Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

To już jest koniec...


Wszystko o Stali Rzeszów


Mam rację??
Tak 53%  53%  [ 19 ]
Nie 22%  22%  [ 8 ]
Nie masz o tym zielonego pojęcia 25%  25%  [ 9 ]
Liczba głosów : 36
Opcje      Szukaj
Post 21 gru 2003, o 01:15
 masz racje
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 paź 2003, o 21:44
Skąd: rzeszów
Posty: 28

Zobacz profil 
no szkoda a moglo byc takpieknie teraz nie bedzie sie oplacalo chodzic na zuzel nie ma co :( szkoda naszego zuzla :płacz:


           
Post 21 gru 2003, o 06:43
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
A co to za roznica w ktorej lidze beda, itak jezdza w kolko gęsiego. A ja mam pomysl na uzdrowienie rzeszowskiego speedwaya. U nas na stadionie jezdzi sie w zgodnie ze wskazowkami zegarka i pozamiatane. Nie ma bata na stal u siebie.
Juz widze te komentarze :P


A tak na powaznie uwazam ze Stal jest klubem na tyle znanym w Polsce ze nie powinna miec wiekszego problemu ze znalezieniem odpowiedniego sponsora, ktory zagwarantowal by przynajmniej byt 1 ligowy. Wkoncu Rzeszow to stolica Podkarpacia.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 21 gru 2003, o 11:49
 ...
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Cytuj:
U nas na stadionie jezdzi sie w zgodnie ze wskazowkami zegarka i pozamiatane. Nie ma bata na stal u siebie.
Juz widze te komentarze


:) Dobre Dobre :)
Byly raz takie zawody, nawet zawodnika to wychodzilo.

Cytuj:
A tak na powaznie uwazam ze Stal jest klubem na tyle znanym w Polsce ze nie powinna miec wiekszego problemu ze znalezieniem odpowiedniego sponsora, ktory zagwarantowal by przynajmniej byt 1 ligowy. Wkoncu Rzeszow to stolica Podkarpacia.


Wydaje Ci sie Warszawa jest stolica polski. Kraków tez jest stolica swojego wojewodztwa, bardzo duzym i znanym miastem.
Rzeszów tez nalezy do wiekszych miast, upada zuzel.
Piła, mniejsze miasto, upada zuzel.
Tarnów mala wioska, zuzel istnieje, wiecie to jest takie dziwne.


           
Post 21 gru 2003, o 12:56
 Re: masz racje
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
aron napisał(a):
no szkoda a moglo byc takpieknie teraz nie bedzie sie oplacalo chodzic na zuzel nie ma co :( szkoda naszego zuzla :płacz:


:cenzura: co za xero, wez sobie czlowieku zmien nick na forum :/ :evil:

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 21 gru 2003, o 13:16
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
error napisał(a):
A tak na powaznie uwazam ze Stal jest klubem na tyle znanym w Polsce ze nie powinna miec wiekszego problemu ze znalezieniem odpowiedniego sponsora, ktory zagwarantowal by przynajmniej byt 1 ligowy.


Bardzo sluszna uwaga. Jako ciekawostke powiem, ze gorzowska Stal znalazla ponoc dwoch strategicznych sponsorow, ktorzy lacznie wylozyli - bagatela - 800 tys. zl. A nasz prezes nie potrafi sprzedac nazwy za 150 tysiecy. ROTFL


           
Post 21 gru 2003, o 14:19
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
MaK napisał(a):
error napisał(a):
A tak na powaznie uwazam ze Stal jest klubem na tyle znanym w Polsce ze nie powinna miec wiekszego problemu ze znalezieniem odpowiedniego sponsora, ktory zagwarantowal by przynajmniej byt 1 ligowy.


Bardzo sluszna uwaga. Jako ciekawostke powiem, ze gorzowska Stal znalazla ponoc dwoch strategicznych sponsorow, ktorzy lacznie wylozyli - bagatela - 800 tys. zl. A nasz prezes nie potrafi sprzedac nazwy za 150 tysiecy. ROTFL


I, o zgrozo, jedna z tych firm - Telenet ma swoją siedzibę w Mielcu!


           
Post 21 gru 2003, o 14:28
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Kenny napisał(a):
MaK napisał(a):
error napisał(a):
A tak na powaznie uwazam ze Stal jest klubem na tyle znanym w Polsce ze nie powinna miec wiekszego problemu ze znalezieniem odpowiedniego sponsora, ktory zagwarantowal by przynajmniej byt 1 ligowy.


Bardzo sluszna uwaga. Jako ciekawostke powiem, ze gorzowska Stal znalazla ponoc dwoch strategicznych sponsorow, ktorzy lacznie wylozyli - bagatela - 800 tys. zl. A nasz prezes nie potrafi sprzedac nazwy za 150 tysiecy. ROTFL


I, o zgrozo, jedna z tych firm - Telenet ma swoją siedzibę w Mielcu!


Dokładeni Kenny to samo chciałem napisać!!!! Z tego co wiem to w Mielcu sponsorują siatkówkę kobiet (?)...to jest tragedia!!! No, ale co tam z Mielca bliżej do Gorzowa niż Rzeszowa :roll: Porażka...


           
Post 21 gru 2003, o 17:23
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Pewnie prezes ma slabe uklady. Potrzebny ktos jak A.Haehne.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 21 gru 2003, o 19:21
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 lis 2003, o 21:22
Skąd: Wojewódzkie miasto Rzeszów
Posty: 198

Zobacz profil 
Układy, nie układy, ale codzi o to, żeby koleś umiał zarządzać klubem sportowym, był po prostu dobrym menadżerem. Wtedy układy same się znajdą. Zgadzam się, że ktoś taki jak Haehne byłby dobry.
A z tym Mielcem to faktycznie przypał, ale znajdzie się jeszcze paru sposorów, bo jakby nie patrzeć to w naszym regionie żiżel w porównaniu do innych sportów stoi na dosyć wysokim poziomie i wielu ludzi się nim interesuje. Ale trzeba się spieszyć, bo piłka pnie się w górę, tak samo siatkówka, więc za jakiś czas może być trudniej trochę. Ale w czasach Van Pura Stal udowodniła chyba, że sponsorowanie jej przynosi wymierne korzyści reklamowe (zresztą pamiętam jak mój father w tym okresie pił tylko Van Pura :P )

_________________
Zużel jest spoko, piłka nożna tez, skoki lubie, koszykówkę isiatkówke oglądam ale KOLARSTWO KOCHAM BO JEST NAJGENIALNIEJSZYM SPORTEM ŚWIATA ITD, ITP


           
Post 21 gru 2003, o 22:36
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Zombi napisał(a):
(zresztą pamiętam jak mój father w tym okresie pił tylko Van Pura :P )



hahaha Ja tez pilem Vampira ale glowa po nim okropnie bolala. A tak wogole to jakie piwo pijecie??
Ja lubie pszenne.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 21 gru 2003, o 23:19
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Hehe :P Nie ma to jak tematy w tematach :P Byl juz chyba gdzies temat o bronxach :D... Trzeba o tym pomyslec :P

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 22 gru 2003, o 09:44
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Guinness rullez! ;-)
Hmm... szkoda, że mamy tak nieporadny zarząd. Niemal ze swojego podwórka drużyna, jaka będzie rywalizowac w przyszłym sezonie z rzeszowską podkupuje sponsora - smieszne!


           
Post 22 gru 2003, o 09:48
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 gru 2003, o 14:22
Skąd: www.henwal.pl
Posty: 414

Zobacz profil 
Dlaczego Baran mówi, że widzi koniec rzeszowskiego żużla :płacz: , dlaczego Kuciapa mówi że gdzie indziej zaproponowano mu lepsze warunki :płacz: czy to już koniec ? :płacz: gdzie ci obcokrajowcy.........................


           
Post 22 gru 2003, o 10:51
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Diamond_ napisał(a):
Guinness rullez! ;-)
Hmm... szkoda, że mamy tak nieporadny zarząd. Niemal ze swojego podwórka drużyna, jaka będzie rywalizowac w przyszłym sezonie z rzeszowską podkupuje sponsora - smieszne!


Diamondzie nie wyciągaj pochopnych wniosków. Firma TeleNet świadczy usługi internetowe, mianiowicie udostępnia net :). I jakimś dziwnym trafem, mimo że firma ta jest z Mielca, nie świadczy tych usług w Rzeszowie (przynajmniej nic o tym nie słyszałem) tylko np. w Gorzowie, więc chce się tam rozreklamować. To logiczne.
Mnie też się to nie podoba, że w tak trudnym dla nas okresie Gorzów potrafi znaleźć sponsora w naszym regionie, ale do kurwy nędzy nie jest winą działaczy, że firma TeleNet ma interesy w Gorzowie a nie w Rzeszowie!


           
Post 22 gru 2003, o 10:52
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 gru 2003, o 16:45
Skąd: Rzeszów
Posty: 78

Zobacz profil 
Myslałem ze stal będzie szła w dobra strone treningi karate zagraniczni zawodnicy, a tu się okazuje że trzeba bedzie szukać jakiś polaków bo jak Kuciapa i baran chcą odejść rehabilitacja Winiarza i kto nam zostaje Wilk i Trojanowski. Zdobywają troszkę tych punktów ale jesli nie ma sie dobrych polaków to nie ma co marzyć o obcokrajowcach


           
Post 22 gru 2003, o 12:27
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 lis 2003, o 21:22
Skąd: Wojewódzkie miasto Rzeszów
Posty: 198

Zobacz profil 
Kenny napisał(a):

Diamondzie nie wyciągaj pochopnych wniosków. Firma TeleNet świadczy usługi internetowe, mianiowicie udostępnia net :). I jakimś dziwnym trafem, mimo że firma ta jest z Mielca, nie świadczy tych usług w Rzeszowie (przynajmniej nic o tym nie słyszałem) tylko np. w Gorzowie, więc chce się tam rozreklamować. To logiczne.
Mnie też się to nie podoba, że w tak trudnym dla nas okresie Gorzów potrafi znaleźć sponsora w naszym regionie, ale do kurwy nędzy nie jest winą działaczy, że firma TeleNet ma interesy w Gorzowie a nie w Rzeszowie!


Dobrze wiedzieć!!! W takim razie to nawt bardzo logiczne, że oni sponsorują Gorzów. Ja też na ich miejscu bym tak zrobił.

A tak a propos to to o tym samym jest w temacie Rzeszowscy sponsorzy i myślę, że tam to lepiej pasuje.

_________________
Zużel jest spoko, piłka nożna tez, skoki lubie, koszykówkę isiatkówke oglądam ale KOLARSTWO KOCHAM BO JEST NAJGENIALNIEJSZYM SPORTEM ŚWIATA ITD, ITP


           
Post 22 gru 2003, o 12:35
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 lis 2003, o 21:22
Skąd: Wojewódzkie miasto Rzeszów
Posty: 198

Zobacz profil 
error napisał(a):
Zombi napisał(a):
(zresztą pamiętam jak mój father w tym okresie pił tylko Van Pura :P )



hahaha Ja tez pilem Vampira ale glowa po nim okropnie bolala. A tak wogole to jakie piwo pijecie??
Ja lubie pszenne.



Ja już niestety nie załapałem się na ten okres, więc chciałbym żeby teraz sponsorem było np. Tyskie albo Okocim :D
Ja bym był nie miał wtedy problemów ze wspieraniem rzeszowskiego żużla :P

_________________
Zużel jest spoko, piłka nożna tez, skoki lubie, koszykówkę isiatkówke oglądam ale KOLARSTWO KOCHAM BO JEST NAJGENIALNIEJSZYM SPORTEM ŚWIATA ITD, ITP


           
Post 22 gru 2003, o 14:49
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
KAMELEON- nie dlatego tak mówią że oni z tego żyją i w cale nie dziwie się im :(. Jeśli chodzi o nowego prezesa to jeśli nic mu nie wyjdzie z kontraktami to znaczy że gośc to jakiś NIEUDACZNIK!!! Rospacz i smutek dla nas KIBICÓW.

_________________
Unia T. to nie jest POLSKI klub !!!! To nie jest POLSKI klub!!!!
Najlepszy sponsor Stali to KIBICE !!!!!! Na dobre i na złe !!!!!


           
Post 22 gru 2003, o 15:08
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Ja nie potrafię zrozumieć, czemu NIKT nie kieruje pretensji do poprzedniego zarządu. To ONI narobili tego długu! Może to przez NICH straciliśmy dwóch sponsorów! RJ w oświadczeniu na wiosnę br. napisała, że nie jest zadowolona z efektów marketingowych współpracy ze Stalą. A pamiętacie tekst Faraona o wódeczce?


           
Post 22 gru 2003, o 16:47
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
co to da,że bede narzekał na tamten zarząd ?! nic!!! wzięli kaske i ich nie ma teraz nie będzie żużla w Rzeszowie jak się nie znajdzie $$ a mi się po prostu chce płakać jak przyjedzie za rok takie Krosno i nas pokona...;/:( RATUJMY TEN ŻUŻEL LUDZIE!!!!! niech każdy pomoże sponsorzy itd... gdzie oni są?!( nie dotyczy Faraona ) bo jego potraktowano bardzo "dziwnie" a szkoda....:(

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 192 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi