Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163 ... 331  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Polska polityka


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 18 mar 2015, o 09:51
 Re: Polska polityka
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8379

Zobacz profil 
Cos do smiechu... Komorowski jest tak popularny, ze 250 milionow Polakow podpisalo sie pod jego komitetem... To, ze jest 35 milionow Polakow w Polsce i moze najwyzej kolejne 15 zagranica, to juz drobnostka :lol:

Obrazek

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 18 mar 2015, o 17:17
 Re: Polska polityka
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
wcale do śmiechu nie jest. CBOS ciągle manipuluje i fałszuje wyniki swoich sondaży pokazujące dużą przewagę PBK nad Duda i reszta, dlaczego? swoiste fundamenty pod fałszowanie wyników już w dniu wyborów.

"Swego rodzaju alibi, przygotowywanie gruntu, uwiarygadnianie, antycypacja itd. Sugeruje i utrwala wielkość poparcia, przyzwyczaja opinię publiczną do rozbieżności sondaży i oficjalnych wyników"

smutne :( http://ruchkontroliwyborow.pl/index.php ... 352#msg352 dlaczego nie ma glosowania przez internet?

a firma która liczyła glosy podczas ostatnich wyborów także w wyborach prezydenckich będzie liczyła. absurd !? wygrała przetarg bo była... najtańsza. ludzie, to się w głowie nie mieści ile cynizmu jest w rządzie i władzy PO, oni Polakom plują i śmieją się w twarz.

a taki Szejnefld czy Niesiołowski to zakały polskiej polityki.

a tak w sprawie WOŚP które jest tak bronione przez politykow itd. wczoraj mieli ogłosić ile zebrali, nie zrobili tego łamiąc ustawę o zbiorkach. zresztą już kolejna. Owsiak tez kłamie manipuluje, a ludzie dalej wierzą w tego gamonia który podkrada z kasy WOŚP. idea sama w sobie jest wspaniała ale człowiek który za tym stoi przez te lata nauczył się jak działać.

a to mainstreamowe manipulowanie społeczeństwem w wykonaniu TVP2 i Lisowej:
http://wpolityce.pl/media/237479-kto-pr ... z-zaslepia

polecam oglądanie filmów w internecie jak to się robi w Polsce, fajny program jest stacji Republika o manipulacjach w telewizji. wydaje się ze niby nic, malutkie pomyłeczki ale tak ta machina działa.

zeby ktoś nie robił ze mnie pisowca bo kiedyś głosowałem nawet na PO, ale im człowiek starszy tym trochę bardziej rozumie świat i widzi więcej, oczy się otwierają analogicznie można stwierdzić z Marma i Marta Poltorak ;)

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 19 mar 2015, o 03:22
 Re: Polska polityka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Skoro już taką analogię dziabnąłeś, to należy pamiętać, że PiS = PGE.


Cytuj:
a taki Szejnefld czy Niesiołowski to zakały polskiej polityki.

Hoffman król! :lol:


> rok 2015
> głosuj na PO, lub PiS
> bądź nadal przegrywem

_________________
Obrazek


           
Post 19 mar 2015, o 03:49
 Re: Polska polityka
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
a co mnie jakis Hoffman obchodzi? z Wardem znalezli by wspolny jezyk :D

ale ja nie mowilem zeby glosowac na PiS :P

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 19 mar 2015, o 03:55
 Re: Polska polityka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Robi napisał(a):
ale ja nie mowilem zeby glosowac na PiS :P

I brawa dla ciebie.



Marzę jedynie o tym, by każdy - o inteligencji większej niż gówno leżące na chodniku - wyczarował sobie, że głosowanie na PO, czy PiS to jeden penis. Że wciąż szary Kowalski, przy zwycięstwie albo idioty, albo kretyna, będzie w tej samej dupie w jakiej jest teraz. A te śmiecie (jedni i drudzy) będą rubasznie śmiać się z nas nadal i zbijać piątki na sejmowej (chociaż to nie te wybory) stołówce, że nasz naród to nadal idioci.


No ale TVN i reszta podzielą pacanów na ALBO PO, ALBO PIS!111 I w tym gównie będziemy się babrać po wieki. :sex:



PS Ty Jasiek. A ty na kogo byś głosował żyjąc w kraju zdominowanym przez PO i PiS?

_________________
Obrazek


           
Post 19 mar 2015, o 11:09
 Re: Polska polityka
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8379

Zobacz profil 
Ja zawsze bylem forumowym komuchem, wiec szukalbym pewnie kogos kto jest bardziej w lewo niz w prawo.

W Australii mam zwyczaj zmieniac glosy - zazwyczaj glosuje przeciwko partii, ktora jest u wladzy :D

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 19 mar 2015, o 13:49
 Re: Polska polityka
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Ja zawsze bylem forumowym komuchem, wiec szukalbym pewnie kogos kto jest bardziej w lewo niz w prawo.

krzyż na drogę.

tak ładnie dziś mówiono jak to Bierecki dziala zgodnie z prawem jesli chodzi o SKOKi zas Komorowski ma niejasne powiazania z Wolominem :) gratuluje prezydenta dzieki ktoremu por civilia wyprowadzila ponad 400 milionów złotcyh ;)

w koncu oficjalne wyniki na stronie PKW - http://niezalezna.pl/65245-121-dni-sukcesow-pkw

demokratyczna Polska ;)

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 22 mar 2015, o 02:55
 Re: Polska polityka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
https://www.youtube.com/watch?v=ZKoLfyCf3zY


MÓJ KRAJ, TAKI PIĘKNY.


- Na tego.
- Dlaczego?
- ...



By ich ch*j.


Urocze jest też to jak ludzie łączą prawicę z PiSem. :uklony:

_________________
Obrazek


           
Post 22 mar 2015, o 12:25
 Re: Polska polityka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
a ja zaglosuje na dude i pis
bo moja inteligencja jest mniejsza od gowna lezacego na ulicy , jak to sie komus nie podoba to :fuckyou:

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 22 mar 2015, o 12:55
 Re: Polska polityka
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
ja też zaglosuje, ale w 2 turze jesli bedzie Komor - Duda aby niedoszly zabojca milicjanta Komorowski 'wyprowadzam 400 mln zl na Cypr' nie wygral. ten sam Komorowski ktory podpisal ustawy o podwyzszeniu podatkow, GMO, wieku emerytalnym i wielu innych ;) zeby Wam drodzy Polacy zylo sie lepiej :)

a dzisiaj Nałęcz sie skompromitował nt zdjecia PBK z osobami zwiazanymi ze SKOK Wolomin: "Prezydent nie zna tych osob to tylko zwykle zdjecie na ktorym na premierze filmu poproszono PBK o fotke. Na takich zdjeciach mogli byc nawet pedofile"

kompromitacja bo jak to pozwalaja byle komu strzelic sobie fotki z Prezydentem zero selekcji? ;) w srodowisku obok PBK moga przebywac nawet pedofile? :D beka

Obrazek
i wiele innych. przed tak wazna decyzja jak wstapienie do strefy euro tez moze nie byc referendum jesli dalej bedziecie glosowac na PO.

#PolskaRacjonalna :D :D hahaha

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 26 mar 2015, o 04:01
 Re: Polska polityka
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
http://wpolityce.pl/gospodarka/237918-s ... giel-wideo

szkoda słów.

"Władza ignoruje głos społeczny i uparcie realizuje zabójczą dla polskiej gospodarki politykę, m.in. poprzez sprzedaż lasów, ziem, ujęć wody, gazu łupkowego, kopalń, hut, zakładów przemysłowych czy stopniowe osłabianie handlu i wpuszczanie obcego, silnego kapitału, z którym nie mamy szans konkurować."

kapitał tylko dzieki biedronkom liedlom...

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 1 kwi 2015, o 09:32
 Re: Polska polityka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
http://www.fakt.pl/polityka/prof-milews ... 35380.html



1,6 mln podpisów. :lol:

_________________
Obrazek


           
Post 1 kwi 2015, o 16:11
 Re: Polska polityka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
I co w tym takiego złego, że matka zbiera podpisy synowi ?

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Post 1 kwi 2015, o 16:30
 Re: Polska polityka
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
jest profesorem na uczelni. nie wiem czy na uczelniach profesor moze uczestniczyc w kampanii, jesli nie ma zakazu to nie widze w tym nic dziwnego.

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 1 kwi 2015, o 17:05
 Re: Polska polityka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Laska, która może cię usadzić na przedmiocie (a będą z nią mieć jeszcze coś w przyszłym semestrze) zbiera podpisy na syna. Ktoś wierzy w to, że później nie porównała listy obecności z listą podpisów? :roll:

_________________
Obrazek


           
Post 1 kwi 2015, o 17:11
 Re: Polska polityka
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
problem w tym ze to nie glosy jak kazali urzednikom glosowac wg wytycznych tylko zwykle podpisy bez ktorych i tak by zebral 100 tys. ;) az tak bardzo bym sie tym nie przejmowal nawet jeslibys sie nie podpisal nie sadze zeby za takie cos uwalila :P znam porf ktorzy uwalaja za zly krawat czy brak podkreslenia wiec... ;)

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 1 kwi 2015, o 20:39
 Re: Polska polityka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
brzycho napisał(a):
http://www.fakt.pl/polityka/prof-milewska-duda-zbierala-podpisy-dla-syna-na-uczelni-,artykuly,535380.html

1,6 mln podpisów. :lol:


cytujac jednego z forumowiczow -" beka z typa" , co sie jara tabloidami :razz:

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 2 kwi 2015, o 14:44
 Re: Polska polityka
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
jeśli ktoś jeszcze wierzył w uczciwość wyborów to po dzisiejszej wiadomości PKW powinien zmienić zdanie:

10 maja może się okazać że nie każdy znajdzie się na liście wyborców i Kowalski czy Iksiński nie dostaną karty, nie będą mogli zagłosować bo nie ma ich na spisie :D

no ku*** Bareja !

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 4 kwi 2015, o 11:24
 Re: Polska polityka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Robi napisał(a):
problem w tym ze to nie glosy jak kazali urzednikom glosowac wg wytycznych tylko zwykle podpisy bez ktorych i tak by zebral 100 tys. ;)

Dlatego nie napisałem, że to skandal, tylko że beka z tego wcześniejszego jarania się 1,6 mln podpisów.

Robi napisał(a):
az tak bardzo bym sie tym nie przejmowal nawet jeslibys sie nie podpisal nie sadze zeby za takie cos uwalila

Pytanie tylko ilu było chętnych, by zaryzykować.

FIS napisał(a):
brzycho napisał(a):
http://www.fakt.pl/polityka/prof-milewska-duda-zbierala-podpisy-dla-syna-na-uczelni-,artykuly,535380.html

1,6 mln podpisów. :lol:


cytujac jednego z forumowiczow -" beka z typa" , co sie jara tabloidami :razz:

Jak dla mnie to mógłby o tej sprawie napisać nawet i taki szmatławiec jak Gazeta Polska, czy inna Wyborcza, a i tak uważałbym to za niesmaczne i szydził z jaranka z ilości podpisów.


btw

Winnicki napisał(a):
Niebywałe rzeczy. Pod koniec kwietnia w Warszawie odbyć się miała debata poświęcona sytuacji na Ukrainie. Jednym z organizatorów jest stowarzyszenie Studenci Dla Rzeczpospolitej, z którym miałem już okazję owocnie współpracować. Do debaty zostałem zaproszony wraz z:
- Pawłem Kowalem
- red. Tomaszem Rolą z KRESY.PL
- i Dawidem Wildsteinem
Dziś otrzymałem informację, że Kresy.pl, na żądanie (sic!) Wildsteina, zostały wykluczone z debaty, a na ich miejsce został zaproszony Rafał Ziemkiewicz. Oczywiście nic przeciwko RAZ-owi nie mam i zawsze chętnie z nim podyskutuję, ale sytuacja, w której jakiś nadęty redaktorek ustawia organizatorów i dobiera sobie dyskutantów jest niedopuszczalna.
Dlatego poinformowałem przed chwilą, że, w geście solidarności z redakcją Kresy.pl i protestując przeciwko takiemu zachowaniu, rezygnuję z udziału w debacie. Będę do tego namawiał również red. Ziemkiewicza. Tak ewidentnemu chamstwu trzeba dawać zdecydowany opór. Niech przyjaciele neo-banderowców kiszą się we własnym sosie, w formacie tak dobrze znanym z "debat" okrągłostołowego salonu III RP.
‪#‎michnikowszczyzna‬ ‪#‎sakiewszczyzna‬


Pieknie się spaliła dupka Wildsteinowi. Riposta portalu na swoim fp, tj. przypomnienie swojego artykułu sprzed roku (swoją droga to chyba właśnie po nim Sakiewicz ze swoimi przydupasami stwierdził, że to rosyjscy agenci, choć pewien nie jestem), bezbłędna.
http://www.kresy.pl/publicystyka,opinie ... wschodnie-

_________________
Obrazek


           
Post 4 kwi 2015, o 11:51
 Re: Polska polityka
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
ten Wildstein to idiota. ostatnio potrafił nazwać Ruch Narodowy żenującymi dzieciakami tylko dlatego, że potrafili podnieść reke na PiS m.in. ws Kaminskiego itd. szczerze krytykowali PO, ale PiS takze sie oberwalo, a ten motloch i holota PiSowska zaczela wysmiewac i puszczac puste slogany i inwektywy w stylu Niesiolowskiego. ale widac chlopaki robia podwaliny pod poznijesza wygrana PiS w wyborach no bo kto bedzie wtedy "ich" mediami? lizusy :)

edit: ooo teraz zauwazylem ze to Winnicki pisal hehe a taka Paczuska na twiterze pyta a co takiego ten niby Ruch zrobil? :D

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6614 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163 ... 331  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 97 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi