Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Terminarz I Ligi - sezon 2004!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 25 lis 2003, o 12:50
 Terminarz I Ligi - sezon 2004!
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
Znany jest już wstępny terminarz o DMP I ligi. Wynika z niego, że Stal Rzeszów rozpocznie sezon od dwóch spotkań wyjazdowych: w Lublinie i Gorzowie. Kibice czarnego sportu nad Wisłokiem na inauguracje muszą poczekać do 12 kwietnia, kiedy to do stolicy Podkarpacia zawita spadkowicz - Lotos Gdańsk. Poniżej prezentujemy pełny "rozkład" jazdy.


I LIGA

I runda 28 marca 2004:

GTŻ Primus Grudziądz - Lotos Gdańsk
TŻ Sipma Lublin - Stal Rzeszów
Intar Ostrów Wlkp. - Stal Gorzów Strabag
Dar Dog Gniezno - Polonia Piła

II runda. 4 kwietnia 2004:

Polonia Piła - Intar Ostrów Wlkp.
Stal Gorzów Strabag - Stal Rzeszów
Lotos Gdańsk - Dark Dog Gniezno
TŻ Sipma Lublin - GTŻ Primus Grudziądz

III runda 12 kwietnia 2004:

Polonia Piła - Stal Gorzów Strabag
Stal Rzeszów - Lotos Gdańsk
Intar Ostrów Wlkp. - GTŻ Primus Grudziądz
Dark Dog Gniezno - TŻ Sipma Lublin

IV runda 18 kwietna 2004:

GTŻ Primus Grudziądz - Stal Rzeszów
Stal Gorzów Strabag - Dark Gog Gniezno
Lotos Gdańsk - Intar Ostrów Wlkp.
TŻ Sipma Lublin - Polonia Piła

V runda 25 kwietnia 2004:

Polonia Piła - Lotos Gdańsk
Stal Gorzów Strabag - TŻ Sipma Lublin
Intar Ostrów Wlkp. - Stal Rzeszów
Dark Dog Gniezno - GTŻ Primus Grudziądz

VI runda 3 maja 2004:

GTŻ Primus Grudziądz - Polonia Piła
Stal Rzeszów - Dark Dog Gniezno
Lotos Gdańsk - Stal Gorzów Strabag
TŻ Sipma Lublin - Intar Ostrów Wlkp.

VII runda 16 maja 2004:

Polonia Piła - Stal Rzeszów
Stal Gorzów Strabag - GTŻ Primus Grudziądz
Lotos Gdańsk - TŻ Sipma Lublin
Dark Dog Gniezno - Intar Ostrów Wlkp.

VIII runda 30 maja 2004:

Stal Rzeszów - Polonia Piła
GTŻ Primus Grudziądz - Stal Gorzów Strabag
TŻ Sipma Lublin - Lotos Gdańsk
Intar Ostrów Wlkp. - Dark Dog Gniezno

IX runda 6 czerwca 2004:

Polonia Piła - GTŻ Primus Grudziądz
Dark Dog Gniezno - Stal Rzeszów
Stal Gorzów Strabag - Lotos Gdańsk
Intar Ostrów Wlkp. - TŻ Sipma Lublin

X runda 10 czerwca 2004:

Lotos Gdańsk - Polonia Piła
TŻ Sipma Lublin - Stal Gorzów Strabag
Stal Rzeszów - Intar Ostrów Wlkp
GTŻ Primus Grudziądz - Dark Dog Gniezno

XI runda 20 czerwca 2004:

Stal Rzeszów - GTŻ Primus Grudziądz
Dark Dog Gniezno - Stal Gorzów Strabag
Intar Ostrów Wlkp. - Lotos Gdańsk
Polonia Piła - TŻ Sipma Lublin

XII runda 4 lipca 2004:

Stal Gorzów Strabag - Polonia Piła
Lotos Gdańsk - Stal Rzeszów
GTŻ Primus Grudziądz - Intar Ostrów Wlkp.
TŻ Sipma Lublin - Dark Dog Gniezno

XIII runda 11 lipca 2004;

Intar Ostrów Wlkp. - Polonia Piła
Stal Rzeszów - Stal Gorzów Strabag
Dark Dog Gniezno - Lotos Gdańsk
GTŻ Primus Grudziądz - TŻ Sipma Lublin

XIV runda 18 lipca 2004:

Lotos Gdańsk - GTŻ Primus Grudziądz
Stal Rzeszów - TŻ Sipma Lublin
Stal Gorzów Strabag - Intar Ostrów Wlkp.
Polonia Piła - Dark Dog Gniezno

XV runda 25 lipca 2004:

1 - 4
3 - 2


XVI runda 8 sierpnia 2004:

2 - 1
4 - 3

XVII runda 22 sierpnia 2004:

1 - 3
4 - 2

XVIII runda 5 września 2004:

3 - 1
2 - 4

XIX runda 19 września 2004;

4 - 1
2 - 3

XX runda 26 września 2004:

1 - 2
3 - 4


za http://www.stal.rzeszow.pl :mrgreen:

P.S Czyli co...na pierwszy mecz już jedziemy :wink:
P.S 2 Dałem temat do działu Stal Rzeszów bo w końcu dotyczy on naszej drużyny.


           
Post 25 lis 2003, o 14:14
 
Junior
Junior

Dołączył: 27 lis 2002, o 17:35
Skąd: nowe miasto
Posty: 158

Zobacz profil 
A może lepiej pojechać do Tarnowa na Unie z Włókniarzem?? :)


           
Post 25 lis 2003, o 14:50
 


dobo napisał(a):
A może lepiej pojechać do Tarnowa na Unie z Włókniarzem?? :)


LOL...
na ostanim wyjezdzie w lublinie bylem i bylo zajebiscie:D:D spoko kibice tam sa, wiec oczywiscie powtorzyl bym ten wyjazd,
z tym tarnowem to chyba na jaja mowiles:P

dla mnie troche dziwny ten terminarz:)szykuje sie ciezka walka od samego poczatku...

ps moze zmien sobie w podpisie logos na unia tarnow net f@ns :wink:


           
Post 25 lis 2003, o 15:16
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
dobo napisał(a):
A może lepiej pojechać do Tarnowa na Unie z Włókniarzem?? :)


LOL...
na ostanim wyjezdzie w lublinie bylem i bylo zajebiscie:D:D spoko kibice tam sa, wiec oczywiscie powtorzyl bym ten wyjazd,
z tym tarnowem to chyba na jaja mowiles:P

ps moze zmien sobie w podpisie logos na unia tarnow net f@ns :wink:


Dlaczego? Mnie sie bardzo podoba pomysl dobo, ale w tych okolicznosciach z pewnoscia wybiore Lublin. No, chyba ze podpisu pod kontraktem nie zlozy ani Trojan, ani Maciek, ani Karol. Nie usmiecha mi sie ogladac, jak rzeszowski zespol dostaje baty od lublinian, wiec w takiej sytuacji ja rowniez wybralbym Tarnow. Do kwietnia jeszcze jednak daleko, wiec czas na takie dyskusje przyjdzie ;-)


           
Post 25 lis 2003, o 16:07
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Z tym Tarnowem to chyba zart. Na wyjazd do Lublina moge sie pisac juz dziś. Jesli bedzie dobry skład to nic nie stio na przeszkodze zeby jechac na wszystkie wyjazdy :D
Kase juz zbierajcie ;)


           
Post 25 lis 2003, o 16:12
 


MaK napisał(a):
michal_m napisał(a):
dobo napisał(a):
A może lepiej pojechać do Tarnowa na Unie z Włókniarzem?? :)


LOL...
na ostanim wyjezdzie w lublinie bylem i bylo zajebiscie:D:D spoko kibice tam sa, wiec oczywiscie powtorzyl bym ten wyjazd,
z tym tarnowem to chyba na jaja mowiles:P

ps moze zmien sobie w podpisie logos na unia tarnow net f@ns :wink:


Dlaczego? Mnie sie bardzo podoba pomysl dobo, ale w tych okolicznosciach z pewnoscia wybiore Lublin. No, chyba ze podpisu pod kontraktem nie zlozy ani Trojan, ani Maciek, ani Karol. Nie usmiecha mi sie ogladac, jak rzeszowski zespol dostaje baty od lublinian, wiec w takiej sytuacji ja rowniez wybralbym Tarnow. Do kwietnia jeszcze jednak daleko, wiec czas na takie dyskusje przyjdzie ;-)


i co, wolisz pojechac na piknik??(no chyba, ze masz zamiar mocno dopingowac tarnow :wink: ) :wink: ja nawet majac do wyboru tarnow, czy nasz mecz zawzse wybore nasz, ze wzgledu ze bede w stanie kibicowac Stali, bo na innych meczach raczej sobie tego nie wyobrazam :D


           
Post 25 lis 2003, o 16:25
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
MaK napisał(a):
michal_m napisał(a):
dobo napisał(a):
A może lepiej pojechać do Tarnowa na Unie z Włókniarzem?? :)


LOL...
na ostanim wyjezdzie w lublinie bylem i bylo zajebiscie:D:D spoko kibice tam sa, wiec oczywiscie powtorzyl bym ten wyjazd,
z tym tarnowem to chyba na jaja mowiles:P

ps moze zmien sobie w podpisie logos na unia tarnow net f@ns :wink:


Dlaczego? Mnie sie bardzo podoba pomysl dobo, ale w tych okolicznosciach z pewnoscia wybiore Lublin. No, chyba ze podpisu pod kontraktem nie zlozy ani Trojan, ani Maciek, ani Karol. Nie usmiecha mi sie ogladac, jak rzeszowski zespol dostaje baty od lublinian, wiec w takiej sytuacji ja rowniez wybralbym Tarnow. Do kwietnia jeszcze jednak daleko, wiec czas na takie dyskusje przyjdzie ;-)

A pozatym nie chec tu sie uwazac za jakiegos wielkigo kibola.Ale prawidzwy kibic pojedzie zawsze za druzyna swoja chocby miła dostac baty. A nie jechac do najwieksyzch wrogów :twisted: po to zeby zobaczyc fajny mecz ja bym zawsze wybrał STALLLLL

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 25 lis 2003, o 16:36
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
Ten terminarz troche dziwnie zostal ulozony (dla naszej druzyny) ale chyba pierw miec troche wyjazdow za soba a pozniej sobie w koncowce jak kazdemu beda pkt potrzebne u siebie :)

A co do wyjazdu to ja pojade do Lublina jezeli bedzie wyjazd, a do Tarnowa nie pojade!


           
Post 25 lis 2003, o 17:54
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Sorry, sorry. Ale nie wszyscy jeszcze chyba wiedza, ze nie jestem jakims fanatycznym kibicem Stali i Unia Tarnow nie jest dla mnie zadnym wrogiem. Duza sympatia darze wszystkich braci Rempalow, podziwiam rowniez Tony'ego Rickardssona, a Janusz Kolodziej to jeden z najbardziej sympatycznych zuzlowcow, jakich znam. Dlaczegoz wiec mialbym nie kibicowac Unii? Szanuje zdanie tych, ktorzy uwazaja inaczej. Ale mam rowniez nadzieje, ze i Wy potraficie uszanowac moje zdanie.

A co do tych "prawdziwych kibicow" - Kamilu, wybacz, ale nie pamietam Cie z wyjazdow w poprzednim sezonie. Przepraszam, jesli sie myle - moze ten nick powoduje zamieszanie w mojej glowie.

I jeszcze jedno - jestem kibicem duzo bardziej zuzla niz Stali (a do KK naleze, gdyz uwielbiam te wspaniala atmosfere, jakiej w zadnym innym punkcie rzeszowskiego stadionu nie mozna znalezc). NIekoniecznie zuzla na wysokim poziomie, ale takiego, ktory zagwarantuje emocje.

Dziekuje wiec serdecznie jesli do Lublina Stal (czy jak ten twor bedzie sie zwal) pojedzie z piecioma juniorami w skladzie, a jeden z nich powie nam pod jakas karczma nieopodal Lublina, ze jak zdobeda 20 punktow, to bedzie dobrze.

Naprawde - w takiej sytuacji wole pojechac do Tarnowa. I zapewniam, ze nie ja jeden...


           
Post 25 lis 2003, o 18:03
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Tak jak pisałem nie etsem tez wielkim kobolem. BYłem w Lublinie a jak był wyjazd do Tarnowa to nie byłyem jeszcze na forum tzz nie cyztałem dokładnie bo moze juz byłem :) a do Gniezna brak funduszy :wink: Ale pisałem ze sam nie wiem czy bym pojechał jakby było porazka gwartantowaa czego nie mozna zagwarantowa nigdy :wink: Ale na pweno nie wybrał bym sie do innego miasta jeszce do nich :roll: :roll: :roll: :|

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 25 lis 2003, o 18:03
 


MaK napisał(a):
Sorry, sorry. Ale nie wszyscy jeszcze chyba wiedza, ze nie jestem jakims fanatycznym kibicem Stali i Unia Tarnow nie jest dla mnie zadnym wrogiem. Duza sympatia darze wszystkich braci Rempalow, podziwiam rowniez Tony'ego Rickardssona, a Janusz Kolodziej to jeden z najbardziej sympatycznych zuzlowcow, jakich znam. Dlaczegoz wiec mialbym nie kibicowac Unii? Szanuje zdanie tych, ktorzy uwazaja inaczej. Ale mam rowniez nadzieje, ze i Wy potraficie uszanowac moje zdanie.

heh, fanatykiem to ja na pewno nie jestem :D , ale nie wyobrazam sobie, zeby pojechac do Tarnowa , a nie na mecz druzyny z mojkego misat, co nie ozanzca ze nie szanuje Twojego zdania:)
pozdro


           
Post 25 lis 2003, o 18:25
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
no chyba wiadome ze jedziemy do LBN po co mam jechac i ogladać jak buczoki jeźdzą? tam moge pojechac tylko jak na Stali nie bedzie zadnego meczu!!! co do terminarzu to znalem go juz wczoraj:P hehe i bardzo mnie ucieszyła wiadomość ze mecz z Gdańskiem jedziemy na wakacjach pozdro hehe

ja tez nie jestem jakims tam nie wiadomo jakim kibicem ale postaram sie jak zwykle byc zawsze tam gdzie organizujemy wyjazd... a do Gdańska raczej nie uzbieramy ok. 20 osob jak do Gniezna wiec zostaje jazda autem:) qrde ja chce juz zuzel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mak a mnie pamietasz? jak jeździlem na mecze?::P

jeszcze zapomnialem te truskawki z wyjazdu do Gniezna oj miodzioooooooooooooo

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


Ostatnio edytowano 25 lis 2003, o 18:46 przez Fransik, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 25 lis 2003, o 18:31
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Cytuj:
Naprawde - w takiej sytuacji wole pojechac do Tarnowa. I zapewniam, ze nie ja jeden...


I ja również tak uważam!
Oczywiście jeśli w Lublinie szykować się będzie wspaniałe widowisko, jeśli w drużynie z Rzeszowa nadal startował będzie Maciek Kuciapa, Rafał Trojanowski i Karol Baran, do tego dojdzie Niklas Klingberg to bez wahania wybiorę ów mecz!
Natomiast, jeśli będzie tak jak pisał MaK - że drużyna z Rzeszowa pojedzie z pięcioma juniorami, nie trudno chyba się domyśleć, że wybiorę Tarnów!


           
Post 25 lis 2003, o 18:40
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
konradeczek_fransik napisał(a):
Mak a mnie pamietasz? jak jeździlem na mecze?::P


hmmm. Nie bardzo. Chyba Cie nigdy nie widzialem nawet na spotkaniach KK, ani na meczach. Moglbys mi sie przypomniec? :lol:

Kurcze, po raz pierwszy dzis, po opublikowaniu wstepnego terminarza, poczulem zblizajacy sie sezon. Przypomnialy mi sie rowniez swietne wyjazdy do Tarnowa, Lublina i Gniezna (bylem tez na meczu ligowym w Rawiczu, ale niestety bez KK). Ach, to byly niezapomniane przezycia. Te szalenstwa niektorych jeszcze przed wyjazdem do Gniezna, bieganie jednego z czlonkow KK po stacji benzynowej w drodze powrotnej z historycznej stolicy Polski, superprzyjemne spotkanie z "Siwym" w parku maszyn gnieznieskiego stadionu (pamietasz Ramelow?) i wiele innych zabawnych przezyc, ktore utkna w naszej pamieci na dlugo (moze nawet do konca zycia!). NIech zaluja ci, ktorzy nie byli!!! Bedziecie mieli szanse nadrobic zaleglosci juz za kilka miesiecy.

Ok, sorry za to, ze nieco odbieglem od tematu, ale warto bylo powspominac ;-) Kto byl, ten wie ;-)


           
Post 25 lis 2003, o 18:54
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
No Maciek Macie k :)
To bylu piekne dni :) Wszystko dokladnie pamietam, zwlaszcza Gniezno, tzn nie wszystlko, ale to co moglem to zapamietalem :P Siwy zawsze byl dla nas goscinny w parku maszyn nawet na drugim koncu kraju.. Dobrze ze piszesz o tym na ogolnodostepnym. Kto nie byl nigdy to nie wie, a jak pojedzie raz to bedzie zalowal ze wczesniej opuszczal wyjazdy. Ja jestem przekonany e do konca zycia ich nie zapomne... to samo mowia goscie ktorzy z nami byli.. Cala droga do tarnowa spiewy, do lublina to samo i wspanialy wodzu Koniu, o Gnieznie nie pisze bo to byl show -brak slow :P kto ma dostep do dzialu Klub Kibica to jest tam pare fotek.

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 25 lis 2003, o 20:03
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
MaK napisał(a):
Naprawde - w takiej sytuacji wole pojechac do Tarnowa. I zapewniam, ze nie ja jeden...
Sory ale to po co na meczach śpiewasz
"czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie w sercu moim jest Stal i na dobre i na nie!!!!!!!!" (na pewno spiewales). Wiec cos tu jest nie tak :wink: ale to jest Twój wybór w Twoje sumienie :wink:

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 25 lis 2003, o 20:40
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
haj napisał(a):
MaK napisał(a):
Naprawde - w takiej sytuacji wole pojechac do Tarnowa. I zapewniam, ze nie ja jeden...
Sory ale to po co na meczach śpiewasz
"czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie w sercu moim jest Stal i na dobre i na nie!!!!!!!!" (na pewno spiewales). Wiec cos tu jest nie tak :wink: ale to jest Twój wybór w Twoje sumienie :wink:


No i co z tego, ze w "moim sercu jest Stal"? Czy to oznacza, ze mam jechac i ogladac, jak Sledzie i Piszcze dokladaja co chwile 5:1 Miesiacom i Klisiom?

Moje sumienie podpowiada mi - jedź i zobacz żużel na najwyższym poziomie, gdzie wynik nie jest z gory przewidziany


           
Post 25 lis 2003, o 20:43
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
mysle ze haj ma racje, ja wole jechac chodz wiem ze przegramy niz isc i ogladac super zespol jaki przyjezdza dajmy na to na resofie.
mak przykro mi to stwierdzic ale w tym momencie pokazujesz sie w zlym swietle w moich oczach, myslalem ze jestes inny

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 25 lis 2003, o 20:46
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
koroner napisał(a):
mysle ze haj ma racje, ja wole jechac choc wiem ze przegramy niz isc i ogladac super zespol jaki przyjezdza dajmy na to na resofie.


koroner, tylko ze pilka to nie zuzel. W footballu prawdopodobienstwo niespodzianki jest znacznie wieksze!!! I co innego jest jechac na mecz, ktory przegra sie 40:50, a co innego 23:67. Jadac do Gniezna czy Lublina wiedzialem, ze bardzo ciezko bedzie wygrac i liczylem, ze mecze skoncza sie wlasnie tym pierwszym rezultatem. Wazniejsze bylo dla mnie, by zawodnicy pokazali sie z dobrej strony.

koroner napisał(a):
mak przykro mi to stwierdzic ale w tym momencie pokazujesz sie w zlym swietle w moich oczach, myslalem ze jestes inny

Przyjme to z honorem ;-)


           
Post 25 lis 2003, o 21:18
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
haj napisał(a):
MaK napisał(a):
Naprawde - w takiej sytuacji wole pojechac do Tarnowa. I zapewniam, ze nie ja jeden...
Sory ale to po co na meczach śpiewasz
"czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie w sercu moim jest Stal i na dobre i na nie!!!!!!!!" (na pewno spiewales). Wiec cos tu jest nie tak :wink: ale to jest Twój wybór w Twoje sumienie :wink:


Spiewa sie "i na dobre i na zle" :D Ja juz z Mackiem przerobilem sprawe jego kibcowania :D:D:D:D: I jest luzik. Mam nadzieje ze pojedzie troche osob do Lublina...

Koroner kiedy rewanz??:-)

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Moher95, mourning i 36 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi