Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Skład RTŻ Rzeszów 2022


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 29 kwi 2022, o 18:57
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2022
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 lip 2009, o 16:52
Skąd: Strzyżów
Posty: 1796

Zobacz profil 
Nikogo nie interesuje Wasza wymina zdań

_________________
ZKS


           
Post 29 kwi 2022, o 19:08
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2022
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 16 cze 2021, o 19:28
Posty: 99

Zobacz profil 
Więc nie pisz więcej o niesfinalizowanych sprawach bo jeden z forumowiczów jest już u kresu wytrzymałości.
Kibicujmy naszej drużynie, wspierajmy zawodników bo hejt nigdy nie niesie niczego pozytywnego.
W 2020 roku Gorzów po 5 kolejkach miał 2pkt. a skonczyli w finale.
To jest sport. Aż sport i zarazem tylko sport. Na codzień mamy jeszcze pozostałe sfery życia.


           
Post 29 kwi 2022, o 19:17
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2022
Nabijacz postów
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 mar 2022, o 19:51
Posty: 375

Zobacz profil 
Miszel 12, wczoraj pisałeś wyraznie, że nie będzie lahtiego tylko kto inny, a potem, że podtrzymujesz, że nowy zawodnik będzie i tyle w temacie.

Zarzad podjął decyzję, żeby nie wzmacniać składu, żeby nie wydawać kasy, ok. Ich decyzja. Na koniec sezonu zobaczymy czy była ona słuszna czy nie. Ale jesli tak to ma wyglądać w przyszłym sezonie, że będziemy załować każdej złotówki na dobrego zawodnika to zawsze ze wszystkimi klubami będziemy te najważniejsze transfery przegrywać jak Holta czy Gusts. Niestety, żeby awansować do 1 ligi, trzeba zmontować skład za 2,5-3 mln zł. To już nie te czasy ze za 800 tys się jezdziło jak kiedyś krosno. Teraz krosno zapłaciło za samego Sadurskiego, który niczego jeszcze nie osiągnął (juniora) 300 tys zł. Bo wiedzą, że jak chcą coś osiągnąć to portfel musi iść w ruch!

Tylu sponsorów na kevlarach, Texom, urzad miasta itd... a 100 tys na kontrakt zawodnika nie ma, ok... Będziemy próbować w przyszłym roku za 3 mln zł w takim razie... Już więcej nie będę się wypowiadał i szanuję decyzję działaczy. Ale tak w żużlu jest, że dany zawodnik ma do wyboru 3-4 kluby i idzie do tego kto da więcej. Drużyna skąpa przegrywa i zostaje z tym co zostaje na rynku w promocji.


           
Post 29 kwi 2022, o 19:26
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2022
Junior
Junior

Dołączył: 10 lis 2020, o 16:02
Posty: 222

Zobacz profil 
Ale po to jest ten dział i funkcjonuje tu od wielu lat. Przed sezonem też padają nazwiska, które koniec końców do nas trafiają lub nie. Żadne z naszych ostatnich działań nie było żadną wielką tajemnicą w światku żużlowym, więc jeśli jakieś działania było bardzo blisko albo z jakiś działań zrezygnowaliśmy to nie widzę powodu, żeby o tym tu nie dyskutować. To, że ktoś ma ciśnienie i pisze tu głupoty, to nie moja wina. Nie uważam, że moja opinia o tym, że ciężko widzę nas po tym początku sezonu albo to, że moim zdaniem przydałby się jeszcze jeden zawodnik były hejtem, bo nikogo w żaden sposób nie obraziłem, a opinię wyrazić mogę ;) Bardzo mnie cieszy, że jesteś blisko klubu i masz dużą wiedzę w tych tematach, ale to Twoje odpowiedzi do zwykłych użytkowników są zazwyczaj niezbyt miłe. Nie każdy ma takie informację jak ty, więc nie karć nikogo za to, że dyskutuje bo po to, to miejsce jest.

Dociekliwy, ale ja nie zaprzeczam, że tak pisałem, przyznaję się do tego jak najbardziej. Po prostu coś się zmieniło, jak to w żużlu często bywa.


           
Post 29 kwi 2022, o 19:33
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2022
Nabijacz postów
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 mar 2022, o 19:51
Posty: 375

Zobacz profil 
Proszę, Toft w PSZ Poznań, chcą zawodnika, choć są w czołowce ligi i dogrywają sprawę, u nas nigdy nic nie może być dopięte, choć podchody po zawodnika są tygodniami, nagle okazuje się, że coś nie wyszło, bo w dziale skład 2022 ktoś skomentował, że ten czy ten zawodnik jest blisko.

Miszel 12: Tylko u nas od stycznia coś nie wychodzi, wszystkie transfery upadły. Tylko Birkemose przyszedł, co nikt go w sumie nie chciał i to nie za jakąś wielką kwote.


           
Post 29 kwi 2022, o 20:03
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2022
Senior
Senior

Dołączył: 21 lut 2019, o 13:34
Skąd: Poznań
Posty: 308

Zobacz profil 
Tak jak pisałem kilka dni temu, w Poznaniu mamy nowego zawodnika.


           
Post 29 kwi 2022, o 20:23
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2022
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2016, o 19:26
Posty: 939

Zobacz profil 
Budżet 2,5 -3 mln to my już mamy


           
Post 29 kwi 2022, o 20:28
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2022
Nabijacz postów
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 mar 2022, o 19:51
Posty: 375

Zobacz profil 
Tylko nic z tego nie wynika! Mamy budzet 3 mln zł i najdroższego zawodnika ligi, który ze swoimi startami przy tym torze, będzie tłem dla innych. A szkoda nam 100 tys na zawodnika, dobrze ze Birkemose kosztował 50 tys i nikt go nie chciał, bo nawet niego by nie było!


           
Post 29 kwi 2022, o 21:35
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2022
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 9 kwi 2006, o 21:42
Posty: 389

Zobacz profil 
Według tego co piszecie to Lahti nie chciał pójść do klubu z II ligi. W każdym razie skoro zgłasza się Gdańsk to decyzja jest prosta. To tak jakbyśmy mieli pretensje do klubu, że nie wziął Klindt'a, który wzmocnił Rybnik. Proponuję zejść na ziemię!
Do rywalizacji można mieć całą plejadę "angoli" typu King, Lawson czy bracia Worrall a w najlepszym przypadku Nilssona, który polską ligą nie jest specjalnie zainteresowany...

_________________
SZANUJ WYCHOWANKA SWEGO BO NIE BĘDZIESZ MIAŁ ŻADNEGO!!


           
Post 29 kwi 2022, o 22:18
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2022
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2651

Zobacz profil 
madry polak po szkodzie , ktos moze mi napisac, panowie i panie , ale czego wy oczekawliscie , andrej i eduard w sezonie 2021 bez startow , miesiac i lampart , stary sporadyczne , jedyne regularne staryt wolbert ( ktory stracil caly majdan przed sezonem ) i legowik , majcher ktory tylko patrzy zeby stad spierdolic ( stojalowski juz to zrobil ) i bracia ze szwecji , wielka nie wiadoma , :) to juz irek zrobil lepszy sklad

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 29 kwi 2022, o 22:35
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2022
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lut 2010, o 11:47
Skąd: Lasy lisciaste
Posty: 1506

Zobacz profil 
Irek to zrobił skład za siano z eurobiznesu.
Do Rzeszowa zawsze daleko, wiec trzeba płacić kilkakrotnie więcej.
Ten skład co mamy, jest naprawdę dobry.
Trzeba sie po ścigać na obcych torach, objechać pare sparingów.
A to sie nie udało. Przy sparingu na naszym torze, w meczu z Poznaniem, przełożenie przyszło by szybciej niz w drugiej połowie meczu.
Od 9 biegu zaczęło to wyglądać jak miało od początku.
Mialem pisać o Gorzowie ale juz ktoś wyzej napisał, poczekajmy do połowy rundy, bonusy beda tez ważne.
W play off, moze sie wszystko zdarzyć.
Odnoszę wrażenie, ze wszyscy jeździli na żużlu, zjedli tone glinki i spece ala Majewski.

_________________
Ale nie może być inaczej, jeśli w zarządach siedzą laicy, którzy mają jeszcze gorszych doradców. W naszych klubach robi się jakieś małe biznesy, zamiast myśleć o wyniku sportowym. Wiem, narażam się teraz w klubach i będzie mi trudniej znaleźć pracę. Ale mam to w du… Ja stawiam sprawę jasno. Jako trener mam osiągać dobre wyniki sportowe i choćby po trupach, ale swoje wojny będę wygrywał.


           
Post 29 kwi 2022, o 22:50
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2022
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2651

Zobacz profil 
moze za siano z euro biznesu ale zrobil , i ten sklad za wirtualne pieniadze z euro biznesu wygral 2 lige , teraz jest prawdziwy sklad za prawdziwe € i co :) haha efekt ten sam :)

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 30 kwi 2022, o 13:39
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2022
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2252

Zobacz profil 
Kosimazaki napisał(a):
Do Rzeszowa zawsze daleko, wiec trzeba płacić kilkakrotnie więcej.
Coś drogo muszą wychodzić te dodatkowe 2 godziny autostradą :D

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 30 kwi 2022, o 22:17
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2022
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lut 2010, o 11:47
Skąd: Lasy lisciaste
Posty: 1506

Zobacz profil 
Poczekajmy co wyjdzie za te prawdziwe €. Nie ma co porównywać Irka do tego co jest teraz, po sezonie przyjdzie czas na porównanie i ocenę.

Dobrze wiesz, ze to nie o 2 h autostrady chodzi :tak:

_________________
Ale nie może być inaczej, jeśli w zarządach siedzą laicy, którzy mają jeszcze gorszych doradców. W naszych klubach robi się jakieś małe biznesy, zamiast myśleć o wyniku sportowym. Wiem, narażam się teraz w klubach i będzie mi trudniej znaleźć pracę. Ale mam to w du… Ja stawiam sprawę jasno. Jako trener mam osiągać dobre wyniki sportowe i choćby po trupach, ale swoje wojny będę wygrywał.


           
Post 1 maja 2022, o 11:06
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2022
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1617

Zobacz profil 
A o co chodzi przy rozbudowanych połączeniach lotniczych? To nie 95' żeby nazywać Rzeszów jakąś trudno osiągalną prowincją.

_________________
***** ***


           
Post 1 maja 2022, o 11:14
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2022
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1188

Zobacz profil 
Ale serio, żeby teraz podnosić argument położenia Rzeszowa ? :lol: Dobrze, że w Krośnie i Lublinie logistyka jest lepsza :lol: Złej baletnicy :oops:

Przy okazji, zapomnieliście jaką moc ma to forum? :confused: Nie piszcie tu o takich rzeczach, bo za rok nikt nie podpisze z nami kontraktu :wysmiewacz:

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 8 maja 2022, o 09:32
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2022
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1617

Zobacz profil 
Ładny występ Grahna wczoraj. Niewiele zabrakło a zakwalifikowałby się do SGP2. W jednym biegu potrafił pokonać Świdnickiego. To pokazuje, że warto na niego stawiać i jeżeli Woelbert dalej będzie jechał piach to trzeba się zastanowić czy Gustav nie powinien jechać jako junior, a Birkemose za Niemca.

_________________
***** ***


           
Post 8 maja 2022, o 12:33
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2022
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2252

Zobacz profil 
Niegłupia opcja. Sądzę że jednak Woelbert szybko się ogarnie.
BTW - czy w klubie już nauczyli się czytać jego nazwisko zamiast Łulbert?

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 9 maja 2022, o 06:16
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2022
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 lip 2009, o 16:52
Skąd: Strzyżów
Posty: 1796

Zobacz profil 
Na Wolbercie nie stawiałbym krzyżyka. Chyba że mocno będzie odstawał na treningu. W Piątek przyjeżdża Opole ....będzie zapewne Bartosz Kowalski i ma wrócić Pontus. Ciekawe czy pojedzie Baran bo mogą zrobić ZZ jak wróci Szwed. Tym bardziej że Karol nie popisał się w ostatnim meczu Opola. Tylko gdzie ma Karol jechać jak nie u Siebie .....
Grahm z Bircemose w składzie to duże ryzyko. Marcus z pozycji juniora to pojedzie za Wolberta a całym szacunkiem Szwed to dobrze wypada w zawodach junorkich i ciężko mi uwierzyć że on będzie wzmocniem jako rezerwa zwykła.
Marcus wypadł dobrze na Łotwie i myślę że powtórzy to na torze w Rzeszowie.
Taki wariant można zrobić na domowy mecz z Piłą

_________________
ZKS


           
Post 10 maja 2022, o 19:57
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2022
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1617

Zobacz profil 
Na eleven leci mecz w którym jedzie Grahn. Chłopak ma imponujące starty. Na trasie bez fajerwerków, ale też pozytywnie. Mam nadzieję, że nie odpuścimy go po jednym meczu w Rawiczu.

_________________
***** ***


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1372 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 166 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi