Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Stal Rzeszów - kompleksiarze wobec Tarnowa.


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 3 lis 2003, o 19:11
 


My mamy kompleksy, my Wam Ekstraligi zazdrościmy, a po ch... tak wiele osób z Tarnowa się zarejestrowało na naszym forum, po awansie? To chyba Wy jestescie zakompleksieni i chcecie za wszelka cene pokazac jakim to wpanialym klubem jestescie... Pozyjemy zobaczymy...

LICZ SIE TYLKO STAL!


           
Post 3 lis 2003, o 19:32
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Myślę, że temat z racji swego głupiego kontekstu jest beznadziejny. Aczkolwiek nie omieszkam przejść wobec niego obojętnie!

Autorze tematu - naprawdę uważasz, że któryś z rzeszowskich kibiców ma kompleksy wobec Tarnowa tudzież tarnowian? Jesli tak myślisz, jesteś bardzo daleko od prawdy i jeszcze długo minie zanim dojdziesz na wyżyny... Póki co znajdujesz się w głębokim Rowie Mariańskim. Wspinaj sie Stary!

Na pewno jednak wśród Nas - rzeszowian pozostaje niedosyt po bardzo pechowym sezonie. Wiadomo jak obfity był on w kontuzje!
Stalowcy w zadnym meczu nie wystąpili w najmocniejszym składzie!
Jestem przekonany, że gdyby nie kontuzje to my świętowalibyśmy dziś renesans żużla w swoim mieście. Na jakiej podstawie to stwierdzam? Otóż wystarczy obiektywnie spojrzeć na przebieg sezonu 2003. Przy czym należy również użyć logiki. Na dobrą sprawę, gdyby nie kontuzje poza młodzieżowcami Rzeszów nie miał żadnej luki w składzie! Bo kto? Winiarz? Kuciapa? Trojanowski? Baran? Czy Brhel miał być tą luką? Hmm

Co by jednak nie mówić to Wy dziś cieszycie się z awansu i szczerze Wam tego gratuluję. Jednak ten się śmieje, kto się śmieje ostatni...
Obyście nie poczuli się zbyt szybko ekstraligowcami, bowiem tak szybko jak wskoczyliście do najwyższej klasy rozgrywkowej możecie spaść... w dół.



           
Post 3 lis 2003, o 22:10
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 maja 2003, o 21:02
Skąd: TARNOW
Posty: 423

Zobacz profil 
"Obyście nie poczuli się zbyt szybko ekstraligowcami, bowiem tak szybko jak wskoczyliście do najwyższej klasy rozgrywkowej możecie spaść... w dół"
a niektorzy nadal swoje....
przez takie teksty udowadniacie tylko wrogosc i antypatie do naszego klubu, bo niby skad mozecie wiedziec ze od razu spadniemy???? a jesli nie to co wtedy powiecie???

Diamond- temat jest glupi bo zalozyl go ktos z Tarnowa???z twojego wpisu wynikalo by ze tak wlasnie sadzisz...
pozdro.


           
Post 3 lis 2003, o 22:52
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Sebo caly czas piszecie jacy to jestescie wielcy że weszliscie do e-ligi i własnie nie ktorzy pisza żebyscie sie czasem nie rozczarowali po nastepnym sezonie i w tym nie ma zadnej wrogosci. Zrozum to. Ja z postu Diamona nie wywnioskowalem iż temat jest głupi bo zalozyl go ktos z tarnowa. Po porstu wydaje mi sie iż mial na myśli, że jest bez sensu bo żadne z kibicow rzeszowskich nie ma kompleksu tarnowa. a wogole dlaczego mialby miec?? :shock:

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 4 lis 2003, o 09:45
 


Wiecie co panowie. Czytajac tarnowskie i rzeszowskie forum odnosze wrazenie, ze pare osob z Rzeszowa faktycznie ma kompleksy wobec Tarnowa, a pare osob z Tarnowa kompleksy wobec Rzeszowa.

Prawda jest taka, ze pare ostatnich lat bylo w wykonaniu obu druzyn cienkie jak barszcz. Unia weszla do ekstraligi - brawa za to. Ale wzmocnic sie na pewno musicie (i to nie tylko Rickardssonem, ale takze kims krajowym), bo z obecnego skladu do ekstraligi to moim zdaniem nadaja sie tylko Kolodziej, Burza i Marcinek Rempala. Moze jeszcze Wardzala, choc on na motocyklu popelnia nieraz szkollne bledy i w ekstralidze moze przez to wozic sie po ogonach. Tak czy inaczej, trzeba Wam lidera z prawdziwego zdarzenia, ktory bedzie robil 9 - 12 punktow w meczu.


           
Post 4 lis 2003, o 12:51
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
Tak, tak sebo,temat jest głupi. A o waszych kompleksach świadczy choćby temat na waszym forum "administrator forum Stali Rzeszów jest ćwokiem". Pomijam już wszystkie aspekty historyczne, które również świadczą o waszych rzeszowskich kompleksach. :lol:
A, i gratuluję wam T. Rickardssona!


           
Post 4 lis 2003, o 12:59
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Cytuj:
"Obyście nie poczuli się zbyt szybko ekstraligowcami, bowiem tak szybko jak wskoczyliście do najwyższej klasy rozgrywkowej możecie spaść... w dół"
a niektorzy nadal swoje....
przez takie teksty udowadniacie tylko wrogosc i antypatie do naszego klubu, bo niby skad mozecie wiedziec ze od razu spadniemy???? a jesli nie to co wtedy powiecie???

Diamond- temat jest glupi bo zalozyl go ktos z Tarnowa???z twojego wpisu wynikalo by ze tak wlasnie sadzisz...
pozdro.


Widocznie źle rozumiesz moj wpis. Albo nie czytałes nigdy moich wpisów.
Po prostu mam wrażenie, że Wasz entuzjazm jest co najmniej taki, jakbyście zdobyli tutuł DMP!

Po drugie przeczytaj raz jeszcze co napisałem! Nie napisałem, że SPADNIECIE, napisałem, że MOŻECIE SPAŚĆ! A to różnica, nieprawdaż?

A temat jest beznadziejny nie z racji tego, iż założył go tarnowianin! Absolutnie! Wyobraź sobie, że ksenofobia jest mi obca...
Temat jest głupi, dlatego, że autor pisząc "kompleksiarze wobec tarnowa" chce za wszelką cene udowodnić swoją wyższość nad Stalą Rzeszów - a tak naprawde jak napisałem wyzej... stoi w Rowie Mariańskim. Bez sensu!



           
Post 4 lis 2003, o 14:14
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sty 2003, o 16:22
Skąd: Tarnów
Posty: 27

Zobacz profil 
SHARK napisał(a):
A o waszych kompleksach świadczy choćby temat na waszym forum "administrator forum Stali Rzeszów jest ćwokiem".


... nie wiem co to ma wspolnego z kompleksami ;) to poprostu haslo gdzie kazdy moze wylewac zale dotyczace waszego forum, jak ktos dostaje tutaj bana to moze sie tym pochwalic, mnie osobiscie smiesza te slowne utarczki bo co to za sztuka napisac kilka brzydkich slow i wyleciec, no chyba ze wylatuje sie w poetyckim stylu AntySlaczki ;)

Cytuj:
Pomijam już wszystkie aspekty historyczne, które również świadczą o waszych rzeszowskich kompleksach. :lol:


... przybliz temat bo jakos nie poczuwam sie specjalnie

Cytuj:
A, i gratuluję wam T. Rickardssona!


... dzieki ale poczekaj jeszcze na drugie nazwisko :), wszyscy wiemy ze Rickardsson to nie wszystko potrzebny jeszcze krajowy senior i bedzie ok, ... dobry krajowy senior, a ten mysle ze juz wkrotce sie znajdzie

_________________
pozdrowienia
McGregor
---------------------
Obrazek
http://www.unia.tarnow.pl
http://www.stanislawburza.prv.pl


           
Post 4 lis 2003, o 16:54
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Moim zdaniem z waszego obecnego składu powinien zostać tylko Kołodziej, Rempała Marcin i Rickardsson. Wtydaje mi sie że Burza nie jest pewnym zawodnikiem na E-lige. Wydaje mi sie że nie poradzi on sobie w Extralidze. Ale to jest tylko moje skromne zdanie:) :wink:

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 4 lis 2003, o 17:19
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lis 2003, o 17:14
Posty: 23

Zobacz profil 
haj napisał(a):
Moim zdaniem z waszego obecnego składu powinien zostać tylko Kołodziej, Rempała Marcin i Rickardsson. Wtydaje mi sie że Burza nie jest pewnym zawodnikiem na E-lige. Wydaje mi sie że nie poradzi on sobie w Extralidze. Ale to jest tylko moje skromne zdanie:) :wink:



Tak samo ludzie mysleliu jak wchodzilismy do I ligi i co..?? Staszek jedzie i to dobrze bedzie mial sprzet porzadny to i w Ekstralidze da sobie rade..!!...

_________________
Obrazek


           
Post 4 lis 2003, o 17:23
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Wiesz Loramski I Liga to nie Extraliga. Już w I Lidze nie zawsze radził sobie a przeskok teraz wyzej i to o duzo. Nie wiem. Może sie myle ale nie wydaje mi sie aby Burza zwojowal cos w Elidze. Moim zdaniem moze bedzie mial 7 pkt na mecz. To jest moje zdanie:)

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 5 lis 2003, o 08:10
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sty 2003, o 16:22
Skąd: Tarnów
Posty: 27

Zobacz profil 
... Staszek w finale IMP chyba pokazal ze potrafi pojezdzic i powalczyl nawet z Tomkiem GOLLOBEM, nikt u nas nie popada w hurraoptymizm a jak bedzie to sie okaze, nie sztuka wymienic caly sklad i zdobyc mistrza, Tarnow od lat bazuje na swoich wychowankach i nawet Tony jest "nasz" i jedynie wraca na stare smieci,
... UNIE cenie wlasnie za to ze potrafi wlasnymi zawodnikami osiagnac wynik i pewnie tez wplywa to na frekfencje na stadionie ktora od lat jest duza, wole ogladac na torze swoich zawodnikow niz jakichs wyrobnikow ktorzy nie identyfikuja sie z klubem a tylko jada dla kasy
... nawet jesli zostanie nam walczyc o utrzymanie bede przychodzil na stadion i bil im brawo bo to "nasi chlopacy" :), nie wymagajmy od razu walki o mistrza, sklad na utrzymanie chyba jest nawet jak wzmocni nas tylko Jacek REMPAŁA

_________________
pozdrowienia
McGregor
---------------------
Obrazek
http://www.unia.tarnow.pl
http://www.stanislawburza.prv.pl


           
Post 5 lis 2003, o 16:39
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 maja 2003, o 21:02
Skąd: TARNOW
Posty: 423

Zobacz profil 
"Po prostu mam wrażenie, że Wasz entuzjazm jest co najmniej taki, jakbyście zdobyli tutuł DMP! "

hmmmm....powiem Ci tylko tyle, ze nie wierze ze wy byscie sie tak nie cieszyli z awansu i pozyskania Tonego a i na tym jeszcze nie koniec :lol: zobaczymy jact wy bedziecie skromni jak uda wam sie awansowac(kiedys moze to nastapi)
pozdro.


           
Post 5 lis 2003, o 17:29
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
Ludzie zobaczymy czy ******* będą w stanie zabezpieczyć kase na cały sezon, a to przecież nie koniec wydatków jak już ktoś wyżej napisał praktycznie cały skład trzeba wymienić a to też niezły wydatek.

_________________
Unia T. to nie jest POLSKI klub !!!! To nie jest POLSKI klub!!!!
Najlepszy sponsor Stali to KIBICE !!!!!! Na dobre i na złe !!!!!


           
Post 5 lis 2003, o 18:47
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Cytuj:
... nawet jesli zostanie nam walczyc o utrzymanie bede przychodzil na stadion i bil im brawo bo to "nasi chlopacy"
Z tym to bym sie troche kłócił. A jak bylo z wyzwiskami na Rempałów?? Co teraz napiszesz?? To jak potraktowaliscie Rempałów w tym sezonie to właśnie pokazało jakimi jesteścier kibicami.
My również jezdzimy własnymi zawodniakami ale tak sie zlozylo że ten sezon jakos wyjatkowo nam nie wyszedł szczególnie Piotrkowi.
Staszek sobie walczyl z Gollobem jak tego objezdzali nawet w lidze nie najlepsi zawodnicy. Tomek nie był w najlepszej formie. Chyba nie bedzie porownywal Golloba do Burzy?? Kuciapa walczył z Pedresenem. I co?? JEst lepszy od Rickardssona??
pozdro

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 5 lis 2003, o 22:53
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
co wy sie wogole martwicie o tarnow? nie rozumiem was. czasem wlaze tu cos poczytac o jasolach a wszystko jest o tarnowie.
weszli to weszli, teraz sa w innej klasie rozgrywkowej i luzz.
martwicie sie jak beda stali z budrzetem przez caly sezon a to jasolom grozi kiepska kondycja z gotowka. poki oc po sezonie sa dlugi, odpadl winiarz, kuciapa tez napewno odejdzie, baran tez i co???
2 liga was czeka
a wy tu o tarnowie spiewacie. aktualnie to sa od was o klase lepsi.
niech czytaja sobie fora extraligowe. tu powinniscie gadac o waszym bagnie

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 5 lis 2003, o 23:39
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
koroner napisał(a):
co wy sie wogole martwicie o tarnow? nie rozumiem was. czasem wlaze tu cos poczytac o jasolach a wszystko jest o tarnowie.
weszli to weszli, teraz sa w innej klasie rozgrywkowej i luzz.
martwicie sie jak beda stali z budrzetem przez caly sezon a to jasolom grozi kiepska kondycja z gotowka. poki oc po sezonie sa dlugi, odpadl winiarz, kuciapa tez napewno odejdzie, baran tez i co???
2 liga was czeka
a wy tu o tarnowie spiewacie. aktualnie to sa od was o klase lepsi.
niech czytaja sobie fora extraligowe. tu powinniscie gadac o waszym bagnie

w pełni sie zgadzam z koronerem jak juz napisalem w innym temacie co nas obchodzą buczoki?!? piszmy o swoim klubie i o drużynach z I ligi!!! walić tarnow kumacie!! zresztą ja sie dziwie do tej pory jak na forum rzeszowskim buczok moze na nas napisac ze mamy wobec nich kompleksy... ale cóż ja tu nic nie napisze juz!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 6 lis 2003, o 09:32
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Cytuj:
Kuciapa walczył z Pedresenem. I co?? JEst lepszy od Rickardssona??


Nie zapominajcie, że i Marian Micał walczył jak równy z równym z MISTRZEM ŚWIATA!


           
Post 11 lis 2003, o 16:33
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
HAhaha walczyl jak rowny z rownym??

Wstrzelenie sie tasme nazywasz walka z MŚ jak rowny z rownym, nawet Marianowi czasem uda sie wstrzelic w tasme... Nie oznacza to ze walczy jak ROWNY Z ROWnym Z MISTRZEM SWIATA !!!

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 11 lis 2003, o 18:55
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
Koroner ma racje...takie tematy powinno sie usuwać bo jaki jest sens w tłumaczeniu, że nie mamy kompleksów wobec Tarnowa? Jak myślicie po co ktoś zakładał ten temat? Pomyślcie ;p
Aronek: To chyba był żart ze strony Diamonda...

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi