Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Odpowiedz w temacie

Półfinał PO (I mecz): Tarnów - Rzeszów (09.09.2023) 38:51


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 10 wrz 2023, o 17:06
 Re: Półfinał PO (I mecz): Tarnów - Rzeszów (09.09.2023) 38:5
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 23 lip 2023, o 22:59
Posty: 4

Zobacz profil 
Trick :arrow:

O waszym stadionie co można napisać pozytywnego??? 40 zł bilet tyle u was zapłaciłem??? frekwencją was bijemy w tym sezonie.
Owszem sportowo jesteśmy dwie półki niżej. Mamy inne cele aktualnie w przeciwieństwie do was Unia jest od 1957 nie zakładamy
nowej spółki i nie płaciliśmy diamentami. Was nie było na mapie rok bo lepiej długów nie spłacać. Macie swoje chwilowe pięć minut.
Przyjadę specjalnie za tydzień zobaczyć to potężne miasto Rzeszów i to metro :))))) w końcu to jest Nowy Jork.
Jeszcze w 1lidze nie jesteście troszkę pokory bo liść może boleć okrutnie :)


           
Post 10 wrz 2023, o 17:26
 Re: Półfinał PO (I mecz): Tarnów - Rzeszów (09.09.2023) 38:5
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1747

Zobacz profil 
https://imgur.com/a/I53XYP4

Niezle nas bijecie frekwencją XD


           
Post 10 wrz 2023, o 17:38
 Re: Półfinał PO (I mecz): Tarnów - Rzeszów (09.09.2023) 38:5
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1922

Zobacz profil 
GregTarnów :arrow:

Pokory? Przecież to u Was przed meczem było pisanie że nas zlejecie, że max zrobimy 38 punktów :D Jakie inne cele macie? Obserwowałem Wasze forum i po wejściu do PO pisaliście, że jedziecie o awans i nas rozgromicie na luzie. Wasz Prezes mówił że Koza silnik nowy dostał i liderem będzie. Miesiąca uważaliście za lidera, bo nabił średnią na ogórkach z Piły i Opola, a po wczorajszym meczu już uznajecie go za drugą linię. Pokory to Wam brakło, ale Rzeszów Wam ją przywrócił szybko ;)


           
Post 10 wrz 2023, o 17:46
 Re: Półfinał PO (I mecz): Tarnów - Rzeszów (09.09.2023) 38:5
Junior
Junior

Dołączył: 1 maja 2023, o 18:30
Posty: 205

Zobacz profil 
GregTarnów :arrow:

Nie no to są jakieś jaja, ile razy Azoty musiały spłacać Wasze długi? Nie chcę słuchać :cenzura: ,że to Tarnowska firma, to spółka Skarbu Państwa, z podatków Polaków spłacaliście swoje długi.
A mówimy tu tylko o pieniądzach klubowych nie wspomnę o sponsorskich ,których do tej pory niektórzy zawodnicy nie zobaczyli.
Przed sezonem pisaliście ,że Koza to poziom Nowaka. Przed PO też zero pokory pomimo 2 porażek z nami w rundzie zasadniczej.


           
Post 10 wrz 2023, o 18:24
 Re: Półfinał PO (I mecz): Tarnów - Rzeszów (09.09.2023) 38:5
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 9 kwi 2006, o 21:42
Posty: 388

Zobacz profil 
GregTarnów napisał(a):
Mamy inne cele aktualnie w przeciwieństwie do was Unia jest od 1957 nie zakładamy
nowej spółki i nie płaciliśmy diamentami. Was nie było na mapie rok bo lepiej długów nie spłacać.

Rok awansu tarnowian do bezpośredniego zaplecza ekstraligi zakończył się pod dobrą gwiazdą. W grudniu odbyło się pierwsze zgromadzenie nowo powstałego Tarnowskiego Towarzystwa Żużlowego. Na pomysł jego założenia wpadło właściwie czterech ludzi: Piotr Grzyb, Ryszard Skorupa, Bogusław Kasiński – wówczas kierownik sekcji oraz Mirosław Szafraniec, człowiek od czarnej roboty, czyli zdobywania pieniędzy w najtrudniejszym okresie. Ponieważ sytuacja Zakładowego Klubu Sportowego Unia, przy którym działała sekcja żużlowa była bardzo trudna powstał pomysł, aby zaczęła ona działać bez długów pod auspicjami towarzystwa, które zajęło się promocją oraz zdobywaniem tak potrzebnych środków finansowych. Na pierwszym zebraniu wybrano władze nowego towarzystwa. I tak prezesem został wspomniany Piotr Grzyb, przewodniczącym Walnego Zgromadzenia Ryszard Skorupa, jego zastępcą Robert Noga, a przewodniczącym komisji rewizyjnej Adam Gomółka. Z czasem towarzystwo zostało większościowym akcjonariuszem nowo powstałej Żużlowej Sportowej Spółki Akcyjnej, na której czele stanął Szczepan Bukowski. W ten sposób Tarnów był pierwszym ośrodkiem żużla w Polsce, który działał profesjonalnie jako sportowa spółka akcyjna. Inni o profesjonalizmie głównie mówili …

Nie mówiąc już od tym, że w latach 90 mieliśmy prywatnych sponsorów typu Westa, Van Pur czy nieszczęsny KKER. Później czasy Marmy i o ile dobrze pamiętam tylko przez bodajże dwa sezony mieliśmy sponsora ze skarbu państwa a było to PGE.
Jak jesteś starszy to powiesz WSK Rzeszów. W 2002 została sprzedana Kanadyjczykom. Powiesz Rafineria Jasło, ale oni należeli do grupy Lotos Gdańsk. U Was kolego za Gollobami i Tonym stała Rafineria Trzebinia, która od 1999r należy od Orlenu. Azoty Tarnów w 1991r zostały przekształcone w spółkę akcyjną skarbu państwa. Chyba więcej nie muszę pisać bo masz mizerną wiedzę o swoim klubie.

_________________
SZANUJ WYCHOWANKA SWEGO BO NIE BĘDZIESZ MIAŁ ŻADNEGO!!


           
Post 10 wrz 2023, o 18:46
 Re: Półfinał PO (I mecz): Tarnów - Rzeszów (09.09.2023) 38:5
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1186

Zobacz profil 
GregTarnów :arrow:

Dobra odklejka :lol: Nie wiem czy zauważyłeś, ale nie pisałem o swoim bilecie ale bilecie dla 10 miesięcznego dziecka - jeżdżę po całej Polsce na mecze i pierwszy raz takie coś widzę :lol: Nasz stadion Moto-Areną nie jest, ale nie żartuj nawet. Ja się dziwie, że wam tego inspektorat budowlany nie zamknął :lol: Walące się słupy z reklamami, rozchodzące się schody, brak podjazdu dla inwalidów - słowem ruina :wysmiewacz: Czystość, czyli coś o co moglibyście zadbać nawet będąc biednym, ale poważnym klubem to też piękny wyznacznik waszego klubu. Z reszta nawet na waszym forum o tym piszecie, więc weź człowieku nie rób z siebie pajaca.

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 10 wrz 2023, o 20:12
 Re: Półfinał PO (I mecz): Tarnów - Rzeszów (09.09.2023) 38:5
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 23 lip 2023, o 22:59
Posty: 4

Zobacz profil 
Mam bardzo dobrą wiedzę na temat swojego klubu. Tylko UT,Falubaz,Gorzów,Leszno i Toruń jadą od początku.
Reszta zakładała nowe spółki albo znikała z mapy żużla. Owszem założyliśmy spółkę akcyjną to jest zupełnie inna sytuacja.
Do dzisiaj spłacamy długi nie płacimy diamentami :)

Tą ruinę ma klub remontować??? stadion jest własnością miasta a miasto na klub przeznaczyło 3 tyś złotych a Unia za wynajem tej ruiny płaci 400 tyś rocznie.
Wszystko malowanie ,sprzątanie robi klub za swoje pieniądze rękami kibiców za darmo.Wiesz jak wygląda dzisiejszy żużel??? wystarczy nie płacić założyć nowy klub i jupiii do przodu. Tak jak wy to zrobiliście :) Włókniarz,Lublin to samo nowe spółki znikanie z mapy żużla nie płacenie. Nic nie trwa wiecznie. My od długów nie uciekamy sprzątamy burdel do dzisiaj.


           
Post 10 wrz 2023, o 20:25
 Re: Półfinał PO (I mecz): Tarnów - Rzeszów (09.09.2023) 38:5
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 sie 2018, o 23:13
Posty: 65

Zobacz profil 
Stadion w Tarnowie to ruina , nie ma dwóch zdań , ja nie wiem jak mogli dopuścić mecze na takim gruzowisku , tam sie nie zanosi na poprawę wiec zapytam co u nas , tez budowla z prl-u , ktoś coś wie czy sa jakieś plany ?


           
Post 10 wrz 2023, o 20:36
 Re: Półfinał PO (I mecz): Tarnów - Rzeszów (09.09.2023) 38:5
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 paź 2004, o 00:04
Skąd: B4
Posty: 66

Zobacz profil 
X


Ostatnio edytowano 11 wrz 2023, o 09:09 przez Nfs, łącznie edytowano 2 razy

           
Post 10 wrz 2023, o 22:35
 Re: Półfinał PO (I mecz): Tarnów - Rzeszów (09.09.2023) 38:5
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 gru 2002, o 19:42
Skąd: Baranowka III/Kraków
Posty: 972

Zobacz profil 
GregTarnów napisał(a):
Do dzisiaj spłacamy długi nie płacimy diamentami :)

Ale my tez nie płacimy diamentami. Zrobił to jeden właściel naszego klubu, raz w całej historii zuzla w Rzeszowie (>70 lat). Piszesz jakby to u nas była norma, a tak nie jest.

Też mógłbym pisać ze u Was zdobywa się mistrzostwa polski za pieniądze których nie macie, jednocześnie wprowadzając w błąd zawodników.
Ale tak nie powiem, bo oficjalnie było tak tylko raz w 2012.

A co do pokory, ja tu widzę generalnie odwrotny problem :). A mianowicie pesymizm. Porażki wyjazdowe typu 48-42 są uznawane jako kompromitacja. A przed ostatnim meczem domowym RZ, najczęściej czytałem tu ze jesteśmy po prostu słabi a PO zapewne w plecy.

_________________
bERY


           
Post 11 wrz 2023, o 07:44
 Re: Półfinał PO (I mecz): Tarnów - Rzeszów (09.09.2023) 38:5
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 9 kwi 2006, o 21:42
Posty: 388

Zobacz profil 
GregTarnów :arrow:

To wisi na waszych stronach:
Junior85 napisał(a):
Ponieważ sytuacja Zakładowego Klubu Sportowego Unia, przy którym działała sekcja żużlowa była bardzo trudna powstał pomysł, aby zaczęła ona działać bez długów pod auspicjami towarzystwa....

Klub w okolicach 2000 lat sprzedał działkę gdzie teraz stoi Lidl żeby spłacić długi po bodajże KKER (mogę się mylić co do dat). Wyciąganie Irka słuszne, ale co kibice mogli na to poradzić? Wasz darczyńca i przyjaciel Tomka Golloba niejaki Ślak też w 2019 roku został zatrzymany przez CBA w związku z procederem wyprowadzenia znacznej ilości pieniędzy z majątku spółek, z którymi był związany...

Co do stadionu to nie moja sprawa. Pamiętam, że u nas w latach 90 dzieciaki chodziły sprzątać stadion po meczach za bilety na kolejny mecz. Inne czasy, inna bieda.

Tyle ode mnie, nie odpisuje więcej.

_________________
SZANUJ WYCHOWANKA SWEGO BO NIE BĘDZIESZ MIAŁ ŻADNEGO!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Liwer, objt, RadoslawGerlach i 29 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi