Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Nowy zawodnik


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 5 lis 2003, o 10:36
 


Jasiek napisał(a):
To czego Wy chcecie?

EKSTRALIGI JAK NAJSZYBCIEJ! :)


           
Post 5 lis 2003, o 10:55
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
ruf napisał(a):

Po to wieczny-jak widzę po wpisach-malkontencie , się sprowadza zawodnika , ażeby publika nań chodziła , co teoretycznie prowadzi do osiagnięcia wyniku , a co za tym idzie po to aby było na wypłaty dla innych zawodników.
Idac twoim tokiem myślenia , w tym roku roztropni działacze w trosce o dobro klubu , powinni wszystkich pełnowartościowych sprzedać, zablokowac transfery do Stali zbudować skład na Szyszkach i Klisiu, płacić im - oczywiście na papierze albo niepotwierdzonymi wekslami z wpływów z biletów , których nie sprzedadzą, po 100 zł za punkt.
Braaaaaaaawwwwoo :-(
Nominuje ten wpis Kenny do Nagrody Miesiąca w kategorii- absurd miesiąca (nie chodzi mi o Pawła
Pozdrawiam przy okazji Koko :-)


Dobrze, tylko powiedz to teraz Kuciapie! Powiedz mu: "Sorry Maćku, nie możemy Ci teraz wypłacić Twoich pieniędzy, bo ich nie mamy! Ale nie przejmuj się, przecież dzięki Tobie przychodziło więcej kibiców na stadion, klub więcej zarabiał na biletach i było na wypłaty dla innych zawodników, którzy i tak jeździli gorzej od Ciebie, więc mniej im zalegamy. A to, że pieniędzy dla Ciebie nie ma, to nie ważne, tym się nie przejmuj, wszakże dzięki Tobie ja, czyli ruf, chętniej zaglądałem na stadion. Dzięki Tobie Jasiek miał na Przeglądzie o czym pisać i w ogóle WSZYSCY są zadowoleni z tego, no może za wyjątkiem Ciebie i tego malkomenta Kenny'ego, że przejeździłeś w naszym barwach bardzo dobry sezon. A tym, że chciałbyś już teraz przygotować się do sezonu, a nie masz za co, tym naprawdę się nie przejmuj, bo my jesteśmy zadowoleni!"
Jeśli to prawda, to co napisano na speedway.info.pl, że Maciek jest tą całą sytuacją sfrustrowany (tak to było?), to kolego powiedz mu to, jakżeś taki cwany...
Jaśku - nie porównuj kontraktów zawodników zagranicznych do krajowych, bo to zupełnie inna bajka. Obcokrajowcy, mimo, że są drożsi nie mają NIGDY problemów z wypłatami. Po drugie są wolnymi ludźmi. W ich przypadku nie istnieje targ zwany listą transferową. Obcokrajowcy po roku są wolni. Więc jeśli jakiś sponsor wycofa się ze sponsoringu, to taki zawodnik może bez żalu odejść i pokochac pieniądze innego klubu. I wówczas naprawdę WSZYSCY mogą czuć się zadowoleni, bez pominięcia ŻADNEJ strony, czyli:
1. Klubu
2. Zawodnika
3. Kibiców...[/b]


           
Post 9 lis 2003, o 19:17
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:56
Skąd: rzeszów
Posty: 473

Zobacz profil 
09.11.2003

nie uwierze jak nie zobacze
Jest to tylko ................. może nie bede mówił

_________________
joo


           
Post 9 lis 2003, o 22:29
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Cytuj:
Dobrze, tylko powiedz to teraz Kuciapie! Powiedz mu: "Sorry Maćku, nie możemy Ci teraz wypłacić Twoich pieniędzy, bo ich nie mamy! Ale nie przejmuj się, przecież dzięki Tobie przychodziło więcej kibiców na stadion, klub więcej zarabiał na biletach i było na wypłaty dla innych zawodników, którzy i tak jeździli gorzej od Ciebie, więc mniej im zalegamy. A to, że pieniędzy dla Ciebie nie ma, to nie ważne, tym się nie przejmuj, wszakże dzięki Tobie ja, czyli ruf, chętniej zaglądałem na stadion. Dzięki Tobie Jasiek miał na Przeglądzie o czym pisać i w ogóle WSZYSCY są zadowoleni z tego, no może za wyjątkiem Ciebie i tego malkomenta Kenny'ego, że przejeździłeś w naszym barwach bardzo dobry sezon. A tym, że chciałbyś już teraz przygotować się do sezonu, a nie masz za co, tym naprawdę się nie przejmuj, bo my jesteśmy zadowoleni!"
Jeśli to prawda, to co napisano na speedway.info.pl, że Maciek jest tą całą sytuacją sfrustrowany (tak to było?), to kolego powiedz mu to, jakżeś taki cwany...
Jaśku - nie porównuj kontraktów zawodników zagranicznych do krajowych, bo to zupełnie inna bajka. Obcokrajowcy, mimo, że są drożsi nie mają NIGDY problemów z wypłatami. Po drugie są wolnymi ludźmi. W ich przypadku nie istnieje targ zwany listą transferową. Obcokrajowcy po roku są wolni. Więc jeśli jakiś sponsor wycofa się ze sponsoringu, to taki zawodnik może bez żalu odejść i pokochac pieniądze innego klubu. I wówczas naprawdę WSZYSCY mogą czuć się zadowoleni, bez pominięcia ŻADNEJ strony, czyli:
1. Klubu
2. Zawodnika
3. Kibiców...


Przede wszystkim - to co napisało speedway.info.pl jest prawdą. Maciek jest załamany taką postawą rzeszowskich władz. Sam z resztą powiedział by o tym napisać!

Jednak prawda jest taka, ze to nie wobec Maćka klub ma największe zaległości, powiem tylko tyle, że jest zawodnik któremu klub jest winien znacznie więcej bo ponad 2 razy tyle co Maćkowi (sic!)


           
Post 9 lis 2003, o 22:39
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Czyżby tym zawodnikiem był nasz Karolek "Owca" :?: :wink:


           
Post 9 lis 2003, o 22:39
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Diamond jak juz o takim czyms piszesz to napisz nazwisko tego zawodnika a jak nie masz ochoty o tym pisac to nie powieniens wogole pisac ze ma cos takiego miejsce. Takie jest moje zdanie :wink:

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 9 lis 2003, o 23:56
 


haj napisał(a):
Diamond jak juz o takim czyms piszesz to napisz nazwisko tego zawodnika a jak nie masz ochoty o tym pisac to nie powieniens wogole pisac ze ma cos takiego miejsce. Takie jest moje zdanie :wink:

Dokładnie! Po chu** się chwialić, że się wie jak się nie chce powiedzieć... Już lepiej wogóle nic nie pisz...


           
Post 10 lis 2003, o 00:17
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Diamond_ napisał(a):
Cytuj:
Dobrze, tylko powiedz to teraz Kuciapie! Powiedz mu: "Sorry Maćku, nie możemy Ci teraz wypłacić Twoich pieniędzy, bo ich nie mamy! Ale nie przejmuj się, przecież dzięki Tobie przychodziło więcej kibiców na stadion, klub więcej zarabiał na biletach i było na wypłaty dla innych zawodników, którzy i tak jeździli gorzej od Ciebie, więc mniej im zalegamy. A to, że pieniędzy dla Ciebie nie ma, to nie ważne, tym się nie przejmuj, wszakże dzięki Tobie ja, czyli ruf, chętniej zaglądałem na stadion. Dzięki Tobie Jasiek miał na Przeglądzie o czym pisać i w ogóle WSZYSCY są zadowoleni z tego, no może za wyjątkiem Ciebie i tego malkomenta Kenny'ego, że przejeździłeś w naszym barwach bardzo dobry sezon. A tym, że chciałbyś już teraz przygotować się do sezonu, a nie masz za co, tym naprawdę się nie przejmuj, bo my jesteśmy zadowoleni!"
Jeśli to prawda, to co napisano na speedway.info.pl, że Maciek jest tą całą sytuacją sfrustrowany (tak to było?), to kolego powiedz mu to, jakżeś taki cwany...
Jaśku - nie porównuj kontraktów zawodników zagranicznych do krajowych, bo to zupełnie inna bajka. Obcokrajowcy, mimo, że są drożsi nie mają NIGDY problemów z wypłatami. Po drugie są wolnymi ludźmi. W ich przypadku nie istnieje targ zwany listą transferową. Obcokrajowcy po roku są wolni. Więc jeśli jakiś sponsor wycofa się ze sponsoringu, to taki zawodnik może bez żalu odejść i pokochac pieniądze innego klubu. I wówczas naprawdę WSZYSCY mogą czuć się zadowoleni, bez pominięcia ŻADNEJ strony, czyli:
1. Klubu
2. Zawodnika
3. Kibiców...


Przede wszystkim - to co napisało speedway.info.pl jest prawdą. Maciek jest załamany taką postawą rzeszowskich władz. Sam z resztą powiedział by o tym napisać!

Jednak prawda jest taka, ze to nie wobec Maćka klub ma największe zaległości, powiem tylko tyle, że jest zawodnik któremu klub jest winien znacznie więcej bo ponad 2 razy tyle co Maćkowi (sic!)


A ja wiem o kogo chodzi.......

To PIOTR SWIST :P

_________________
Leave Me Alone


           
Post 10 lis 2003, o 11:20
 
Senior
Senior

Dołączył: 20 kwi 2003, o 13:29
Skąd: Trzciana k/Rzeszowa
Posty: 317

Zobacz profil 
witam, w dzisiejszych nowinach pisze ze van pur wraca do dawnych wlascicieli wiec moze to on bedzie tym nowym sponsorem, moze bedzie tak jak w roku 98 :D , byle tylko Śwista nie kupowali :?
pozdro Bysiu


           
Post 10 lis 2003, o 11:51
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Cytuj:
haj napisał:
Diamond jak juz o takim czyms piszesz to napisz nazwisko tego zawodnika a jak nie masz ochoty o tym pisac to nie powieniens wogole pisac ze ma cos takiego miejsce. Takie jest moje zdanie

Dokładnie! Po chu** się chwialić, że się wie jak się nie chce powiedzieć... Już lepiej wogóle nic nie pisz...


Ano dlatego o tym napisałem, abyście nie robili takiej nagonki na sprawe Maćka Kuciapy. Banalne, prawda? A pisał o tym więcej nie będę, bo po co? Chyba każdy z Was jest na tyle spostrzegawczy by samemu wydedukować o kogo chodzi! Wystarczy popatrzeć na wyniki zawodników w sezonie 2003! Wykluczyć Brhela, Piotrka Winiarza - i odpowiedź nasuwa się sama!


           
Post 10 lis 2003, o 12:37
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Wiesz Ci ktorzy się bardzo interesuja żużlem to wiedzą o kogo chodzi zapewne ale ini moge nie wiedziec. Ja wiem:):):):):):) ale moim zdaniem nie wazne co by to bylo jak sie juz zaczyna o czyms pisac to trzeba to napisac konkretnie a nie robic z tego tajemnice...

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 10 lis 2003, o 13:39
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
A ja mysle, ze Diamond zrobil dobrze. Sa rzeczy, o ktorych nie mowi sie publicznie, ale polslowkami mozna o nich powiedziec, by nakreslic sytuacje. Wiekszosc z tych, ktorzy interesuja sie rzeszowskim zuzlem powinna sie domyslic, o kogo chodzi. A ci, ktorzy nie interesuja sie miejscowym speedwayem, nie zainteresuja sie rowniez taka informacja


           
Post 10 lis 2003, o 23:01
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
Jeśli to wszystko prawda i nie jest to żaden chwyt reklamowy to ja widze tylko jednego zawodnika który miałby reprezentować Stal Rzeszów w przyszłym sezonie. Z naszym torem zapoznał się już podczas memoriału E.Nazimka...Rafał Dobrucki. Fajnie byłoby mieć trzeciego Rafała w drużynie ;] Myślę, że Rafał podobnie jak Maciek gwarantuje duża liczbę punktów w meczu i jeśli ma być naszym zawodnikiem to klub powinien być mocny finansowo bo w przeciwnym razie może z tego wyniknąć tylko kolejny dług...

_________________
Obrazek


           
Post 11 lis 2003, o 15:31
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
Przyjdzie J. Slączka :). To dopiero wzmocnienie :wink:

_________________
Unia T. to nie jest POLSKI klub !!!! To nie jest POLSKI klub!!!!
Najlepszy sponsor Stali to KIBICE !!!!!! Na dobre i na złe !!!!!


           
Post 17 lis 2003, o 17:16
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Dziesiejsze Nowiny podaly informacje, iż działacze Stali Rzeszów wysłali oferte do Fredricka Lindgrena, kolegi Tonego Rickardssona. Jak pisza, pierwsza reakcja młodego żużlowca byla bardzo przychylna.
Na liście naszych działaczy znajduja sie równiez Niklas Klingberg i Magnus Zetterstroem. A wiec ytlko trzymac kciuki:)

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 17 lis 2003, o 17:24
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Mysle ze bedzie Magnus ZETTERSTROEMA, Fredrick Lindgren sa to w miare solindni zawodnicy, a przypomnie co mowil pan KAWA (FARAON) : jesli w rzeszowie bedzie para solindnych zawodnikow zagranicznych to jest gotowy zostac przy rzeszowskim zuzlu. NIC TYLKO SIE CIESZYC. Widac ze nowi dzialacze, jak sama nazwa wskazuje powinni a co najwazniejsze DZIAŁAJĄ !!!

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 17 lis 2003, o 19:30
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
haj napisał(a):
Dziesiejsze Nowiny podaly informacje, iż działacze Stali Rzeszów wysłali oferte do Fredricka Lindgrena, kolegi Tonego Rickardssona. Jak pisza, pierwsza reakcja młodego żużlowca byla bardzo przychylna.
Na liście naszych działaczy znajduja sie równiez Niklas Klingberg i Magnus Zetterstroem. A wiec ytlko trzymac kciuki:)


No, nie dziwne. Bylby to jego pierwszy kontakt z polska liga. Bardzo bym chcial, by okazal sie kolejnym Brianem Andersenem, ale to z pewnoscia spore ryzyko. Jesli jednak Szwed pokaze, ze potrafi jezdzic rowniez na polskich torach, to bede bardzo szczesliwy.


           
Post 17 lis 2003, o 20:22
 


Nowiny troche koloryzuja, jesli chodzi o Lindgrena. ;) Szczegoly wkrotce na PZ (czytaj: jak napisze newsa i go wrzuce) :D


           
Post 17 lis 2003, o 22:47
 
Junior
Junior

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:49
Skąd: Lublin
Posty: 145

Zobacz profil 
napewno jest to ciekawy zawodnik ale czy poradzilbym sobie na polskich torach to jest pytanie

_________________
TZ SIPMA LUBLIN


           
Post 18 lis 2003, o 11:24
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Coz witamy w szeregach Stali Rzeszów Niklasa Klingberga... Miejmy nadzieje ze nie okaze sie on kolejnym "nietrafionym" Szwedem w naszym zespole :-)

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi