakiś dobry obcokrajowiec, który nie jeździ w GP) to będzie dobrze! Często tak bywało, że przed sezonem mówino: kupimy tego i tego, zakontraktujemy tego i tamtego, a później nici... oby i z tym zawodnikiem z 15 e-ligi nie było tak samo... :lol:


           
Post 31 paź 2003, o 22:36
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
ja skupiłbym się wpierw nad utrzymaniem Maćka Kuciapy w Rzeszowie. Bowiem po rozmowie z Nim stwierdzam niestety, że nie jest tak pięknie jak piszecie...
forum.speedway.info.pl napisał(a):
Tyle mówiło się, jakoby Maciej Kuciapa podczas środowego spotkania zarządu sekcji żużlowej miał dogadac się ze sternikami rzeszowskiego klubu. Okazuje się tymczasem, że wszystko jest fikcją.

Sam zawodnik jest jak powiedział załamany postawą rzeszowskich wladz klubu. Nie wiem kiedy oni chcą zacząć konkretnie rozmawiać, jeśli pierwsze pieniążki miałbym zobaczyć dopiero w styczniu to naprawdę nie będe tyle czekał - konkludował Maciej

Jego postawa wydaje się być w pełni zrozumiała. Bo ileż to można czekać...?


           
Post 31 paź 2003, o 23:20
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lip 2003, o 21:22
Posty: 371

Zobacz profil 
ok to jechamy z koksem ;]

1. T. Gollob - hmmm... o czym my tu gadamy ;] ? Zostanie w Bydzi i tyle

2. R. Holta - z tego co słychac to pewnie Czewa albo Rybnik

3. S. Ulamek - Zostanie w Czewie

4. R. Kurmanski - Zostaje w ZG, ma dwuletni kontrakt i jak sam mowi nigdzie nie chce isc

5. J. Gollob - tak jak i u Tomka

6. P. Protasiewicz - juz podpisal z Apatorem

7. W. Jagus - mial dobry sezon w Toruniu i za pewne tam zostanie

8. R. Okoniewski - o okonia bedzie raczej zacieta walka pomiedzy ZG, Wroclawiem i Toruniem.

9. T. Bajerski - no i ba ! mowie wam jesli chodzi o zawodnika z 15 to Bajer pasuje jak nic :D !!! W Toruniu go juz nikt nie chce, a on raczej tez nie bedzie skory do pozostania, czyli gdzie moze isc skoro w elidze cieniował ?? :lol: :lol:

10. K. Kasprzak - Kasper jak nie Unia to na pewno ktos z eligi sie po niego zglosi, ewentualnie Gdansk

11. K. Cegielski - Krzysiek jesli w ogole bedzie jezdzil to pewnie we Wrocku

12. G. Walasek - no i tu tez mozna by sie bylo zastanowic, ale wg mnie Walasek predzej trafi do ZG niz do Rzeszowa

13. J. Hampel - Zostanie we Wrocku

14. R. Dobrucki - hmmm.... nie sadze, zeby chcial jezdzic w 1 lidze.

15. T. Chrzanowski - na niego tez raczej nie macie szans bo bija sie o niego bogatsze kluby i na dodatek juz w jednym podpisal wstepna umowe
[/quote]


           
Post 31 paź 2003, o 23:22
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:56
Skąd: rzeszów
Posty: 473

Zobacz profil 
jak przyjdzie tu zawodnik z pierwszej 15 to daje sobie noge uciąć na pierwszym spodkaniu w Rzeszowie ....
czy wy nie rozumiecie że to chwyt reklamowy- na sponsora (ów) NIBY ŻE JEST DOBRZE.
Ta sytuacja powtarza się z roku na rok i to nie tylko w naszym klubie, wystarczy przeglądnąc TŻ z listopada grudnia , ostatnich lat żeby zobaczyc jak to będzie pięknie np. w Opolu czy gdzieś, jak to jest bogaty sponsor i dużo kasy na sprzęt i zawodników A JAK JEST WIADOMO.
Przykre słowa ale prawdziwe.

Mówie źle o klubie więc admin ma prawo dac mi bana-czy coś takiego....
(w NBA za złe słowa o klubie można słono zapłacić-oczywiście zawodnik)

P.S nowe zmiany w reg. w 13 biegu jadą młodzi ... wiec RZESZÓW MA WIELKĄ SZANSE ....

_________________
joo


           
Post 31 paź 2003, o 23:48
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
I tu joo masz bardzo wiele racji, trzeba czekać aż zostanie podana oficjalna informacja, ale po nie uadnym sezonie, wycofaniu się sponsora strategicznego takie info napewno cieszy każdego kibica :wink: Więc przynajmniej na razie można się pocieszyć tym, że jednak coś w tym klubie działają :wink:


           
Post 1 lis 2003, o 00:39
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Więc przynajmniej na razie można się pocieszyć tym, że jednak coś w tym klubie działają :wink:


W PRL-u tez mowiono, ze jest dobrze! ;-)


           
Post 1 lis 2003, o 09:53
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Diamond_ napisał(a):
ja skupiłbym się wpierw nad utrzymaniem Maćka Kuciapy w Rzeszowie. Bowiem po rozmowie z Nim stwierdzam niestety, że nie jest tak pięknie jak piszecie...
forum.speedway.info.pl napisał(a):
Tyle mówiło się, jakoby Maciej Kuciapa podczas środowego spotkania zarządu sekcji żużlowej miał dogadac się ze sternikami rzeszowskiego klubu. Okazuje się tymczasem, że wszystko jest fikcją.

Sam zawodnik jest jak powiedział załamany postawą rzeszowskich wladz klubu. Nie wiem kiedy oni chcą zacząć konkretnie rozmawiać, jeśli pierwsze pieniążki miałbym zobaczyć dopiero w styczniu to naprawdę nie będe tyle czekał - konkludował Maciej

Jego postawa wydaje się być w pełni zrozumiała. Bo ileż to można czekać...?
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: a mialo byc tak pieknie :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ale nadal mam nadzieje ze jednak Maciek zostanie bo bez niego bedzie krucho

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 1 lis 2003, o 17:20
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
panie Kawa dlaczego Pan nie pisał nic na forum?!?! nie odpowiadał na pytania?!?! moze podzieli się pan kim moze być ten zawodnik co to "niby" za sponsor?!?! bedzie pan w jakims stopniu sponsorował w Rzeszowie żużel?!...czy Tarnów?!

a jeszcze niechmi ktos pojaśni karte macka ma faraon tak?!?! i jeśli ktoś chce go pozyskac musi zapllacic 100 tys.?! czy jak to jest

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 1 lis 2003, o 19:31
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Cytuj:
Mirosław Jabłoński jeszcze przez 3 lata będzie juniorem, a ponieważ kończy mu się kontrakt z gnieźnieńskim klubem, od razu pojawiły się pogłoski o ofertach, jakie składają mu inne kluby. Zresztą sam zawodnik nie ukrywał również, że rozważa odejście z Gniezna. Jednak na razie nie dostał żadnej oferty od innego klubu. Taką informację podaje http://www.startgniezno.com - oficjalna strona Startu Gniezno.

Sporo mówiło się o ofercie, jaką miał rzekomo otrzymać od Atlasu Wrocław. Wiadomo bowiem, że działacze tego klubu szukają nowego juniora po tym, jak do grona seniorów przeszedł Jarosław Hampel. Obecnie młodszy z braci Jabłońskich odpoczywa, koncentrując się na nauce i życiu rodzinnym.

Jesli ma byc dwóch juniorów i bieg młodzieżowców konczy mu sie kontrakt to jest chyba za mało kasy to go brac!!!!!!!

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 1 lis 2003, o 20:05
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Oczywiscie chcialbym aby Mirek jezdzil dla nas ale jestem pewny ze tak nei bedzie. Na pewno ma ofertyu z lepszych klubów i bliżej swojego domu. Wiadomo jest bardzo dobry, chcmey go miec ale rowniez "branie" zawodnika nie jest takie łatwe. Chyba nie bedziemy pisac o kazdym zawodniku ktoremu sie konczy kontrakt i nie bedziemy ich proponowac do skladu bo po co jak i tak z tego raczej nic nie wyjdzie

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ptbjl i 187 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi