Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Nowy zawodnik


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 1 lis 2003, o 20:19
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 26 lis 2002, o 21:17
Posty: 49

Zobacz profil 
Czesc- nie pisze bo nie mam, ani czasu ,ani ochoty (otwieram sklepy), nie wiem. co to za sponsor, ani o jakiego zawodnika chodzi .Nie bedziemy sponsorowac zuzla w Tarnowie, w Rzeszowie pewnie tez, chyba ze-- bedzie dobry zagraniczny zawodnik i jakies pieniadze ( NIE WIRTUALNE) .Tak my jestesmy wlascicielami karty Macka i chcemy zeby zostal w Rzeszowie, ale klub musi mu zapewnic pieniadze na sprzet, bo jezeli Maciek dostanie szybko dobra propozycje, to my nie bedziemy mu robic zadnych przeszkod w opuszczeniu Rzeszowa . Nie pytajcie mnie wiecej o sprawy zuzla, bo powiem szczerze, ze na ta chwile wogole mnie one nie obchodza ,nie mam i nie chce miec zadnych informacij na ten temat. pozdrawiam


           
Post 1 lis 2003, o 21:30
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
...nie bedzie to pytanie dotyczace spraw zuzlowych...

Czy ma Pan wiekszosc udzialow firmy " Faraon" jesli tak dlaczego pisze Pan: "My"... jesli nie to oznacza ze nie ma Pan ostatniego slowa jesli chodzi o odejscie Faraonu z Rzeszowa...

Dziekuje z gory za udzielenie odpowiedzi...


... i nie chce tym postem rozpoczynac nowej klutni...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 1 lis 2003, o 21:34
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Jesli chodzi o zawodnika to moim zdaniem bedzie to Sawina badz Bajerski w gre wchodzi rowniez Dobrucki... Takie jest moje zdanie. Oczywiscie najbardziej bym chcial zobaczyc w Rzeszowie Rafala, moze zaproszenie go na memorial Nazimka nie byl przypadkiem...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 1 lis 2003, o 22:11
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
W kontekscie biegu juniorskiego chcialbym zobaczyc w Rzeszowie Lukasza Stanislawskiego ;-). W polowie zeszlego sezonu zostal zawieszony w Bydgoszczy, wiec tam juz raczej nie bedzie jezdzil, a w pierwszej lidze trochę punktów moglby "natrzaskac".


           
Post 1 lis 2003, o 23:06
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
takie osobiste pytanie dlaczego pana wogole teraz speedway nie obchodzi?!?! bo działacze?!, bo starcił Pan dużo kasy?! szkoda ze nie ,ma Pan ochoty widze ze mna dobrei na złłe jest tylko Pan Haehne:P lol się zrymowało.. ale mimo to dziękuj ze wprowadził Pan Maćka do Nas i mam nadzieje ze nie puści go Pan nigdzie... bo żuzel wtedy w Rzeszowie może zginąć!!!!! Pozdrawiam!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 2 lis 2003, o 19:41
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Wyszło na to, że sprowadzenie Kuciapy do Rzeszowa okazało się pyrrusowym zwycięstwem... Po co kogoś sprowadzać, skoro nie ma z czego mu płacić? Teraz znowu Stal ma długi. Kuciapa wkurzony, Faraon wkurzony. Czy to było potrzebne? Na pewno nie. Faraon wspominał kiedyś, że na działaczy nie mógł liczyć nawet wtedy, gdy trzeba było sfinalizować kontrakt Maćka. A może właśnie działacze obawiali się tego, że nie zgromadzą odpowiednich pieniędzy na taki skład i obawiali się długów. Dlatego nie byli hurra-optymistami. Jeśli tak, to ich obawy okazały się słuszne.
Pytanie - po co sprowadzać zawodnika z Ekstaligi? Co będzie, jeśli jego sponsor po sezonie 2004 wycofa się, tak jak teraz Faraon? Znowu rozgorycznie, wzajemne pretensje? Tylko po co...


           
Post 2 lis 2003, o 22:40
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Właśnie! Moim zdaniem nie powinno się teraz, tak jak zawsze, atakować od razu e-ligi. Może nie kontraktować tego super-zawodnika, tylko poczekać sezon, dwa, aby nagromadzić (mam nadzieję) jakieś większe pieniądze i wtedy przypuścić szturm na pierwsze miejsce w pierwszej lidze. Na razie w zupełności wystarczy ten skład który mamy, nawet bez obcokrajowna, a utrzymamy się w lidze (jeśli nie będzie kontuzji...)
Zawsze powtarzam, że ten skład, żeby miał chęć, ambicję i miał na czym jeździć ma szanse na awans...


           
Post 2 lis 2003, o 22:44
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
No wiesz prawdopodobnie nie bedzie mozna spasc:P:P:P:P:P:P Kuźniar mówił o takiej opcji jak odpuszczernie sobie tego sezonu i zaatraktowanie w nastepnym. Ale co wtedy z Baranem i Kuciapa?? Rok stracony?? Oni raczej na to nie pojda. Kuciapa chce jezdzic i zarabiac i nie wydaje mi sie aby został przy takiej opcji.

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 2 lis 2003, o 23:22
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
A dla mnie w zadnym ale to w zadnym przypadku nie mozna tak zrobic :!: :!: :!: Najprawdopodobniej w przyszłym roku ma byc powiekszona e-liga do 10 lub nawet 12 druzyn tzn ze praktycznie 4 druzyny z 1 ligi beda wchodzich lub posredni jezdic w barazach tzn ze wytwarza sie szansa jakiej jeszcze nie było!!!Nawet jak bedziemy ciut gorsi od jakies dryzyny to mamy szansee awansowac wiec nie mozna takiej szansy zmarnowac odpuszczajac spbie jeden sezon!!!!!!!!! :wink: :twisted:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 3 lis 2003, o 10:22
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Ale może sie okazać że taka opcja będzie konieczna. Jeżeli nic nie wyjdzie z Ciapkiem to bedzimy muisieli przejchac jakos ten sezon. Moze to być z korzyścią dla Pawła Miesiąca który będzie mógł się szkolić spokojnie, bez żadnych obciążeń i bez presji. Wiadomo wielu kibiców może się odwrócić od drużyny w takim wypadku ale trzeba bedzie zrozumiec że innego wyjścia nie było. Ale mam nadzieje że tak sie nie stanie

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 4 lis 2003, o 15:48
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 18 kwi 2003, o 10:11
Posty: 113

Zobacz profil 
[b]9. Jacek Rempała
10.Rafał Wilk - Rafał Trojanowski - Łukasz Golonka
11. Matej Ferjan - Rober Nagy ?????
12. Karol Baran
13. Maciek Kuciapa
14. Paweł Miesiąc[/b]
15. ?

Może tak będzie wyglądał skład na przyszły sezon ????


           
Post 4 lis 2003, o 17:24
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lis 2003, o 17:14
Posty: 23

Zobacz profil 
Bażancik napisał(a):
[b]9. Jacek Rempała
10.Rafał Wilk - Rafał Trojanowski - Łukasz Golonka
11. Matej Ferjan - Rober Nagy ?????
12. Karol Baran
13. Maciek Kuciapa
14. Paweł Miesiąc[/b]
15. ?

Może tak będzie wyglądał skład na przyszły sezon ????


Ja bym wam taki proponowal...
[/b]9.K.Baran
10.Miesiac
11.T.Rempala
12.Trojanowski
13.Kuciapa
14.Wilk
15.Golonka

Dodatkowo nasz Siergiej bedzie wolny zawsze lepszy on niz taki Nagy czy ferjan moim zdaniem..:D:D Sciagnac Szcurka dac mu soprzet i Slaczke..:D:D

_________________
Obrazek


           
Post 4 lis 2003, o 17:28
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Loramski 84 napisał(a):
Bażancik napisał(a):
[b]9. Jacek Rempała
10.Rafał Wilk - Rafał Trojanowski - Łukasz Golonka
11. Matej Ferjan - Rober Nagy ?????
12. Karol Baran
13. Maciek Kuciapa
14. Paweł Miesiąc[/b]
15. ?

Może tak będzie wyglądał skład na przyszły sezon ????


Ja bym wam taki proponowal...
[/b]9.K.Baran
10.Miesiac
11.T.Rempala
12.Trojanowski
13.Kuciapa
14.Wilk
15.Golonka

Dodatkowo nasz Siergiej bedzie wolny zawsze lepszy on niz taki Nagy czy ferjan moim zdaniem..:D:D Sciagnac Szcurka dac mu soprzet i Slaczke..:D:D


Ta tylko Wilk i Golonka to seniorzy :lol: Proponuje poczytac regulamin żużlowy :wink:


           
Post 4 lis 2003, o 17:52
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lis 2003, o 17:14
Posty: 23

Zobacz profil 
No nie wiedzialem ze golonka to juz senior ale macie jeszce jakiegos klisia itd wiec ...nie ma obaw...lige utrzymacie..:P:P:P:P:P

_________________
Obrazek


           
Post 4 lis 2003, o 18:28
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
No wiesz zapewne to i bez klisia bysmy sie utrezymali :D zapewne bedzie polaxzenie dwoch lig po nastepnym sezonie wiec spadek nam raczej nie grozi

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 4 lis 2003, o 21:04
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2002, o 11:06
Skąd: Domaradz
Posty: 349

Zobacz profil 
Za Jacka Rempałe ta ja podziekuje.Wole Grzeska.Ale on raczej nie wroci.Ciekawe kto bedzie zawodnikiem zgra.Bob odpada przez chory regulamin

_________________
trempala.forward.pl


           
Post 4 lis 2003, o 23:01
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Ja bym sie strasznie nie cieszył. Nie robił bym sobie nadzieji że w Rzeszowie bedziemy mieć tak dobrego krajowego. Lepiej sobie o tym nie myslec a potem sie mile rozczarować niż rozcarować sie ale w negatywnym tego słowa z naczeniu :wink:

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 5 lis 2003, o 02:25
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 2 cze 2003, o 00:42
Posty: 38

Zobacz profil 
Kenny napisał(a):
Wyszło na to, że sprowadzenie Kuciapy do Rzeszowa okazało się pyrrusowym zwycięstwem... Po co kogoś sprowadzać, skoro nie ma z czego mu płacić? Teraz znowu Stal ma długi. Kuciapa wkurzony, Faraon wkurzony. Czy to było potrzebne? Na pewno nie. Faraon wspominał kiedyś, że na działaczy nie mógł liczyć nawet wtedy, gdy trzeba było sfinalizować kontrakt Maćka. A może właśnie działacze obawiali się tego, że nie zgromadzą odpowiednich pieniędzy na taki skład i obawiali się długów. Dlatego nie byli hurra-optymistami. Jeśli tak, to ich obawy okazały się słuszne.
Pytanie - po co sprowadzać zawodnika z Ekstaligi? Co będzie, jeśli jego sponsor po sezonie 2004 wycofa się, tak jak teraz Faraon? Znowu rozgorycznie, wzajemne pretensje? Tylko po co...


Po to wieczny-jak widzę po wpisach-malkontencie , się sprowadza zawodnika , ażeby publika nań chodziła , co teoretycznie prowadzi do osiagnięcia wyniku , a co za tym idzie po to aby było na wypłaty dla innych zawodników.
Idac twoim tokiem myślenia , w tym roku roztropni działacze w trosce o dobro klubu , powinni wszystkich pełnowartościowych sprzedać, zablokowac transfery do Stali zbudować skład na Szyszkach i Klisiu, płacić im - oczywiście na papierze albo niepotwierdzonymi wekslami z wpływów z biletów , których nie sprzedadzą, po 100 zł za punkt.
Braaaaaaaawwwwoo :-(
Nominuje ten wpis Kenny do Nagrody Miesiąca w kategorii- absurd miesiąca (nie chodzi mi o Pawła
Pozdrawiam przy okazji Koko :-)


           
Post 5 lis 2003, o 02:25
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
Ja znow podchodzę pesymistycznie. Nie bedzie sponsora, nie bedzie transferów, a do tego wróci T. rempała w miejsce Kuciapy. jedyny pozytyw to likwidacja trzeciej ligi wiec nie bedzie gdzie spaśc. Powtarzam jedno: OBIECANY MOZNY SPONSOR I KLASOWY ZAWODNIK TO LIPA I PIC NA WODĘ, jak co roku.

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 5 lis 2003, o 08:09
 


Jak to dobrze, ze niektorzy z Was nie sa dzialaczami, bo ten rzeszowski zuzel dawno by juz nie istnial. Z niektorych wpisow mozna wyczytac tylko jedno - cokolwiek sie nie wydarzy i tak bedzie zle. To ja Wam proponuje - moze przestancie chodzic na zuzel, dolowac siebie i innych. Wszystkim wyjdzie to na zdrowie. Zebysmy tu nawet sciagneli Rickardssona, zalatwili polskie obywatelstwo Crumpowi i Sullivanowi, to i tak byloby zle. To czego Wy chcecie?


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: burza3, Pidi i 134 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi