Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 55  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Paweł Miesiąc - Kraków 2015


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 24 kwi 2006, o 21:40
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 18 kwi 2006, o 13:10
Skąd: Przybyszówka
Posty: 36

Zobacz profil 
Kacu napisał(a):
Licze na to, ze podciagnie sie technicznie i zacznie myslec na torze, bo tego jeszcze mu brakuje. Ale jak to juz powiedziala niejedna osoba, niekoniecznie z Rzeszowa, w ciagu dwoch lat ten chlopak poczynil olbrzymi postep!!! Miejmy nadzieje, ze dalej bedzie ciezko pracowal i nie odbije mu sodowa po tym awansie do IMSJ - na poziomie miedzynarodowym.

z tymi słowami całkowicie się zgadzam..są wyjęte mi z ust :)


           
Post 25 kwi 2006, o 15:11
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
rafał20 napisał(a):
kaserek napisał(a):
kto skasowal moj post i dlaczego ?

To jest forum bialo-niebieskich (tudziez pomaranczowych) i nie ma miejsca na tematy o zydzie.

DO KASACJI !!


ty, gamoniu żyd to sam jesteś

CISZA I SPOKÓJ !!!

A co kaserek takiego napisal, ze jedziesz po nim?

Żyd "potocznie" mowiac to Resoviak, jakbys nie wdzial... :roll:


Teraz się nie mówi "Żyd" tylko "starszy brat w wierze"! Niczego was ten JP II nie nauczył, niczego! :P


           
Post 25 kwi 2006, o 18:11
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 22 mar 2004, o 16:44
Posty: 13

Zobacz profil 
DesertFox napisał(a):
Kacu napisał(a):
To, ze Pawel nie jest super technikiem to wiemy nie od dzis. Ale nadrabia to napewno ambicja i wola walki. No i te nieprawdopodobne, czasem szalone akcje podobaja sie kibicom, ten koles po prostu nie odczuwa strachu. Jedna taka byla w sparingu z Lublinem, gdzie Miesiac po szerokiej na ostatnim luku polknal przeciwnika i otarl sie jeszcze o bande na prostej. Podobna akcja miala miejsce w finalowym meczu z Ostrowem na torze w Rzeszowie. Licze na to, ze podciagnie sie technicznie i zacznie myslec na torze, bo tego jeszcze mu brakuje. Ale jak to juz powiedziala niejedna osoba, niekoniecznie z Rzeszowa, w ciagu dwoch lat ten chlopak poczynil olbrzymi postep!!! Miejmy nadzieje, ze dalej bedzie ciezko pracowal i nie odbije mu sodowa po tym awansie do IMSJ - na poziomie miedzynarodowym.


To fakt... Technik z Pawła mierny, ale to nie oznacza, że należy go spisać na straty. Rune Holta do wirtuozów technicznych tez nie nalezy, ale wcale mu to nie przeszkadza w jezdzie. Chociaz - trzeba przyznac ze GP nie zawojowal nigdy. Sądze, że Pawłowi potrzeba objezdzenia na roznych torach, o geometrii innej niz nasza rzeszowska, gdyz niestety na wyjazdach prezentuje 50% tego co w Rzeszowie. Moze udane starty w IMŚJ beda przepustka do jakiegos zagranicznego klubu z nizszej ligi? Paweł w Premier League to by bylo cos :D:D:D


Bo to jest po prostu drugi Winiarz - taki sam kamikadze :wink:

Ale do zadnej Anglii nie trza go na razie puszczać bo bedzie tak jak z Karolem. Jak bedzie jeździł tu i tam to nie bedzie jeździł dobrze ngdzie.


           
Post 27 kwi 2006, o 23:54
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2003, o 19:47
Skąd: Rzeszów/Warszawa
Posty: 16

Zobacz profil 
Sto lat, sto lat... nasz młodzieżowiec nam się starzeje :wink:


           
Post 28 kwi 2006, o 10:23
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
anah napisał(a):
Sto lat, sto lat... nasz młodzieżowiec nam się starzeje :wink:


i z czego się tu cieszyć? :? ucieka nam zdolny mlodziezowiec, ten dzien po prostu trzeba wrzucic w niepamiec, moze akurat nikt nie zauwazy... :)

_________________
Obrazek


           
Post 28 kwi 2006, o 19:53
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2003, o 19:47
Skąd: Rzeszów/Warszawa
Posty: 16

Zobacz profil 
Cytuj:
i z czego się tu cieszyć? Confused ucieka nam zdolny mlodziezowiec, ten dzien po prostu trzeba wrzucic w niepamiec, moze akurat nikt nie zauwazy... Smile


A gdzie On niby ucieka? Jeśli dalej będzie robił postępy, to za jakiś czas może być całkiem dobrym seniorem. Co w tym złego?

A gdyby przypadkiem komuś przyszło do głowy wrzucić w niepamięć dzień Twoich urodzin, to ja już teraz życzę Ci wszystkiego najlepszego :wink:

Pozdrawiam


           
Post 29 kwi 2006, o 12:02
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 23 lis 2005, o 12:31
Skąd: RW
Posty: 49

Zobacz profil 
:D cóż za bajeczna wymiana poglądów o Pawle...

Niema sie o co kłocić bo mamy jednego z najlepszych juniorów. Poza tym z wiekiem każdy się czegoś uczy i może już być tylko lepiej ;]

Paweł Miesiąc Paweł !! :wink:

_________________
...::Stal Rz-óW na całe życie::...
QRWA WSTAWAĆ PIKNIKI IEBANE !!!!!!!!!!!!!!!

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek


           
Post 1 maja 2006, o 18:49
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2005, o 15:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 508

Zobacz profil 
No Paweł wygrał dziś w Debreczynie. Zostawił w pokonanym polu Wilka i Barana. Pawłowi gartulujemy sukcesu, a Baran? Cóż, żeby się tylko w Lesznie nie skompromitował...


           
Post 1 maja 2006, o 20:25
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 wrz 2005, o 15:26
Skąd: Rzeszów :))))
Posty: 643

Zobacz profil 
http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=4& ... _id=120688



tu wiecej o tym turnieju dobrze niech tak dalej szaleje chloapak


           
Post 1 maja 2006, o 20:49
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 gru 2004, o 15:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 577

Zobacz profil 
Kurczak nam szaleje :)

_________________
.


           
Post 2 maja 2006, o 01:52
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
Box Pawła i Karola

Obrazek

Radość w ekipie rzeszowskiej :)

Obrazek

Paweł na podium

Obrazek

Foto: "Karol Baran Team" :wink:


           
Post 9 maja 2006, o 13:54
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sty 2006, o 12:49
Posty: 507

Zobacz profil 
25 maja Paweł będzie brał udział w 1/4 IMP które odbędą się na torze PSZ Poznań. O to obsada :
1. Piotr Dym - Ukraina Równe
2. Mariusz Puszakowski - Adriana Toruń
3. Mirosław Jabłoński - Start Gniezno
4. Sebastian Ułamek - CKM Złomrex Włókniarz Częstochowa
5. Andrzej Huszcza - PSŻ Poznań
6. Bartosz Kwiatkowski - KŻ Orzeł Łódź
7. Piotr Świst - TŻ Lublin
8. Łukasz Romanek - RKM Rybnik
9. Zbigniew Suchecki - ZKŻ Kronopol Zielona Góra
10. Andrzej Głuchy - Stal Gorzów Wlkp.
11. Marcin Jędrzejewski - BTŻ Polonia Bydgoszcz
12. Paweł Miesiąc - Marma Polskie Folie Rzeszów
13. Rafał Dobrucki - Unia Leszno
14. Karol Ząbik - Adriana Toruń
15. Krzysztof Jabłoński - Lotos Gdańsk
16. Mariusz Węgrzyk - KM Intar Lazur Ostrów Wlkp.

Rezerwowi:
R1. Daniel Pytel - PSŻ Poznań
R2. Marcin Liberski - KM Intar Lazur Ostrów Wlkp.


           
Post 9 maja 2006, o 14:11
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sie 2004, o 12:52
Skąd: Rzeszów
Posty: 1076

Zobacz profil 
Awansuje tylko 6 zawodników + 1 rezerwowy.

Patrząc na skład i to co napisałem wyżej awans Pawła bedzie dość trudnym zadaniem dla niego aczkolwiek nie niemozliwym. Ciezko powiedzieć jak bedzie jezdzil na torze na którym jeszcze nie startował.
Jest to na tyle jeszcze zawodnik chimeryczny, że może być totalna klapa jak 10 pkt zdobycz i awans. Oby to drugie :D


           
Post 25 maja 2006, o 19:58
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2005, o 15:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 508

Zobacz profil 
Co to ma być ? Paweł w ogóle nie istnieje w dzisiejszych zawodach 1/4 IMP. On już od kilku imprez cieniuje. Czyżby umiejętność jazdy po zewnętrzej nie wystarczyła?


           
Post 25 maja 2006, o 20:53
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Martwi mnie bardzo słaba dyspozycja Miesiaca...W niedziele wazne spotkanie, a on trzecie zawody nie liczac jakis Mdmp czy plm...jedzie słabo...a jego punkty w niedziele, są baaardzo potrzebne... :roll:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 31 maja 2006, o 16:10
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Obrazek

Jeśli ktoś nie widiał Pawła jak za dawnych czasów wyglądał to proszę bardzo :P

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 6 cze 2006, o 10:13
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2003, o 09:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1046

Zobacz profil 
a pod tym linkiem http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=4& ... _id=127495 znajduje sie plastron specjalnie :lol: zaprojektowany dla Pawla :D, no juz tylko kilka dni do 1/2, jakos jestem spokojny o Miesiaca, mysle ze bez wiekszych problemow awansuje do finalu ;) a tam to juz nic innego nei pozostanie jak zdobycie zlota :lol:

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 13 cze 2006, o 11:43
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
Cytuj:
http://www.gcnowiny.pl

Rozmowa z PAWŁEM MIESIĄCEM, żużlowcem Marmy Polskie Folie Rzeszów, finalistą indywidualnych mistrzostw świata juniorów

- Marzyłeś, aby w tym roku załapać się do finału?...
- Jasne. Fajnie, że udało się mi się spełnić to marzenie. Ten awans to moje największe jak dotychczas osiągnięcie. Gratulowało mi bardzo wiele osób. Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspomagali w tej drodze do finału i na co dzień to robią. Chodzi o Zygmunta Płodzienia z firmy Gór-Hut, Marmę Polskie Folie i osobiście panią prezes Martę Półtorak, oraz cały team z Rzeszowa, który mnie wspierał w Lesznie.
- Czy w którymś momencie leszczyńskiego półfinału zwątpiłeś, że nie uda ci się awansować do Terenzano?
- Zepsułem pierwszy wyścig i ostatni, ale nie straciłem wiary, że znajdę się w czołowej ósemce i pojadę w finale. W ostatnim wyścigu przez dwa kółka jechałem pierwszy, ale wpadłem w dziurę i wylądowałem pod płotem. To cud, że się uratowałem przed upadkiem. Gdybym wygrał, jechałbym w dodatkowym wyścigu o pierwsze miejsce w zawodach. Powiedziałem sobie, że nie ma czego żałować. Najważniejsze, że awansowałem.
- Czy już śnił ci się finał?
- Jeszcze nie, ale już pewne myśli z nim związane przychodzą mi do głowy. Jeszcze jest jednak dużo czasu, ale już powoli zacznę się do niego przygotowywać.
- W Terenzano jeszcze do tej pory nie jeździłeś?
- Nie, jak zresztą wielu moich rywali w finale. Będzie to mój debiut we Włoszech.
- W Lesznie przed niedzielnym półfinałem też ci się specjalnie nie darzyło, ale w najważniejszym momencie przełamałeś się...
- Dwa dni treningów zrobiło swoje, dopasowałem motory i było w miarę dobrze. Rywale, objeżdżeni na zagranicznych torach, byli jednak groźni. Jeszcze bardziej wymagający wystartują w finale. W nim wszystko może się zdarzyć. Może wyskoczyć ktoś mało znany, kto doskonale się będzie w tym dniu czuł, świetnie dopasuje motocykl i sprawi niespodziankę.
- Może to będzie Paweł Miesiąc?...
- Na przykład Miesiąc. Czemu nie?...
- Szkoda, że nie wykorzystał szansy na awans Andriej Karpow.
- Miał ją do dodatkowego wyścigu, ale nie pojechał w nim dobrze. Jest jeszcze młody. Będzie miał jeszcze dwie okazje. Dla mnie był to ostatni dzwonek.
- Zrobiłeś sobie i kibicom wielką frajdę, ale teraz czas powojować o punkty w lidze. Już w czwartek czeka was mecz we Wrocławiu z Atlasem.
- Będą się chciał pokazać w lidze z jak najlepszej strony. We Wrocławiu jeszcze nigdy nie startowałem, ale mam nadzieję, że nie przeszkodzi mi to w zdobywaniu punktów dla naszej drużyny. Obyśmy zdobyli ich, najwięcej.


           
Post 14 cze 2006, o 19:39
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 wrz 2005, o 15:26
Skąd: Rzeszów :))))
Posty: 643

Zobacz profil 
Kolejni Polscy juniorzy podpisuja kontrakty na jazde w Szwecji a nasz Pawel nie :!: szkoda :( Przydalo by mu sie objedzenie w innej lidze


           
Post 17 cze 2006, o 00:14
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 wrz 2005, o 22:48
Skąd: rzeszow/warszawa
Posty: 96

Zobacz profil 
Niech zacznie jezdzic na festyny
Niczym Karol Baran :D


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1096 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 55  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi