Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Dyskusje o mediach żużlowych


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 16 gru 2006, o 17:56
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Greg_Drozd napisał(a):
hehe jakis ty przewidywalny, tylko na to czekałem 8-) .

Ja? To bylo do mnie czy do Radka? Bo jesli do mnie, to za bardzo nie rozumiem, w jakiej kwestii jestem przewidywalny.



Cytuj:
ogromy zal do Pedersena, a to ciekawe dlaczego nie ma ogromnego zalu do Wegrzyka

Idz i go zapytaj. Ja Dobruckim nie jestem.

Greg_Drozd napisał(a):
MaK napisał(a):
Dobrucki jednak przez lata powtarzal, ze stracil to zloto z winy Nickiego. .


absurd, niedorzecznosc, nie wiem jak to nazwac, kompletny idiotyzm?
na marginesie, ja nie pamietam takich wypowiedzi, ale mniejsza z tym.

Caly pech polega na tym, ze w mojej z nim rozmowie tak stwierdzil, wiec ja dobrze to pamietam. Ty nie musisz. Zgodnie z obietnica kiedys ci to wkleje.


           
Post 16 gru 2006, o 19:45
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
mnie nie chodzilo o wypominanie komus bledow itd tylko wyprostowanie ciagle zmyslanej histroii, ale wiecznie musi byc nerwowo i juz sie wkurzasz.

ok, ja juz wiecej nie zabieram głosu, robice sobie co chcecie.
przestaly mnie bawic ciagle kłotnie i spory.

natomiast moja irytacja wyszla z postawy Dobruckiego, bo czlowiek inteligentny, wykształcony, a gada jakies bzdury.

choc przyznam, ze czesto sami dziennikarze wkladaja mu te slowa wiec on nakrecony plecie to samo. moze po latach mu sie pamiec zakurzyła, bo po fnale nie ial do nikogo pretensji.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 16 gru 2006, o 21:05
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
blackmann napisał(a):
Wygląda na to, że... Radio Vija w przyszłym roku nie będzie prowadziło transmisji z meczów żużlowych naszej Stali...

Rozmawiałem w ubiegłym tygodniu telefonicznie z Robertem Nogą, i powiedział mi że owe transmisje przejmuje Radio Rzeszów - a prawdopodobnie "robić" je będą właśnie On - czyli R. N. - i Janusz Majka.

Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale stosowna umowa albo jest gotowa, albo już została podpisana.


Radio Via nadal bedzie transmitowac mecze Stali. I te u siebie i te na wyjezdzie.


           
Post 16 gru 2006, o 21:20
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
To wygląda na to, że teraz będą relacje w dwóch rozgłośniach... I bardzo dobrze!


           
Post 22 gru 2006, o 12:59
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
Podsumowanie sezonu Żurawi na interii:
http://sport.interia.pl/wiadomosci-dnia ... i,850656,6

No i hit na święta w insajdzie:

Cytuj:
Mimo to pojedynek rozpoczął się i szybko stało się jasnym, kto wyjdzie z niego zwycięsko. Tomasz Gollob i Janusz Stachyra wycofali się po dwóch startach, a Stal nie miała najmniejszych problemów z pokonaniem pozostałych tarnowian. W ten sposób beniaminek odniósł spektakularną wygraną 71:18.


Jasne - poszli na piwo ;-) Tyłem! Cofając się ciągle. We dwóch.
:lol: :lol: :lol:

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 22 gru 2006, o 14:44
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Pan Chudzinski jest nadgorliwy, pisze o wszystkim.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 11 lut 2007, o 15:18
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 sty 2007, o 13:06
Skąd: Rzeszów B4/Glasgow
Posty: 2071

Zobacz profil 
Vincent Vega napisał(a):
A w radiu Via z uporem maniaka:

"... akcja Niki Petersena". (sic!)

tak mi się przypomniało - zawsze jak słuchałem relacji w radio i komentator powiadał: PeTersen - to mi ziemniaki czwórkami z piwnicy wychodziły normalnie! :młotek:

_________________
II miejsce Typer Liga 2018

Obrazek

Obrazek


           
Post 20 mar 2007, o 11:23
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2006, o 18:48
Skąd: Rzeszów
Posty: 962

Zobacz profil 
Świetna wiadomość dla posiadaczy "Polsatu Sport" i "Polsatu Sport Ekstra"!

Cytuj:
Po raz pierwszy w historii, za pośrednictwem Polsatu Sport, kibice żużlowi w Polsce będą mogli oglądać na żywo spotkania trzech najsilniejszych lig żużlowych świata. Po lidze polskiej i szwedzkiej, przyszedł czas na angielską Elite League. Pierwsze spotkanie już w najbliższy poniedziałek!

Spełniło się moje marzenie jako kibica i dziennikarza żużlowego - powiedział Paweł Wójcik - jeden z komentatorów stacji Polsat Sport. To właśnie on wspólnie z Zenonem Plechem, Tomaszem Lorkiem i Marcinem Feddkiem będzie komentować zmagania dwunastu polskich żużlowców w Elite Leauge. Pierwsze spotkanie na żywo transmitowane będzie w poniedziałek 26.03. A już w piątek retransmisja spotkania Reaging - Peterborough z udziałem dwójki Polaków - Janusza Kołodzieja (Reading Bulldogs) i Piotra Świderskiego (Peterborough Panthers)!
Obok Kołodzieja i Świderskiego na angielskich torach będą startować: Sebastian Ułamek i Tomasz Chrzanowski (Swindon Robins), Stanisław Burza (Coventry Bees), Adam Skórnicki (Belle Vue Aces), Robert Miśkowiak, Zbigniew Suchecki i Marcin Rempała (Ipswich Witches), Piotr Protasiewicz i Adrian Miedziński (Oxford Cheetahs) oraz Krzysztof Kasprzak (The Lakeside Hammers).
Zeszłoroczny finał, w którym spotkały się ekipy Reaging i Peterborough, w zgodnej opinii fachowców przeszedł do historii jako jeden z najbardziej elektryzujących finałów ligi brytyjskiej. Liga angielska to również jedne z najtrudniejszych torów świata, które sprzyjają walce, a to zapowiada ogromne emocje dla kibiców, którzy już teraz będą mogli się pasjonować występami polskich żużlowców na torach brytyjskich. Spotkania będą pokazywane w Polsacie Sport i Polsacie Sport Ekstra.
Miło nam poinformować, że redakcja SportowychFaktów będzie współpracowała merytorycznie z redakcją Polsatu Sport w zakresie tworzenia transmisji ze spotkań Elite League.


sportowefakty.pl

_________________
Obrazek


           
Post 4 kwi 2007, o 13:19
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=4& ... _id=185730

TVP chce pokazywać rozgrywki ligowe, Boże uchowaj nas od tego :!: , już widzę te "fachowe" komentarze redaktorów z TVP :lol: do tego chcą lige pokazywać w kodowanym TVP Sport :shock: , ( TV Trwam ma większy zasięg :lol: ) do ilu procent odbiorców dociera ten kanał 2% ? 3% ? i w regionalnej TVP3 :?

Mam nadzieje że speedway pozostanie na kanale który ma o tej dyscyplinie pojecie - Polsat Sport :!: :!:



PS.Rozwalił Mnie jeden komentarz na sportowych faktach - TVP Sport jest jak Yeti nikt go nie widział a każdy o nim mówi :lol:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 4 kwi 2007, o 14:03
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Metanol napisał(a):
http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=4&k1_id=44&k2_id=100&dzial_id=355&news_id=185730

TVP chce pokazywać rozgrywki ligowe, Boże uchowaj nas od tego :!: , już widzę te "fachowe" komentarze redaktorów z TVP :lol: do tego chcą lige pokazywać w kodowanym TVP Sport :shock: , ( TV Trwam ma większy zasięg :lol: ) do ilu procent odbiorców dociera ten kanał 2% ? 3% ? i w regionalnej TVP3 :?

Mam nadzieje że speedway pozostanie na kanale który ma o tej dyscyplinie pojecie - Polsat Sport :!: :!:



PS.Rozwalił Mnie jeden komentarz na sportowych faktach - TVP Sport jest jak Yeti nikt go nie widział a każdy o nim mówi :lol:


To jest po prostu śmiech na sali, przed od TPSA, TVP, taki komentarz jest chyba wystarczający bo dowodów na niekompetencje TVP mieliśmy już wystarczająco dużo

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 4 kwi 2007, o 15:59
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=4& ... _id=185798


SZOK :shock:

"Ekstraliga Żuzlowa" zerwała umowę z Polsatem Sport :!: :!:

Koniec speedwaya ligowego w TV :?: :evil:

Tak wyglada "profesjonalizm" w wykonaniu EŻ :shock: :evil: :fucker:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 4 kwi 2007, o 16:03
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
No to wroclawsko - bydgoska ma*ia narobila :|

:fucker:

:zygus: f*** polish speedway

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 4 kwi 2007, o 16:10
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Zaraz zaraz... Chyba tetro a prilis nie robi się kawałów...


           
Post 4 kwi 2007, o 16:55
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 kwi 2005, o 13:38
Posty: 6

Zobacz profil 
Jeśli dojdzie do tego to bedzie śmierć poolskiego zużła. TVP pokazało juz (na przykładzie koszykówki a teraz hokej a i 2 ligi piłkarskiej )jak troszczy sie o rodzimy sport .


           
Post 4 kwi 2007, o 16:58
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
"Zapraszamy panstwa na ekskluzywną relację z hitu ekstraligi Stal Rzeszow-Unia Tarnow już w niedzielę o godzinie 2.30 nad ranem tylko w TVP3. W ciągu 15-minutowej relacji pokazemy to co w zuzlu najpiekniejsze!" - sztab prasowy TVP3 :lol:
Ja tak to widzę. Polsat mimo marnych komentatorow (podniecony Wojcik, nu żący Plech) mimo to podchodził do sprawy profesjonalnie. Pełna relacja live, kupa kamer, Lorek w parkingu.


           
Post 4 kwi 2007, o 18:23
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
A w okolicach 11 biegu przerwa na Kurier TV. :lol:

Mysle, ze jezeli nawet przejmie ktos transmicje to nikt tego lepiej niz Polsat nie zrobi (Canalu+ nie licze).

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 4 kwi 2007, o 19:37
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 maja 2003, o 19:23
Posty: 88

Zobacz profil 
Ja jestem mega wkurzony! Dokladnie miesciac temu zakupilem polsat cyfrowy. Specjalnie na zuzel! A tu takie cos!
Tak jak bedzie w TVP to napewno w TVP sport ktore oczywiscie nie jest dostepne na zadnej platformie! Szlak mnie trafia! Zastanawiam sie czy przez to moge z Polsatem zerwac umowe bo dla mnie nie wywiazala sie z niej!
Znowu zaczynaja sie patologie! :evil: :evil: :evil:


           
Post 5 kwi 2007, o 11:02
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 2 sty 2007, o 14:58
Skąd: RZ
Posty: 86

Zobacz profil 
Cytuj:
Tak jak bedzie w TVP to napewno w TVP sport ktore oczywiscie nie jest dostepne na zadnej platformie!


Błąd. TVP SPORT mogą odbierać abonenci platformy cyfrowej N.

_________________
Hominis est errare, insipientis in errore perseverare


Ostatnio edytowano 5 kwi 2007, o 13:37 przez denovo, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 5 kwi 2007, o 13:12
 
Senior
Senior

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:10
Skąd: rzeszow
Posty: 285

Zobacz profil 
Brrr, jak ja ich lubię. Trzy tygodnie temu zainstalowałem sobie kablówkę (i związałem się umową na jakiś czas) tylko po to aby oglądąc Polsat Sport i żużel na żywo (nie intersują mnie jakieś vivy czy tvp kultura, no może jeszcze fashion tv jest ok:-) . A tutaj na kilka dni przed pierwszą kolejką Ryszard Kowalski zrywa umowę z Polsatem Sport.Cóż za profesjonalizm. A ja pieniądze wurzuciłem w błoto! Co profesjonaliści w tej Esktralidze Żuzłowej S.A [/url]

_________________
winnie the pooh


           
Post 5 kwi 2007, o 15:26
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Paweł Wójcik (Polsat Sport) : Ryszard Kowalski kompromituje sie coraz bardziej
http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=4& ... _id=185951

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 156 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi