Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Oświadczenie firmy Faraon - dot. sezon 2004


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 27 lis 2003, o 18:57
 Oświadczenie firmy Faraon - dot. sezon 2004
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 26 lis 2002, o 21:17
Posty: 49

Zobacz profil 
Witajcie! I znowu będziecie pierwsi, oczywiście po władzach sekcji.W zwiazku z pewnymi niedomówieniami jakie wynikły na linii : sekcja-nasza firma nie będziemy w sposób bezpośredni sposorować żużla w Rzeszowie. Oświadczamy rownież, że nie jest naszym celem odejście Macieja Kuciapy z Rzeszowa-wręcz przeciwnie- życzymy sekcji żeby była w stanie zatrzymac go w barwach Stali , tak jak pozostałych zawodnikow.A to czy Maciek zostanie z nami na przyszly sezon zależy od niego i władz sekcji. My nie bedziemy w żaden sposób w to ingerować. Ponadto chcemy dodac, że sprzęt, który jest naszą własnością przekażemy zawodnikom , jeżeli sekcja wyrazi zgodę na pozostawienie naszych tablic na przyszly sezon. Wiec w sposób bezpośredni nie będzie nas w żużlu ale pośrednio sekcja otrzyma od nas Macieja Kuciapę (tj. 100 000 zł) jeżeli dojdzie z nim do porozumienia, oraz sprzet na którym startowali zawodnicy w tym sezonie. Ufamy, że otrzymamy w zamian mozliwość pozostawienia tablic na stadionie.
Oświadczamy , ze Maciej Kuciapa został zakupiony za NASZE PIENIĄDZE w celu wzmocnienia sekcji , a nie w celach zarobkowych-jak sugerowali niektórzy.Chcemy powiedzieć , że ewentualna suma transferowa , będzie taka sama jak w roku ubiegłym.
PS.
Wiązalismy spore nadzieje z przyszłym sezonem-jednak okazuje się , że wszystko uzależnione jest od tego , ile sekcja mogłaby otrzymac od nas na przyszły sezon - dlatego tez zasypywani jestesmy medialnymi ogólnikami dotyczącymi wzmocnień drużyny i meczów przy świetle.Nikt jednak nie patrzy na sprawę od strony , od jakiej powinno sie zaczynać:
-klub kontraktuje zagranicznego i zawodnika choćby z 40-stki ekstraligi dajac tym samym pole do popisu ewentualnym (takim jak np. FARAON) sponsorom.
Odejście Rafinerii Jasło zostało potraktowane jako coś normalnego - Faraon , natomiast , był postrzegany przez decydentów jako firma , która niejako z klucza (sic! ) powinna wykładac olbrzymie pieniądze.
Niestety , mimo dużego zamiłowania sportem zużlowym i osobistych sympatii do WSZYSTKICH zawodników nasze zaangażowanie musi się zmniejszyc.Popatrzmy tylko wszyscy uczciwie- scheda jaka zostawiamy na ta chwile to 100 000 na pozostanie w szeregach Stali Maćka Kuciapy oraz sprzet i wyposażenie zawodników o wiele wyzszej wartości - jestesmy firma , która zmieściłaby się z trudem w pierwszej setce rankingu firm rzeszowskich pod względem wielkości- WŚRÓD POZOSTAŁYCH 99 WYSTARCZY POSZUKAĆ I UZYSKAC CHOCBY UŁAMEK TEGO CO MY ODDALISMY ...
Pozdrawiamy
Wacław Kawa, Rafał Milewski, Piotr Zygler, Dziepak Andrzej


           
Post 27 lis 2003, o 19:43
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Ja ze swojej strony chciałem podziękować "panom" za sezon 2003, bo naprawde zrobiliście wiele dla rzeszowskiego żużla...dzięki!

P.S Mam nadzieje, że mimo wszystko czas od czasu zagladnie pan na to forum.


           
Post 27 lis 2003, o 19:48
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Szkoda, ale moze jeszcze uda sie stworzyc jakies grono sponsorow... bo oczywiscie nie ma co mowic a jakims jednym peznym sponsorze jak to mialo miejsce w 1998r.
Tak czy inaczej Faraon zrobil duzo dla rzeszowskiego zuzla no i dalej bedzie istnial w nim chocby przez ten sprzet ktory pozostawia zawodnikom.

ps. moze jeszcze sie dogadacie :] przeciez ten rok byl pechowy pod kazdym wzgledem... zakonczcie go optymistycznie - zostancie!!!

_________________
Leave Me Alone


           
Post 27 lis 2003, o 19:50
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Ja również dołączam się do podziękowań ale bardzo mi żal i smutno iż firma FARAON wycfoa się. Myślałem że FARAON postanowi jeszcze zainwestować w żużel w Rzeszowie ale się pomyliłem.
Pozdrowienia

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 27 lis 2003, o 20:10
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Napewno chcialbym podziekowac firmie Faraon, a przedewszystkim p. Wacławowi Kawie za pomoc w tak trudnych chwilach dla rzeszowskiego speedwaya. Niestety nie moze cieszyc to iz firma Faraon zrezygnowala z sponsoringu sekcji zuzlowej. Mam jednak nadzieje iz nie bedzie to mialo wplywu na ewentualne odejscie Macka Kuciapy ze Stali Rzeszow. Szkoda naprawde, zapowiadal sie ten sezon bardzo dobrze, ale odejscie glownego sponsora nie wrozy zbyt dobrze...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 27 lis 2003, o 20:19
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 6 kwi 2003, o 15:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 9

Zobacz profil 
Szkoda, że następna firma rezygnuje ze sponsorowania sekcji żużlowej. Takie są jednak realia rynkowe. Coraz trudniejsze i bezwzględne.
Pytanie; dlaczego?

Jedna uwaga;
Mam nadzieję, że Tadeusz Szylar wraz z Zarządem sekcji żużlowej oficjalnie podziękują tej prywatnej firmie, za dotychczasowy sponsoring.
Nie powinno się o tym pisać, ale doświadczenie podpowiada mi, że czasami jest z tym naturalnym gestem bardzo różnie...

Chciałbym też zwrócić uwagę na fakt, że jeżeli w przyszłym sezonie zespół Stali będzie się prezentował tak blado jak w tym roku, to może definitywnie pogodzić sie z faktem braku jakichkolwiek sponsorów. To jest chyba oczywiste, ale nie wiem czy wszyscy decydenci zdają sobie z tego faktu sprawę.
Inne dyscypliny i kluby w Rzeszowie powoli budzą się z letargu (np. siatkówka na Resovii, piłka na Stali) i co ważniejsze mają bardzo dobrych menadżerów. Żużel bez sportowego wyniku, a tym samym bez kibiców, sponsorów i mediów może się znaleźć w bardzo trudnej sytuacji.
Obym był złym prorokiem.


Pozdrawiam

_________________
mariusz


           
Post 27 lis 2003, o 20:23
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Na wiernych kibiców żużlowcy mogą liczyć. Szkoda że zabraklo ich w takim złym okresie jakim był ostatni sezon. Gdyby wiecej ludzi przychodzilo na pewno przyciagneloby to sponsorów. Mam jednak wielka nadzieje że FARAON jeszcze se dogada a za nim pojdzie jeszcze kilku innych sp[onsorów ktorzy beda chcieli pociągnąc wózek z żużlem przez nastepne sezony.

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 27 lis 2003, o 20:35
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2002, o 11:06
Skąd: Domaradz
Posty: 349

Zobacz profil 
DZIEKUJEMY

_________________
trempala.forward.pl


           
Post 27 lis 2003, o 21:02
 


Dzieki Wam Panowie, powodzenia w przyszlosci i zagladajcie tu od czasu do czasu.


           
Post 27 lis 2003, o 23:03
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
Szkoda ze Faraon podjał taka decyzje a nie inna ale i tak dziekujemy za sezon 2003

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 28 lis 2003, o 00:11
 


Ja również dziękuje! Za wszystko co firma FARAON zrobiła dla rzeszowiskiego żużla i mam nadzieje, że kiedyś jeszcze zrobi! Szkoda, że tak się stało :( no ale nic...


           
Post 28 lis 2003, o 00:54
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Ja też dziekuje i licze, że to jeszcze nie koniec...

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 28 lis 2003, o 03:28
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 26 lis 2002, o 21:24
Posty: 75

Zobacz profil 
"Firma Faraon definitywnie rozstaje się z żużlem! Taką informację przekazał na naszym forum jeden z jej właścicieli pan Wacław Kawa."

Panie Damianie Kielar - nie wiem jak odzsyfrował pan "NASZĄ" wypowiedź na łamach forum ale bardzo proszę nie wyciągać subiektywnych wniosków z firmowego wpisu na forum , Wpis ten "CZYTALIŚMY" kilka razy i w żaden sposób nie mogę odnaleźć stwierdzenia o "definitywnym rozstaniu z żużlem" , bo nijak ma się to do "NASZYCH" wypowiedzi dotyczących Macieja Kuciapy.
Abstrahując od tego pragnę dodać, że wpis ten przeznaczony był dla forumowiczów , a subiektywne konkluzje dotyczące "NASZEGO" stanowiska chcieliśmy pozostawić ocenie fanów żużla.
To tyle jeśli chodzi o pana szybki komentarz dotyczący drużyny znad (nie z nad) Wisłoka.

Rafał Milewski


           
Post 28 lis 2003, o 09:15
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Bardzo dziękuje...tak ma pan racje za szybko to napisałem...

Pozdrawiam
Damian Kielar


           
Post 28 lis 2003, o 18:44
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
Ja rówież chciałbym podziękować. Szacunek za podjęcie WALKI :wink: . Panowie nie wiem czy to przeczytacie ale mam pewną teorje co do traktowania sponsorów: moim skromnym zdaniem jak przyjdą naprawde ciężkie czasy dla żużla w regionie tak jak np KROSNO to w śród dziłaczy zostaną tylko te osoby które naprawde kochają żużel i będą mieli szcunek dla każdego człowieka który chciałby podarować troche pieniędzy dla klubu. Narazie tak sądze że zarząd tylko CHCE BRAĆ A NIC NIE DAWAĆ. To smutne podsumowanie mojej wypowiedzi, ale podkreślam to tylko moje zdanie może się myle :wink: . POZDRAWIAM

_________________
Unia T. to nie jest POLSKI klub !!!! To nie jest POLSKI klub!!!!
Najlepszy sponsor Stali to KIBICE !!!!!! Na dobre i na złe !!!!!


           
Post 29 lis 2003, o 07:04
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Smutne i prawdziwe Maniek. Bez sponsorow nikt sobie nie poradzi.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 29 lis 2003, o 12:17
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 lis 2003, o 17:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 24

Zobacz profil 
Dziękuje bardzo za pomoc stali.Zrobiliście wiele.Teraz trzeba szukać nowego sponsota.Może Wsk :).Teraz ma kase .Silniki z f-16 do javy i 1 miejsce.

_________________
Jednosc Niechobrz. http://www.jednosc.go.pl


           
Post 29 lis 2003, o 21:27
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:56
Skąd: rzeszów
Posty: 473

Zobacz profil 
żużel w Rzeszowie umiera, niech ktos mi udowodni że jest inaczej.

_________________
joo


           
Post 30 lis 2003, o 20:01
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 5 kwi 2003, o 22:10
Posty: 67

Zobacz profil 
Witam Niestety długo mnioe tu nie było Brak czasu. Niestety moje czarnowidztwo z początku sezonu sie sprawdziło . Działacze Stali znowu zrazili sponsorów To juz standard. Czy sa to ludzie niereformowalni .
Na zebraniu wyborczym skcji po wyjsciu Pana Folcika i Kawy zwróciłem uwage Prezesowi Prygoniowi ze wyszło ,, 60 % " budżetu Odpowiedx otrzymałem kuriozalną Teraz mamy zawodostwo i nPanie Andrzej powiedział do mnie ojcowskim tonem Pan Pryugoń czy Pan nie wie ze teraz mozemy jezdzić zawodowcami Muszą mieć swój sprzęt i nawet treningów nie potrzebują Ręce mi opadły i nie podjąłem juz tematu .Sądziłem że nowy zarząd z T.Szylarem potrafi zatrzymac Firmę Faraon Szkoda. Szlag mnie trafia jak niektórzy rozwalają to co budowano kilka lat. Jak teraz ludzie ze Stali którzy zapomnieli że to Van-Pur i ludzie z nim związani, między innymi budował wyniki Stali przjęli powrót tych ludzi do biznesu Czy będą mieli ,smiałość udać sie do nich o wsparcie . Źle to wszystko wygląda Dziękuję Faraonowi za ten sezon Stalo zycze jek najlepiej ale widze to czarno . Pozdrawiam wszystkich kibiców Andrzej Haehne


           
Post 30 lis 2003, o 20:14
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Czyli jedna rzecz która trzeba zrobić to : WYJEBAĆ Pryognia!!!!!!!!!!! I na Prezesa Mak:):):):):):):):):):):) Widać że Prygoniowi zwisa żużel a więc trzeba dać kogoś który się bardziej zainteresuje "czarnym sportem".

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi