Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Van Pur wraca???


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 13 lis 2003, o 13:39
 Van Pur wraca???
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
Jak podały lokalne media, browar w Rakszawie został odsprzedany przez koncern Heinekena, polskiej spółce i bedzie produkował złocisty napój! Co ważne, Heineken mógł zlikwidować ten browar, ale tego nie zrobił.
Może Van Pur zasponsoruje ponownie naszych żużlowców???


           
Post 13 lis 2003, o 14:04
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Byłoby miło :wink: Jednak wydaje mi się :wink: , że stwierdzenie "Van Pur wraca !!!" powinno być zastąpione tym pytaniem - "Van Pur wraca ???" :wink:
P.S Temat przenosze do działu Stal Rzeszów.


           
Post 13 lis 2003, o 15:56
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
Ehh ja w to nie wierze ze Van Pur chciałby ponownie sponsorowac zuzel w Rzeszowie :? :?


Cytuj:
Jak podały lokalne media, browar w Rakszawie został odsprzedany przez koncern Heinekena, polskiej spółce i bedzie produkował złocisty napój! Co ważne, Heineken mógł zlikwidować ten browar, ale tego nie zrobił.


Hehe to o niczym nie znaczy.
W sumie i tak nie bedziemy mieli zawodników to juz lepiej zeby Van Pur dokładał kase dla Piłki Moze Piłce sie przyda bo w zuzlu znów i tak bedzie to samo co zwykle :? :?

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 13 lis 2003, o 17:37
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Wiecie co. Wkurzaja mnie wypowiedzi typu ,,lepiej zeby kasa poszła na piłke bo z zuzla w Rzeszowie....,,
NIe chodzi mi tu tylko o Nobiego. Od dłuzszego czasu widze tego typu stwierdzenia i nóz mi w kieszenie sie otwiera.

Znalezli sie wielcy kibice piłkarscy...dlaej nie skoncze bo znów kłutnia bedzie...


           
Post 13 lis 2003, o 17:38
 


Nobi napisał(a):
Ehh ja w to nie wierze ze Van Pur chciałby ponownie sponsorowac zuzel w Rzeszowie :? :?


Cytuj:
Jak podały lokalne media, browar w Rakszawie został odsprzedany przez koncern Heinekena, polskiej spółce i bedzie produkował złocisty napój! Co ważne, Heineken mógł zlikwidować ten browar, ale tego nie zrobił.


Hehe to o niczym nie znaczy.
W sumie i tak nie bedziemy mieli zawodników to juz lepiej zeby Van Pur dokładał kase dla Piłki Moze Piłce sie przyda bo w zuzlu znów i tak bedzie to samo co zwykle :? :?


takie gadanie mnie wnerwia..eeeeehhhhhhh
najlepiej niech rozwiaza cal sekcje zuzlowa i niech wszystko pojdzie w pizdu...a po co komu zuzel??przeciez lepije dac na pilke, a moze jednak zdecydujemy sie zeby cala kasa pozszla na siatke?? bo tam nam najblizej do czolowki....ehhhhhhhhhh

pozdro


           
Post 13 lis 2003, o 19:39
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2002, o 11:06
Skąd: Domaradz
Posty: 349

Zobacz profil 
A dlaczego nie mieli by zainwestowac w zuzel.Lech inwestuje w Wisle Krolewskie w Legie to Van-Pur W Stal(ZUZEL)mam nadzieje
P.S. a piwa dla klubu kibica na wyjazdy za darmo

_________________
trempala.forward.pl


           
Post 13 lis 2003, o 19:56
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
A po co inwestowac w piłke???? :shock: :shock: Lepiej dać kase na zuzel i w nastepnym roku awans do Ekstraligi i znów po 10 000 osob na meczach Bydgoszcza, Wrocławiem, Toruniem czy Częstochową.
Na pilce wiecej tracimy niz zarabiamy. Jak pisza Nowiny, na przestrzeni ostatniego roku, podczas meczów piłkarskich wyrządzono szkody na kwotę ponad 12 000 zł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiec prosze nie mowmy że lepiej sponsorowac to czy to. To nie ma sensu. Piszecie ze w pilke mozna wejsc do II Ligi a w żuzel od razu do Ekstraligi i od razu miec kompletu na trybunach. Ta drug wizja mi sie baredziej podoba:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 13 lis 2003, o 20:40
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
Nobi napisał(a):
Hehe to o niczym nie znaczy.
W sumie i tak nie bedziemy mieli zawodników to juz lepiej zeby Van Pur dokładał kase dla Piłki Moze Piłce sie przyda bo w zuzlu znów i tak bedzie to samo co zwykle :? :?


zgadzam sie z nobim, w zuzlu niewiadomo ile mieliby kasy to i tak nic nie osiagna. zreszta o czym wy gadacie??????
sposor pojdzie tam gdzie go beda chciec i da kase na co bedzie chcial, wasze gadanie nic nie zmieni.
jednak znajac sytuacje w sekcji lewych tzn chodzi mi o to jak sie traktuje sponsorow to watpie ze ktos sie sam zglosi czy wogole bedzie chcial lozyc jak potem nawet dziekuje nie umieja powiedziec.

PILKA PONAD WSZYSTKO !!!!!!!!!!!

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 13 lis 2003, o 20:54
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Przesłanka: Heineken sprzedał Van Pura innej firmie. Wniosek: Van Pur wraca do żużla. :roll:


           
Post 13 lis 2003, o 21:40
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
OOOOOOOOOOOO napewno jeżeli to co piszecie to prawda że browar wraca to dawnych właścicieli to najgorsze co mogliby zrobić to sponsorować piłke przecież Stal mósi mieć czym zapłacić za szkody po DERBACH :( I tym niektórzy z nas się szyczycą CO ZA LUDZIE :? WIELCY KIBICE :| ŻUŻEL to sport dla całej rodziny a nie dla wybrańców.

_________________
Unia T. to nie jest POLSKI klub !!!! To nie jest POLSKI klub!!!!
Najlepszy sponsor Stali to KIBICE !!!!!! Na dobre i na złe !!!!!


           
Post 13 lis 2003, o 22:18
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Skąd można wynosić wnioski, że Van Pur będzie sponsorował żużel w Rzeszowie?? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć... Ale może to właśnie Van Pur jest tym tajemniczym sponsorem, który chce sprowadzić kogoś z 15 e-ligi....


           
Post 13 lis 2003, o 22:33
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
qrde ludzieeeeeee co Wy gadacie?!? tak wróci jeszcze głupszy temat niz "ze byslismy zakompleksieni...." ej ludziska skad SHARK masz to info potwierdzone czymś?! czy tylko sobie zakładasz tak by sobie załozyć?!.. mam pomysl to ja codziennnie bede zkladał nowy temat i pisał Top Secret sponsorem w Rzeszowie,
hiper duper market TESCO sponsorem STALI:) KKKKKKKKeryyyyy wracają... ludzie czy to ma sens?!!, jesli masz jakies info ze moze wrócic na STAL do RZeszowa to zwracam honor...

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 13 lis 2003, o 22:42
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 lis 2002, o 00:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 434

Zobacz profil 
Żaden browar nie będzie sponsorował sportu jeśli nie będzie mógł się reklamować na stadionach, jest ustawa na ten temat, więc nie ma o czym dyskutować.

_________________
14 lipca 2006 r. 71:18 :)


           
Post 13 lis 2003, o 23:12
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
Nobi napisał(a):
Ehh ja w to nie wierze ze Van Pur chciałby ponownie sponsorowac zuzel w Rzeszowie :? :?


Cytuj:
Jak podały lokalne media, browar w Rakszawie został odsprzedany przez koncern Heinekena, polskiej spółce i bedzie produkował złocisty napój! Co ważne, Heineken mógł zlikwidować ten browar, ale tego nie zrobił.


Hehe to o niczym nie znaczy.
W sumie i tak nie bedziemy mieli zawodników to juz lepiej zeby Van Pur dokładał kase dla Piłki Moze Piłce sie przyda bo w zuzlu znów i tak bedzie to samo co zwykle :? :?


takie gadanie mnie wnerwia..eeeeehhhhhhh
najlepiej niech rozwiaza cal sekcje zuzlowa i niech wszystko pojdzie w pizdu...a po co komu zuzel??przeciez lepije dac na pilke, a moze jednak zdecydujemy sie zeby cala kasa pozszla na siatke?? bo tam nam najblizej do czolowki....ehhhhhhhhhh

pozdro


A mnie wnerwia to ze nie moge powiedziec tego co mysle bo odrazu za chwile ktos ma jakies ale .. nie chodzi mi tu tylko o moja wypowiedz.Ale np cokolwiekk napisze Koroner o piłce to juz wszyscy na Niego najeżdzają no bez jaj...

Ten sponsor i tak nic by nie dał dla zuzla ..Przeciez nie wyłozy kasy na np dobrego obcokrajowca ..dobrego seniora i jeszcze duzo kasy na sprzet ..zapomnijmy o tym...
Wiecie co sie dzieje w zuzlu w ostatnich sezonach :cry: :cry: .

Nie piszcie ze najlepiej by było zeby roziwazali sekcje zuzlową bo to nie jest dobry pomysł...
Szkoda tylko ze wszyscy mnie traktują jako wroga bo napisałem ze sponsor bardziej by sie przydał sekcji piłkarskiej :cry:

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 13 lis 2003, o 23:19
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 22 paź 2003, o 17:05
Skąd: Tarnów
Posty: 418

Zobacz profil 
pietras napisał(a):
Żaden browar nie będzie sponsorował sportu jeśli nie będzie mógł się reklamować na stadionach, jest ustawa na ten temat, więc nie ma o czym dyskutować.


Dokładnie dając kase wymagam a co w zamian dostane jak nie moge sie na stadionie reklamować.

PROSZĘ o podanie nazwy tajemniczego sponsora do naszej wiadomości a nie gdybanie że może van-pur,równie dobrze może byc to nawet Microsoft,więcej szczegółów.


           
Post 13 lis 2003, o 23:31
 


Nobi napisał(a):
michal_m napisał(a):
Nobi napisał(a):
Ehh ja w to nie wierze ze Van Pur chciałby ponownie sponsorowac zuzel w Rzeszowie :? :?


Cytuj:
Jak podały lokalne media, browar w Rakszawie został odsprzedany przez koncern Heinekena, polskiej spółce i bedzie produkował złocisty napój! Co ważne, Heineken mógł zlikwidować ten browar, ale tego nie zrobił.


Hehe to o niczym nie znaczy.
W sumie i tak nie bedziemy mieli zawodników to juz lepiej zeby Van Pur dokładał kase dla Piłki Moze Piłce sie przyda bo w zuzlu znów i tak bedzie to samo co zwykle :? :?


takie gadanie mnie wnerwia..eeeeehhhhhhh
najlepiej niech rozwiaza cal sekcje zuzlowa i niech wszystko pojdzie w pizdu...a po co komu zuzel??przeciez lepije dac na pilke, a moze jednak zdecydujemy sie zeby cala kasa pozszla na siatke?? bo tam nam najblizej do czolowki....ehhhhhhhhhh

pozdro


A mnie wnerwia to ze nie moge powiedziec tego co mysle bo odrazu za chwile ktos ma jakies ale .. nie chodzi mi tu tylko o moja wypowiedz.Ale np cokolwiekk napisze Koroner o piłce to juz wszyscy na Niego najeżdzają no bez jaj...

Ten sponsor i tak nic by nie dał dla zuzla ..Przeciez nie wyłozy kasy na np dobrego obcokrajowca ..dobrego seniora i jeszcze duzo kasy na sprzet ..zapomnijmy o tym...
Wiecie co sie dzieje w zuzlu w ostatnich sezonach :cry: :cry: .

Nie piszcie ze najlepiej by było zeby roziwazali sekcje zuzlową bo to nie jest dobry pomysł...
Szkoda tylko ze wszyscy mnie traktują jako wroga bo napisałem ze sponsor bardziej by sie przydał sekcji piłkarskiej :cry:


jak nie mzoeesz nic powiedziec jak wlasnie to robisz :wink:
po prostu tak jak Ty, równiez i inni maja swoje spostzrezenia na dadny temat i nieuchronne są nie raz kłotnie...To chyba normalne na forum, gdzie spotyka sie tyle ludzi...I wlasnie juz z gory zakladasz ze sponor by nic nie dal itd. Ja nie mowie, ze sponsor przyjdzie, ja by,m tego bardzo chcial! A nie zakladam juz ,ze nie bedzie tego i tamtego...Kazda kasa sie przyda...ale ja parwde mowiac w to nie wierzy, ze pojaiw sie jakis sponsor:/
pozdro


           
Post 14 lis 2003, o 08:09
 


Wedlug moich informacji Van Pur po odejsciu z rzeszowskiego zuzla nie byl zainteresowany sponsoringiem jakiegokolwiek klubu. Postawiono wtedy na organizacje wielkich imprez sportowych. Nie slyszalem, aby pod tym wzgledem sie cokolwiek zmienilo. Chyba,z e zmienili sie tam szefowie marketingu.


           
Post 14 lis 2003, o 11:47
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
konradeczek fransik napisał:
"skad SHARK masz to info potwierdzone czymś?! czy tylko sobie zakładasz tak by sobie załozyć?!.. mam pomysl to ja codziennnie bede zkladał nowy temat i pisał Top Secret sponsorem w Rzeszowie,
hiper duper market TESCO sponsorem STALI:) KKKKKKKKeryyyyy wracają... ludzie czy to ma sens?!!, jesli masz jakies info ze moze wrócic na STAL do RZeszowa to zwracam honor..."


A w którym miejscu napisałem, że Van Pur wraca do sponsorowania speedwaya??? Hę? Mam tylko taką nadzieję!

pietras napisał:
"Żaden browar nie będzie sponsorował sportu jeśli nie będzie mógł się reklamować na stadionach, jest ustawa na ten temat, więc nie ma o czym dyskutować."

No to jakim cudem sie reklamuje LECH i WARKA??? Co???
(może ktoś wie? nie będę tego sprawdzał, nie chce mi się ustaw czytać...)

A pseudokibicom piłkarskim i niektórym kibicom Uni T. polecam artykuł autorstwa red. K.Pipały z cyklu "Szklanym okiem" znajdujący się w dzisiejszych Super Nowościach, pt. "Małpy na internecie". Polecam. :twisted:


           
Post 14 lis 2003, o 16:08
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Niom nie ma nic ciekawego moim zdaniem w tym felietonie. Jest to kolejna garsc wyzwisk ktore trafiaja do nas poprzez media a skierowane sa one w strone szalikowcow :/ Juz mam dosc sluchania jacy to wszyscy w Rzeszowie sa zli, wiem jedno od gadania jeszcze nikt nic nie zmienil. Mlodziez to debilstwo, gdyby rzadzili to by bylo zle ? Popatrzcie na nasz rzad i na ludzi ktorzy rzadza nie malym krajem jakim jest Polska, to jest problem. Nie zmienia to faktu ze ostatnio dzieje sie coraz wiecej w Rzeszowie. Wkoncu skonczy sie to bardzo zle dla jednego z kibicow...

Poruszajac temat kibicow na derbach kiedy palowali resoviakow ucierpialy osoby ktore nie mialy zbyt wiele wspolnego z wysypaniem sie resoviakow, spalowano kilka panenek i wielu gosci ktorzy maja po 12-13 lat :/

Czy takie akcje maja sens??

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


Ostatnio edytowano 14 lis 2003, o 16:19 przez Ryszard Lubicz, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 14 lis 2003, o 16:14
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
DENI napisał(a):
pietras napisał(a):
Żaden browar nie będzie sponsorował sportu jeśli nie będzie mógł się reklamować na stadionach, jest ustawa na ten temat, więc nie ma o czym dyskutować.


Dokładnie dając kase wymagam a co w zamian dostane jak nie moge sie na stadionie reklamować.

PROSZĘ o podanie nazwy tajemniczego sponsora do naszej wiadomości a nie gdybanie że może van-pur,równie dobrze może byc to nawet Microsoft,więcej szczegółów.

Ta ustatwa przeceiz została złagodzona !!!!!!!!!Bo przeciez kto np. sponsortuje Legie BROWAR KRólewskie!!! :wink:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi