Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Odpowiedz w temacie

Poker


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 10 lis 2010, o 07:42
 Poker
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2006, o 16:06
Posty: 1247

Zobacz profil 
hej mam pytanko do forumowiczów

Jakie jest wasze zdanie na temat pokera?
Ktoś interesuje się tym tematem, jest maniakiem?
Ktoś z was gra/grał w pokera?
Brał udział w turniejach na żywo?
Lub na internecie?
Wygrał bądź przegrał jakąś dużą kasę?
Jaką odmianę pokera preferujecie
Jakie pokerroomy preferujecie?
Możecie tu wklejać jakieś ciekawe rozdania, albo opowiedzieć jakieś ciekawe historie pokerowe.

Zapraszam do dyskusji

_________________
"Kiedy byłem potrzebny, jeździłem po sześć razy" E. Sajfutdinow


           
Post 10 lis 2010, o 10:24
 Re: Poker
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 22 gru 2003, o 20:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 501

Zobacz profil 
Ja pokerem zainteresowalem sie ok 2 miesiecy temu i od tamtego czasu jak mam czas staram sie uczyc gry w pokera online. Jak narazie efekty tego sa przecietne ale nie jestem w stanie poswiecic na nauke tyle czasu ile bym chcial. Aktualnie gram na PartyPoker na mikro stawkach NL2 lub NL4 ale licze na ta ze ko konca roku uda mi sie przejsc na nieco wyzsze.
Jezeli chodzi o odmiane to zdecydowanie holdem no-limit. Zaczynalem od fixed limit ale ostatecznie stwierdzilem ze za malo osob gra w ta odmiane.
Dla poczatkujacych (takich jak ja) lub osob ktore dopiero maja zamiar zainteresowac sie tym tematem polecam strone http://pl.pokerstrategy.com/home/
Jezeli chodzi o pokerroomy to akurat PartyPoker nie zupelnie przypadlo mi do gustu ale niestety nie moge narazie zmienic platformy. Narazie moim najwiekszym osiagnieciem bylo odpadniecie z darmowego turnieju tuz przed nagradzana strefa (w ostatniej chwili popelnilem glupi blad).

_________________
"Humans need fantasy to be human" Terry Pratchett


           
Post 10 lis 2010, o 10:28
 Re: Poker
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 6 sie 2010, o 10:23
Posty: 17

Zobacz profil 
Nicki Pedersen gra w pokera. Na swoim koncie ma wystepy w turniejach w Warszawie.

Jak ktoś jest dobry to może go ograć, powinien sie zgodzić na partyjkę:)

Ja lubie tą grę, ale ciekawszy chyba jest BlackJack.


           
Post 10 lis 2010, o 11:14
 Re: Poker
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 gru 2002, o 23:36
Skąd: Z baru obok
Posty: 556

Zobacz profil 
Ja gram już ponad rok Texas Hold’em na www.pokerstars.pl, ale na wirtualne pieniądze. Szkoda, że wirtualne bo w banku mam już pokaźną sumkę :faja: . Mój znajomy gra na prawdziwe i w sumie żyje z tego. Czasami gram z kumplami i wejście jest 5-10 zł można się dokupywać jak przegrasz wszystko. Na koniec można nawet nie złą sumkę zabrać. W pokerze trzeba mieć szczęście, bo nawet jak się ma na ręce dwa asy to możesz przegrać z typem co ma np. 2 i 3. Rzadko blefuje bo blefować trzeba umieć. Na DSF czasami są pokazywane turnieje, ale tam to już jest gra psychologiczna, gdzie na koniec można nawet zgarnąć 1 mln $. Na wirtualne można zebrać doświadczenie i nauczyć się dobrze. Tak czy inaczej polecam tą stronkę.


           
Post 10 lis 2010, o 11:57
 Re: Poker
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 22 gru 2003, o 20:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 501

Zobacz profil 
Misiek nie do końca się z Tobą zgodzę. Grając w sieci na wirtualne pieniądze można co najwyżej nauczyć się podstawowych zasad gry, szybkiego rozpoznawania sytuacji i podejmowania optymalnych decyzji w różnych sytuacjach ale nie da się nauczyć dobrze grać w pokera. Gracze grający na wirtualne pieniądze grają bardzo luźno bo nie przejmują się że stracą żetony a gra na wyższych stawkach za prawdziwe pieniądze to zupełnie inna bajka. Poza tym w pokerze online szczęście owszem jest ważne ale do trzeba dołożyć odpowiednią strategie gry.
Jeżeli chciałbyś zagrać na prawdziwe pieniądze to strona którą podałem w poprzednim poście całkowicie za darmo oferuje kapitał startowy w wysokości 50$ na kilku platformach pokerowych. Oczywiście trzeba się zarejestrować i po zapoznaniu się z kilkoma artykułami, zdaniu testu i weryfikacji danych osobowych przez pracowników serwisu dostajesz kase.

_________________
"Humans need fantasy to be human" Terry Pratchett


           
Post 10 lis 2010, o 13:22
 Re: Poker
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 gru 2002, o 23:36
Skąd: Z baru obok
Posty: 556

Zobacz profil 
Zgadza się, ale ja napisałem o swoim przykładzie. Są ludzie, którzy wejdą do stołu i bez znaczenia jakie mają karty idą all in, mnie to osobiście wkurza. Ja gram spokojnie i obmyślam strategie i w ten sposób mam już na koncie ponad 200 k, a było i więcej. Rzeczywiście grając na wirtualne jest luźniej, ale ja się staram grać tak jakby jakaś nagroda była za większe "konto" :jezor: i dbam o swoje "pieniądze" i tak się nauczyłem nieźle grać. Jak gram z znajomymi to w większości przypadków więcej zyskuje niż tracę, ale i w tedy jest inna gra niż w sieci za prawdziwe pieniądze bo tam już są większe pieniądze i bardziej się starasz szczególnie jak wygrasz dużo i masz radochę, a później popadasz w hurraoptymizm i tracisz, to jest właśnie "piękno" hazardu. Musze spróbować na tej stronce co podałeś, a zarazem dzięki za link :)


           
Post 10 lis 2010, o 14:20
 Re: Poker
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 wrz 2005, o 11:26
Skąd: Rzeszów
Posty: 347

Zobacz profil 
Ja właśnie niedawno zacząłem grać w texas Holdem'a i jak na razie jest okej, bo więcej wygrałem niż przegrałem. Tyle, że wirtualne. Póki co więcej w tym farta niż strategii, no ale dopiero co się uczę. Muszę potrenować, bo już znajomy, który właśnie bierze udział w turniejach na żywo, nie przez internet, proponował partyjkę ;)

ps. a z tego co zdążyłem zauważyć, to ci początkujący (w tym czasami ja ;p) prawie w ogóle nie blefują, a nawet boją się zaryzykować wirtualnymi. A co dopiero grać na prawdziwą kasę, gdzie stawki są naprawdę duże..


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi