Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Paweł Miesiąc - Kraków 2015


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 18 paź 2008, o 12:34
 Re: Paweł Miesiąc - Lokomotiv Daugavpils & Masarna Avesta
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lut 2005, o 19:02
Posty: 457

Zobacz profil 
Leś się nie nadawał do żużla, więc to nie jest zmarnowany talent.
Miesiąca jeszcze nie skreślajmy.

_________________
Obrazek


           
Post 17 gru 2008, o 13:58
 Re: Paweł Miesiąc - Lokomotiv Daugavpils & Masarna Avesta
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 7 maja 2007, o 09:13
Skąd: Rzeszów, centrum
Posty: 743

Zobacz profil 
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2008/ ... kontraktu/
Myśle, że ten temat mozna przenieść do działu głównego... Jest tam Temat Dawida S. to i tego zawodnika również winien się tam znaleźć....

_________________
Prawdziwy kibic jest ze swoją drużyną bez względu na... prezesa:)


           
Post 2 sty 2009, o 18:11
 Re: Paweł Miesiąc - Lokomotiv Daugavpils & Masarna Avesta
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 gru 2007, o 17:27
Posty: 47

Zobacz profil 
Paweł podpisał kontrakt z drużyną Hammarby Sztokholm.

http://www.espeedway.pl/news,miesiac_po ... 696,2.html


           
Post 2 sty 2009, o 18:53
 Re: Paweł Miesiąc - Lokomotiv Daugavpils & Masarna Avesta
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Moim zdaniem to dobry wybór. W Allsvenskan będzie miał więcej okazji do jazdy, niż miał w ubiegłym roku w Elitserien w Aveście. Trzymam kciuki za Pawła, bo przy odrobinie szczęścia może być w czołówce ligi. Skoro taki Kościuch może być liderem w swojej drużynie, to Łełek też. ;)


           
Post 5 sty 2009, o 21:21
 Re: Paweł Miesiąc - ?? & Hammarby Sztokholm
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Temat mozna smialo przeniesc do działu Stal Rzeszów. Warunki umowy są dograne, umowa bedzie na dniach.

Skoro skład budowany jest na wychowankach, to Pawła nie moglo zabraknac. :piwo:


           
Post 5 sty 2009, o 21:47
 Re: Paweł Miesiąc - ?? & Hammarby Sztokholm
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
I to jest zdecydowanie najlepsza wiadomość w nowym roku :piwo: . Go Łełek, go! Liczę, ze doświadczenia z zeszłego sezonu zaprocentuja w pewien pozytywny sposób. Stać Pawła na średnią 1,7-1,9 moim skromnym zdaniem.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 6 sty 2009, o 01:17
 Re: Paweł Miesiąc - Stal Rzeszów & Hammarby Sztokholm
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
Szafy do pana Ryska Pieli podeslac i bedzie jazda. :piwo:


           
Post 13 sty 2009, o 20:18
 Re: Paweł Miesiąc - Stal Rzeszów & Hammarby Sztokholm
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 lis 2004, o 10:46
Skąd: ze stajni
Posty: 1773

Zobacz profil 
Cytuj:
Drugim zawodnikiem który podpisał dzisiaj kontrakt ze stalą jest Paweł Miesiąc który w ubiegłym sezonie startował w Lokomotiv Daugavpils. - Dobrze jest być znowu w domu. Zawsze chciałem jeździć w Stali - mówił wychowanek rzeszowskiego klubu którego sponsorem będzie firma Kazex Sp. z o.o.


Za espeedway.pl

EDIT: 14.01.2009 r.

Gratulacje dla Pawła, bo zostanie w lutym tatusiem :) Będzie miał motywację do jazdy :)

_________________
"Nic na świecie nie zdarza się przez przypadek." - Paulo Coelho.


           
Post 31 sty 2009, o 18:04
 Re: Paweł Miesiąc - Stal Rzeszów & Hammarby Sztokholm
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
P. Miesiąc: "Chcę tu jeszcze coś udowodnić..."
http://www.stal.rzeszow.pl/newsy2.php?f ... ll&no=1141

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 7 lut 2009, o 14:02
 Re: Paweł Miesiąc - Stal Rzeszów & Hammarby Sztokholm
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2002, o 00:36
Skąd: Z baru obok
Posty: 559

Zobacz profil 
A dzisiaj urodził sie Pawłowi syn, szczere gratulacje !!!


           
Post 8 lut 2009, o 12:01
 Re: Paweł Miesiąc - Stal Rzeszów & Hammarby Sztokholm
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 23 sty 2009, o 21:49
Posty: 51

Zobacz profil 
Pawełku gratulacje!!!! trzymam kciuki i pokaż tym wszystkim co w Ciebie nie wierzą na co Cię stać goooooooooooooooo Pawełku


           
Post 8 lut 2009, o 14:47
 Re: Paweł Miesiąc - Stal Rzeszów & Hammarby Sztokholm
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:06
Posty: 1247

Zobacz profil 
Koniara napisał(a):
Gratulacje dla Pawła, bo zostanie w lutym tatusiem :) Będzie miał motywację do jazdy :)


a raczej będzie się bardziej oszczędzał na torze i dbał przede wszystkim o zdrowie. Tak się zwykle dzieje z zawodnikami, kiedy zostają tatusiami, przynajmniej na początku ojcostwa.

_________________
"Kiedy byłem potrzebny, jeździłem po sześć razy" E. Sajfutdinow


           
Post 9 mar 2009, o 22:14
 Re: Paweł Miesiąc - Stal Rzeszów & Hammarby Sztokholm
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 7 mar 2009, o 02:40
Posty: 2

Zobacz profil 
Kto najlepszy dla kibicow zuzla z miasta Rzeszow Pawel Miesjac albo Roman Powazhny?


           
Post 13 mar 2009, o 12:07
 Re: Paweł Miesiąc - Stal Rzeszów & Hammarby Sztokholm
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Cytuj:
Tata Łełek

Życie żużlowca z nadejściem wiosny nabiera tempa i kolorytu. Wszak zbliża się sezon. Jednak w przypadku Pawła Miesiąca miało miejsce jeszcze jedno szczególne wydarzenie. W lutym na świat przyszedł jego syn Filip.


Mały ma 5 tygodni i razem z mamą jesteśmy bardzo szczęśliwi – oznajmia z dumą w głosie Paweł - Najważniejsze, że jest zdrowy – dodaje z ulgą. Miesiąc w sezonie ogórkowym nie próżnował i jak mówi: - Już dzisiaj mogę śmiało wyjechać na tor – informuje z przekonaniem.

Trenowałem w grupie dowodzonej przez Maćka Kuciapę. Od kilku już lat dobrze nam się współpracuje. Dostaliśmy niezły wycisk – śmieje się. Codziennie trenujemy na hali: siłownia, gry zespołowe, a także basen. Co drugi w terenie. Bieganie i jazda na rowerze – dodaje.

Paweł po rocznym rozbracie wrócił do rzeszowskiej ekipy. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku reprezentował łotewski Daugavpils. – Na początku rozgrywek szło mi całkiem nieźle. Byłem jednym z trzech prowadzących parę i zdobywałem dużą ilość punktów. Później forma spadła. Nie chciałbym się wypowiadać o powodach słabszej drugiej części sezonu, ale pragnę podkreślić, że na pewno nie żałuję współpracy z łotyszami i nie uważam ubiegły rok za stracony. Dostałem porządną szkole życia i jazdy, co na pewno zaprocentuje w moich kolejnych startach – twierdzi ze spokojem w głosie.

Części były droższe – mówi o trudach kompletowania sprzętu. - Praktycznie wszystko jest kupowane w euro i wzrost kursu europejskiej waluty bezpośrednio przekłada się na koszty z ekwipunkiem. Ale z posiadanego zaplecza jestem jak najbardziej zadowolony. Mam dwa nowe motocykle marki GM oraz dwa dodatkowe silniki – oznajmia zadowolony.

Mój główny cel na nadchodzący sezon jest bardzo prosty: ustabilizować formę i regularnie zdobywać punkty dla drużyny. Liczę na doping fanów, którzy powinni z nami być zarówno w gorszych, jak i lepszych chwilach – kończy Paweł.


www.stal.rzeszow.pl ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 20 mar 2009, o 11:50
 Re: Paweł Miesiąc - Stal Rzeszów & Hammarby Sztokholm
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Cytuj:
Paweł Miesiąc to wychowanek Stali Rzeszów. W sezonie 2008 na zasadzie wypożyczenia jeździł w Lokomotivie Daugavpils. W 2009 roku znów swą jazdą cieszył będzie kibiców z Podkarpacia. Jakie plany na zbliżające się wielkimi krokami rozgrywki ma Miesiąc?
Jarosław Handke: Jak się czujesz po pierwszym w tym roku treningu na torze?

Paweł Miesiąc: Na pewno tor nie jest łatwy, jest on przyczepny i są dziurki. W tym roku zmieniłem ramy do motocykli, z Antigów przeszedłem na czeskie. Przyzwyczajam się, wjeżdżam się powolutku. W piątek też pojeździmy na tym torze, będziemy to robić, aby dobrze się wjechać w sezon.

Wielu zawodników mówi, że kiedy po przerwie zimowej wsiadają na motocykl po dłuższym czasie, czują ogromny głód jazdy. Czy podobnie jest w twoim przypadku?

- Na pewno czułem duży głód jazdy, dopóki nie usiadłem na motocyklu. Na początku po pierwszych jazdach wydaje się, że wszystko jest fajnie, dopiero kiedy stanie się pod taśmą w czwórkę, to wszystko wygląda już zupełnie inaczej. Na razie moim głównym celem jest dopasowanie sylwetki do nowych ram, bo jeździ się na nich trochę inaczej. Ponadto tak jak mówiłem, pragnę dobrze wjechać się w tor.

Czy jesteś zadowolony ze skompletowanego zaplecza sprzętowego?

- Tak, jestem zadowolony. Posiadam motocykle marki GM wraz z czeskimi ramami.

Wielu zawodników narzeka, że w obliczu kryzysu finansowego oraz wysokiego kursu euro podrożały części do motocykli. Odczułeś to na własnej skórze?

- Na pewno jest trudniej, na pewno części są droższe. Jakoś musieliśmy sobie radzić, myślę, że to się udało. Na chwilę obecną mogę powiedzieć, że jest dobrze.

Dlaczego zdecydowałeś się na odejście z klubu z Daugavpils i powrót do Rzeszowa?

- W łotewskiej drużynie z Daugavpils przebywałem na wypożyczeniu. Teraz zdecydowałem się na powrót do Rzeszowa, gdyż chcę się pokazać z dobrej strony w pierwszej lidze. Można powiedzieć, że wracam do siebie.

Wielu ekspertów typuje jako głównego kandydata do awansu do Ekstraligi w najbliższych rozgrywkach tarnowską Unię. Podzielasz to zdanie?

- Jeżeli spojrzy się na zawodników, to na papierku Unia Tarnów jest głównym faworytem do awansu, każdy tak mówi. To jest sport, tu wszystko może się zdarzyć.

Czy w związku z tym drugie miejsce jest w waszym zasięgu?

- Jeżeli wszystko będzie grało i przebiegało po naszej myśli, to będziemy mieli pierwsze miejsce. Każdy będzie dawał z siebie wszystko i robił to, co w jego mocy, zobaczymy co z tego wyjdzie.

www.sportowefakty.pl :wink:

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 14 kwi 2009, o 17:17
 Re: Paweł Miesiąc - Stal Rzeszów & Hammarby Sztokholm
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2008, o 12:30
Skąd: Rzeszów
Posty: 153

Zobacz profil 
Jak ocenisz poniedziałkowy mecz?
- Przegraliśmy mecz i to jest w tym momencie najważniejsze. Trochę kiepsko nam szło na tym torze. Nie wiem w czym leży problem. Może wiąże się to z faktem, iż nie jesteśmy jeszcze wjeżdżeni w sezon, bo tak naprawdę to bardzo późno wyjechaliśmy na tor.

Jak oceniasz swój występ?
- Jeśli chodzi o mój wynik, to mogę być zadowolony z jednego biegu, kiedy udało mi się wygrać. Później już tak dobrze nie było. Musiałem w osatnim biegu jechać dwa okrążenia na kapciu. Nie siedzę w oponie i trudno mi takie rzeczy przewidzieć. Jednak w żużlu czasami zdarza się taki pech. W tej sytuacji cieszę się, że udało mi się chociaż dojechać do mety i zdobyć dla zespołu ten jeden punkt.

Dla ciebie był to debiut ligowy w tym sezonie...
- Dokładnie. Pierwsze koty za płoty. Jednak chciałbym już od kolejnego meczu znajdować się w wyjściowym składzie. Wiadomo, iż będąc w podstawowej piątce można się spokojniej przygotowywać do kolejnych biegów. To daje pewny komfort psychiczny i na pewno lepiej się wtedy startuje.

Właśnie. Nie masz żalu do trenera Śledzia, że tak późno desygnował cię do boju?
- Widać, że nasi zawodnicy mają jeszcze problemy ze sprzętem. Nie mieliśmy zbyt wielu jazd przed sezonem i w większości przypadków te silniki nie są jeszcze dograne, tak jak być powinny. Na pewno chciałem jechać w Rybniku w podstawowym składzie. Chciałem od razu wystartować od pierwszej serii spotkań. Myślę, że tak byłoby najlepiej, jednak decyzja trenera była inna.

Jak oceniasz współpracę z nowym trenerem?
- Bardzo dobrze się nam razem współpracuje. Darek jeździł jeszcze niedawno w naszym zespole i dobrze się rozumiemy. Obym tylko jeździł, a wszystko będzie ok.

Przegrana różnicą czterech punktów. Bonus jest chyba do zgarnięcia w rewanżu?
- Na pewno. Jednak ta różnica, która dzieliła dzisiaj Rybnik i Rzeszów, to "tylko" albo "aż" cztery punkty. To spotkanie było naprawdę do wygrania. Przyjechaliśmy do Rybnika z zamiarem walki o dwa punkty i nie udało się. Mieliśmy przy tym sporo pecha, bo Dawid Lampart miał upadek na punktowanej pozycji. Do tego ja pogubiłem punkty na dystansie. Niemal każdy z nas stracił jakieś punkty, stąd ta porażka. Myślę jednak, że jesteśmy naprawdę mocną drużyną, tylko wszystko musi mieć ręce i nogi, abyśmy wygrywali mecze.

Czy rybnicki tor sprawiał ci jakieś problemy?
- Szczerze powiedziawszy, to dla mnie nie był zły. Nie sprawiał mi większych kłopotów. Może były jakieś dziurki na nim, ale trzeba pamiętać, że chłopcy w Rybniku bardzo późno wyjechali na tor po zimowej przerwie i ten tor na pewno nie jest jeszcze rozjeżdżony. Zresztą trudno mi powiedzieć coś więcej, skoro jechałem tylko w trzech biegach. Dodatkowo ten mój ostatni bieg to była parodia, bo jechałem dwa okrążenia na przebitej oponie.

Powracasz do Rzeszowa po roku spędzonym w Daugavpils. To oznacza koniec z długim podróżami...
- Tak jak mówisz, nie trzeba się już martwić dalekimi wyjazdami, których w zeszłym roku było dość sporo. Jednak w Daugavpils miałem tę pewność, iż jechałem w składzie i chciałbym, aby w Rzeszowie też tak było. Jeśli tak będzie, to wszystko powinno się dobrze układać.

Ostatnio dużo mówi się o tym, że do zespołu ma dołączyć Nicki Pedersen...
- To nie jest moja piłka. To czy dojdzie do tego transferu zależy od władz klubu i moje zdanie raczej niewiele tu zmieni. Moje zdanie jest jednak takie, iż nie trzeba nam wzmocnień. Jeśli do zespołu dołączyłby Nicki Pedersen, to wiadomo, iż jest do zawodnik, któremu można przed każdym spotkaniem dopisywać zdobycz punktową w granicach kompletu. Jednak wiadomo, iż jego ewentualne przyjście odbywa się kosztem czegoś - wówczas już dwóch zawodników będzie siedzieć na ławce. Moim zdaniem powinniśmy jechać naszym obecnym składem i to jechać jak najlepiej.

Czy obecnym składem Rzeszów może walczyć o Speedway Ekstraligę?
- Myślę, że jakby nikt nie miał problemów ze składem czy też sprzętem, to tak. Jednak na tę chwilę mamy pewne problemy i stąd te wyniki nie są takie, jakie byśmy oczekiwali.

Planujesz jakieś starty w ligach zagranicznych?
- Na razie mam podpisany kontrakt na starty w lidze szwedzkiej. Mam też gwarancję startów w lidze ukraińskiej, a więc w tamtejszej lidze dojdzie mi kilka spotkań do odjechania. Na razie to wszystko. Być może w trakcie sezonu coś ulegnie zmianie.

przegladzuzlowy.pl


           
Post 14 maja 2009, o 21:20
 Re: Paweł Miesiąc - Stal Rzeszów & Hammarby Sztokholm
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 lis 2004, o 10:46
Skąd: ze stajni
Posty: 1773

Zobacz profil 
Świetny start Pawła Miesiąca w Szwecji.
Paweł Miesiąc 3 3 3 3 2 14

Najskuteczniejszy zawodnik Hammarby Stockhom :)

_________________
"Nic na świecie nie zdarza się przez przypadek." - Paulo Coelho.


           
Post 14 maja 2009, o 21:41
 Re: Paweł Miesiąc - Stal Rzeszów & Hammarby Sztokholm
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 kwi 2008, o 18:44
Skąd: Rzeszów
Posty: 359

Zobacz profil 
super mecz w wykonaniu Pawła. Mam nadzieje ze pokaze w Daugavpils na co go stac ! :piwo:


           
Post 14 maja 2009, o 22:45
 Re: Paweł Miesiąc - Stal Rzeszów & Hammarby Sztokholm
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
"Jeździł mi się bardzo dobrze. Już na treningach w ubiegłym tygodniu czułem się mocny, sprzęt spisywał się coraz lepiej, dlatego żałuję, że zabrakło mnie w składzie na Poznań, choć cieszę się, że chłopakom udało się wygrać. Dziś potwierdziłem tylko swoją dobrą dyspozycję, z czego się cieszę" - powiedział Paweł, który miał szansę na wywalczenie kompletu punktów, jednak w ostatnim wyścigu, musiał uznać wyższość Freddie Erikssona. "Tak, szkoda tego ostatniego biegu, ale nie ma też co narzekać. Eriksson był szybki. Pocieszyć się mogę tym, że wcześniej dwa razy, to ja byłem górą" - dodaje z uśmiechem "Łełek".

Jakie plany ma wychowanek rzeszowskiego klubu na najbliższe dni? "Mam nadzieję kontynuować dobrą passę w Szwecji oraz będę robił wszystko, aby wywalczyć sobie miejsca w składzie na najbliższy mecz Stali, który mamy w Daugavpils" - kończy Paweł.


http://www.pawelmiesiac.com

Cieszy zdobycz punktowa. Oby pojechal do Dauga i nie spalil. :faja:


           
Post 19 maja 2009, o 18:12
 Re: Paweł Miesiąc - Stal Rzeszów & Hammarby Sztokholm
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
SK Trofimow Równe zainteresowało się Pawłem Miesiącem i zawodnik Marmy Hadykówki Rzeszów związał się umową z ukraińskim klubem!
Dokument został podpisany na sezon 2009. "Szybko doszliśmy do porozumienia i co za tym idzie w tym roku będę startował w trzech ligach. Bardzo się z tego cieszę, bowiem, aby była odpowiednia forma, trzeba jak najwięcej jeździć. W przyszłym tygodniu, dokładnie we czwartek jadę do Równego na mecz i mam nadzieję, że zaprezentuje się z dobrej strony tamtejszym działaczom oraz kibicom" - powiedział Paweł.

W sezonie 2009 popularny "Łełek" ma zatem ważne umowy z: Marmą Hadykówką Rzeszów, Hammarby Sztokholm (Szwecja) oraz SK Trofimow Równe (Ukraina).


www.pawelmiesiac.com

P.S Sorka za post pod postem. 8-)


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1096 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi