Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Odpowiedz w temacie

III kolejka: Poznań - Rzeszów (30.05.2021 r.) 56:34


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 30 maja 2021, o 22:20
 Re: III kolejka: Poznań - Rzeszów (30.05.2021 r.) g. 18:00
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 00:30
Skąd: RzEsZóW
Posty: 2265

Zobacz profil 
Majcher w 14 biegu nie mógł jechać ? Albo i w 15 żeby się rozjeżdżać ?? Kto tym zlepkiem żużlaków kieruje ? Ja rozumie ze to nie Grudziądz w e lidze ale 2plż bez sensu !!


           
Post 30 maja 2021, o 22:20
 Re: III kolejka: Poznań - Rzeszów (30.05.2021 r.) g. 18:00
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8384

Zobacz profil 
Kiedys tam sie zmieni, ale badziewie w rzeszowskim zuzlu trwa ponad 50 lat, z malymi przerwami typu Van Pur czy jeden udany sezon Marmy. Niektorzy chyba za bardzo pamietaja komplet Czalowa z zeszlego sezonu i wydawalo sie im, ze gosciu bedzie mega wymiataczem jak Tarasienko, Laguta czy Sajfutdinov. Nie do konca natomiast rozumiem narzekania na Cyfera. Dwa defekty na drugim miejscu, mogl skonczyl mecz z 9 punktami. Moim zdaniem ma ten zawodnik potencjal i jest stosunkowo mlody. Oczywiscie, trudno nie zwrocic uwagi na postepy Majchera, ktoremu juz teraz pewnie przygladaja sie takie kluby jak Wroclaw, Leszno czy nawet pierwszoligowe Krosno, gdzie potrzeba wzmocnien na pozycji juniorow.


Nie rozumiem zaskoczenia porazka. Rzeszow od lat jest beznadziejny na wyjazdach, bez wzgledu na to, jaki sklad zlozy, o czym pisalem jeszcze przed meczem. Niewiele pamietam sezonow, gdy bylo naprawde dobrze na wyjazdach. Generalnie sklad jest taki, ze druga linia punktuje glownie na wlasnym torze, a na wyjazdach nie istnieje. Stad pozytywnie widze Cyfera.

Wewnatrzklubowe rozgrywki nie sa mi znane, wiec moge tylko polegac na forum. Martwi jednak to, co tu czytam. Myslalem, ze pozbyciu sie Andrzeja i Irka atmosfera bedzie mogla sie przeczyscic, a tu czytam cos zupelnie innego. W Krosnie klub prowadzi mlodsze pokolenie - Grzesiek Lesniak. Moze w Rzeszowie trzeba podobnie?

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 30 maja 2021, o 22:24
 Re: III kolejka: Poznań - Rzeszów (30.05.2021 r.) g. 18:00
Junior
Junior

Dołączył: 14 mar 2012, o 15:09
Posty: 223

Zobacz profil 
Patrząc na mecz wszystko wydaję się być niepoważne. Kwintesencją bieg 14, gdzie dwaj zawodnicy wyjeżdzają w białych kaskach i Sorensen wykluczony.

Po pierwsze czego nie stawiamy na Rolnickiego, Barana. Dlaczego Rolnicki nie dostał żadnej szansy? Baran?

Ellis kolejny raz zawodzi. Sorensen jak pokazuję będzie tylko średniakiem nic więcej. Czałow kompletnie nieprzygotowany po przyjeździe z Rosji.

Moim zdaniem dopuścić należy Rolnickiego, Barana i jak ma termin Mastersa. Odstawić Ellisa, Sorensensa i Czałowa.

Gratulacje dla Majchera. Pytanie gdzie będzie za rok i w jakim klubie (Lamparty, Curzytki). Swoją drogą mamy naprawdę wartościowych wychowanków w ostatnich latach, ale przez nieudolność zarządu itd. tracimy ich po kolei.


           
Post 30 maja 2021, o 22:25
 Re: III kolejka: Poznań - Rzeszów (30.05.2021 r.) g. 18:00
Junior
Junior

Dołączył: 14 mar 2012, o 15:09
Posty: 223

Zobacz profil 
Aikman napisał(a):
Majcher w 14 biegu nie mógł jechać ? Albo i w 15 żeby się rozjeżdżać ?? Kto tym zlepkiem żużlaków kieruje ? Ja rozumie ze to nie Grudziądz w e lidze ale 2plż bez sensu !!


Był niezdolny do jazdy chyba po upadku (zabrała go karetka).


           
Post 30 maja 2021, o 22:38
 Re: III kolejka: Poznań - Rzeszów (30.05.2021 r.) g. 18:00
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 00:30
Skąd: RzEsZóW
Posty: 2265

Zobacz profil 
Skład na Opole bo i tak nic w tym sezonie niczego nie osiągniemy,a szkoda pieniędzy na Sachyre i Cyfera itp....

9.Rolnicki
10.D.Rempała
11.Majcher
12.?
13.Soerensen
14.Stojałowski
15.Mikłoś


           
Post 30 maja 2021, o 23:54
 Re: III kolejka: Poznań - Rzeszów (30.05.2021 r.) g. 18:00
Junior
Junior

Dołączył: 25 sie 2007, o 17:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 182

Zobacz profil 
Wygląda na to, że ten mecz zweryfikował o co jedziemy w tym sezonie. Ale popatrzmy na to, że gdybyśmy w każdym meczu dysponowali Karpowem i Mastersem wyglądałoby to dużo lepiej. Opole i tak pewnie okazałoby się lepsze, ale wyglądało to całkiem obiecująco. Jak tak dalej pójdzie to nie wygrzebiemy się z tej drugiej ligi jeszcze długo...


           
Post 31 maja 2021, o 07:11
 Re: III kolejka: Poznań - Rzeszów (30.05.2021 r.) g. 18:00
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Patrząc chłodnym okiem na ten mecz. Gdyby przed meczem ktoś mi powiedział, że juniorzy zrobią tyle punktów, to taka porażka nie przyszłaby mi do głowy. Zdaję sobie sprawę, że 2 liga to poziom dawnej 3 ligi 8 grupy w kopanej, ale trudno mi wyjaśnić wynik 5 ostatnich biegów. To był nokaut. Gdyby tylko miało to wyłącznie wymiar sportowy, ale zamieszanie z kolorami kasków w 14 biegu...
Już po drugim meczu zadaję sobie pytanie czy tą zbieraniną w parkingu ktoś kieruje podczas meczu? Czy menager jest tylko od wypełniania programu?

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 31 maja 2021, o 09:56
 Re: III kolejka: Poznań - Rzeszów (30.05.2021 r.) g. 18:00
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 lis 2015, o 15:47
Posty: 306

Zobacz profil 
Organizacja nigdy nie była naszą mocną stroną i obawiam się, że obecnie to się nie zmieni. Pozostaje mieć nadzieję, że wyciągną wnioski ze swoich błędów...


           
Post 31 maja 2021, o 12:17
 Re: III kolejka: Poznań - Rzeszów (30.05.2021 r.) g. 18:00
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Było minęło. Może mieliśmy zbyt duże oczekiwania co do tej drużyny. Jak widać po wyniku naszego młodzieżowca w 2 lidze wystarczy przewaga sprzętowa i można zrobić wynik. Mam nadzieję, że na Hetmańskiej nie będziemy zbyt gościnni i zdążymy wykrystalizować skład....

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 31 maja 2021, o 12:30
 Re: III kolejka: Poznań - Rzeszów (30.05.2021 r.) g. 18:00
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 wrz 2005, o 16:13
Posty: 823

Zobacz profil 
Jeśli chodzi o prace zarządu i trenera to ja zawsze wstrzymuje się z oceną do końca sezonu. Gorącym glowom tutaj radze zrobić podobnie. Najważniejsze to wyciagać wnioski i nie jechać na kredyt, a wynik prędzej czy później przyjdzie.

Mega cieszy rezultat Majchera. Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć go przy hetmańskiej na żywo. Solidne punkty wychowanków rekompensują przegrane spotkania na ten moment, bo jeśli klub zarządzany będzie w racjonalny sposób i nikt nam go nie podkupi, to nie ma nic lepszego niż oklaskiwanie swoich.

Teraz to już tylko karnet w kiermane i na żużel (w koncu!).


           
Post 31 maja 2021, o 13:25
 Re: III kolejka: Poznań - Rzeszów (30.05.2021 r.) g. 18:00
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1922

Zobacz profil 
Czalov i Ellis już do końca sezonu nie powinni jechać w barwach Rzeszowa. Naściągali na pałę tylu zawodników nie wiem po co. Zamiast Ellisa, Czalova, Hansena brać Ljunga póki jest okazja i może jeszcze da się to uratować. A jeżeli nie ma kasy na to to niech nie opowiadają głupot o jakiejś walce o awans, bo nas to Loko, Rawicz i Landshut zleją, a co dopiero Opole.


           
Post 31 maja 2021, o 13:39
 Re: III kolejka: Poznań - Rzeszów (30.05.2021 r.) g. 18:00
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 lis 2015, o 15:47
Posty: 306

Zobacz profil 
Ljung za Czalova? Nie róbmy jaj...Przypominam, że w Poznaniu jechaliśmy bez Mastersa, a cały sezon pojedziemy bez Karpova. To tak, jakbyście Loko odjęli punkty THJ i Andersena czy Opolu Thorsella i Brzozowskiego.
Mam nadzieję, że fury od Taia to nie jest jednorazowa akcja dla Majchera. Brawo za wynik i czekam z niecierpliwością, żeby go zobaczyć przy Hermańskiej.


           
Post 31 maja 2021, o 13:47
 Re: III kolejka: Poznań - Rzeszów (30.05.2021 r.) g. 18:00
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1922

Zobacz profil 
Ljung jeżeli rzeczywiście walczą o awans, bo jak nie to niech jeździ Czalov, ale to nie jest żaden lider. On w jednym meczu zrobi 10,a w drugim 2. Taki to zawodnik.


           
Post 31 maja 2021, o 13:57
 Re: III kolejka: Poznań - Rzeszów (30.05.2021 r.) g. 18:00
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 lis 2015, o 15:47
Posty: 306

Zobacz profil 
A ktoś twierdzi, że Ilia ma być u nas liderem?


           
Post 31 maja 2021, o 14:01
 Re: III kolejka: Poznań - Rzeszów (30.05.2021 r.) g. 18:00
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1922

Zobacz profil 
Tak. Takie głosy były. Z resztą ja miałbym naprawdę gdzieś te wyniki i tą kompromitację klubu, gdyby nie padły magiczne słowa "Walczymy o awans". Krosno po blamażu w Rybniku pięknie zadziałało i teraz są liderami tabeli. A my jesteśmy liderami, ale na dole tabeli. Niech nie gadają o walce o awans to nikt nie będzie miał do nich pretensji. Nastały smutne czasy dla Rzeszowa i nie zanosi się na poprawę. Kiedyś byliśmy lata świetlne przed Lublinem i Krosnem, a za rok oba te miasta pojadą w Ekstralidze, a my będziemy się kisić w drugiej lidze i będziemy produkować juniorów do właśnie na dla tych klubów. Curzytki poszły, Wojdyło poszedł, Lampart poszedł, a za rok pójdzie Majcher.


           
Post 31 maja 2021, o 14:10
 Re: III kolejka: Poznań - Rzeszów (30.05.2021 r.) g. 18:00
Junior
Junior

Dołączył: 29 kwi 2016, o 14:06
Posty: 160

Zobacz profil 
Ja tam w bajki o awansie nie wierzę, ale na litość Boską po co w składzie jakieś Rempały i Marcińce? Na H69 przyjdę jak na juniorce na obydwu pozycjach będą nasi, no i na seniorce też chcę widzieć Carlosa- to mnie zachęci do przyjścia na stadion. Miał człowiek nadzieję na lepsze czasy, a tu trąci tradycyjną rzeszowską amatorką na odległość.


           
Post 31 maja 2021, o 14:12
 Re: III kolejka: Poznań - Rzeszów (30.05.2021 r.) g. 18:00
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1922

Zobacz profil 
W tym sezonie jest amatorka na całego. To fakt. A jeżeli prezes wali takie teksty do sponsora jak było gdzieś na forum pisane to klub za daleko nie zajedzie. W zarządzie powinien zostać Madej i Rojek. Reszta do wymiany. A Dziobak to za kogo dalej robi w klubie? Jego też nie powinno tutaj być. Cały czas te same twarze w klubie i dopóki się to nie zmieni to klub będzie się kisił w 2 lidze.


           
Post 31 maja 2021, o 14:15
 Re: III kolejka: Poznań - Rzeszów (30.05.2021 r.) g. 18:00
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 lis 2015, o 15:47
Posty: 306

Zobacz profil 
No i przyszła kontuzja Karpova i problemy Mastersa. Serio, nie widzisz różnicy czy oni jadą czy nie? Krosno pięknie zadziałało bo ma prezesa ze znajomościami w środowisku, jeździ w 1 lidze ale przede wszystkim MA KASĘ w ilości o jakiej inni, a zwłaszcza my możemy pomarzyć. Wskaż mi drugi klub w lidze, który zrobił podobny manewr, co Wilki. Lublin odbijał się od dna wiele lat, a Krosno to w ogóle pierwszy raz w historii jedzie o coś więcej, także spokojnie z lamentami. Pomijając kwestie czysto torowe, u nas zawsze było kiepsko z organizacją, o czym pisał wcześniej Jasiek. Po Marcie została spalona ziemia, a po Nawrockim bagno. Dodatkowo, przez lata rządów Ferenca miasto miało w dupie realne wsparcie żużla, podobnie z resztą jak i innych dyscyplin sportu w Rzeszowie. Nie jest kolorowo, a braki widać gołym okiem ale może jednak trzeba więcej cierpliwości.


           
Post 31 maja 2021, o 19:32
 Re: III kolejka: Poznań - Rzeszów (30.05.2021 r.) g. 18:00
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3144

Zobacz profil 
tuddrussel napisał(a):
(...)oraz działalności kondrackiego, którzy bawią się żużlem za nie swoje pieniądze

Widzę klimaty al'a Okoniewski, Lampart, Pavlić nadal na topie. To nic dobrego nie zwiastuje...

_________________
Obrazek


           
Post 31 maja 2021, o 19:39
 Re: III kolejka: Poznań - Rzeszów (30.05.2021 r.) g. 18:00
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2005, o 22:07
Posty: 690

Zobacz profil 
A co to znaczy "Krosno ma kase"? Kasę to trzeba sobie wychodzić. W Krosnie spedzilem ostatnie dwa lata. Tam jak jeden ze sponsorow miał życzenie sobie zrobic zdjecie w kewlarze to biegiem mu zorganizowali kewlar. Obchodzą sie ze sponsorami jak z jajkiem, szanują sponsorów, potrafili ich do siebie przekonac to "maja kase". A jak sie mówi do sponsora "proszę do mnie więcej nie dzwonic" to się kasy nie ma. Proste.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: frater, Liwer i 44 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi