Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Odpowiedz w temacie

Lublin pozdrawia Rzeszów !!!!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 9 gru 2003, o 19:21
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
sebo mi nie tyle hodzilo o te ze tamaty sa zmieniane ale o to ze sa zmieniane na bluzgi rzeszowsko-tarnowskie!!!

Cytuj:
Zgadzam sie z Aronkiem ..
A swoje imie i nazwisko tez z błedami piszesz ?


nie no staram sie niepisac bleduw w nazwisku...przynajmniej ja ih niedostrzegam :P

Cytuj:
Fligiert nie przeszkadza Ci to pozniej w zwyklym pisaniu (czytaj bez bledow)...


raczej nie, ale w sumie trzeba miec jakiekolwiek pojecie na temat ortoografi zeby wiedziec czy popelnia sie bledy czy nie. ja pojecia na ten temat raczej nie posiadam wiec niewiem czy mi to przeszkadza czy nie poniewaz niedostrzegam swoih bleduw :P ale jedno wiem jaskółka piszemy przez ó bo "jaskółka robi kółka" :D (pamietam z podstawuwki)

_________________
Obrazek


           
Post 9 gru 2003, o 19:24
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
fLiGiErT_MiSzCz napisał(a):
raczej nie, ale w sumie trzeba miec jakiekolwiek pojecie na temat ortoografi zeby wiedziec czy popelnia sie bledy czy nie. ja pojecia na ten temat raczej nie posiadam wiec niewiem czy mi to przeszkadza czy nie poniewaz niedostrzegam swoih bleduw :P ale jedno wiem jaskółka piszemy przez ó bo "jaskółka robi kółka" :D (pamietam z podstawuwki)


Ale podstawowka juz z bledem musiales napisac :P A jaka masz pewnosc czy kolka pisze sie przez "ó" :D Fligiert wymiatasz :P

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 9 gru 2003, o 19:30
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
podstawÓwka napisalem przez u poniewaz sie spieszylem bo przypomnialem sobie ze mam jeszcze zadzwonic do prof. Miodka bo hcial sie ze mna skonsultowac w sprawie pisowni niekturyh wyrazuw kture jak dla niego to wyszsza szkola jazdy :D

_________________
Obrazek


           
Post 16 sty 2004, o 23:19
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 maja 2003, o 22:54
Skąd: lublin
Posty: 15

Zobacz profil 
Ej ten temat jest o przyjaźni lubelsko-rzeszowskiej. Nie kłóćmy się z Tarnowem. Ja ososbiście jestem z Lublina i w tamtym sezonie po meczu z Unnią poszedłem do kibiców jaskółek i im pogratulowałem.
Nie zniżajmy się do poziomu kibibów piłkarskich.
ps. Możliwe że mamy dadosa!!!!!!!!!!

_________________
TTT ŻŻŻ LLLUUUBBBLLLIIINNN !!!


           
Post 17 sty 2004, o 19:11
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Z tym Dadosem to jest juz pewne :D Dadi robil wszystko aby go wywalili z WTS-u :) I dzieki temu bedzie najprawdopodobniej waszym zawodnikiem... Oczywiscie zjawiacie sie u nas na inauguracje??

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 19 sty 2004, o 15:48
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2003, o 12:26
Skąd: Rzeszow!!
Posty: 94

Zobacz profil 
mam nadzieje ze jak przyjedzie nie lublin to nie bedzie rzadnej obory :!: bo mam nadzieje ze z naszej strony nic nie bedzie wiec moze byc fajne widowisko ultras a nie hooligans :wink:

_________________
email: krupio88@interia.pl
GG: 1613826


           
Post 20 sty 2004, o 13:13
 
Junior
Junior

Dołączył: 13 maja 2003, o 23:04
Posty: 200

Zobacz profil 
body napisał(a):
mam nadzieje ze jak przyjedzie nie lublin to nie bedzie rzadnej obory :!: bo mam nadzieje ze z naszej strony nic nie bedzie wiec moze byc fajne widowisko ultras a nie hooligans :wink:

"nie lublin" - nie znam takiego miasta, ale moze to gdzieś blisko. Chociaż nie wiem czy mają tam żużel. W kazdym bądz razie jak przyjedzie do Was Lublin, to mozecie byc spokojni że obory nie będzie - chyba przekonaliscie się o tym w ubiegłym roku. Moznaby się na piwko umowić ale po meczu to zawsze komuś mniej smakuje (przegranym). Poczekajmy jeszcze z terminarzem, bo może to Wy przyjedziecie do nas.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi