Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

To już jest koniec...


Wszystko o Stali Rzeszów


Mam rację??
Tak 53%  53%  [ 19 ]
Nie 22%  22%  [ 8 ]
Nie masz o tym zielonego pojęcia 25%  25%  [ 9 ]
Liczba głosów : 36
Opcje      Szukaj
Post 18 gru 2003, o 23:41
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
dobo napisał(a):
Kamil napisał(a):
Chyba mniej wiecej wiem który jestes i widziałem chyba jak spiewałes TYLKO STAL ZKSS i Czy wygrywasz czy NIE JA I TAK KOCHAM CIĘ. Wiec widac ze tylko na pokaz to spiewałes i tyle


Nie wciskaj kitu bo TY też zapewne jesteś z jakąś dziewczyną i mówisz, że ją kochasz czule się z nia obejmując, a po miesiącu jesteś np. już z inną dziewczyną i mówisz jej to samo !!


Dobo mysle jednak ze nie mozna tego porównywac bo jak np. jakies pannie mówisz KOcham Cie to moze byc kłamstwo a jak np. spiewasz to raczej nie kłamiesz????
A pozatym uczucie do panny moze upłynac :P wiadomo jakies sa:P:P:P
A do klubu choc by był na skraju upadku to mozna powiedziec ze cie ten klub wychowal przez niego przezyłęs niezapomnianie chwile (z panna mozna tez ale to inna historia:P:P)a zreszta jak juz pisałem nie mozna tego porównywac........
:wink: :wink: :wink:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


Ostatnio edytowano 19 gru 2003, o 00:31 przez Kamil, łącznie edytowano 3 razy

           
Post 19 gru 2003, o 00:13
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 maja 2003, o 11:02
Posty: 10

Zobacz profil 
Sory ale już zaczynacie pier***ć, porównywanie klubu do dziewczyny ? Opamiętajcie sie :evil: Nie wiem dlaczego przyczepiliście sie do tego Dobo, to jego brocha komu kibicuje, zresztą napisał całkiem inteligentny text a Wy sie przywalacie do jednego zdania :!: Może by lepiej pomyślec co by zrobić żeby nie było gorzej. W Bydgoszczy kibice napisali petycje do Urzędu Miasta i zrobili nawt pikietę żeby zatrzymać Tomka Golloba. Naszym Gollobem jest Kuciapa i bez niego to już będzie kompletne dno. Może by tak pomyslec jak go zatrzymać ? Już widze jak ktoś sie przyjebie że sam nie rzuciłem propozycji...ale cóż, to nie ja tocze głupie dyskusje na forum o wyższości piłki nad żuzlem i odwrotnie , jak macie już piepszyć to na temat :lol: Pozdrawiam !


           
Post 19 gru 2003, o 00:24
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 5 kwi 2003, o 22:10
Posty: 67

Zobacz profil 
Witam wszystkich, niestety nie uczestniczyłem w Waszej zabawie ale miałe rozliczne obowiązki związane z pracą i troche żuzlem Czytam wypowiedzi Kaśki , taki nik i zgadzam się jak nigdy z nią. Trzeba byc z drużyną ,nie klubem ,tylko ze Stalą Stal to nie działacze tylko symbol z którym sie identyfikujemy .Aktualny zarząd robi co może ale jego mozliwości sa skromne, gdzie jest prezes Prygoń to on podpisywał kontrakty od trzech lat gwarantując wypłaty gdzie cała administracja To co się dzieje teraz w klubie to horror Ale mam nadzieję ze tak jak ja będziecie przychodzic na mecze to jest nasza drużyna. Andrzej Haehne


           
Post 19 gru 2003, o 06:07
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
haj napisał(a):
kezman napisał(a):
P.S Dobo jest przeciez z Rzeszowa :wink:
Jakos "buczok" nie potwierdza tego pisza "i love un.." nawet nie moge tego napisac. mam tylko jedno to przekazania temu tarnowiakowi
j**** dobo j****!!!!!
i to jest moj komentarz do jego ostatniego posta... prosze bez bana dla mnie :D:D:D:D:D juz wiecej nie bede :D:D:D:D:D:D

PS. Widze że moje posty sa kropokowane ale to nic rozujmime moderatorow. :D:D:D:D:D:D Chcialem jeszcze jedno dodac. Wstyd mi że wśród kibiców Stali był taki dobo wielki wstyd na całą Polskę!!


i to jeszcze ma znaczek fanklubu :P hehe
oj Dobo Dobo.... co z Ciebie za leszcz.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 19 gru 2003, o 10:52
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Ale p********... Chlopak wyraza swoja opinie (patrz podpis) a wy go odrazu jedziecie. Poniekad ma racje, ale tez nie do konca. Ale nie mam zamiaru sie tu wypowiadac, jesli dobo pojawi sie na spotkaniu to pogadam z nim :D

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 19 gru 2003, o 12:08
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Ja sie zgadzam z Aronkiem, a tak popoza tym to chyba kazdy z nas ma chwile zalamania... chociaz nie wszyscy o tym pisza na forum Niech przewodniie haslo naszego KK bedzie z wami :) Dumni po zwyciestwie, wierni po porazce!!!

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 19 gru 2003, o 15:45
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Rami to zalezy co masz na mysli pod pojecie "po porazce"? Czy to ze w klube obecnie nic sie nie dzieje nie wiadomo niuc o nowych zawodnikach. Nikt sie nie unteresuje zagranicznymi czy moze to ze najprawdopodobniej lider druzyny oposci szeregi Stali Rzeszów :D Prosze Cie rami o male sprostowanie :P

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 19 gru 2003, o 16:58
 
Junior
Junior

Dołączył: 27 lis 2002, o 17:35
Skąd: nowe miasto
Posty: 158

Zobacz profil 
Jeżeli ojciec nie każe mi przyjeżdżać do roboty jutro to w końcu przyjdę na spotkanie. Pozdrawiam


           
Post 19 gru 2003, o 16:59
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
arOn_ek napisał(a):
Ale pierdolicie... Chlopak wyraza swoja opinie (patrz podpis) a wy go odrazu jedziecie. Poniekad ma racje, ale tez nie do konca. Ale nie mam zamiaru sie tu wypowiadac, jesli dobo pojawi sie na spotkaniu to pogadam z nim :D
W czym ma racje? Że najpierw pisze, że jest za Stalą a potem jak jest źle to spieprza do Unii?? To jest dobre?? Ma racje w tym, że będzie tam gdzie jest lepiej?? w tym ma racje?? No sory ale dla mnie to jest bardzo bardzo dziwne!!

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 19 gru 2003, o 17:17
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
dobo napisał(a):
I love Unia.


Co tak nagle uwielbiacie Unię??? :lol: :lol: :lol:

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Post 19 gru 2003, o 17:20
 ...
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Cytuj:
W czym ma racje? Że najpierw pisze, że jest za Stalą a potem jak jest źle to spieprza do Unii?? To jest dobre?? Ma racje w tym, że będzie tam gdzie jest lepiej?? w tym ma racje?? No sory ale dla mnie to jest bardzo bardzo dziwne!!


Spoko Haj, wyjasnijcie to sobie na gg, juz dosc waszych postow bylo, jest nastroj swiateczny, nie kazdy chce sie klocic :)
Wyluzujcie sie, za dwa lata na forum Uni Tarnow beda takie klotnie zeby jechac na E-Lige do Rzeszowa :)


           
Post 19 gru 2003, o 19:16
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Bajerant ale my sie nie kłócimy. Prawda wpieprzylem sie na dobo ale mi przeszlo a ostatni moj post w tym temacie odnosil sie do aronka bo nie bardzo rozumialem dlaczego przynal wyzej wspomnianemu racje i chcialem zeby mi to wyjasnil:P:P:P

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 19 gru 2003, o 21:08
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 lis 2003, o 21:22
Skąd: Wojewódzkie miasto Rzeszów
Posty: 198

Zobacz profil 
koroner napisał(a):
Zombi napisał(a):
.
Autonomia poszczególnych sekcji powinna według mnie być tak duża, żebytakich rozmów w ogóle nie było. Piłkę i żużel powinna łączyć tylko nazwa niestety, anie jakieś tam dawne zaszłości. Takie prawa rynku. A jak szef danej sekcji nie radzi sobie to logiczne, że sponsorzy będą dawać kasę na drugą sekcję bo im się to bardziej opłaca.


gdzie ty masz chopie autonomiczna sekcje????
co ty pieprzysz?????




Mówie, że powinny być według mnie i tyle na ten temat

_________________
Zużel jest spoko, piłka nożna tez, skoki lubie, koszykówkę isiatkówke oglądam ale KOLARSTWO KOCHAM BO JEST NAJGENIALNIEJSZYM SPORTEM ŚWIATA ITD, ITP


           
Post 20 gru 2003, o 15:38
 
Junior
Junior

Dołączył: 27 lis 2002, o 17:35
Skąd: nowe miasto
Posty: 158

Zobacz profil 
O to już się widze doczekałem. Nie byłem dziś na spotkaniu i od razu blok do działu kibica. Dzieki <ok> , dla usprawiedliwienia powiem, że jestem dziś na nogach od godziny 6 i dopiero teraz wróciłem. Co sobotę robię u starego i jak miałem przyjść? Cieżko wam zrobić spotkanie wieczorem tylko o 11 w południe. luz. TERAZ TO MI TO JUŻ WISI WSZYSTKO. A POTEM MACIE WONTY, ZE PISZE TAK A NIE INACZEJ NA TEMAT KLUBU. SKORO WY MACIE TAKIE PODEJSCIE DO SPRAWY? PROSZE BARDZO, LASKI NIKOMU NIE ROBICIE, JA NA TYM FORUM WCALE PISAC NIE MUSZE, ALE WY MACIE TO GDZIES BO PRZECIEZ JEST INNYCH 600 UZYTKOWNIKOW? BRAWO


           
Post 20 gru 2003, o 15:41
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
dobo napisał(a):
A POTEM MACIE WONTY, ZE PISZE TAK A NIE INACZEJ NA TEMAT KLUBU. SKORO WY MACIE TAKIE PODEJSCIE DO SPRAWY? PROSZE BARDZO, LASKI NIKOMU NIE ROBICIE, JA NA TYM FORUM WCALE PISAC NIE MUSZE, ALE WY MACIE TO GDZIES BO PRZECIEZ JEST INNYCH 600 UZYTKOWNIKOW? BRAWO


Nie bylo Cie na zadnym spotkaniu ostatnio. Dlatego tracisz dostep, przyjdziesz odzyskasz to jest oczywiste chyba. Zamiasto Klubu Kibica Stali Rzeszów proponuje Ci... http://www.net-fans.prv.pl wkoncu you love tarnuf...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 20 gru 2003, o 16:08
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
arOn_ek napisał(a):
dobo napisał(a):
A POTEM MACIE WONTY, ZE PISZE TAK A NIE INACZEJ NA TEMAT KLUBU. SKORO WY MACIE TAKIE PODEJSCIE DO SPRAWY? PROSZE BARDZO, LASKI NIKOMU NIE ROBICIE, JA NA TYM FORUM WCALE PISAC NIE MUSZE, ALE WY MACIE TO GDZIES BO PRZECIEZ JEST INNYCH 600 UZYTKOWNIKOW? BRAWO


Nie bylo Cie na zadnym spotkaniu ostatnio. Dlatego tracisz dostep, przyjdziesz odzyskasz to jest oczywiste chyba. Zamiasto Klubu Kibica Stali Rzeszów proponuje Ci... http://www.net-fans.prv.pl wkoncu you love tarnuf...


W 100% zgadzam się z Aronkiem :!: Hmm piszesz, że raz nie przyszedłes i zabrano Ci dostęp ? :roll: Heh tak naprawde to chyba raz przyszedłes...przed nikim nie zamykamy drzwi...wystarczy, że przyjdziesz i dostęp będziesz miał. Zresztą watpie żeby to był dla Ciebie jakiś problem, bo nie zauważyłem, abyś sie jakoś rozpisywał w tym dziale...


Ostatnio edytowano 20 gru 2003, o 16:13 przez kezman, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 20 gru 2003, o 16:10
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
Ale przeciez to bylo pierwsze spotkanie ktore odbylo sie w sobote, wczesniejsze byly w niedziele, wiec jak to jest dobo? Czyzbys tez w niedziele pracowal u ojca? (szczerze w to watpie).


           
Post 20 gru 2003, o 20:33
 
Junior
Junior

Dołączył: 27 lis 2002, o 17:35
Skąd: nowe miasto
Posty: 158

Zobacz profil 
Odnośnie niedzieli to ja już wyraziłem swoje zdanie ... najlepiej róbcie sobie te spotkania w nocy o północy, każdy wam przyjdzie, śmiać mi sie już chce z tego całego zamieszania, wykasujcie w pizdu ten temat (skasujcie temat: to już koniec) bo mam dość, smiać mi się chce z kezmana, z tego co goście w tym klubie wyprawiają!


           
Post 20 gru 2003, o 20:35
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
smiać mi się chce z kezmana


To pośmiejmy sie razem! Tylko badz łaskaw i powiedz o co chodzi :roll:


           
Post 20 gru 2003, o 20:43
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Kezman nie zwracaj na dobo uwagi on ostatnio miewa jakies odchyly, ale coz, niestety kazdy moze sie wypoqiadac :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ptbjl i 165 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi