Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169 ... 333  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Polska polityka


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 12 maja 2015, o 20:55
 Re: Polska polityka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2003, o 11:35
Skąd: z I łuku | Rzeszów
Posty: 2251

Zobacz profil 
"Rzadko komentuję naszą krajową politykę, ale tym razem jednak kilka słów. Okazuje się oto, iż bardzo wielu moich wykształconych i wartościowych znajomych i przyjaciół zagłosowało na Pawła Kukiza. Co ciekawe, wszyscy oni są przeciw JOW'om. Gdy sobie to uświadomiłem zrozumiałem to, co podświadomie przeczuwałem. To mianowicie, że Paweł Kukiz dojechał do 20% nie na JOW'ach, a na "JOB"'ach kierowanych przez ludzi pod adresem establishmentu politycznego. Nie wiem czy Paweł Kukiz to rozumie, ale obserwując naszą politykę od poniedziałkowego ranka widzę, że wielu jego konkurentów tego na pewno nie rozumie." - Witold Jurasz

_________________
MPF - Marma Psycho Fans !
Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


           
Post 12 maja 2015, o 21:14
 Re: Polska polityka
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 lut 2012, o 01:12
Posty: 699

Zobacz profil 
Przeciez to oczywiste, a w ogole kto z szarych obywateli wczesniej slyszal o jowach? Przypuszczam, ze wiekszosc z tych 20% nawet nie potrafi prawidlowo rozwinac skrotu jow ;)


           
Post 12 maja 2015, o 21:22
 Re: Polska polityka
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Acodin napisał(a):
Przeciez to oczywiste, a w ogole kto z szarych obywateli wczesniej slyszal o jowach? Przypuszczam, ze wiekszosc z tych 20% nawet nie potrafi prawidlowo rozwinac skrotu jow ;)

taki wynik Kukiza to "moda". bycie cool, fajnym, tez glosuje na Kukiza, poszlo na to duzo ludzi mlodych, a o polityce pstro w glowie.

ale dobrze. ja to mowilem od dawna. tylko swiadome mniejszosci moga coz zmienic, a za nimi poszly tlumy lemingow, takie owieczki. smutne to, ale prawdziwe. nikt nie wmowi ze podczas kampanii frustracja wyborcow urosla ze Komorowski mial 30% startowal pol roku temu z blisko 60% poparciem. po prostu ludzie poszli za trendem. ale ktos ten trend musial narzucic. dzieki internetowi media rezimowe niemieckie zydowskie itd maja utrudniona prace oglupiania ludzi. juz wszysycy sie zaczynaja bac. i bardzo dobrze.

smiech bierze jak komunista popiera Komoruska... tzn mnie nie, bo ja wiem, ale ze juz publicznie ? :)

niektorzy placza ze Nigle sie nie dostal... no glosow malo na niego to i szef partii sie nie dostal. to ze inni dostawali ale stosunkowo malo to peszek.

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 12 maja 2015, o 21:32
 Re: Polska polityka
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 lut 2012, o 01:12
Posty: 699

Zobacz profil 
Robi napisał(a):
taki wynik Kukiza to "moda". bycie cool, fajnym, tez glosuje na Kukiza, poszlo na to duzo ludzi mlodych, a o polityce pstro w glowie.

Może nie do końca moda i cool bo mimo wszystko fajnie się słuchało tych "jobów" i oglądało polityków z minami zbitych kundli czym faktycznie podbijał serca nie tylko ludzi którzy mają pstro w głowie o polityce ale także tych którzy jakieś pojęcie o niej mają i wiedzą, że w otoczeniu odpowiednich ludzi Kukiz może coś tam osiągnać. Przynajmniej ja tak to widze

edit: troche dziś mnie słonce przygrzyało i dopiero teraz doczytałem reszte Twojego posta oprócz tego co pisales pod moim cytatem :kielb_pala:


           
Post 14 maja 2015, o 01:41
 Re: Polska polityka
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
troche jednak tak patrzac z perspektywy, co ludzie mowili pol rok temu - a teraz. ale jak widze taka babe z sopotu ktora mowi: zaglosowalam na Komorowskiego, bo nie lubie PIS to sprezynowka sie otwiera... bylo kilku dobrych kandydatow, ze wystarczylo troche glowy uzyc.

a boli mnie to ze jakis typek np. z Bydgoszczy mowi ze Duda wygral w Polsce D. ze Komorowski wygral w Polsce, a nie na jakiejs wsi. jaka ludzie maja mentalnosc. Polski na mapach nie bylo, zabory, a sami w srodku "rozbieraja" i "dziela" Polske... smutne to.




w sprawie uchodzcow o ktorej wczesniej pisalismy.

pan Juncker sobie zarzadzil ze pomimo sprzeciwu krajow takich jak Wegry czy Polska musimy przyjac ponad 1000 osob. (specjalne rozpiski gdzie co jak ustala) dlaczego? ano dlatego ze takie widzi mi sie i juz.
UE kaze - rozkaz ma byc wykonany, bo wam dajemy rozne dotacje a reszte zadluzaja sie samorzady biorac kredyty w... zagranicznych bankach :D gdzie ta suwerennosc kraju?

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 15 maja 2015, o 23:18
 Re: Polska polityka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
Też Ci mogę jeszcze podać parę przykładów jak pojechałem jakiegoś Kuca i mnie zablokował. Co za argument.

Czekam.

FIS napisał(a):
kukiz tez naiwniak uwierzyl ze tvn i tvp , to jego sprzymiezency :lol:

Muzyk chciał na gorąco przepraszać stokrotkę. #GratulujęPolsko.

Robi napisał(a):
taki wynik Kukiza to "moda". bycie cool, fajnym, tez glosuje na Kukiza, poszlo na to duzo ludzi mlodych, a o polityce pstro w glowie.

Najmądrzejsze zdanie po wyborach. Propsy.

Robi napisał(a):
Komorowski mial 30% startowal pol roku temu z blisko 60% poparciem

Kto dziś wierzy sondażom? Ja nie.

Acodin napisał(a):
Może nie do końca moda i cool bo mimo wszystko fajnie się słuchało tych "jobów" i oglądało polityków z minami zbitych kundli czym faktycznie podbijał serca nie tylko ludzi którzy mają pstro w głowie o polityce ale także tych którzy jakieś pojęcie o niej mają i wiedzą, że w otoczeniu odpowiednich ludzi Kukiz może coś tam osiągnać.

Od razu wyczuć, że głosowałeś na muzyka. Nie dodawaj sobie, nie różnisz się niczym od tych, którzy głosowali na Palikota. Nie zazdroszczę.

Robi napisał(a):
Może nie do końca moda i cool bo mimo wszystko fajnie się słuchało tych "jobów" i oglądało polityków z minami zbitych kundli czym faktycznie podbijał serca nie tylko ludzi którzy mają pstro w głowie o polityce ale także tych którzy jakieś pojęcie o niej mają i wiedzą, że w otoczeniu odpowiednich ludzi Kukiz może coś tam osiągnać.

Spytaj pisiorów. Kamil? Kamyk?




PS Mój głos idzie na Dupę. Niestety.

_________________
Obrazek


           
Post 15 maja 2015, o 23:50
 Re: Polska polityka
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8389

Zobacz profil 
Wlasnie przeczytalem, ze Pawel Kukiz proponowal obu kandydatom poprowadzenie debaty i ze Komorowski sie nie zgodzil. Moim zdaniem, byla to bardzo ciekawa propozycja i pewnego rodzaju ewenement w historii polityki. Szkoda, ze nie bedzie to mialo miejsca.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 16 maja 2015, o 00:33
 Re: Polska polityka
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 lut 2012, o 01:12
Posty: 699

Zobacz profil 
brzycho napisał(a):
Od razu wyczuć, że głosowałeś na muzyka. Nie dodawaj sobie, nie różnisz się niczym od tych, którzy głosowali na Palikota. Nie zazdroszczę.

Kiepsko Ci idzie to "wyczuwanie"


           
Post 16 maja 2015, o 16:00
 Re: Polska polityka
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Cytuj:
Czekam.

ty he he he.

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 18 maja 2015, o 13:34
 Re: Polska polityka
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
"Robert Winnicki ‏@RobertWinnicki 6 mins6 minutes ago
Ciekawi mnie jak dziś czują się tysiące zwykłych policjantów wysyłanych 11.11 na ulice wiedząc, że kierownictwo MSW prowokuje zamieszki?"


bo nie wiem czy wszyscy wiedzą o chociazby zleceniu przez MSW podpalenie slynnej budki przy rosyjskiej ambasadzie gdzie oskarzono o to niewinnych uczestnikow Marszu ;) jeden chlopak siedzial prawie 2 miesiace w arescie za cos czego nie zrobil ;)

taka nasza kochana wladza i sluzby ktore nimi rzadza...

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 18 maja 2015, o 16:25
 Re: Polska polityka
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 587

Zobacz profil 
Krotko. PO zlecila podpalenie budki zeby ludzie bali sie PiS-u.


           
Post 18 maja 2015, o 18:30
 Re: Polska polityka
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
https://www.youtube.com/watch?v=W7iaGazbNj8

;)

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 18 maja 2015, o 20:48
 Re: Polska polityka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2650

Zobacz profil 
na tych tasmach musza byc niezle kwiatki :D wystarczy ze tuska ewakuowali z predkoscia swiatla

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 19 maja 2015, o 00:38
 Re: Polska polityka
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
alw Tomcio Lis przeszedł samego siebie dzis w swoim programie :D toz to istny manipulator i idiota. bo ze cham to juz od dawna :D

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 19 maja 2015, o 07:03
 Re: Polska polityka
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 587

Zobacz profil 
Jak zawsze pełen pluralizm u Lisa. Wszyscy goście gorąco popierający Komorowskiego. Już zaczęli przepraszać Lis i Karolak. Lis świadomie kłamał, a Karolak no cóż - jak to Kazik kiedyś śpiewał o artystach.
Słusznie Kwaśniewski powiedział tydzień temu, że pasowałoby wymienić także kilka dziennikarskich gęb typu: Lis, Paradowska, Sobieniowski, Kuźniar. Po prawej też już chętnie nie widziałbym Lichockiej, która miałą pretensje o prowadzenie debaty do Ziemca i Gawryluk.
Wszystkie ręce na pokład, salon walczy o życie. Teraz już właśnie najlepszy czas aby zadać pierwszy cios i odsunąć Bronka, a na jesieni to chętnie widziałbym w sejmie mocne kluby Kukiza, Wiplera i Bosaka.


           
Post 19 maja 2015, o 13:38
 Re: Polska polityka
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
ale lawina poszła. ludzie nie tylko zwykli obywatele ale ludzie ze swiatka dziennikarskiego polityki itd. Lisek Chrytusek majac ogladalnosc 2 mln naklamal, a przeprasza na twitku. jakies oswiadczenie powinno byc w TV bo wyborcy nie majac neta (nie zgaladajac tam jak niektorzy) bedac zapracowani do piatku w glowie moga miec to co zrobil Lis i zaglosowac na Bronka.

nawet lewica jedzie po Lisku :D

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 19 maja 2015, o 14:05
 Re: Polska polityka
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Sprawa prosta.

https://www.youtube.com/watch?v=cRkExW8aCE0

Czas na zmianę :)

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 19 maja 2015, o 14:08
 Re: Polska polityka
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
ja wiem ze jestes w honorowym komitecie wyborczym, ale nie musisz juz wrzucac Dudy :D

edit: beda przeprosiny w glownym wydaniu Wiadomosci ;)

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


Ostatnio edytowano 19 maja 2015, o 14:10 przez Robi, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 19 maja 2015, o 14:09
 Re: Polska polityka
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Piękny spot Robuś. Musiał tu pójść :wink:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 19 maja 2015, o 14:17
 Re: Polska polityka
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
eeee
takie cos robi wrazenie ;)
https://www.youtube.com/watch?v=8zDBR-ikjIA
https://www.youtube.com/watch?v=R9S6jsdbt58

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6654 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169 ... 333  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 194 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi