Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

British Elite League Trenerów 2015


Dział służący do typowania - nie tylko żużla!

Opcje      Szukaj
Post 15 wrz 2015, o 14:09
 Re: British Elite League Trenerów 2015
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 11:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5722

Zobacz profil 
Obrazek

Niels K. Iversen w każdym sezonie BEL Trenerów udowadnia, że jest najjaśniejszą gwiazdą tych rozgrywek.
W ostatnim periodzie duńczyk mocno przyłożył się do startów bijąc rekord Chrisa Holdera ustanawiając poprzeczkę na wysokości 75 punktów :piwo:.
Nietrudno się domyśleć , że tym samym Frater nie bez trudu obronił pozycję lidera rozgrywek zdobywając po raz drugi tytuł najlepszego trenera w Anglii.
Drugi na mecie o włos przed TomkiemCH zameldował się nasz kangur Jasiek :tak: . Obaj mieli bardzo zbliżony skład , a o medalu zadecydował ... Jason Garrity. Tomek niepotrzebnie pozbył się walczącego o każdy centymert toru brytyjczyka , natomaist Jasiek podobnie jak wiekszość trenerów zatrudnił Jasona po strasznym wypadku Lewisa Kerr'a.
O włos od sprawienia sensacji byli Andrew i cincin gdyby tylko chcieli coś majstrować przy składzie seniorskim ... :wink:
Z ligą brytyjską żegna się Grembi , który nie podjął się wymiany kontuzjowanych zawodników przejeżdżając 2 periody 5 zawodnikami.


Wyniki III Etapu British Elite League Trenerów 2015


1 Frater 401p (0j)
2 CinCin 395p (0j)
3 Andrew 377p (1j)


4 Jasiek 370p (4j)
5 TomekCH 361p (2j)
6 Kosimazaki 354p (2j)
7 ryssiek 353p (1j)
8 Polan 341p (0j)
9 Aikman 326p (2j)
10 K2 304p (1j)
11 Grembi 281p (3j)


w nawiasie liczba wykorzystanych jokerów w trzecim etapie.

_________________
"Think very carefully, because if you ever start, you will never be able to leave it alone" #onlymotorsport


           
Post 15 wrz 2015, o 15:05
 Re: British Elite League Trenerów 2015
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 11:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5722

Zobacz profil 
Klasyfikacja Końcowa British Elite League Trenerów 2015


1 Frater 1026p (3j)

2 Jasiek 970p (8j)
3 TomekCH 966p (6j)


4 Andrew 962p (1j)
5 CinCin 950p (3j)
6 Kosimazaki 946p (4j)
7 Polan 900p (3j)
9 Aikman 883p (4j)
10 K2 868p (4j)

11 Grembi 787p (4j)


w nawiasie suma wykorzystanych jokerów

_________________
"Think very carefully, because if you ever start, you will never be able to leave it alone" #onlymotorsport


           
Post 15 wrz 2015, o 15:12
 Re: British Elite League Trenerów 2015
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 11:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5722

Zobacz profil 
TOP TEN Riders - ETAP III

1 Iversen - 75p
2 Doyle - 69p
3 Janowski - 69p

4 Zengota - 67p
5 Garrity - 64p
6 Harris - 63p
7 Zagar - 61p
8 Jonsson - 60p
9 Nicholls - 59p
10 North - 57p


Przy równej ilości punktów o wyższym miejscu decydowała mniejsza liczba jokerów

_________________
"Think very carefully, because if you ever start, you will never be able to leave it alone" #onlymotorsport


           
Post 16 wrz 2015, o 12:28
 Re: British Elite League Trenerów 2015
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8377

Zobacz profil 
No prosze... zmiana z koniecznosci dala mi ostatecznie srebrny medal, co jest powtorka sukcesu z pierwszego sezonu. Teraz mam wiec dwa srebra i jedno zloto. Okazalo sie, ze Iversen i Doyle nie zaliczyli znaczacej obnizki formy w EL. W przeciwienstwie do nich, fatalnie spisal sie Fredrik Lindgren, ktorego punktow zabraklo mi do zlota. W trzecim periodzie kiepsko spisal sie Peter Karlsson. Zapewne nalezalo wprowadzic do skladu z powrotem Watta. Zlota by mi to jednak nie dalo. Wprowadzenie Garrity zamiast Kerra na poczatku trzeciego periodu to tez cos, nad czym sie zastanawialem.

Technika celowania w silne jedynki potwierdzila sie byc najlepsza. Tak samo wygralem lige w zeszlym sezonie i tak teraz wygral ja Frater. Gratulacje i dzieki za walke.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 15 paź 2015, o 17:14
 Re: British Elite League Trenerów 2015
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 11:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5722

Zobacz profil 
Trzeci sezon British Elite League Trenerów za nami . Jak do tej pory mistrzostwo jest wewnętrzną rozgrywką między Fraterem, a Jaśkiem.
Trzeba jednak przyznać, że pozostali trenerzy z roku na rok zmniejszają dystans :tak: .

W tym sezonie podobnie jak Jaśkowi w poprzednim od początku udało trafić trafić się ze składem wyjściowym bez pudła o czym świadczą tylko cztery zmiany wykonane podczas całych rozgrywek.
Budowę składu rozpocząłem od trójki liderów.
W pierwszej kolejności postawiłem na Iversena . Duńczyk w poprzednim sezonie poprowadził drużynę Jaśka do mistrzostwa, będąc w 4 na 5 periodów jej najlepiej punktującym zawodnikiem . Plusem było to , że mimo swojej ponadprzeciętnej postawy dun startował z obniżoną średnią w stosunku do roku poprzedniego (słabszy ostatni period sezonu 2014). Drugim plusem był fakt , że do momentu zgłoszenia swojego składu ( jako siódmy) tylko jeden trener zatrudnił Nielsa . Trzecim plusem , ze nie był nim Jasiek :mrgreen: . Czwartym, że z roku na rok słabszej lidze był gwarantem dwucyfrówek i z tego zadania wywiązał się bezbłędnie.
Drugi wybór Jason Doyle, czyli lider w słabej drużynie co wiązałem z jokerami i częstymi występami w 15 wyścigu . Sprawdzony w poprzednim sezonie był drugim najlepiej punktującym zawodnikiem Fratera.
O ile wybór wyżej wymienionej dwójki był nie stanowił problemu. Schody zaczęły się na trzecim liderze.
Nie mógł już nim być zawodnik z GP (limit dwóch) tym samym odpadali Holder, Janowski , Zagar, Batchelor i Harris .
Lindgren miał za wysoką średnią (aż 8,94). Bjerre nie wchodził w grę skoro już wziąłem Iversena , podobnie jak Bjarne Pedersen gdyż wziąłem Doyle'a. Na placu boju zostali Nicholls i Hans Andersen. Padło na duńczyka gdyż obiecywał w wywiadach, że do tego sezonu przygotowywał się bardzo starannie, zakupił nowy sprzęt + występy przed ligą wypadły bardzo obiecująco. Wybór się opłacił. Andersen był najlepszym jeźdźcem pierwszego periodu . W drugim już tak nie błyszczał jednak w trzecim, gdy przestał być zawodnikiem prowadzącym parę znów zaczął zdobywał powyżej 10 punktów na mecz.
Z uwagi na to , że wyżej wymieniona trójka pochłonęła ponad 2/3 przydzielonego na drużynę KSM-u pozycje 4 i 5 były wybierane jednocześnie . Po wielu nieudanych próbach z kalkulatorem w ręku. Zdecydowałem się na zawodnika z najniższym KSM w BEL .
Kacper Gomólski do niego idealnie spasował pod względem średniej Edi Kennett. Tak więc trochę przypadku i szczęścia :wink: .
Od Polaka z najniższą średnią w lidze nie oczekiwałem wiele . Miał jeździć bez kontuzji (brak możliwości zastąpienia) i urywać jakieś cztery punkty w czterech startach. "Urywał" dwa razy więcej :spiew:
Kennett błyszczał tylko na swoim torze w Thurrocku więc przy pierwszej możliwej okazji wymieniłem go na równiejszego Schleina o czym pisałem w tym temacie kilka stron wcześniej. Późniejsza kontuzja wymusiła kolejną zmianę, a że Kennettowi spadła średnia więc wybór był bardzo ograniczony. Tylko Grzegorz Zengota w tamtym okresie z zawodników z KSM około 5,6 "jeździł do przodu" walcząc jednocześnie o skład z Howarthem, gdyż do zespołu Swindon miał dołączyć Darcy Ward. Cała czołówka trenerów poszła tym samym tropem co potwierdziło słuszność postawienia na Polaka.
Co do zawodników na pozycjach 6 i 7 wiadomo nie od dziś , że w Wielkiej Brytanii liczą się tylko 4 nazwiska. Postawiłem na dwa . W wyniku kontuzji zamieniłem ich na kolejnych dwóch. Nic odkrywczego tutaj nie wniosę. :mrgreen:

Tak zostało zdobyte trzecie (drugie dla fratera) mistrzostwo British Elite League Trenerów .
Widzimy się w sezonie 2016 :tak:

_________________
"Think very carefully, because if you ever start, you will never be able to leave it alone" #onlymotorsport


           
Post 17 paź 2015, o 10:33
 Re: British Elite League Trenerów 2015
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 11:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5722

Zobacz profil 
Obrazek


Klasyfikacja Medalowa British Elite League Trenerów


1. Frater 2-0-1
2. Jasiek 1-2-0
3. Polan 0-1-0
4. Andrew 0-0-1
TomekCH 0-0-1

_________________
"Think very carefully, because if you ever start, you will never be able to leave it alone" #onlymotorsport


           
Post 20 lis 2015, o 12:40
 Re: British Elite League Trenerów 2015
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9771

Zobacz profil 
frater napisał(a):
W pierwszej kolejności postawiłem na Iversena . Duńczyk w poprzednim sezonie poprowadził drużynę Jaśka do mistrzostwa, będąc w 4 na 5 periodów jej najlepiej punktującym zawodnikiem . Plusem było to , że mimo swojej ponadprzeciętnej postawy dun startował z obniżoną średnią w stosunku do roku poprzedniego (słabszy ostatni period sezonu 2014). Drugim plusem był fakt , że do momentu zgłoszenia swojego składu ( jako siódmy) tylko jeden trener zatrudnił Nielsa . Trzecim plusem , ze nie był nim Jasiek :mrgreen: . Czwartym, że z roku na rok słabszej lidze był gwarantem dwucyfrówek i z tego zadania wywiązał się bezbłędnie.

Za rok będziesz musiał zmienić koncepcje: https://twitter.com/KingsLynnStars/stat ... 1480950784 ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 25 lis 2015, o 16:04
 Re: British Elite League Trenerów 2015
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 11:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5722

Zobacz profil 
Janowski też zrezygnował :)

Mam nadzieję , że na ich miejsce zatrudnią młodych ,ambitnych, z fantazją typu Dudek :aniolek:

_________________
"Think very carefully, because if you ever start, you will never be able to leave it alone" #onlymotorsport


           
Post 10 lut 2016, o 11:15
 Re: British Elite League Trenerów 2015
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8377

Zobacz profil 
Frater, powinno ci sie przydac do EL trenerow 2016

http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/576437/sklady-druzyn-elite-league-2016

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi