Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Spotkanie z zawodnikami Stali Rzeszów


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 3 gru 2003, o 20:00
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Ja sie postam ulozyc kilka ciekawych pytan, mam juz jedno takie ciekawe pytanie, uslyszycie je jutro :-). Mam rowniez nadzieje ze dam rade zalatwic sobie dyktafon i zapodac na stronke kilka ciekawych komentarzy odnosnie spotkania i moze jakis wywiadzik maly :P Mam nadzieje ze mi nic nie wypadnie i beda wszyscy z FC + kilka ciekawych, interesujacych mnie osob :P:P

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 3 gru 2003, o 20:12
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
w sumie w SP nie ma miejsca aby przyszlo wiecej ludzi niż liczy FC czyli 20 no moze zmiesci sie tam 30-40 ludzi ale wtedy ścisk na maxa:):) ja jeszcze nie mam pytan ale bede je ukladal jutro w szkole:P:P tak mi sie wydaje:D

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 3 gru 2003, o 21:52
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
konradeczek_fransik napisał(a):
koroner mecz jest o 21:)
ja bede|!!!!!


no tak, ale zeby dobrze odpowiadac to trzeba kupic polowke i brzeknac w szkla, wtedy palce sie nie kielocza na klawiaturze

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 3 gru 2003, o 23:40
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
A juz sie cieszylem ze spotkanie w piatek to legalnie po szkole sobie przyjde a tu mowia ze w czwartek trudno trzeba sie zwolnic z ostatniej lekcji i do speedway pubu. Takich okazji nie ma czesto dlatego trzeba isc. Z tymi skladkami to ja nie wiem jak wyrobie :wink: :wink: Aronek tylko czeka na okazje zeby cos kasy pozbierac hehe :lol: :wink:

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 4 gru 2003, o 22:55
 Jak dla mnie ?
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Wporzadku bylo ;)

Brawa dla prowadzacych, prowadzili to spotkanie z duza perfekcja

Jak starzy wyjadacze;)

Pozdrawiam


           
Post 4 gru 2003, o 23:09
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Dokładnie. Wielkie podziękowania dla Diamonda(Radek Król) i Maka (Maciej Kędzior) którzy bardzo dobrze prowadzili to spotkanie. Bylo bardzo fajnie. Dowiedzielismy sie pare waznych spraw.
Jeszcze raz podziekowania dla prowadzoacych:):):):)
pozdro

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 4 gru 2003, o 23:17
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Co do prowadzacych, to dziekujemy (pozwole sobie to uczynic rowniez w imieniu Radka) za glosy poparcia, choc chyba obaj zdajemy sobie sprawe, ze baaaardzo wiele braklo do perfekcji. Na przyklad ten smieszny czlowiek, ktory przeszkadzal nam przez cale spotkanie, powinien byc przez nas uciszony - przyznam, ze nie poradzilismy sobie :D

Dziekuje raz jeszcze wszystkim zawodnikom, wlascicielowi Speedway Pubu i Panu Andrzejowi Haehne za przygotowanie nagrod na konkurs (mam nadzieje,ze sie podobaly!) oraz Gazecie Wyborczej, Super Nowosciom, Nowinom i Radiu Rzeszow za rozpropagowanie spotkania. NIewatpliwie dzieki temu pojawily sie na nim rowniez osoby nie zwiazane z KK.

Dziekuje rowniez Wam, ze przyszliscie na spotkanie, a szczegolnie goraco dziekuje tym, ktorzy przelamali wstyd/opory/inne* i zadali pytania naszym gosciom.

Jeszcze raz wielkie dzieki

* - niepotrzebne skreslic


Ostatnio edytowano 4 gru 2003, o 23:17 przez MaK(s), łącznie edytowano 1 raz

           
Post 4 gru 2003, o 23:17
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
Dzisiaj bylo fajnie, padlo tez troche informacji. Brawa za organizacje dla Macka i Radka bo bylo swietnie.


           
Post 4 gru 2003, o 23:19
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
podziekowania dla Pana K i Pana K:) (nie mylic z Kuźniarem)

hm tak szczerze mowiąc to nie było to jakiej nie wiadomo jakie spotkanie, jak zadasz pytanie Panu Szylarowi to lepiej nie zastanawiaj się nad drugim bo ono poźniej straci sens:)
czego tak mało ludzi zadawało pytania? ! ? wszyscy zebym ja zadawał a co ja jestem?:P hihi

napenwo Dobrucki nie bedzie jeździl w RZeszowie to jedna sprawa!!!
acha zapomnialem zabrakło pana Prygonia, a szkoda bo mialem dla niego bardzo ciekawe pytanie:)
no i absencja Ciapka, szkoda bo napewno bysmy sie dowiedzieli cos wiecej!!

Karolek luzak szydere robil:)

ja tylko zyje nadzieją ze Ci co duzo gadaja bedą duzo dzialac, bo ani kwestia meczy przy jupiterach, ani podpis Ciapka, tym bardziej Karollka nie jest pewny!! wszysto to narazie obietnice;/ chodz jestem pozytywnie nastawiony jesli chodzi o starty Barana i Kuciapy,Trojana tez niby ze podpisał ale.....
mam nadzieje ze ta pani co pstrykała fotki nie ujeła mojego piwa i nie da przypadkiem do gazety...:)

pozdro dla Anaruka i Tomka:) i dla miłej kobiety za nami dla itiego i KII mozna było czasem pośmiac:)

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 4 gru 2003, o 23:20
 :)
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Temu gosciowi trzeba bylo powiedziec kilka slow ...
Kim on jest w Stali ?
Bo z widzenia go znam
Mowil nie smieszni, glupio i nie do rzeczy
Nastepnym razem tego goscia trzeba wyprowadzic:)

Ps. A Coz to za 3 kobiety siedzialu dosc blisko wyjscia ? :)

Są na forum ? :)


           
Post 4 gru 2003, o 23:22
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
hehe ten pan jak cos powiedzial bylo bardzo ciekawie:D a te panie co siedzialy kolo CIebie bajerant to bodajże panna Barana siostra Trojana i ktos jeszcze....:):) w toalecie szydera poszła z nimi hihi

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 4 gru 2003, o 23:24
 :)
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Fransik, wyjscie bylo jedno a one siedzialy blizej wyjscia ale balkonowego :))

Chodzi mi o te, ktore siedzialy kolo was (kolo goscia w krawacie:)) bylo ich 3 :)
Sa tutaj na forum ?


           
Post 4 gru 2003, o 23:27
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
To byly sympatyczne kolezanki :P i "dupencja" jak to do niej nobi powiedzial na jednym spotkaniu :D


           
Post 4 gru 2003, o 23:29
 Re: :)
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
bajerant napisał(a):
Ps. A Coz to za 3 kobiety siedzialu dosc blisko wyjscia ? :)

Są na forum ? :)


2 z nich były z nami w Gnieźnie a trzeciej nie znam :):)

A co do samego spotkania to uwazam ze super wyszło tylko zbyt mało pytan z naszej strony :)/Oby wiecej takich spotkań z zuzlowcami :)

P.S
Podziekowania dla Macka K. i Radka K. za zorganizowanie i prowadzenie takiego spotkania

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 4 gru 2003, o 23:31
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Kurcze, z tego wszystkiego zapomnialem podziekowac Radkowi! Radku, wielkie dzieki za ogrom pracy, jaki wlozyles w przygotowanie spotkania!!! Mam nadzieje, ze wybaczysz mi, ze Tobie dziekuje na koncu, ale przeciez ostatni beda pierwszymi :-)


           
Post 4 gru 2003, o 23:33
 Hm :)
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
A ta najblizej drzwi ? :) byla w gnieznie ? no dobra Gnieznie :)


           
Post 4 gru 2003, o 23:39
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Ja chcialem zadać kilka pytań, najwiecej p. Szylarowi m.in. zwiazane z meczami przy jupiterach, o K.Barana i M.Kuciape, oraz o trenera, o obcokrajowców, oraz nieznajomego (R.Dobrucki), ale z wszystkimi pytaniami ubiegł mnie MaK, który nie dal nam szansy zapytania o to, co nas najbardziej interesowalo. Dla mnie spotkanie luz.


P.S. Podziekowania dla Diamonda oraz MaKa. gdybyscie nie pytali tak duzo, to bysmy zadawali pytania. Takie jest moje zdanie, ale mimo to WIELKIE DZIEKI :)

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 4 gru 2003, o 23:41
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
nie było jej w Gnieźnie ae byla ze swoją kolezanka na spotkaniu i ma ksywe"dupencja" wiec jak ja spotkasz na ulicy mozesz jej tak śmiało powiedzieć skojarzy cie z naszym klubem kibica:) mam nadzieje ze ona bedzie chodzić na mecze i jeździc na wyjazdy:D:P

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 4 gru 2003, o 23:46
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
krzysiek_f napisał(a):
Ja chcialem zadać kilka pytań, najwiecej p. Szylarowi m.in. zwiazane z meczami przy jupiterach, o K.Barana i M.Kuciape, oraz o trenera, o obcokrajowców, oraz nieznajomego (R.Dobrucki), ale z wszystkimi pytaniami ubiegł mnie MaK, który nie dal nam szansy zapytania o to, co nas najbardziej interesowalo. Dla mnie spotkanie luz.


P.S. Podziekowania dla Diamonda oraz MaKa. gdybyscie nie pytali tak duzo, to bysmy zadawali pytania. Takie jest moje zdanie, ale mimo to WIELKIE DZIEKI :)


Kurde Krzysiek jak byłes na spotkaniu to mogłes sie zapoznac .. przedstawic luzik by był a tak to dalej nie znasz nikogo :P

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 5 gru 2003, o 00:16
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Piszę dopiero teraz ponieważ wcześniej byłem troszke zajęty.

Przede wszystkim dziękuje Wam! Za to, że przyszliście! To naprawde dużo. Pokazaliście, że jestescie głodni takich spotkań! Dlatego bedzie ich wiecej. Dziękuje także Maćkowi - sami widzieliście jak bardzo był aktywny. W zasadzie ze wszystkiego mnie wyręczał - może innym razem będzie inaczej ; -).
Dziękuję również Panu Grzegorzowi Rejkowskiemu - właścicielowi SP za udostępnienie lokalu. Panu Andrzejowi Haehne za ufundowanie tych cennych nagród! Dziękuję zawodnikom, bez których to spotkanie nie miałoby sensu. Oraz wszystkim redakcjom. GC Nowiny, Super Nowości, Gazeta Wyborcza oraz Radio Rzeszów!
Dzięki!


Ostatnio edytowano 5 gru 2003, o 12:07 przez R.K., łącznie edytowano 1 raz

           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 60 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi