Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Lublin pozdrawia Rzeszów !!!!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 3 gru 2003, o 08:53
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
pozdro dla Ciebie:D:P

chyba za wczesnie wstalem, ale to zrobilem:P:D

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 3 gru 2003, o 09:33
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Sebo zapewniam Cie że jest wiele osób z którymi można normalnie i na poziomie podyskutować. Nie którzy są bardzo wrogo nastawieni do Tranowian i wszystko co Wy napiszecie oni od razu skrytykuja ale powtórze się jest dużo osób na tym forum z którymi można porozmawaiac.

Ja również Sebo Cie pozdrawiam:)

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 3 gru 2003, o 09:54
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Kolega ma na wszystko odpowiedz :) tez niech strace... pozdrawiam :)

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 4 gru 2003, o 02:51
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 maja 2003, o 21:02
Skąd: TARNOW
Posty: 423

Zobacz profil 
"ja na wasze nawet nie wchodze..."


hehehehe konradeczek czyśbyś zmienił zdanie???
"antyślączka_fransik"- he he ciekawy nick, nie powiem :wink:
a może sie mylę że to Ty?!...
pozdro.


           
Post 4 gru 2003, o 02:58
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 maja 2003, o 21:02
Skąd: TARNOW
Posty: 423

Zobacz profil 
"Kolega ma na wszystko odpowiedz tez niech strace... pozdrawiam"

cholera...jednak nie na wszystko...choć bym bardzo chciał :wink:
haj- wiem ,wiem ale sam przyznasz że sąą ludzie ktorzy czasami naprawdę przesadzają!!!i to nie czasami ale notorycznie, ale w sumie to wszyscy jesteśmy tylko ludzmi :wink:


           
Post 4 gru 2003, o 16:25
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
hehe no wczoraj sie zarejerstrowalem by zobaczyc co piszecie bo nigdy dotad nawet nie wchodzilem:):)
tak to ja jestem:/
nie mylisz sie sebo czasem myslisz, chodz wszedllem tylko po rozmowie z Michałem w jakis sposob mnie namowil bym sobie popatrzyl co piszecie:) a zeby patrzec trzeba byc zarejerstrowanym i jeszcze przynajmniej powiedzialem prawde bo moglbym sciemnic:P

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 4 gru 2003, o 18:48
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
hymmm przeczytalem sobie ta wasza rozmowe i doszlem do wniosku ze na temat bylo tylko z 4-6 pierwszyh postuw....zaluzcie temat rzeszuw-tarnuw i tam sobie jezdzijcie po rodzinah bo przez wasze glupie klutnie kazdy temat na forum jest sasmiecony waszymi debilnymi bluzgami!
i prosze was nie piszcie : to on zaczol! itp...

pozdrowienia dla lublina i bez zadnyh wyzeczen ruwniez dla tarnowa...

_________________
Obrazek


           
Post 4 gru 2003, o 23:07
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
fligiercik nie pasi nie czytaj jak juz przeczytasz nie komentuj!!! i weź sobie słowik ortograficzny:P

pozdrawiam LBN i co teraz moj post na temat ja nie mogeeee chlopie tu polowa rzeczy jest nie na temat!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 5 gru 2003, o 11:59
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
konradeczek_fransik napisał(a):
fligiercik nie pasi nie czytaj jak juz przeczytasz nie komentuj!!! i weź sobie słowik ortograficzny:P

pozdrawiam LBN i co teraz moj post na temat ja nie mogeeee chlopie tu polowa rzeczy jest nie na temat!!!


Hehe a co do Słownika to zgadzam sie w zupełnosci Franisk z Toba ..
Fligiert ja nie wiem czy Ty to robisz specjalnie czy jak ?
Pozdroo :)

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 6 gru 2003, o 20:00
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
Cytuj:
fligiercik nie pasi nie czytaj jak juz przeczytasz nie komentuj!!! i weź sobie słowik ortograficzny:P


konderianeczek zaloze sie ze to nie tylko mi przeszkadza ale i wiekszosci ludziom!

Cytuj:
Hehe a co do Słownika to zgadzam sie w zupełnosci Franisk z Toba ..
Fligiert ja nie wiem czy Ty to robisz specjalnie czy jak ?
Pozdroo


poprostu po co mam pisac ch jak moge napisac h? jesli zsumujemy ze soba wszystkie h w zdaniu to wyjdzie spora liczba h i zaoszczedzimy na pisaniu h a scislej muwiac na smamym c bo ch sklada sie z c i h! a czas to pieniadz ;)

pozdrooooooo

_________________
Obrazek


           
Post 6 gru 2003, o 20:21
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Ciekawy sposob rozumowania :D Ale pisac rzeszuw to jest juz lekka przesada. No ale coz :) to jest caly fligiert :P Z szacunku dla swojego miasta moglbys pisac normalnie czyli Rzeszów...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 7 gru 2003, o 12:24
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
no dobra nieh ci bedzie obiecuje ze bede pisal rzesz.....Rzeszów :P przynajmniej bede sie staral :)...

_________________
Obrazek


           
Post 7 gru 2003, o 14:15
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
To raczej nie dla mnie powinienes tak pisac, ale z szacunku dla miasta w ktorym mieszkasz. Moim zdaniem pisanie nazwy swojej miejscowosci czy tez miasta jest poprostu chore. Chyba powinienes darzyc duuuuzym szacunkiem miasto ktore cie wychowalo... Rzeszów.

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 7 gru 2003, o 21:12
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
Cytuj:
Moim zdaniem pisanie nazwy swojej miejscowosci czy tez miasta jest poprostu chore.


znaczy sie co? ze nikt nie powinien pisac nazwy miasta? hciales hyba napisac ze niepoprawne pisanie jest hore...:)

a tak na serio to niewiedzialem ze napisanie Rzeszów niepoprawnie tak bardzo narazi mnie na reprymede klubu kibica ;) ale tak nawiasem muwiac to robisz duze halo z niczego :)
pozdro

_________________
Obrazek


           
Post 7 gru 2003, o 21:26
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 9 wrz 2003, o 21:40
Skąd: Ojczyzna
Posty: 9

Zobacz profil 
arOn_ek napisał(a):
To raczej nie dla mnie powinienes tak pisac, ale z szacunku dla miasta w ktorym mieszkasz. Moim zdaniem pisanie nazwy swojej miejscowosci czy tez miasta jest poprostu chore. Chyba powinienes darzyc duuuuzym szacunkiem miasto ktore cie wychowalo... Rzeszów.


to raczej jego sprawa jak pisze swoje miasto, przeciez to i tak nic nie da ze mu to napisales skoro on i tak bedzie myslal tak samo, a pozatym on tak juz ma z tym pisaniem, ze nawet swoje nazwisko potrafilby przekrecic:) :wink:

_________________
SONG'i
ObrazekObrazek


           
Post 7 gru 2003, o 21:56
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Fakt nie jest to moja sprawa jak bedzie pisal. Ale wyrazam tylko swoja opinie na ten temat :D

Fligiert nie naraziles sie wielkiemu FC :P:P:P Ja sie wypowiadam jako... arOn_ek :D a nie jako caly FC :)

Fligiert a tak na powaznie ty masz dysortografie?

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 7 gru 2003, o 22:09
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
hiehie nie nie! nic z tyh zeczy! :D poprostu mam tak nawalone welbie ze takie bledy robie...ale tlyko na necie ! w szkole na dyknandah tak niepsize. ale i tak galy zrywam :|

_________________
Obrazek


           
Post 8 gru 2003, o 23:11
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
arOn_ek napisał(a):
To raczej nie dla mnie powinienes tak pisac, ale z szacunku dla miasta w ktorym mieszkasz. Moim zdaniem pisanie nazwy swojej miejscowosci czy tez miasta jest poprostu chore. Chyba powinienes darzyc duuuuzym szacunkiem miasto ktore cie wychowalo... Rzeszów.


Zgadzam sie z Aronkiem ..
A swoje imie i nazwisko tez z błedami piszesz ? :wink:

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 8 gru 2003, o 23:37
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Fligiert jest szalooonyh :P:P:P:P:P:P:P on wszystko z bledami pisze :D Swoje imie i nazwisko pewnie tez :P:P Fligiert nie przeszkadza Ci to pozniej w zwyklym pisaniu (czytaj bez bledow)...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 9 gru 2003, o 00:55
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 maja 2003, o 21:02
Skąd: TARNOW
Posty: 423

Zobacz profil 
Wysłany: Czw Gru 04, 17:48:48 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

hymmm przeczytalem sobie ta wasza rozmowe i doszlem do wniosku ze na temat bylo tylko z 4-6 pierwszyh postuw....zaluzcie temat rzeszuw-tarnuw i tam sobie jezdzijcie po rodzinah bo przez wasze glupie klutnie kazdy temat na forum jest sasmiecony waszymi debilnymi bluzgami!
i prosze was nie piszcie : to on zaczol! itp...

pozdrowienia dla lublina i bez zadnyh wyzeczen ruwniez dla tarnowa...


Sam widzisz Miszczu jak to jest. sam miałes do nas pretensje o to że nie rozmawiamy na temat a robisz podobnie, gdyż tylko jedna Twoja odpowiedz dotyczyła tematu, mamy sezon ogórkowy wię jak czasem dyskusja odejdzie od tematu to nic sie takiego strasznego sie nie stanie. a co do Twoich błedów- mi to absolutnie nie przeszkadza, każdy powinien pisać tak jask jest mu wygodnie!!!
pozdrawiam.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi