Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Odpowiedz w temacie

Nowy zawodnik


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 18 lis 2003, o 15:31
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
Fredrik Lindgren??? A co to za nowa gwiazda??? Oby nie godny nastepca innej rewelacji i szwedzkiego objawienia (czyt. Niklasa Aspgrena, czy jak mu tam, tego co był u nas w zeszłym roku i za którego oberwałem jak wysmiałem go przed jego pierwszym startem).

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 18 lis 2003, o 15:42
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Jakby ktoś nie wiedział: :wink:

Fredrik Lindgren jest aktualnym indywidualnym mistrzem Szwecji juniorów, piątym zawodnikiem indywidualnych mistrzostw Szwecji oraz czwartym zawodnikiem finału IMŚJ w Kumli. Startował w Elitserien w Indianernie Kumla i w Allsvenskan League w Piraternie Motala. w sezonie 2004 będzie reprezentował barwy Masarny Avesta.


           
Post 18 lis 2003, o 15:44
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Lindgren to czwarty zaweodnik tegorocznych MŚJ gdzie zwyciestwą był JArek Hampel. Jezdzi u boku Tonego Rickardssona w Szwecji wiec raczej nie moze byc jakis słaby ale wszystko sie okrza w swoim czasie. W koncu jeszcze w Polsce nie jezdzil.

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 18 lis 2003, o 20:31
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
haj napisał(a):
Lindgren to czwarty zaweodnik tegorocznych MŚJ gdzie zwyciestwą był JArek Hampel. Jezdzi u boku Tonego Rickardssona w Szwecji wiec raczej nie moze byc jakis słaby ale wszystko sie okrza w swoim czasie. W koncu jeszcze w Polsce nie jezdzil.


Nie moze byc słaby. Czołowka MŚ juniorów to elita. Taki np. Dawid Kujawa. :wink: :wink: :wink: Dobra czepiam sie, ale ja bym sie nie grzał dopóki faktycznie koles czegos nie zaprezentuje.

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 18 lis 2003, o 22:06
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Moim zdaniem nie bedzie to mialo sensu jesli sam zawodnik nie przyjedzie na jakies testy do rzeszowa na nasz tor. Przeciez nie dowiemy sie jak zawodnik sie zachowa na takim dlugim torze jakim jest przy ul. Hetmanskiej, Lindgren Szwed Aspgren Szwed :D:D:D:D

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 22 lut 2004, o 22:57
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2003, o 03:40
Skąd: Rzeszów
Posty: 1050

Zobacz profil 
Z tego co czytałem właśnie ewentualne kontraktowanie obcego ma się odbyć dopiero po zaproszeniu go na mecz sparingowy, więc bez obaw!! :twisted:

_________________
www.wszoku.pl


           
Post 22 lut 2004, o 22:59
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Dla przekory przypomne, ze Niklas Aspgren rowniez zostal zakontraktowany po meczu sparingowym :-)


           
Post 23 lut 2004, o 11:52
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Ale nie mozemy nic mowic na niklasa bo w sumie nie mogl zaprezentowac swoich mozliwosci przed nami :? Ale mimo wszystko mam nadzieje że ten nowy bedzie mial lepsze wystepy, duzo lepsze wystepy w barwach Stali niż wspomnaniy Szwed.

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 23 lut 2004, o 15:29
 


haj napisał(a):
Ale nie mozemy nic mowic na niklasa bo w sumie nie mogl zaprezentowac swoich mozliwosci przed nami :?

Dokładnie już nie po raz pierwszy zgadzam się z Hajem ;) Pozatym nie wiem czy ktoś pamięta trening rano przed meczem na którym trenował sam Niklas i wykręcił rekord toru... Wiadomo, że sam jechał, ale rekord ustanowił ;) Niestety, ale motor na którym tego dokonał rozleciał mu się... Wg mnie szkoda, że Niklas nie dostał już wiecej szans...


           
Post 24 lut 2004, o 18:07
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
dostał tydzien poźniej w LBN:):)

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 24 lut 2004, o 18:34
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Fransik napisał(a):
dostał tydzien poźniej w LBN:):)


Przecież Lublin był przed Tarnowem :P


           
Post 24 mar 2004, o 09:13
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lut 2004, o 23:36
Skąd: Falubaz Town
Posty: 55

Zobacz profil 
No siema Rzszów :!: :!: :!:

Właśnuie ptrzeczytałem, że wasz klub zamierza ciągnąć Roni Pedersena lub Mariusza Frankowa. Powiem tyle, TYLKO EX-POLONISTE
Pamiętam jego jazde z zeszłego sezonu. Waleczny, dobry technik i b.dobre starty, a przede wszystkim myśli na torze. Jedyne co potrzebuje to niezłej klasy sprzętu. Natomiest Roni Pedersen lata swojej świetlności ma juz dawno za sobą. Ostatni mecz w jakim go widziełem do Rawicz - Zielona Góra (Kuciapa - 12 :peace: ) i strasznie biednie wypadł.

ALe co najważniejsze to pytanie, KTÓRY Z TYCH ŻUŻLOWCÓW JEST TANSZY W UTRZYMANIU :?: :?: :?:

To narka Rzeszów. Powodzonka z Lublinem, dacie rade :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
Obrazek


           
Post 24 mar 2004, o 11:51
 


art2 napisał(a):
ALe co najważniejsze to pytanie, KTÓRY Z TYCH ŻUŻLOWCÓW JEST TANSZY W UTRZYMANIU :?: :?: :?:

Oczywiście, że Mariusz :!: Po pierwsze nie wiele chce za podpisanie kontraktu, można to nazwać groszami... Po drugie chce jeździć na takich samych warunkach jak większość w rzeszowskiej drużynie...

Jak dla mnie jedynym problemem jest to, że Mariusz podobno nie siedział jeszcze na motorze w tym roku... :?


           
Post 28 mar 2004, o 04:55
 


Tak czy inaczej mamy dwoch nowych zawodnikow - Mariusza Fierleja
i Marcina Rajkowskiego. Z tej dwojki znacznie optymistyczniej zapatruje
sie na leszczynianina, ktory jesli bedzie mial dobry sprzet, moze
zdobywac nawet do 10 punktow w meczu. Wtedy zastapilby niewatpliwie
Piotra Winiarza.

Szkoda mi tego Frankowa. Naprawde.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Grzybu i 27 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi