Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 45  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Kontrakty - Fritz Wallner jednak nie podpisał :P


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 22 lis 2003, o 23:18
 Kontrakty - Fritz Wallner jednak nie podpisał :P
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 9 lis 2003, o 21:59
Posty: 4

Zobacz profil 
Witam.Wczoraj odbyło sie spotkanie zawodników z działaczami sekcji żużlowej, sprawa podpisania kontraktów.W moim przypadku ,na przeszkodzie staneli prezes klubu pan Prygoń i dyrektor pan Skuba .Odniosłem wrazenie że robili wszystko abym podpisał kontrakt w ciemno,to znaczy podpisz a potem ,nie wiadomo kiedy dowiesz sie za co jeżdzisz.Nie podano żadnych konkretów jeżeli chodzi o warunki finansowe.Jeżeli chodzi o działaczy sekcji to jest prezes i pani,pan wiceprezes ,mysle że dogadalibyśmy się w ciągu 10 minut.
pozdrawiam TROJAN.


           
Post 22 lis 2003, o 23:30
 


Rafał mam nadzieje i chyba nie tylko ja, że zostaniesz w Rzeszowie!

Aż miło, że zawodnicy piszą do nas szarych kibiców na naszym Forum! Mam nadzieje, że to nie ostatni Twój post na tym Forum!


           
Post 22 lis 2003, o 23:37
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Witam ja rowniez przylaczam sie do kolegi... mamy nadzieje, ze zostnaiesz z nami na nastepny sezon. Mysle, ze ten gdyby nie te kontuzje bylby jednym z najbardziej udanych w Twojej karierze. Fajnie, ze zarejestrowales sie na forum. Umozliwia to w mniejszym lub wiekszym stopniu nawiazanie kontaktu miedzy uzytkownikami a zawodnikiem... fajnie...

Wracajac do tematow sportowych to szkoda tych kontuzji, bo juz po meczu w Warszawie wydawalo sie, ze Trojan znowu zaczyna punktowac. Pod koniec sezonu to sie potwierdzilo... Mamy nadzieje, ze tak tez bedzie w nastepnym sezonie oczywiscie w barwach Stali :)

I jeszcze chcialbym dodac, ze bardzo ciesze sie, ze jestes zadowolony z kontaktu z Zarzadem Sekcji... jesli faktycznie ich podejscie jest takie o jakim piszesz to tylko moze dobrze wplywac na zuzel w naszym miescie... co do wladz klubu to kazdy juz sie chyba przekonal... tyle lat

Pozdrawiam

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 22 lis 2003, o 23:45
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Trojan kibice chcą abyś został. Cieszy bardzo właczanie sie do dyskusji i odwiedzanie forum przez zawdonika (moze w przyszlosci bedzie ich wiecej) na pewno moze to poprawic relacje miedzy kibicami i zawodnikami. A swoja droga Trojan jest teraz w Iwoniczu czy w Rzeszowie??

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 23 lis 2003, o 00:09
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Bardzo cieszy fakt, że zawodnicy wypowiadają sie na naszym forum mam tylko nadzieję, że z upływem czasu będzie ich więcej. Rafał może przekonasz pozostałych zawodników aby zarejestrowali się na forum :P.
Mam również nadzieję, że dziajacze dojda z zawodnikami do porozumienia i że powtórzy sie sytuacja z zeszłego sezonu, gdy żaden z zawodników nie trafił na listę transferową.
haj napisał(a):
A swoja droga Trojan jest teraz w Iwoniczu czy w Rzeszowie??
Hmm a może ani tu :roll: ani tu :P

_________________
Obrazek


           
Post 23 lis 2003, o 14:45
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Cieszy, że kontakt z zarządem sekcji jest ok. Może w takim razie firma FARAON zdecydowałaby się na dalsze wspieranie żużla? Myślę, że z prezesem Szylarem współpraca układałaby się lepiej aniżeli z poprzednim zarządem. (zamiast wódeczki woda mineralna ;)). Oby tak dalej!


           
Post 23 lis 2003, o 14:57
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Myślę, że w rzeszowskim żużlu wszystko zmierza ku dobremu! Jeśli klub dogada się z Niklasem Klingbergiem i jakims jeszcze drugim solidnym obcokrajowcem firma FARAON powinna zostać. Bynajmniej tak mówił Pan Kawa ;-) - a jeśli zostanie FARAON zostanie także masa mniejszych firm! Tak więc będzie dobrze!

A Ty Rafale mam nadzieje, że także zostaniesz w Rzeszowie! Musicie w końcu powtórzyć sezon 1994 i awansowac tą wspaniałą ekipa do najwyższej klasy rozgrywkowej! Liczymy na to!



           
Post 23 lis 2003, o 22:34
 Re: Kontrakty 2004
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2002, o 10:33
Posty: 101

Zobacz profil 
rafał napisał(a):
Witam.Wczoraj odbyło sie spotkanie zawodników z działaczami sekcji żużlowej, sprawa podpisania kontraktów. W moim przypadku ,na przeszkodzie staneli prezes klubu pan Prygoń i dyrektor pan Skuba .Odniosłem wrazenie że robili wszystko abym podpisał kontrakt w ciemno, (...)
TROJAN.


Qrde, czegos tu nie qmam. To jak to jest, dziala nowy zarzad (prezes Szylar i bodaj trojka wiceprezesow) a decydujacy glos maja Prygon i Skuba?

O co tu lata? Czy tu lata o $$

Moze ktos sie odwazy i napisze jaki uklady panuja w tym klubie???


           
Post 24 lis 2003, o 08:18
 


Cytuj:
Qrde, czegos tu nie qmam. To jak to jest, dziala nowy zarzad (prezes Szylar i bodaj trojka wiceprezesow) a decydujacy glos maja Prygon i Skuba?

Moze ktos sie odwazy i napisze jaki uklady panuja w tym klubie???


Jakichs tam pozasportowych ukladow nie znam. Ale wiadomo jest, ze sekcja zuzlowa podlega klubowi - jest bowiem jego czescia. Tak wiec prezes czy wiceprezesi sekcji podlegaja wladzom klubu. A prezesem calego klubu jest pan Wladyslaw Prygon, natomiast dyrektorem klubu pan Andrzej Skuba.

Ot i cala tajemnica, dlaczego wymieniona dwojka ma decydujacy glos. Zawodnik podpisuje de facto umowe z klubem, a nie z sekcja zuzlowa.

Rafal, popraw mnie, jesli cos pokrecilem.

Smutne to, ze wladze sekcji cos probuja zrobic, zawodnik gotow sie dogadac, a na przeszkodzie staja wladze klubu.

Cytuj:
Odniosłem wrazenie że robili wszystko abym podpisał kontrakt w ciemno,to znaczy podpisz a potem ,nie wiadomo kiedy dowiesz sie za co jeżdzisz.


No tak, takie slowa przypominaja mi slowa kolegi, ktory chcial wspolpracowac z jednym z portali (obecnie juz ow portal nie istnieje). Wlasciciel obiecal mu zaplate, ale kiedy ten zapytal ile, ow wlasciciel odpowiedzial "pisz, pisz, a my jak bedziemy miec kase, to cos Ci tam zaplacimy".

Cytuj:
A swoja droga Trojan jest teraz w Iwoniczu czy w Rzeszowie??


W piatek zuzlowcy znow pojawili sie w Rzeszowie i w domach mieli spedzic weekend. Dzis maja znow wyjezdzac do Iwonicza, a wrocic maja bodajze w piatek.


           
Post 24 lis 2003, o 10:09
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
No tak, takie slowa przypominaja mi slowa kolegi, ktory chcial wspolpracowac z jednym z portali (obecnie juz ow portal nie istnieje). Wlasciciel obiecal mu zaplate, ale kiedy ten zapytal ile, ow wlasciciel odpowiedzial "pisz, pisz, a my jak bedziemy miec kase, to cos Ci tam zaplacimy".


Jest tez taki portal, ktory wciaz istnieje, podal konkretnie, ile zaplaci, a wciaz niektorzy tych pieniedzy nie widzieli ;-)


           
Post 24 lis 2003, o 11:15
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2002, o 10:33
Posty: 101

Zobacz profil 
HEHE, zapewne chodzi o "PZ" ktorego guru jest JASIEK ;-)


           
Post 24 lis 2003, o 14:00
 


Cytuj:
HEHE, zapewne chodzi o "PZ" ktorego guru jest JASIEK


Tylko, ze Jasiek nie ma wplywu na finanse w PZ, a jemu samemu portal zalega pieniadze jeszcze za maj. Ale cos o tym wiesz Macku, bo jedziemy na tym samym wozku. Panowie z Ostrowa (czy raczej z Poznania) - wlasciciele portalu - okazali sie byc osobami, ktore duzo obiecuja a z realizacja gorzej. Szkoda :( Ale na takich "dobrodziei" sa sposoby.


           
Post 24 lis 2003, o 15:45
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
a mi takie wyjazdy naszych zawodnikow to takie dziwne troszku:) chcą naszych udobruchać by poźniej podpisali kontrakty takie mam wrażenie:):P pozdro dla Ciebie Rafał ale podpisz tu bo....

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 24 lis 2003, o 16:05
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
A to jest temat o kontraktach na 2004 roka nie o płacach w portalach internetowych! :) A swoją drogą, to sytuacja z podpisywaniem kontraktów powtarza się już któryś raz z kolei. Ci dwaj panowie nie mają pojęcia o kierowaniu klubem i już dawno powinni odejść, bo to m.in. przez nich jest taka zapaść w rzeszowskim żużlu! Jak by swój folwark mieli!
(Przykleili się do swoich stołków, czy co? Nie ma innych "fachowców"?)


           
Post 25 lis 2003, o 09:35
 Co dalej?
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2003, o 09:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1046

Zobacz profil 
TROJAN, co się stanie, gdybyś nie podpisał ze STALĄ kontrkatu(obyś podpisał :!: ), czy masz na oku jakieś inne kluby, a może jakiś klub złożył Ci już propozycję występów w jego barwach?



Pozdrowienia!

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 25 lis 2003, o 09:36
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2003, o 09:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1046

Zobacz profil 
CYTUJĘ:
A Ty Rafale mam nadzieje, że także zostaniesz w Rzeszowie! Musicie w końcu powtórzyć sezon 1994 i awansowac tą wspaniałą ekipa do najwyższej klasy rozgrywkowej! Liczymy na to!

DIAMOND, jestem za[/b]

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 25 lis 2003, o 16:35
 


Marilyn widze, że jesteś nowy, ale jest taka opcja jak edytuj, więc nie pisz posta pod postem... :/


           
Post 26 lis 2003, o 20:30
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Dziś w TV Rzeszów był krótki materiał z Iwonicza...na temat kontraktu wypowiadał się Maciek Kuciapa i powiem szczerz, że Ciapek nie miał "tęgiej" miny...mówił, że nadal czeka na bardziej konkretna i lepszą oferte.


           
Post 26 lis 2003, o 20:37
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
ja tez ogladałem i tak kezman nie mowil:) mowil ze dalej negocjuje:P miny nie miał ale to było kilka ndi temu bodajże poniedziałek, bo mowili ze pierwsze mecze jedziemy na wyjeździe a wiadomo ze u siebie:), pozdro niedługo się wyjaśni czy Ciapek zostanie u Nas, czy odejdzie...

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 26 lis 2003, o 20:45
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Hehe Fransik teraz mnie rozwaliłeś lol

Kod:
1. mówił, że nadal czeka na bardziej konkretna i lepszą oferte.


Cytuj:
2. mowil ze dalej negocjuje


Wytłumacz mi czym różni się punkt 1 od punktu 2...bo ja nie widze różnicy hehe

Chyba dziwna byłaby sytuacja kiedy działacze gwarantują Maćkowi ileś tam kasy, a on mówie jeszcze musimy ponegocjować bo ja chce dostawać mniej pieniedzy? :lol:

A tak na serio to chodzi na pewno o zaległe pieniądze..jeśli działacze zagwarantują spłacenie długo wobec Maćka jeszcze w tym roku to wtedy...tylko się cieszyć :wink:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 894 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 45  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 170 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi