Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Odpowiedz w temacie

I kolejka: Rzeszów - Łódź (13.04.2024 r.) 54:36


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 14 kwi 2024, o 14:42
 Re: I kolejka: Rzeszów - Łódź (13.04.2024 r.) 54:36
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 27 maja 2017, o 11:35
Posty: 113

Zobacz profil 
Wiem wiem - mój błąd - wybaczcie. Widziałem tylko zawodników pod sektorem kibica, nie widząc Mateusza stwierdziłem że mógł nie wyjść do kibiców przez swój wynik.


           
Post 14 kwi 2024, o 16:37
 Re: I kolejka: Rzeszów - Łódź (13.04.2024 r.) 54:36
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 11 kwi 2024, o 23:54
Posty: 8

Zobacz profil 
Meczyk na inaugurację palce lizać. W końcu koniec z dziadostwem drugoligowym z którego udało się wydostać. Mój typ 57-33 okazał się trochę optymistyczny, ale naprawdę niewiele zabrakło. Drobne błędy, jest czas na przemyślenia co stało się tego przyczyną. Dwóch wyraźnych liderów i dwóch aspirujących do pozycji lidera i to jest recepta na sukces. Podobał się też Curzytek, chłopak stracił parę lat bo stać go było wcześniej na taki poziom, a może być jeszcze lepiej. Kolejni rywale już zaniepokojeni przyjazdem do Rzeszowa, widzą że tu łatwo nie będzie. Stawiam że na Hetmańskiej nikt nie wygra.


           
Post 14 kwi 2024, o 18:35
 Re: I kolejka: Rzeszów - Łódź (13.04.2024 r.) 54:36
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2328

Zobacz profil 
Może na tle nie najmocniejszego rywala ale mecz pokazał, że drużyna obecnie funkcjonuje jak należy.
Nowak - obawy po kiepskich zawodach z początku sezonu zostały w miarę rozwiane, bo choć po punktach tego specjalnie nie widać, ale jego jazda wyglądała dobrze. Prędkość jest, jednak w tamtym roku wchodził w sezon z ligą angielską, w tym ją sobie odpuścił, tak więc dajmy mu odrobinę więcej czasu na rozjeżdżenie.
Thorssell - sprawia wrażenie jeszcze mocniejszego niż jego wersja z końcówki ubiegłego sezonu. Chyba jest ostro zmotywowany żeby ostatecznie zamknąć rozdział ostatnich sezonów w których utknął w II-ligowym marazmie i jeszcze coś wycisnąć ze swojej kariery. Do tej pory nie był zbyt znany z akcji na dystansie, wczoraj udowodnił, że potrafi to robić bardzo skutecznie i był po prostu kompletnym zawodnikiem. Jeśli będzie w stanie utrzymać dłużej taką formę to może stać się czarnym koniem ligi.
Świdnicki - wyglądał dramatycznie. Nie dano mu się przełożyć ale nie dawał na to wielkich nadziei, bo zaprezentował kontynuację zeszłorocznej formy.
Nicki - jak wyjedzie ze startu to będzie niełapany, taka raczej powinna być tendencja w trakcie sezonu. Ale wystarczył jeden przegrany start i sprawiał wrażenie jakby ciężko mu się ścigało na dystansie. Poza tym zrobił dobrą robotę zespołową - ubezpieczanie Knudsena i szybkie zamknięcie Łodzian w ostatnim biegu co pozwoliło odjechać Thorssellowi.
Pieszczek - przeniósł swoją ubiegłoroczną formę ligę wyżej. Tradycyjnie jak w zeszłym sezonie musi być jakiś bieg z wpadką, ale nie zaciera to dobrego wrażenia i wczorajsza forma daje szansę, że będzie krajowym liderem.
Curzytek - widać solidnie przepracowaną zimę i przygotowanie mentalne. Całkowicie odmieniony zawodnik. Punkty skromne, ale jazda niezła i pokazał, że jest gotowy na regularne punktowanie przynajmniej na domowym torze.
Rafalski - w biegu juniorskim zrobił co do niego należało.
Knudsen - uratował wczoraj pozycję U24.

Ogólnie zobaczymy w starciach z mocniejszymi drużynami czy na pozycji U24 nie powstanie wyrwa, więc póki co jeździć, obserwować ale trzymać rękę na pulsie gdyby trzeba było sondować rynek.

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi