Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Trojan dziękuje


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 9 lis 2003, o 23:09
 Trojan dziękuje
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 9 lis 2003, o 21:59
Posty: 4

Zobacz profil 
Witam wszystkich kibiców!Zakończył się sezon 2003[zresztą najgorszy dla nas wszystkich] Chciałbym podziękować moim wszystkim sponsorom ,a właściwie ludzią i kolegom którzy pomagali mi w tym sezonie .Szczególnie właścicielom Firmy FARAON,PCM Wacławowi Kawie ,Rafałowi Milewskiemu ,Piotrowi Zyglerowi ,Andrzejowi Dziepakowi- którzy pomagali mi juz trzeci sezon.Są to ludzie którzy są bardzo blisko żuzla ,zawsze kiedy mieli czas wyjeżdżali z nami na zawody ,nawet sami zaczeli uprawiać ten sport,są nietylko sponsorami ale tez fanami tego sportu. Podziekowania kieruje również do panów z firmy Dach-System ,Roman Kotra , Jan Śmigiel ,którzy pomagali mi czwarty sezon ,jest to pierwsza moja firma z którą nawiązałem współprace ,zawsze mogłem liczyć na ich pomoc nie tylko finansową,super ludzie nie tylko jako sponsorzy.
DZiękuje równierz firmom ; piekarni Nawłoka, Pak-Hurt,
Alt ,Ninbus 2 .
Oraz trenerowi Kużniarowi i wszystkim kibicom naszej druzyny.
DZIĘKUJE ! RAFAŁ TROJANOWSKI


           
Post 9 lis 2003, o 23:24
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
dobra rafa nie gadaj tyle:P tylko mow co w klubie jest i mam nadzieje ze zaczniesz częsciej pisać na forum i bedziesz nas informował z kim niby STAL ma podpisać kontrakt albo jakie są zainteresowania jaki obcokrajowiec i czy sponsorzy są i czy Ciapek zostanie... bo ze Ty zostaniesz to chyba wiadome...

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


Ostatnio edytowano 9 lis 2003, o 23:26 przez Fransik, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 9 lis 2003, o 23:25
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Hey Trojan, milo Cie widziec na tym forum. Czesto tu zagladasz? Czasem jest tu niezla "jazda" nawet lepsza niz na torze zuzlowym :]
Pozdrawiam

_________________
Leave Me Alone


           
Post 9 lis 2003, o 23:27
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Franis daj spokoj z takimi zartami. Nie sa smieszne. Rafał musi u nas zostac. Takie wypowiedzi sa nie na miejsce. Pokazywal ze potrafi jezdzic i gdyby nie ta przykra kontuzja nadgarstka to jestem pewnien że nasze miejsce byloby lepsze. Pozdro Rafał trzymaj sie ZOSTAN Z NAMI :):):):)

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 9 lis 2003, o 23:31
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Rafał a ja mam nadzieje, że często będziesz zaglądał na nasze forum...i zabierał głos w róznych rozmowach :wink:


           
Post 9 lis 2003, o 23:33
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
zmieniem posta ale napisałem prawde!!! ale nie bede tego otwarcie mówil by nie łamać zawodników:)... skad ta Twoja pewność?! jak z tego co pamiętam to Trojan jak jeszcze sę nie wyleczył to juz gadał ze moze jeździc gorzej niż jeden mecz udany z W-wą!! heh dla mnie sorki Trojan ale jestes tyko średniakiem i to jeszcze swojego toru ale Cie lubie:) mam nadzieje ze zaczniesz epiej jeździc, aby tak się stało to trza miec tez $$$ i obyś miał jak najwięcej... i komplety trzaskał:)

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 9 lis 2003, o 23:39
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
heh i juz sie zaczyna jazda :P

_________________
Leave Me Alone


           
Post 10 lis 2003, o 01:20
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
A ja znowu się powtórze i powiem, ze Trojan od zawsze był i jest moim ulubieńcem i kazdemu pozwolę odejsć, ale nie Trojanowi. Rafał, wszystkiego najlepszego i wyników dzieki którym niektórzy przestaną źle pisać o Tobie. Ja tam wolę Trojana w słabej formie niz T. Rempałe szcytujacego. Trojan jest nasz, a Rempała obcy i do tego cienias, mam nadzieję, zę nie ma ochoty wracac do Stali.

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 10 lis 2003, o 11:44
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Cytuj:
zmieniem posta ale napisałem prawde!!! ale nie bede tego otwarcie mówil by nie łamać zawodników:)... skad ta Twoja pewność?! jak z tego co pamiętam to Trojan jak jeszcze sę nie wyleczył to juz gadał ze moze jeździc gorzej niż jeden mecz udany z W-wą!! heh dla mnie sorki Trojan ale jestes tyko średniakiem i to jeszcze swojego toru ale Cie lubie:) mam nadzieje ze zaczniesz epiej jeździc, aby tak się stało to trza miec tez $$$ i obyś miał jak najwięcej... i komplety trzaskał:)


Fransik...

To co napisałeś o pomstwe do nieba woła bardzo głośno.
Rafał jest średniakiem? - a te konkluzje to skąd? z kosmosu? hmm

Nie wiem czy pamiętasz, ale ja doskonale jak Rafał Trojanowski - tak, ten sam Rafał, który wyżej składał podziękowania sponsorom walczył w roku 1997 z klanem Gollobów, czy z Piotrkiem Protasiewiczem.
Nie wiem czy pamiętasz również słynne biegi "7" w których Rafał startował jeszcze całkiem niedawno ;-)
Tudzież rok 1994, a w zasadzie jego końcówka i tytuł Młodzieżowego Drużynowego Mistrza Polski wywalczony wspólnie ze Sławkiem Sitkiem, Rafałem Wilkiem, Maćkiem Kuciapą i Piotrkiem Winiarzem! Wowczas byli uważani za jednych z lepszych żuzlowców w Polsce! To właśnie Oni stanowili trzon drużyny, która awansowała w sezonie 94 do I ligi!
Teraz każdemu z nas marzy się by rzeszowska młodzież była tak świetnie wyszkolona jak ta z połowy lat 90 - tych!

Masz również pretensje do tego, że Rafał jeszcze przed swoim pierwszym wystepem po kontuzji mówił, że na pewno nie będzie tak dobry jak podczas meczu z Warszawą. Dziwisz się? Bo ja w ogóle.
Rafał nie raz podkreślał w różnych wywiadach - ot choćby ostatni na stronie Stali, że podczas Jego stagnacji inni szkolili technikę, uciekli również sprzętowo. Ponadto nie wiem czy wiesz, ale jeśli zawodnik nie startuje w żadnych ligowych zawodach nie czuje się pewnie na motocyklu! I tak właśnie czuł się Rafał, bo czegoż można innego wymagać od zawodnika który mógł jedynie popatrzeć, lub dotknąć motocykla przez okres 3 miesiecy!

Na koniec zaznaczę, że na wynik żużlowca wpływa baaardzo wiele czynników. Często niezależnych od niego samego...


           
Post 10 lis 2003, o 11:53
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Brawo Rafał, tak postępuje profesjonlista !!!, podziękowania sponsorom są jak najbardziej na miejscu. Mam nadzieje że to nie bedzie Twój pierwszy i ostatni wpis na tym forum !!!
Cieszę się, że zawodnicy zaczynają dostrzegać duże mozliwości internetu.

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 10 lis 2003, o 12:04
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
A ja juz dawono pisałem ze gdyby nie kontuzja to dla Rafała byłby ten sezon przełomowym chcoc nie mozna mec pewnosci zeby tak było to ale wszystkie znaki na to wskazywały :wink:
Tak jak u poprzedników mam nadzije ze panie Rafale zdradzi pam czy zostaje u nas jak tam w klubie i czy cos wiesz o tym seniorze z pierwszej 15 E-LIgi co ma do nas przyjśc :wink:I jaki obcokrajowiec moze :wink:
Pozdrawiam

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 10 lis 2003, o 14:53
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Nie obciazajmy od razu tak Rafała tymi wszystkimi pytaniami. Niech napjpierw napisze co on planuje a potem mozna bedzie sie dowiadywac o inne sprawy. Jakby na to nie patezec jest to temat o Rafale:):) Także Rafał - zostajesz u nas?? czy sa jeszcze ślady po kontuzji nadgarstka??

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 10 lis 2003, o 15:43
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
To ja proponuje rozwiazac problem tylu pytan czatem z trojanem ;) Nie wiem jakim jaki ma dostep do netu czy modem czy stale, ale to niejest zly pomysl chyba. Najlepiej niech sie sam rafal wypowie :) Trojan czekamy :)


           
Post 10 lis 2003, o 16:56
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
diamond nie chce sie kłócić bo za dużo to robie z ludźmi znaczy oni ze mną bo od razu mnie atakują... itd napisze krótko mi chodziło o Trojana w ostatnich 3 latach... a jeszcze co było w 94 to wielkie dzięki Rafałl ale byłem za młody by to pamiętac:) a jeszcze z tym średniakiem to napewno tamten sezon, ten to w tych najcięższych meczach mia kontuzje a szkoda...:)moze akurat by mu wyszło...

i jeszcze każdy ma swoje zdanie i ja akurat takie zdanie mam o Trojanie... i nic tego nie zmieni!!! pozdro

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 10 lis 2003, o 17:07
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
Rafi, fajnie, żw piszesz na naszym forum :)

Miło Cię na nim powitać.

Mam nadzieję, że z czasem Twoich wpisów przybędzie.

Powodzenia w przyszłym sezonie!!!!!!

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Post 10 lis 2003, o 19:05
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 maja 2003, o 10:22
Skąd: Hetmańska .. i wszystko jasne...
Posty: 41

Zobacz profil 
Misiencjusz napisał(a):
A ja znowu się powtórze i powiem, ze Trojan od zawsze był i jest moim ulubieńcem i kazdemu pozwolę odejsć, ale nie Trojanowi. Rafał, wszystkiego najlepszego i wyników dzieki którym niektórzy przestaną źle pisać o Tobie. Ja tam wolę Trojana w słabej formie niz T. Rempałe szcytujacego. Trojan jest nasz, a Rempała obcy i do tego cienias, mam nadzieję, zę nie ma ochoty wracac do Stali.


Zawsze miałeś Misiek ciekawe poglądy i przeważnie je podzielałem...Podzielam i ten... Rafałku Trojanie jeszcze tydzień imprezowania i do roboty, bo w następnym sezonie walka o 1. czwórke to walka o ekstraligę...Pozdrowionka

_________________
No FIGHT , No GLORY ...
Obrazek
http://www.pajacyk.pl


           
Post 11 lis 2003, o 01:37
 Hm ?
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Cytuj:
heh dla mnie sorki Trojan ale jestes tyko średniakiem i to jeszcze swojego toru ale Cie lubie:) mam nadzieje ze zaczniesz epiej jeździc, aby tak się stało to trza miec tez $$$ i obyś miał jak najwięcej... i komplety trzaskał:)


Jak masz 10 lat to jest dla ciebie sredniakiem bo nie pamietasz tych czasow kiedy to dlugowlosy trojan byl znanym zuzlowcem w calej polsce
Biegi 7 pewnie nawet nie wiesz ze byly to mlodziezowe :)
Rzeszowianie w tych latach praktycznie zawsze wygrywali 5:1
Nawet Pile raz pokonali dubletem, jezdzil tam P.Dobrucki :)

A na przyszlosc przemysl sobie, zanim kogos ocenisz prosto w oczy

A jak jest to starszy zawodnik to lepiej zapytaj taty albo dziadka

Oceniac to mozesz Suszczynskiego albo Prucnala
Bo widziales ich kariere od poczatku

Kazdy ma swoje zdanie wiem o tym, ale jezeli patrzysz tylko na ostatnie lata to w ten sposob nie ocenia sie zawodnika !


           
Post 11 lis 2003, o 16:20
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Wstrzymajmy sie z czatem z Trojanem :-) Bardzo mozliwe iz zostanie zorganizowany czat z bardziej wplywowa i mysle ze bardziej interesujaca as forumowicze osoba, niestety jeszcze nic nie jest pewne :-)

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 12 lis 2003, o 09:03
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
Czesc
Mam nadzieje ze Rafał bedziesz pisał na Forum o sprawach dotyczacych w Klubie (w sumie to czat nic nie da bo zaraz po czacie moze wydarzyc sie cos ciekawego w klubie).
Mysle ze Twoje wpisy nie skończą sie tylko i wyłacznie na podziękowaniach dla sponsorów i kibiców :].

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 1 gru 2003, o 17:56
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
no mam 10 lat

bajerant lepiej nie bede komentował Twojego wpisu a przynajmniej niektórych rzeczy które napisałes sam wiesz chyba o co biega!!!!!!!! pozdro

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 54 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi