Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Stal Rzeszów - kompleksiarze wobec Tarnowa.


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 31 paź 2003, o 14:19
 Stal Rzeszów - kompleksiarze wobec Tarnowa.
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 31 paź 2003, o 14:01
Skąd: rodowity tarnowianin
Posty: 5

Zobacz profil 
witam po przeczyatniu forum rzeszowskiego doszlem do wniosku ktory nawet mnie nie zaskoczyl ale poglebil w przekonaiu w jakim zaklamaniu i zakompleksieniu zyja rzeszowscy fani zuzla zapraszam do sensownych wypowiedzi konczac pozdrwiam i do moderatora : zbanuj mnie to potwierdzisz moje slowa



kto przed brama konia w*** to napewno kibol stali


prawda boli ........nie dodawajcie sobie centymetrow bo pokazalismy wam wasze miejsce u was ...


           
Post 31 paź 2003, o 14:59
 Re: STAL RZESZÓW -KOMPLEKSIARZE WOBEC TARNOWA
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
cool est napisał(a):
(...) doszlem (...)


cool est napisał(a):
prawda boli ........nie dodawajcie sobie centymetrow bo pokazalismy wam wasze miejsce u was ...


Oj, Ty nam rzeczywiscie pokazales wieeeelka klase ;-) Dziekujemy!


           
Post 31 paź 2003, o 15:17
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 31 paź 2003, o 14:01
Skąd: rodowity tarnowianin
Posty: 5

Zobacz profil 
hehehehehh rzeczywiscie mialo byc doszedlem ale coz moj blad rzecza ludzka jest sie mylic ja w przeciwienstwie umiem sie do tego przyznac ... nie bede komentowal twoje wpisu bo nie jestes dla mnie przeciwnikiem i nigdy nie bedziesz takimi wpisami tylko sam sie osmieszasz ...wkoncu powim jedno przeciez to my mamy elige wiec co tu do gadania ...zobzczymy co wy pokazecie w tym sezonie czy nie odwrocicie sie od druzyny .....pozdrawienia z Polski :twisted: ULTRAS UNIA :twisted:


kto przed brama konia w*** to napewno kibic stali


           
Post 31 paź 2003, o 15:21
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
cool est napisał(a):
nie bede komentowal twoje wpisu bo nie jestes dla mnie przeciwnikiem i nigdy nie bedziesz takimi wpisami tylko sam sie osmieszasz (...)


Sugerujesz, ze zbyt dawno odlozylem zabawki? Jak chcesz, to pomoge Ci jeszcze zbudowac zameczek z klockow Lego. Az taki stary to nie jestem :D


           
Post 31 paź 2003, o 15:38
 


Cytuj:
kto przed brama konia w*** to napewno kibic stali


No i po co takie teksty? Komu i czemu maja sluzyc? Wzajemna wrogosc kibicow z Rzeszowa i Tarnow jest glupia i bezsensowna.


           
Post 31 paź 2003, o 16:03
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 31 paź 2003, o 14:01
Skąd: rodowity tarnowianin
Posty: 5

Zobacz profil 
heheh no coz nie spodzoiewalem sie ze jestes taki beznadziejny ale coz widac mylilem sie slowa dotrzymuje nie komentuje ...


           
Post 31 paź 2003, o 16:40
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
cool est napisał(a):
przeciez to my mamy elige wiec co tu do gadania ...zobzczymy co wy pokazecie w tym sezonie


Hmmmm ...., a my z kolei zobaczymy, co wy pokażecie w lidze.
Awansować fajnie jest, ale trzeba się jeszcze utrzymać.

Ja na 100% wam nie zazdroszczę, no bo po co :?:
Za rok my też możemy awansować.

A do tych , co szczególnie się chwalą, że są lepsi od Rzeszowa:
zobaczymy, czy będziecie lepsi od Częstochowy, Torunia czy Rybnika.

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Post 31 paź 2003, o 16:54
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sty 2003, o 16:22
Skąd: Tarnów
Posty: 27

Zobacz profil 
Jowita napisał(a):
A do tych , co szczególnie się chwalą, że są lepsi od Rzeszowa:
zobaczymy, czy będziecie lepsi od Częstochowy, Torunia czy Rybnika.


... mysle ze nie bedziemy bo to bardzo mocne ekipy, ale tez nie zamierzamy wylatywac juz za rok z wielkim hukiem ;)
to ze UNIA awansowala to chyba dobrze i dla Was bo godzina jazdy i mozecie obejzec ciekawy mecz (oczywiscie jesli nie brzydzicie sie pojechac do Buczoków)
... proponowane zmiany regulaminu sa nam raczej na reke (promowanie juniorow, jeden obcokrajowiec) i mysle ze bedzie dobrze

_________________
pozdrowienia
McGregor
---------------------
Obrazek
http://www.unia.tarnow.pl
http://www.stanislawburza.prv.pl


           
Post 31 paź 2003, o 16:55
 
Junior
Junior

Dołączył: 17 kwi 2003, o 00:51
Posty: 121

Zobacz profil 
Te "rodowity tarnowianin" pokaż mi swój rodowód :lol:
Czy musisz nosić kaganiec z powodu rasowości? ;) (żartuję)

Kompleksy to człowieku chyba sam masz skoro pastwisz się na naszym forum nad kibicami, po tym jak wasi żużlowcy awansowali - przepełnia Cię duma, co? A przecież to nie Ty sprawiłeś, że klub z miasta w którym mieszkasz awansował. Sugeruje, zebyś wyluzował. :wink:
To, że ten sezon nie był dla "naszych" najlepszy to nie powód do smutku - wnioski z nieosiągnięcia celu zostały wyciągnięte - następny sezon może być dużo lepszy. :)

Miło będzie zobaczyć jak sobie radzą żużlowcy z tarnowskiego klubu w ekstralidze, oczywiście życzę im bardzo trudnego sezonu. Ciekawa by była sytuacja w następnym roku gdyby nastąpił spadek klubu z Tarnowa i awans Rzeszowa.

Ostatnio starsznie duzo tarnowian się nudzi i pisze na naszym forum i stronie, czyżby ich forum zostało zlikwidowane i nie mają gdzie bluzgać?


           
Post 31 paź 2003, o 17:50
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 31 paź 2003, o 14:01
Skąd: rodowity tarnowianin
Posty: 5

Zobacz profil 
heheheh spoko jestemz Tarnowa i jestem z tego dumny bez wzgledu czy moja druzyna jezdzi w elidze czy w 2 lidze pozatym smieszy mnie texty typu zobaczymy co pokazecie w elidze kierowane do Nas ?? prawde mowiac kieruje w was zazdrosc bo my wracamy tam gdzie nasze miejsce EXTRALIGA po latach kryzysu i ciezkiej pracy pozatym jesli chodzi o nastepna kwestie kazdy kibic tarnowskiej Unii ma wklad w awans bo wierzylimy do konca w awans bo Unia to My :twisted: co pokazemy to wy sie juz noie bojcie ....bo te slowa moga sie obru cic przeciwko wam ...

raz dwa trzy rzeszopwskie psy
czesc czesc czesc Tarnów wita wieś

na zawsze pozostal sentyment do tych przyspiewek ...
11.00 11.00 11.00 -pamietacie!!??


           
Post 31 paź 2003, o 18:03
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Z twoich wpisow mozna wywnioskowac tylko to że nie masz wiecej niż 12 lat no chyba ze twoj rozwoj intelektualny sie zatrzymal w tych granicach. Nikt Cie tu nie zapraszal. Po co tu wogole piszesz?? Czy na waszym forum ktos z Rzeszowa pisał i sie chwalil ze bylismy w wyzszych ligach niz wy?? To wy chcecie nam udowodnic jacy jestecie wielcy ale mefcze miedzy nami wcale nie pokazaly tej wielkiej roznicy o jakiej mowisz. Mowisz o kryzysie. Poprostu byliscie słabi. Prawda, w tym sezonie bylismy slabi ale to spowodowalo pare czynnikow m.in. kontuzje i zły traf w obcokrajowca. Nie musisz teraz tego teraz pisac bo juz kazdy sie z tym pogodzil i teraz sa inne wazne sprawy niz te twoje durne wpisy.

PS. Psy sa wszedzie, w tarnovie tez:P:P:P:P:P:P:P:P:P
Zawsze zostanie w naszych seracach przyspiewka
Tarnów to wioska wioska typowo żydowska!!
Nie moglem sie powstrzymac:D

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 31 paź 2003, o 18:04
 Stal Rzeszów - kompleksia
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 17 cze 2003, o 16:30
Skąd: Rzeszów
Posty: 16

Zobacz profil 
Witajcie - to oczywiście do normalnych fanów żużla się odnosi.

Tak sobie czytam wasze mądrości na tematy rzeszowsko - tarnowskie i mnie mdli bo jesteście monotematyczni.
Ja osobiście gratuluję Tarnowowi awansu bo jest to duży sukces sportowy i należy go docenić, a kto tego nie potrafi to zawsze może zabrać zabawki i iść do tych co ciąglę krzyczą " Mama on się na mnie patrzy".
To jest naprawdę żenujące - dotyczy tych wypowiedzi wzajemnie się obrażajcych ale mam nadzieję że ci bez klasy się kiedyś zmienią i inaczej popatrzą na prawdziwe kibicowanie - to kwestia wyrośnięcia z pewnych dziecinnych naleciałości.
Trzeba się cieszyć że będzie można podskoczyć na Golloba np. do Tarnowa i fajnie by było pokibicować razem siedząc.
Niestety trzeba chyba na to poczekać a szkoda bo jak się patrzy na zachodnie mecze i tam na piłce całe stadiony bawia się razem.
Wy bardzo się mylicie myśląc że kogoś naprawdę z zagranicy interesuje np. konflikt wydumany na linii Rzeszów - Tarnów, ich to dosłownie nie grzeje i opowiadając znajomemu śmiał się do rozpuku, że takie zaścianki w Polsce istnieją.
Obudźcie się i zacznijcie patrzeć na sport zdrowo i wtedy luźniej będzie na meczach a nie tak nerwowo i z policją pośrodku.
Stuknijcie się w te mózgi a jak nie pomoże są dobrzy fachowcy i idżcie do nich póki czas bo potem rodzina ze świrami nie wytrzyma.
Pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibiców z Tarnowa i Rzeszowa i jeszcze raz gratuluję Tarnowianom i czekam na ich dobre wyniki w lidze - Rzeszów brać przykład a nie szukać wymówek.
Jak ktoś chce do mnie pisnąć to na GG 2154218 Cześć.


           
Post 31 paź 2003, o 18:17
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 31 paź 2003, o 14:01
Skąd: rodowity tarnowianin
Posty: 5

Zobacz profil 
hehehehe co do wieku to pragne ci uswiadomic ze mam zdecydowanie wiecej tak na poczatek pozatym zwyciezcow sie nie sądzi wiec wiem tylko jedno tylko :twisted: UNIA LICZY SIE :twisted:


naszym honorem jest nienawisc

ps pozdrowienia z Polski ukraincy :D


           
Post 31 paź 2003, o 18:43
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Wolę być ukraincem niz pigmejem. Jakos po twoich wpisach nie widac ze masz wiecej a skoro tak to udowodnij to jakims wpisem dojrzalym a nie prostackim, dziecinnym. Juz pisalem: mozesz miec 20,30 lat ale Twój rozwój mogl sie zatrzymac w wieku 12-13 lat

PS. Ban jak najbardziej Ci nie nalezy. Obrazasz kibicow a to jest jeden z punktu regulaminu ktorego Ty łamiesz.

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 31 paź 2003, o 19:12
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Cytuj:
kto przed brama konia w*** to napewno kibic stali


No i po co takie teksty? Komu i czemu maja sluzyc? Wzajemna wrogosc kibicow z Rzeszowa i Tarnow jest glupia i bezsensowna.


Dlatego przynajmniej na tym forum bedziemy ją zwalczać :D

Hmm człowieku piszesz, że jeśli któryś admin da Ci bana to udowodni tym samym, że jest zakompleksiony. To ja Ci powiem tak, choć pewnie i tak nie zdarzysz tego przeczytać :D Tak jestem zakompleksiony :wink: i za wyżej wymienione zdanie (chodzi o to, które zacytował Jasiek) dam Ci bana :D A temat uważam za skończony, zresztą jakbym go nie zamknał i tak byłyby w nim tylko spory i wyzwiska.

Za sprawą Sebo postanowiłem otworzyć temat...zobaczymy tylko na jak długo.


           
Post 2 lis 2003, o 01:18
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 maja 2003, o 21:02
Skąd: TARNOW
Posty: 423

Zobacz profil 
widze ze jednak sa kibice waszego zespolu ktorzy chca sprobowac podyskutowac na ten temat, dzieki ze temat zostal przywrocony (na jak dlugo to pewnie zobaczymy po najblizszych wpisach) teraz przynajmniej moge sie na niego wypowiedziec.
moim zdaniem autor tego tematu mial na mysli glownie wysmiewanie sie, dokuczanie, itd. ale jezeli popatrzymy na ta sprawe z troche innego punktu widzenia to dochodze do pewnych wnioskow:
po pierwsze- porownujac sytuacje naszych druzyn w obecnej sytuacji w jakis sposob faktycznie mozecie miec kompleksy, jednak jest to przyczyna wielu czynnikow, ktore byly zreszta poruszane w roznych watkach przez caly sezon.nie mozecie nam zabronic cieszyc sie z awansu czy tez mowic ze "zobaczymy jak sobie poradzicie w tej ekstraklasie", "szybciej z niej spadniecie niz awansowaliscie", "nie nadajecie sie na ekstralige" itp. itd.
po drugie- rozumiem nienawisc was do Unii i naszej do waszego zespolu(ja tez nie ukrywam ze was nielubie) ale wkorwia mnie zajebiscie jedna sprawa ktora wyszla przy okazji tego watku: nie wkorwiajcie mnie ze to tylko my jestesmy chamscy, zaczynamy bojki na derbach, wyzywamy was, itd. itp. wielu z was zachowuje sie podobnie a nawet tak samo i nie pieprzcie ze jestescie takie niewiniatka...
po trzecie- wszyscy z was ktorzy pisza :"spadajcie na swoje forum pokazuja tylko na jakim sa poziomie. prawie wszystkim osobom z Tarnowa dajecie bana a tym co go nie maja macie tylko tyle do powiedzenia, dalszy komentarz jest zbedny.
P.S Konradeczek Fransik- JEDNAK NIE MIALEM TEGO PECHA gdyz mam okazje sie wypowiedziec wlasnie w tym temacie :lol: :lol: :lol:
pozdro.


           
Post 2 lis 2003, o 11:49
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
sebo napisał(a):
widze ze jednak sa kibice waszego zespolu ktorzy chca sprobowac podyskutowac na ten temat, dzieki ze temat zostal przywrocony (na jak dlugo to pewnie zobaczymy po najblizszych wpisach) teraz przynajmniej moge sie na niego wypowiedziec.
moim zdaniem autor tego tematu mial na mysli glownie wysmiewanie sie, dokuczanie, itd. ale jezeli popatrzymy na ta sprawe z troche innego punktu widzenia to dochodze do pewnych wnioskow:
po pierwsze- porownujac sytuacje naszych druzyn w obecnej sytuacji w jakis sposob faktycznie mozecie miec kompleksy, jednak jest to przyczyna wielu czynnikow, ktore byly zreszta poruszane w roznych watkach przez caly sezon.nie mozecie nam zabronic cieszyc sie z awansu czy tez mowic ze "zobaczymy jak sobie poradzicie w tej ekstraklasie", "szybciej z niej spadniecie niz awansowaliscie", "nie nadajecie sie na ekstralige" itp. itd.
po drugie- rozumiem nienawisc was do Unii i naszej do waszego zespolu(ja tez nie ukrywam ze was nielubie) ale wkorwia mnie zajebiscie jedna sprawa ktora wyszla przy okazji tego watku: nie wkorwiajcie mnie ze to tylko my jestesmy chamscy, zaczynamy bojki na derbach, wyzywamy was, itd. itp. wielu z was zachowuje sie podobnie a nawet tak samo i nie pieprzcie ze jestescie takie niewiniatka...
po trzecie- wszyscy z was ktorzy pisza :"spadajcie na swoje forum pokazuja tylko na jakim sa poziomie. prawie wszystkim osobom z Tarnowa dajecie bana a tym co go nie maja macie tylko tyle do powiedzenia, dalszy komentarz jest zbedny.
P.S Konradeczek Fransik- JEDNAK NIE MIALEM TEGO PECHA gdyz mam okazje sie wypowiedziec wlasnie w tym temacie :lol: :lol: :lol:
pozdro.


Sebo, nikt tu nie ma zadnych kompleksow. Po prostu niektorzy nie dorosli do pewnych spraw i jedyne co potrafia, to obrazanie kibicow innych zespolow. Tak jest zreszta po obu stronach. Nie dziwne, ze wiekszosc tarnowian ma u nas bany, skoro ich wpisy byly na ogol podobne do tych, ktore zafundowal nam kolega cool est. ZAuwaz jednak, ze ci, ktorzy potrafia konstruktywnie dyskutowac (nawet krytykujac Rzeszow) wciaz sa na forum. Nie ma jednak sensu, by byli na nim rowniez ci, ktorzy nic nie wnosza do dyskusji.
A ja Tarnow lubie ;-)


           
Post 2 lis 2003, o 12:18
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 maja 2003, o 10:22
Skąd: Hetmańska .. i wszystko jasne...
Posty: 41

Zobacz profil 
Pozdrawiam wszystkich hormonalnie uzależnionych od rywalizacji na poziomie piaskownicy nastolaków z Tarnowa i Rzeszowa ... Bardzo mi się podoba Wasza zabawa w udowadnianianie kto jest fajniejszy ... Najchętniej udowadniają to Ci , którzy mają najwięcej kompleksów... Prośba do ludzi z Rzeszowa --- jeżeli ktoś Was tak prowokuje to zalęzy mu na tym ,żeby wyzwolić Was złość i agresję, !! Jeżeli nie chcecie żeby miał ogromną satysfakcję to nie odpisujcie albo przytakujcie , że jest tak jak pisze... Prośba do Tarnowian---Podobnie traktujcie przygłupawe rzeszowskie wpisy na swoim forum....Pozdrawiam wszystkich zapyziałych i mających wysokie mniemanie o sobie inteligntów zakładających takie temty....

_________________
No FIGHT , No GLORY ...
Obrazek
http://www.pajacyk.pl


           
Post 2 lis 2003, o 13:22
 
Junior
Junior

Dołączył: 11 maja 2003, o 11:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 240

Zobacz profil 
i po sprawie. Powodzenia w ekstralidze:)


           
Post 3 lis 2003, o 14:48
 [b]I po co sie sprzeczać ????[/b]
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 18 kwi 2003, o 10:11
Posty: 113

Zobacz profil 
Cześć. Mieszkam w Rzeszowie i kibicuję od zawsze miejscowej Stali.
Co się tyczy Tarnowa, a w zasadzie relacji na linii Rzeszów - Tarnów - to mam takie oto refleksje ( na zasadzie porównania Tarnowa z Rzeszowem):

1. W Tarnowie w zasadzie jest jeden klub - Unia i kibice tarnowscy z Nią się utożsamiają.
2. W Rzeszowie jest Stal i Resovia i ....................między tymi klubami, a w zasadzie między kibicami tych klubów trwa odwieczna wojna.
3. W Tarnowie tej wojny nie ma. Tam każdy kibicuje jednemu klubowi - UNII.(Pomijam z całym szacunkiem Tarnovie)
4. W Rzeszowie tego nie ma. W Rzeszowie kibice Resovii cieszą się z niepowodzeń piłkarzy Stali i odwrotnie. To jest chore.
5. Sam osobiście znam fanatycznych piłkarskich kibiców Stali - którzy mówią wprost: precz z żużlem - pieniądze przeznaczyć na futbol - a pierwsza liga pewna.
6. W Tarnowie jest wewnętrzna solidarność z Unią - to się da odczuć. Tam powietrze pachnie Unią.
7. W Rzeszowie powietrze pachnie głównie animozjami na linii Stal - Resovia.
8. W Tarnowie kibice są bardziej fanatyczni niż w Rzeszowie, ale i tu i tu nie brak wariatów (co by tylko zadymy wszczynali).

Podsumuwując, ja do Tarnowa nie mam nic. Tylko żal mi , że w Moim Rzeszowie nie ma tego powietrza co by pachniało tym samym zapachem -a nie śmierdziało ciągłymi animozjami na linii Resovia - Stal.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi